Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Fish Dream

 • Jaukas Fish Dream Special 1kg - Bream Special

  3,70 EUR

  Fish Dream Special - jaukas sukurtas ir gaminamas Italijoje, pritaikytas Lietuvos telkinių žuvims. Jaukas yra vidutinės frakcijos, puikiai tinka karšių ar kitų karpinių žuvų žūklei, tiek srovėje, tiek stovinčiame vandenyje.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Džiūvėsėliai Fish Dream Special Sinking Crumbs 500g - Red

  3,80 EUR

  Fish Dream Special Sinking Crumbs - raudonos spalvos, pasunkinti, vidutinės frakcijos džiūvėsėliai, skirti pritraukti žuvį ir sulaikyti ją jaukinimo vietoje. Šis jauko priedas puikiai tinka visų karpinių žuvų žvejyboje - karpių, karšių, plakių, kuojų ir šapalų.

  Svoris - 500g

  Peržiūrėti
 • Džiūvėsėliai Fish Dream Special Sinking Crumbs 500g - Yellow

  3,80 EUR

  Fish Dream Special Sinking Crumbs - geltonos spalvos, pasunkinti, vidutinės frakcijos džiūvėsėliai, skirti pritraukti žuvį ir sulaikyti ją jaukinimo vietoje. Šis jauko priedas puikiai tinka visų karpinių žuvų žvejyboje - karpių, karšių, plakių, kuojų ir šapalų.

  Svoris - 500g

  Peržiūrėti
 • Džiūvėsėliai Fish Dream Special Sinking Crumbs 500g - Green

  3,80 EUR

  Fish Dream Special Sinking Crumbs - žalios spalvos, pasunkinti, vidutinės frakcijos džiūvėsėliai, skirti pritraukti žuvį ir sulaikyti ją jaukinimo vietoje. Šis jauko priedas puikiai tinka visų karpinių žuvų žvejyboje - karpių, karšių, plakių, kuojų ir šapalų. Turi lengvą karamelės kvapą.

  Svoris - 500g

  Peržiūrėti
 • Jaukas Fish Dream Special 1kg - Sweet Feeder Bream

  3,70 EUR

  Fish Dream Special - jaukas sukurtas ir gaminamas Italijoje, pritaikytas Lietuvos telkinių žuvims. Jaukas yra vidutinės frakcijos, turi labai išraiškingą, natūralų biskvito kvapą. Galima naudoti kaip bazinį jauką arba maišyti su bet kokiais kvapais ir jaukais. Jaukas puikiai tinka karpių, karšių, lynų ir karosų žvejybai.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Fish Dream Special 1kg - Sweet Bream Pastoncino

  3,70 EUR

  Fish Dream Special - jaukas sukurtas ir gaminamas Italijoje, pritaikytas Lietuvos telkinių žuvims. Jaukas yra vidutinės frakcijos su stambiomis dalelėmis, turi lengvą saldžių vaisių kvapą, prisotintas Postanchino priedo, kuris skatina žuvis daugiau maitintis. Jaukas puikiai tinka karpių, karšių ir kitų karpinių žuvų žvejybai.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Fish Dream Special 1kg - Sweet Bream Caramel

  3,70 EUR

  Fish Dream Special - jaukas sukurtas ir gaminamas Italijoje, pritaikytas Lietuvos telkinių žuvims. Jaukas yra vidutinės frakcijos su stambiomis dalelėmis, turi sodrų karamelės skonį bei kvapą. Jaukas puikiai tinka karpių, karšių ir kitų karpinių žuvų žvejybai.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Fish Dream Special 1kg - Sweet Strawberry

  3,70 EUR

  Fish Dream Special - jaukas sukurtas ir gaminamas Italijoje, pritaikytas Lietuvos telkinių žuvims. Jaukas yra vidutinės frakcijos, turi sodrų braškių skonį bei kvapą. Jaukas puikiai tinka karpių, karšių ir kitų karpinių žuvų žvejybai.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Fish Dream Feeder 1kg - Pineapple

  3,70 EUR

  Fish Dream Feeder - jaukas sukurtas ir gaminamas Italijoje, pritaikytas Lietuvos telkinių žuvims. Jaukas yra vidutinės frakcijos, turi itin sodrų ir labai natūralų ananaso skonį bei kvapą. Jaukas puikiai tinka karpių, karšių, lynų ir karosų žvejybai.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Fish Dream Special 1kg - Bream Citrus Biscuits

  3,70 EUR

  Fish Dream Special - jaukas sukurtas ir gaminamas Italijoje, pritaikytas Lietuvos telkinių žuvims. Jaukas yra vidutinės frakcijos, sudėtyje turi itin sodrų citrinos bei meduolių skonį ir kvapą. Jaukas puikiai tinka karpių, karšių ir kitų taikių žuvų žvejybai.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Fish Dream Sport 1kg - Tench Crassio Marzipan

  3,70 EUR

  Fish Dream Feeder - jaukas sukurtas ir gaminamas Italijoje, pritaikytas Lietuvos telkinių žuvims. Jaukas yra vidutinės frakcijos, sudėtyje turi itin sodrų marcipano skonį ir kvapą. Jaukas puikiai tinka karpių, karšių, lynų bei karosų žvejybai.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Fish Dream Feeder 1kg - Arachis

  3,70 EUR

  Fish Dream Feeder - jaukas sukurtas ir gaminamas Italijoje, pritaikytas Lietuvos telkinių žuvims. Jaukas yra vidutinės frakcijos, sudėtyje turi itin sodrų ir aštrų arachiso kvapą. Jaukas puikiai tinka karpių, karšių, lynų bei karosų žvejybai.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Fish Dream Sport 1kg - Big Fish

  3,70 EUR

  Fish Dream Sport - jaukas sukurtas ir gaminamas Italijoje, pritaikytas Lietuvos telkinių žuvims. Jaukas yra stambesnės frakcijos, sudėtyje turi riešutų ir kanapių, bei riešuto ir citrinos kvapą. Jaukas puikiai tinka karpių, karšių bei karosų žvejybai.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti