Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Okuma

„OKUMA FISHING TACKLE CO., LTD.“, Nuo 1986 m., yra meškerių ir ričių gamintojas, įsikūręs Taivane. „OKUMA FISHING“ stengiasi visiems suteikti geriausią žvejybos patirtį, taip pat sukurti geriausias rites ir meškeres mūsų kolegoms - meškeriotojams. „OKUMA FISHING“ siūlo kokybiškas ir prieinamas meškeres, rites bei kitas prekes.

Visos prekės pagamintos iš pažangių medžiagų su dinamišku dizainu. „OKUMA FISHING“ žvejybos reikmenys yra geriausias pasirinkimas žvejybai gėlame ir sūriame vandenyje. Tiek pažangios technologijos, tiek daugiau nei 31 metų žvejybos įrangos tiekimo patirtis „OKUMA FISHING“ pristato puikios kokybės meškeres ir ritinius, kad patenkintų kiekvieno kliento poreikius.

 • Atsarginis būgnelis Okuma Surf-8K Shallow Spool - seklus

  28,20 EUR

  8K Shallow Spool - seklus būgnelis Okuma 8K ritei. Bugnelis metalinis, turi metalinį klipsą. Pravartus naudojant skirtingų diametrų valus.

  Valo talpa - 0.30mm/300m

  Peržiūrėti
 • -15% Dugninė meškerė Okuma 8K Feeder
  • Išpardavimas!

  Dugninė meškerė Okuma 8K Feeder 3.60/3.90m 60-120g

  165,67 EUR -15% 194,90 EUR

  Okuma 8K Feeder - visiškai naujas, Premium klasės feeder kotas. Šis modelis pagamintas iš 40T anglies pluošto, tvirto, plono ir ypatingai lengvo blanko, išskirtinio, akį patraukiančio dizaino. Meškerykotis su integruotais SIC žiedeliais, aukščiausios AAA kokybės pilna kamštine rankena ir "FUJI DPS" ritės dėtuve yra puikus derinys kiekvienam žvejui. Kotas turi tris skirtingo jautrumo viršūnėles. Feederis yra labai lengas, sveria tik 208gramus ir yra pritaikytas universaliai žūklei. Jo testas - 60-120gramų, leis laisvai žvejoti tiek stovinčiame vandenyje, tiek sraunios srovės upėse, tokiose kaip Nemunas. Kotui suteikus atitinkamą apkrovą, laisvai galėsite atlikti ypatingai tolimus metimus. Jautrios meškerės galūnės puikiai perduos žuvies kibimus, o kotas gerai suamortizuos didesnio laimikio smūgius ir jo traukimą pavers tikru malonumu. Premium klasės įrankis už puikią kainą.

  Peržiūrėti
 • -15% Okuma 8K Feeder
  • Išpardavimas!

  Dugninė meškerė Okuma 8K Feeder 3.90m 40-80g

  166,52 EUR -15% 195,90 EUR

  Okuma 8K Feeder - visiškai naujas, Premium klasės feeder kotas. Šis modelis pagamintas iš 40T anglies pluošto, tvirto, plono ir ypatingai lengvo blanko, išskirtinio, akį patraukiančio dizaino. Meškerykotis su integruotais SIC žiedeliais, aukščiausios AAA kokybės pilna kamštine rankena ir "FUJI DPS" ritės dėtuve yra puikus derinys kiekvienam žvejui. Kotas turi tris skirtingo jautrumo viršūnėles. Feederis yra labai lengas, sveria tik 208gramus ir yra pritaikytas universaliai žūklei. Jo testas - iki 80gramų, leis laisvai žvejoti tiek stovinčiame vandenyje, tiek srovėje. Kotui suteikus atitinkamą apkrovą, laisvai galėsite atlikti ypatingai tolimus metimus. Jautrios meškerės galūnės puikiai perduos žuvies kibimus, o kotas gerai suamortizuos didesnio laimikio smūgius ir jo traukimą pavers tikru malonumu.

  Peržiūrėti
 • -15% Okuma 8K River Feeder
  • Išpardavimas!

