Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Okuma

„Okuma Fishing Tackle Co., LTD.“ nuo 1986 m., yra meškerių ir ričių gamintojas, įsikūręs Taivane. Okuma kompanija stengiasi visiems suteikti geriausią žvejybos patirtį, taip pat sukurti geriausias rites ir meškeres mūsų kolegoms - meškeriotojams. Šis prekinis ženklas siūlo kokybiškas ir prieinamas meškeres, rites bei kitas prekes.

Visos prekės pagamintos iš pažangių medžiagų su dinamišku dizainu. Okuma žvejybos reikmenys yra geriausias pasirinkimas žvejybai gėlame ir sūriame vandenyje. Tiek pažangios technologijos, tiek daugiau nei 30 metų žvejybos įrangos tiekimo patirtis Okuma pristato puikios kokybės meškeres ir rites, kad patenkintų kiekvieno kliento poreikius.

 • Ritė Okuma Invicta C5000A

  119,00 EUR

  Okuma Invicta - tvirta, labai sklandžiai dirbanti ritė, skirta dugninei žūklei. Ši ritė turi HDG+ pagrindinę pavarą su mašininiu būdu pjaustytu žalvario kumpliaračiu, „Even Flow Roller“ sistemą su DLC danga, krumpliaračio stabilizavimo konstrukciją ir „Flite Drive“ sistemą, kuri padidina pavaros stabilumą ir sklandumą. Šios ir kitos naudojamos technologijos šios ritės gamyboje užtikrina ritės patikimumą, tvirtumą bei itin sklandų jos darbą. Ritėje taip pat įmontuota greito tempimo sistema, japoniška vilkimo sistema bei greitai reguliuojamas atbulinės eigos ritininis guolis. Turi du metalinius valo klipsus. Komplekte yra atsarginis aliuminis būgnelis.

  Peržiūrėti
 • NEW2024 Dugninė meškerė Okuma Custom Black Feeder 3.90m 40-80g

  112,00 EUR

  Okuma Custom Black Feeder - 2024 metų naujiena! 2 kartos, patobulinta, aukštos kokybės dugninė meškerė. Meškerė yra jautri, tačiau labai tvirta, nes pagaminta didelio modulio turinčio anglies pluošto. Patobulintos Fishery viršūnėlės užtikrins, kad bus jaučiamas kiekvienas žuvies prisilietimas. Meškerės blankas puikiai perduos visus laimikio judesius ir padės jį lengviau valdyti. Šios kartos meškerės taip pat pasižymi greita akcija. Meškerėje įmontuoti aukštos kokybės žiedeliai, per kuriuos valas slys be jokio pasipriešinimo. Į komplektą įeina 3 skirtingų jautrumų anglies pluošto viršūnėlės: 1.5, 2 ir 3oz. Ilga, pusiau kamštinė, pusiau EVA medžiagos rankena nešaldys delnų, puikiai sukibs net ir šlapiomis rankomis, padės užmesti tolimus atstumus bei padarys žvejybą dar malonesnę.

  Peržiūrėti
 • NEW2024 Dugninė meškerė Okuma Custom Black Feeder 3.90/4.20m iki 150g

  117,00 EUR

  Okuma Custom Black Feeder - 2024 metų naujiena! 2 kartos, patobulinta, aukštos kokybės dugninė meškerė. Meškerė yra jautri, tačiau labai tvirta, nes pagaminta didelio modulio turinčio anglies pluošto. Patobulintos Fishery viršūnėlės užtikrins, kad bus jaučiamas kiekvienas žuvies prisilietimas. Meškerės blankas puikiai perduos visus laimikio judesius ir padės jį lengviau valdyti. Šios kartos meškerės taip pat pasižymi greita akcija. Meškerėje įmontuoti aukštos kokybės  žiedeliai, per kuriuos valas slys be jokio pasipriešinimo. Į komplektą įeina 3 skirtingų jautrumų anglies pluošto viršūnėlės: 3, 4 ir 5oz. Ilga, pusiau kamštinė, pusiau EVA medžiagos rankena nešaldys delnų, puikiai sukibs net ir šlapiomis rankomis, padės užmesti tolimus atstumus bei padarys žvejybą dar malonesnę.