  Dugninė meškerė Okuma 8K River Feeder 4.20m iki 150g

  191,17 EUR -15% 224,90 EUR

  Okuma 8K River Feeder - premium klasės feeder kotas. Šis modelis pagamintas iš 40T anglies pluošto, tvirto, plono ir ypatingai lengvo blanko, išskirtinio, akį patraukiančio dizaino. Meškerykotis su SIC žiedeliais, aukščiausios AAA kokybės pilna kamštine rankena ir "FUJI DPS" ritės laikikliu yra puikus derinys kiekvienam žvejui. Kotas turi tris skirtingo jautrumo viršūnėles. Feederis pagal savo ilgį yra labai lengvas, sveria tik 260 gramus ir yra pritaikytas universaliai žūklei. Jo testas - iki 150 gramų, leis laisvai žvejoti tiek stovinčiame vandenyje, tiek tekančiame. Kotui suteikus atitinkamą apkrovą, laisvai galėsite atlikti ypatingai tolimus metimus. Jautrios meškerės galūnės puikiai perduos žuvies kibimus, o kotas gerai suamortizuos didesnio laimikio smūgius ir jo traukimą pavers tikru malonumu. Premium klasės įrankis už puikią kainą.

  Peržiūrėti
 • -15% Dugninė meškerė Okuma Ceymar Feede
  • Sumažinta kaina

  Dugninė meškerė Okuma Ceymar Feeder 3.60/3.90m 40-80g

  79,82 EUR -15% 93,90 EUR

  Okuma Ceymar Feeder - plonas, jautrus ir lengvas anglies pluošto feederis, puikiai subalansuotas žvejybai nedeliais svoriais. 
  Meškerės blankas yra pagamintas iš kokybiško anglies pluošto, žiedelių rėmeliai - iš aukšto kokybės nerūdijančio plieno, o žiedelio keramika dengta titano oksidu. Dugnine meškerė yra jautri ir lengva, per jos galūnę persiduos net ir smulkiausios žuvies kibimai, o pagautas laimikis, savo smūgius perduos tiesiai per meškerės kotą žvejui į ranką ir žuvies traukimas paliks geras emocijas. Meškerė turi tris skirtingo jautrumo viršūneles. Kotas puikiai tiks žvejybai stovinčio vandens telkiniuose ir lėtos tekmės upėse gaudyt įvairią žuvį. 

  Peržiūrėti
 • -15% Okuma Ceymar Feeder
  • Sumažinta kaina

  Dugninė meškerė Okuma Ceymar Feeder 3.60/3.90m 60-120g

  84,92 EUR -15% 99,90 EUR

  Okuma Ceymar Feeder 60-120g - vidutinio užmetimo dugninė feeder meškerė. Kotas pagamintas iš ypatingos anglies pluošto konstrukcijos, kuri yra sutvirtinta nerudyjančio plieno rėmeliu. Keramikiniai žiedeliai yra dengti "Oxide" titano danga yra pakankamai paltūs ir tvirti. Pats kotas - lengvas ir jautrus, gerai perduoda tiek žuvies kibimus, tiek jos smūgius traukiant laimikį. Meškerės komplekte yra trys skirtingo jautrumo galūnės, kurias galima keisti atsižvelgiant į žvejojamą vietą, bei su kokiu svoriu yra gaudoma. Šis kotas puikiai tiks tiek žvejybai stovinčiame vandenyje tiek upėje. Galima naudoti žvejojant su signalizatoriai arba kibimą stebėti per meškerės galūnę. Feederius galima rinktis iš dviejų ilgių - 360cm ir 390cm, pagal jūsų patogumą. Nebrangi, smagi bei kokybiška meškerė už nedidelę kainą, kuri suteiks žvejui geras emocijas traukinat žuvį.

  Peržiūrėti
 • -15% Okuma Ceymar Method Feeder 60g 3.30M
  • Sumažinta kaina

  Dugninė meškerė Okuma Ceymar Method Feeder 3.30m iki 60g

  73,87 EUR -15% 86,90 EUR

  Okuma Ceymar Method Feeder - plona, puikiai subalansuota meškerė, skirta gaudyti Method Feeder būdu. Kotas pagamintas iš aukštos kokybės anglies pluošto, įmontuoti nerūdijančio plieno tvirti žiedelių rėmeliai ir titano oksidu padengta žiedų keramika. Meškerykotis yra ganėtinai lengvas, sveria vos 232gramus, puikiai linksta ir gerai amortizuoja laimikio smūgius. Komplekte yra trys skirtingo jautrumo keičiamos viršūnėlės. Patogi kamštinė rankena su EVA polimero medžiaga. Su šiuo kotu galėsite gaudyti tiek komerciniuose vandens telkiniuose tiek laukiniuose. Kotas gerai valdo ir stambius laimikius bei nebijo didelių apkrovų.