  Peržiūrėti
 • NEW2024 Dugninė meškerė Okuma Custom Black Feeder 3.60/3.90m 60-120g

  105,00 EUR

  Okuma Custom Black Feeder - 2024 metų naujiena! 2 kartos, patobulinta, aukštos kokybės dugninė meškerė. Meškerė yra jautri, tačiau labai tvirta, nes pagaminta didelio modulio turinčio anglies pluošto. Patobulintos Fishery viršūnėlės užtikrins, kad bus jaučiamas kiekvienas žuvies prisilietimas. Meškerės blankas puikiai perduos visus laimikio judesius ir padės jį lengviau valdyti. Šios kartos meškerės taip pat pasižymi greita akcija. Meškerėje įmontuoti aukštos kokybės  žiedeliai, per kuriuos valas slys be jokio pasipriešinimo. Į komplektą įeina 3 skirtingų jautrumų anglies pluošto viršūnėlės: 2, 3 ir 4oz. Ilga, pusiau kamštinė, pusiau EVA medžiagos rankena nešaldys delnų, puikiai sukibs net ir šlapiomis rankomis, padės užmesti tolimus atstumus bei padarys žvejybą dar malonesnę.

  Peržiūrėti
 • NEW2024 Dugninė meškerė Okuma 8K Feeder 3.30m iki 45g

  143,00 EUR

  Okuma 8K Feeder - 2024 metų naujiena! dviejų dalių, 2 kartos, patobulinta, aukščiausios kokybės dugninė meškerė. Meškerė yra jautri, tačiau labai tvirta, nes pagaminta iš sustiprinto, didelio modulio turinčio anglies pluošto, kuris yra ilgaamžis. Patobulintos Sniper viršūnėlės užtikrins, kad bus jaučiamas kiekvienas, net menkiausias žuvies prisilietimas. Plonas meškerės blankas puikiai perduos visus laimikio judesius ir padės jį lengviau valdyti. Šios kartos meškerės taip pat pasižymi greita akcija, lengvumu. Meškerėje įmontuoti aukštos kokybės SeaGuide žiedeliai, per kuriuos valas slys be jokio pasipriešinimo. Į komplektą įeina 3 skirtingų jautrumų anglies pluošto viršūnėlės: 0.75, 1 ir 1.5oz. Ilga EVA medžiagos rankena nešaldys delnų, puikiai sukibs net ir šlapiomis rankomis, padės užmesti tolimus atstumus bei padarys žvejybą dar malonesnę.

  Peržiūrėti
 • NEW2024 Dugninė meškerė Okuma 8K Feeder 4.20m iki 150g

  185,00 EUR

  Okuma 8K Feeder - 2024 metų naujiena! 2 kartos, patobulinta, aukščiausios kokybės dugninė meškerė. Meškerė yra jautri, tačiau labai tvirta, nes pagaminta iš sustiprinto, didelio modulio turinčio anglies pluošto, kuris yra ilgaamžis. Patobulintos Sniper viršūnėlės užtikrins, kad bus jaučiamas kiekvienas, net menkiausias žuvies prisilietimas. Plonas meškerės blankas puikiai perduos visus laimikio judesius ir padės jį lengviau valdyti. Šios kartos meškerės taip pat pasižymi greita akcija, lengvumu. Meškerėje įmontuoti aukštos kokybės SeaGuide žiedeliai, per kuriuos valas slys be jokio pasipriešinimo. Į komplektą įeina 3 skirtingų jautrumų anglies pluošto viršūnėlės: 3, 4 ir 5oz. Ilga EVA medžiagos rankena nešaldys delnų, puikiai sukibs net ir šlapiomis rankomis, padės užmesti tolimus atstumus bei padarys žvejybą dar malonesnę. Šis feeder'is puikiai tiks žvejybai tenkančio vandens telkiniuose.