  Peržiūrėti
 • -15% Okuma Ceymar River Feeder
  • Sumažinta kaina

  Dugninė meškerė Okuma Ceymar River Feeder 3.90/4.20m iki 150g

  93,42 EUR -15% 109,90 EUR

  Okuma Ceymar River Feeder - plonas, puikiai subalansuotas anglies pluošto kotas, daugiau pritaikytas žvejybai didelės ir vidutinės tekmės upėse. Dugninė meškerė yra jautri, turi tris skirtingų kietumų viršūnėles, platūs keramikiniai žiedeliai padengti titano oksidu, ritės tvirtinimo vieta yra padaryta iš tvirtos grafitinės medžiagos, kuri užtikrins, kad jūsų ritė laikysis vietoje kokybiškai ir tvirtai. Meškerės komplekte yra trys skirtingų jautrumų galūnės. Kotas padengtas kamštine rankena, kuri patogiai laikysis žvejo rankose. Galima rinktis iš dviejų ilgių meškerių - 390cm ir 420cm. Su ilgesne meškere lengviau yra atlikti tolimus metinus, bei išsitraukti ir persikelti žuvį per dugno parandes. Kotas maloniai amortizuoja bei jautriai perduoda kibimus. Puikiai galima naudoti Nemune, Neryje ar kitose upėse. Traukiamas laimikis savo smūgius perduos žvejui į ranką ir paliks geras emocijas.

  Peržiūrėti
 • -15% Okuma LS-6K Feeder 390cm
  • Sumažinta kaina

  Dugninė meškerė Okuma LS-6K Feeder 30T 3.90m 40-80g

  101,92 EUR -15% 119,90 EUR

  Okuma LS-6K Feeder - 2020 metų naujiena. Tai atnaujintas Custom Black modelis. Pagamintas iš 30T anglies pluošto, tvirto, plono ir lengvo dizaino. Kotas jautrus ir lengvas, jo akcija yra greita – galūnė puikiai perduoda nors ir menkiausius žuvies kibimus. Padengtas išskirtine Okuma "BOPP" danga, su integruotais SIC žiedeliais ir kokybiška kamštine rankena yra puikus derinys kiekvienam žvejui. Kotas lengvas, sveria vos 218g. Jo užmetamas svoris iki 90gramų leis žvejoti įvairiuose vandens telkiniuose tiek stovinčiame vandenyje tiek lengvos tekmės upėse. Komplekte yra dvi skirtingo jautrumo keičiamos viršunėlės. Universali feeder meškerė už puikią kainą, patiks kiekvienam žvejui.

  Peržiūrėti
 • -15% Dugninė meškerė Okuma LS-6K Feeder 30T 3.90m 60-120g
  • Sumažinta kaina

  Dugninė meškerė Okuma LS-6K Feeder 30T 3.90m 60-120g

  106,16 EUR -15% 124,90 EUR

  Okuma LS-6K Feeder - 2020 metų naujiena. Tai atnaujintas Custom Black modelis. Pagamintas iš 30T anglies pluošto, tvirto, plono ir lengvo dizaino. Kotas jautrus ir lengvas, jo akcija yra greita – galūnė puikiai perduoda nors ir menkiausius žuvies kibimus. Padengtas išskirtine Okuma "BOPP" danga, su integruotais SIC žiedeliais ir kokybiška kamštine rankena yra puikus derinys kiekvienam žvejui. Kotas lengvas, sveria vos 235g. Jo užmetamas svoris 60-120gramų leis universaliai žvejoti visuose vandens telkiniuose - meškerė puikiai tvarkysis ir su sunkesnėmis upinėmis šeryklomis ar švinais ir su lengvesnėmis šeryklėlėmis skirtomis gaudyti stovinčiame vandenyje. Komplekte yra dvi skirtingo jautrumo keičiamos viršunėlės. Universali feeder meškerė už puikią kainą.