  Peržiūrėti
 • NEW2024 Dugninė meškerė Okuma 8K Feeder 3.60/3.90m 60-120g

  153,00 EUR

  Okuma 8K Feeder - 2024 metų naujiena! 2 kartos, patobulinta, aukščiausios kokybės dugninė meškerė. Meškerė yra jautri, tačiau labai tvirta, nes pagaminta iš sustiprinto, didelio modulio turinčio anglies pluošto, kuris yra ilgaamžis. Patobulintos Sniper viršūnėlės užtikrins, kad bus jaučiamas kiekvienas, net menkiausias žuvies prisilietimas. Plonas meškerės blankas puikiai perduos visus laimikio judesius ir padės jį lengviau valdyti. Šios kartos meškerės taip pat pasižymi greita akcija, lengvumu. Meškerėje įmontuoti aukštos kokybės SeaGuide žiedeliai, per kuriuos valas slys be jokio pasipriešinimo. Į komplektą įeina 3 skirtingų jautrumų anglies pluošto viršūnėlės: 2, 3 ir 4oz. Ilga EVA medžiagos rankena nešaldys delnų, puikiai sukibs net ir šlapiomis rankomis, padės užmesti tolimus atstumus bei padarys žvejybą dar malonesnę. Šis feeder'is puikiai tiks žvejybai stovinčio ir tenkančio vandens telkiniuose. 

  Peržiūrėti
 • NEW2024 Dugninė meškerė Okuma 8K Feeder 3.60/3.90m 40-80g

  150,00 EUR

  Okuma 8K Feeder - 2024 metų naujiena! 2 kartos, patobulinta, aukščiausios kokybės dugninė meškerė. Meškerė yra jautri, tačiau labai tvirta, nes pagaminta iš sustiprinto, didelio modulio turinčio anglies pluošto, kuris yra ilgaamžis. Patobulintos Sniper viršūnėlės užtikrins, kad bus jaučiamas kiekvienas, net menkiausias žuvies prisilietimas. Plonas meškerės blankas puikiai perduos visus laimikio judesius ir padės jį lengviau valdyti. Šios kartos meškerės taip pat pasižymi greita akcija, lengvumu. Meškerėje įmontuoti aukštos kokybės SeaGuide žiedeliai, per kuriuos valas slys be jokio pasipriešinimo. Į komplektą įeina 3 skirtingų jautrumų anglies pluošto viršūnėlės: 1.5, 2 ir 3oz. Ilga EVA medžiagos rankena nešaldys delnų, puikiai sukibs net ir šlapiomis rankomis, padės užmesti tolimus atstumus bei padarys žvejybą dar malonesnę. Šis feeder'is puikiai tiks žvejybai stovinčio vandens telkiniuose. 

  Peržiūrėti
 • Spiningas Okuma Jaw Spin 2.59m 10-35g

  44,00 EUR

  Okuma Jaw Spin - 2024 metų naujiena! Spiningų serija, pasižyminti universalumu bei puikiu kainos ir kokybės santykiu. Medium Light tipo spiningas yra labai lengvas, tačiau labai tvirtas. Pagamintas iš aukštos kokybės anglies pluošto. Turi patogią, dalinę EVA medžiagos rankeną, kuri nevargins rankų ilgai žvejojant bei turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Paskutinis galūnės žiedelis yra „tulpės" formos, o tai neleidžia užsisukti valui aplink. Įmontuotas grafitinis, užsukamas ritės laikiklis.

  Peržiūrėti
 • Spiningas Okuma Jaw Spin 2.44m 10-35g

  42,00 EUR

  Okuma Jaw Spin - 2024 metų naujiena! Spiningų serija, pasižyminti universalumu bei puikiu kainos ir kokybės santykiu. Light tipo spiningas yra labai lengvas, tačiau labai tvirtas. Pagamintas iš aukštos kokybės anglies pluošto. Turi patogią, dalinę EVA medžiagos rankeną, kuri nevargins rankų ilgai žvejojant bei turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Paskutinis galūnės žiedelis yra „tulpės" formos, o tai neleidžia užsisukti valui aplink. Įmontuotas grafitinis, užsukamas ritės laikiklis.

  Peržiūrėti
 • Spiningas Okuma Jaw Spin 2.44m 7-21g

  41,00 EUR

  Okuma Jaw Spin - 2024 metų naujiena! Spiningų serija, pasižyminti universalumu bei puikiu kainos ir kokybės santykiu. Ultra Light tipo spiningas yra labai lengvas, tačiau labai tvirtas. Pagamintas iš aukštos kokybės anglies pluošto. Turi patogią, dalinę EVA medžiagos rankeną, kuri nevargins rankų ilgai žvejojant bei turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Paskutinis galūnės žiedelis yra „tulpės" formos, o tai neleidžia užsisukti valui aplink. Įmontuotas grafitinis, užsukamas ritės laikiklis.

  Peržiūrėti
 • Spiningas Okuma Jaw Spin 2.13m 3-14g

  37,00 EUR

  Okuma Jaw Spin - 2024 metų naujiena! Spiningų serija, pasižyminti universalumu bei puikiu kainos ir kokybės santykiu. Ultra Light tipo spiningas yra labai lengvas, tačiau labai tvirtas. Pagamintas iš aukštos kokybės anglies pluošto. Turi patogią, dalinę EVA medžiagos rankeną, kuri nevargins rankų ilgai žvejojant bei turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Paskutinis galūnės žiedelis yra „tulpės" formos, o tai neleidžia užsisukti valui aplink. Įmontuotas grafitinis, užsukamas ritės laikiklis.

  Peržiūrėti
 • Ritė Okuma Ceymar C-500A

  59,00 EUR

  Okuma Ceymar - 2024 metų naujiena! Ritė, skirta spiningavimui, puikiai tinkanti avižadrebiui. Ši ritė pasižymi puikiomis eksplotacinėmis savybėmis - turi „Flite“ veleno sistemą, užtikrinančią sklandų sukimasį, įmontuotą 7+1 guolių sistema su žalvariniais krumpliaračiais, kurie užtikrina puikų ritės darbą, kompiuteriu subalansuotą rotorių bei kitas technologijas, kurios šią ritę padaro itin patikima, tvirta ir ilgaamže. Rankenėlė dengta TPE danga, dėl to yra užtikrinamas patogus ritės laikymas. Ritės rėmas ir rotorius yra padengti korozijai atsparia danga.

  Peržiūrėti
 • Ritė Okuma Ceymar C2000A-C6000A

  59,00 EUR

  Okuma Ceymar - ritė, skirta spiningavimui, tačiau galima puikiai pritaikyti ir kitiems žvejybos būdams. Ši ritė pasižymi puikiomis eksplotacinėmis savybėmis - turi „Flite“ veleno sistemą, užtikrinančią sklandų sukimasį, įmontuotą 7+1 guolių sistema su žalvariniais krumpliaračiais, kurie užtikrina puikų ritės darbą, kompiuteriu subalansuotą rotorių bei kitas technologijas, kurios šią ritę padaro itin patikima, tvirta ir ilgaamže. Rankenėlė dengta TPE danga, dėl to yra užtikrinamas patogus ritės laikymas. Ritės rėmas ir rotorius yra padengti korozijai atsparia danga.

  Peržiūrėti
 • -15% Spiningas Okuma Psycho Perch Spin 2.30m 3-18g
  • Išpardavimas!

  Spiningas Okuma Psycho Perch Spin 2.30m 3-18g

  92,00 EUR -15% 108,24 EUR

  Okuma Psycho Perch Spin - pasižymi ypatingai lengva anglies pluošto konstrukcija, ir aukščiausio lygio, vientisa, sustiprinto (UFR) viršūnės technologija, kuri padidina spiningo keliamąją galią ir maksimalų stiprumą. Meškerė yra pritaikyta gaudyti nedideliais masalais plėšrias žuvis. Kaip galima spręsti iš pavadinimo puikiai tinka ešerių bei kitų plėšrūnų žūklei. Džigaujant kotas jautriai perduos dugno nelygumus, o žuvies kibimą aiškiai pajausite ir pamatysite. Spiningas puikiai tiks gaudyti su sunkesniais ir įvairių rūšių masalais. Blankas pagamintas iš labai lengvo, aukštos kokybės anglies pluošto. Žiedeliai - CCS Seaguide SIC, su 316 nerūdijančio plieno rėmeliais. Patogi rankena su trimis atskiromis dalimis dengta EVA medžaiga. Kokybiškas ritės laikiklis.

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė Okuma C101-A

  89,90 EUR

  Okuma C101-A - multiplikatorinė ritė, kurios korpusas pagamintas iš korozijai atsparaus grafiko, kurioje integruota „A6061-T6“ mechaninio pjovimo aliuminio būgnelis. Taip pat ritėje integruotas daugiabriaunis diskas traukimo sistemoje, o šoninės plokštelės leidžia pakeisti būgnelį itin greitai. Turi anoduotą U formos būgnelį, 5BB+1RB guolių sistemą, išorėje reguliuojamą magnetinę užmetimo kontrolės sistemą, ergonominę rankeną ir anti-reverse. Rankenėlė kairėje pusėje.