  Peržiūrėti
 • -15% Okuma 8k Carp
  • Sumažinta kaina

  Karpinė meškerė Okuma 8k Carp 3.60/3.90m 3,5lbs

  127,42 EUR -15% 149,90 EUR

  Okuma 8k Carp - aukštos kokybės karpinė meškerė, pagaminta iš 40T Toray anglies pluošto, plona, lengva ir galingą Premium klasės meškerė. Dviejų dalių kotas puikiai atlaiko apkrovas, leidžia užmesti tolimus metimus ir gerai susitvarko su galingais laimikiais.  Meškerykotyje sumontuoti Gunsmoke Deep-drawn žiedų rėmeliai su SIC įdėklais. Pirmojo žiedo skersmuo net 45mm. Ritės laikilis - Fuji TVS ir DNPS kokybiška ritės tvirtinimo dėtuvė. Plona ir ergonomiškos formos EVA rankena maloniai ir tvirtai laikysis rankoje tiek atliekant tolimus metimus, tiek traukian didelį karpį. Žiedelių skaičius meškerėje - 5+Tip. Tvirtas, patikimas ir kokybiškas įrankis skirtas karpių žūklei.

  Peržiūrėti
 • -15% Karpinė meškerė Okuma Custom Black 3,5lbs
  • Sumažinta kaina

  Karpinė meškerė Okuma Custom Black 3.60m 3,5lbs

  91,72 EUR -15% 107,90 EUR

  Okuma Custom Black - dviejų dalių karpinė meškerė. Meškerykotis pagamintas iš aukštos kokybės anglies pluošto, kotas yra liaunas, bet tvirtas. Meškerėje įmontuoti platūs karpiniai SIC žiedeliai. Koto rankena liauna ir patogi su  kokybišku Okuma Heavy Duty grafito ritės laikikliu. Labai plonas ruošinys, pagamintas iš 24T anglies pluošto yra optimaliai subalansuotas, suteikia nuostabų manevringumą ir jėgos atsargas kovojant su žuvimi. Rankena su EVA apdaila užtikrina puikų sukibimą net tada, kai rankos yra šlapios. Kotas smagiai linksta ir puikiai amortizuoja karpio smūgius bei gerai suvaldo užkibusį laimikį.

  Peržiūrėti
 • -15% Karpinė meškerė Okuma Custom Black 3,5LBS
  • Sumažinta kaina

  Karpinė meškerė Okuma Custom Black 3.90m 3,5lbs

  101,92 EUR -15% 119,90 EUR

  Okuma Custom Black - trijų dalių karpinė meškerė. Meškerykotis pagamintas iš aukštos kokybės anglies pluošto, kotas yra liaunas, bet tvirtas. Meškerėje įmontuoti platūs karpiniai SIC žiedeliai. Koto rankena liauna ir patogi su  kokybišku Okuma Heavy Duty grafito ritės laikikliu. Labai plonas ruošinys, pagamintas iš 24T anglies pluošto yra optimaliai subalansuotas, suteikia nuostabų manevringumą ir jėgos atsargas kovojant su žuvimi. Rankena su EVA apdaila užtikrina puikų sukibimą net tada, kai rankos yra šlapios. Kotas smagiai linksta ir puikiai amortizuoja karpio smūgius bei gerai suvaldo užkibusį laimikį. Su juo atliksite tolimus metimus be didesnio vargo.

  Peržiūrėti
 • -15%
  • Sumažinta kaina

  Karpinė meškerė Okuma Custom Black Spod 3.90m 5lbs

  107,87 EUR -15% 126,90 EUR

  Okuma Custom Black Spod - karpinė meškerė, skirta mėtyti ypatingai didelius svorius. Dažnai naudojama atliekant jaukinimą nuo kranto, naudojant šeriminę raketą. Meškerykotis pagamintas iš aukštos kokybės anglies pluošto, kotas yra liaunas, bet tvirtas. Meškerėje įmontuotas tvirtas ritės laikiklis, kokybiški SIC žiedeliai. Pirmojo ritės žiedo skersmuo 45mm. Iš viso kote yra įmontuoti 6 žiedai. SPOD Kotas puikiai meta didelius svorius tiksliai bei tolimą atstumą.

  Peržiūrėti
 • -15% Karpinė ritė Okuma 8K
  • Išpardavimas!