  Peržiūrėti
 • -15% Ritė Okuma Surf 8K
  • Sumažinta kaina

  Ritė Okuma Surf 8K

  109,00 EUR -15% 128,24 EUR

  Okuma Surf 8K - kartu su geriausiais žvejais sukurta Okuma Surf-8K ritė, kuri užtikrina maksimalų malonumą žvejyboje ir didžiausią užmetimo atstumą. Dėl specialios būgnelio formos ir naudojamų technologijų ritės gamyboje, sumažina valo trintį užmetimo metu ir užtikrina itin sklandų valo klojimą. Po lengvu, bet patvariu grafitiniu ritės korpusu slypi šeši nerūdijančiojo plieno guoliai ir greito Anti-Reverse sistema. Itin tvirta ir patogi rankena, padedanti lengvai susidoroti net ir su stambiais laimikiais. Siekiant užtikrinti didžiausią atsparumą korozijai, ritė turi „Hydro Block", kuris apsaugo visas ritėje esančias sistemas, o patentuota „Cyclonic Flow Rotor" technologija iš ritės korpuso pašalina visą drėgmės perteklių.

  Peržiūrėti
 • Spiningo komplektas Okuma Alaris Combo 6'1

  67,90 EUR

  Okuma Alaris Combo - Okuma spiningo ir ritės komplektas, kuris yra puikus pasirinkimas ešerių žūklei. Meškerės ilgis yra 185cm, o užmetimo svoris - 5-15g. Blankas pagamintas iš grafito kompozito, tuščiaviduris, jautrus, todėl žuvies kibimas bus puikiai jaučiamas. Turi dalinę kamštinę rankeną ir itin patavrius „Dura-flow" nerūdijančio plieno žiedelius. Ritė pagaminta iš korozijai atsparios medžiagos, turi 3+1 rutulinius guolius, perdavimas - 4.8:1, o valo talpa - 0.15mm/250m. Subalansuotas rotorius, tvirta metalinė konstrukcija, užtikrina itin didelį ritės patvarumą. 

  Peržiūrėti
 • Spiningo komplektas Okuma Steeler XP Spinning Combo

  29,98 EUR

  Okuma Steeler XP Spinning Combo - Okuma spiningo ir ritės komplektas. Dviejų dalių, 1.95m ilgio meškerės užmetimo svoris yra 4-15g. Blankas tuščiavidurės konstrukcijos, lengvas, patvarus. Turi dalinę EVA rankeną ir atnaujintą „Quick Fire II" sistemą, kuri užtikrina tolimesnio užmetimo galimybes. Ritė turi 1 rutulinį guolį. Jos valo perdavimas yra 5.2:1, o valo talpa - 0.18mm/245m. Ant ritės iškart užvyniotas monofilamentinis valas. Tai puikus pasirinkimas pradedantiesiems.

  Peržiūrėti
 • -15% Spiningas Okuma Psycho Perch Spin 2.30m 2-12g
  • Išpardavimas!

  Spiningas Okuma Psycho Perch Spin 2.30m 2-12g

  78,12 EUR -15% 91,90 EUR

  Okuma Psycho Perch Spin - pasižymi ypatingai lengva anglies pluošto konstrukcija, ir aukščiausio lygio, vientisa, sustiprinto (UFR) viršūnės technologija, kuri padidina spiningo keliamąją galią ir maksimalų stiprumą. Meškerė yra pritaikyta gaudyti nedideliais masalais plėšrias žuvis. Kaip galima spręsti iš pavadinimo puikiai tinka ešerių bei kitų plėšrūnų žūklei. Džigaujant kotas jautriai perduos dugno nelygumus, o žuvies kibimą aiškiai pajausite ir pamatysite. Spiningas puikiai tiks gaudyti su sunkesniais ir įvairių rūšių masalais. Blankas pagamintas iš labai lengvo, aukštos kokybės anglies pluošto. Žiedeliai - CCS Seaguide SIC, su 316 nerūdijančio plieno rėmeliais. Patogi rankena su trimis atskiromis dalimis dengta EVA medžiaga. Kokybiškas ritės laikiklis.

  Peržiūrėti