  Karpinė ritė Okuma 8K

  101,92 EUR -15% 119,90 EUR

  Okuma 8K - tvirta ir patikima karpinė ritė, tikriausiai vienas iš geriausių variantų kainos ir kokybės santykiu savo klasėje. Ritė turi didelį ir platų daugiabriaunį būgnelį, kuris užtikrina skalndų bei lengvą sūkimasi. Ritėje įmontuoti 5+1 guoliai, kurie palengvina ritės veikimą. Ritės korpusas yra atsparus korozijai, joje yra "CRF" cinklinio sukimosi rotatorius, greito krypties pakeitimo bėgeliai, dvigubi plieniniai spaustukai, greito traukimo sistema ir kiti priedai užtikrinantys gerą ritės darbą. Į gilų būgnelį telpa net 0,33mm storio 620 metrų valo, metalinis apvalus ritės "clipsas" leis saugiai ir tvirtai užfiksuoti valą ir visada užmesti vienodą atstumą. Rankenėlė yra pagaminta iš tvirto metalo su mediniu laikikliu, kuris ne tik gražiai atrodo bet patogiai ir tvirtai laikosi žvejo rankoje. Vienu rankenėles apsisukimu ritė suvinioja ...

  Peržiūrėti
 • -15% Okuma Ceymar Match 3.90/4.20m 5-25g
  • Sumažinta kaina

  Plūdinė meškerė Okuma Ceymar Match 3.90/4.20m 5-25g

  73,02 EUR -15% 85,90 EUR

  Okuma Ceymar Match - elegantiško dizaino, plonas, gerai subalansuotas iš kokybiško anglies pluošto pagamintas kotas. Ant trijų dalių konstrukcijos yra uždėti nerūdijančio plieno žiedeliai, kurie yra padengti titano oksidu. Puikus pasirinkimas žvejojantiems plonais monofilamentiniais valais. Patogi bei maloni kamštinė rankena su EVA medžiagos detalėmis. Kokybiškas grafitinis ritės laikiklis. Koto akcija yra vidutinė. Meškerykotis ganėtinai lengvas – sveria vos apie 250gramų, smagiai amortizuoja bei gerai valdo žuvį. 

  Peržiūrėti
 • -15% Ritė Okuma AK 4000-5000
  • Sumažinta kaina

  Ritė Okuma AK 4000-5000

  37,32 EUR -15% 43,90 EUR

  Ritė Okuma AK - ritėje įmontuotas laisvos eigos stabdžio "Baitrunner" sistema, kuri leidžia pirminio žuvies kibimo momentu laisvai vynioti valą iš bugnelio, kas apsaugo jūsų įrangą nuo įtempimo į vandenį. Ritė puikiai tinkai dugninei/feeder žūklėje, taip pat tinka gaudant karpius ar kitas stambias žuvis. Ritė yra pagaminta iš aliuminio, lankelio apsisukimo momentu suvinioja 79cm valo. Ritė turi papildomą bugnelį.

  Peržiūrėti
 • -15% Ritė Okuma Big Bomber Spod BBS-7000S
  • Sumažinta kaina

  Ritė Okuma Big Bomber Spod BBS-7000S

  73,95 EUR -15% 87,00 EUR

  Okuma Big Bomber Spod BBS7000S - nauja 2020 metų ritė skirta jaukinimui ir šėrimui "Spomba". Masyvi ir tvirta ritė su dideliu būgneliu, ne tik leis tiksliai ir lengvai užmesti iki jūsų jaukinamos vietos masalus, bet taip pat greitai juos pargabent atgal į krantą. Ritė vienu rankenėlės apsisukimu suvynioja net 103cm valo atgal į būgnelį! Ritė turi du metalinius klipsus su kuriais galėsite pasižymėti savo jaukinamas vietas ir tiksliai užemesti tokį pat atstumą. Ritė yra pagaminta iš kieto metalo su tvirta "TPE ergo" rankenėle. Ritėje įmontuota porgresuojanti valo tempimo sistema "XXL", kuri leidžia lygiai ir be trinties suvynioti valą į būgnelį.  Tvirta ir patikima ritė leis puikiai ir tiksliai jaukinti jūsų žvejojamą vietą už nedidelę kainą. Su valų 200m 30lbs. ...

  Peržiūrėti
 • -15%
  • Sumažinta kaina

  Ritė Okuma Carbonite V2 Match 4000

  46,67 EUR -15% 54,90 EUR

  Okuma Carbonite V2 Match - šis modelis turi ciklinio srauto rotoriaus konstrukciją, kurio dėka yra sumažinamas vandens įsiskverbimas ir korozijos galimybė. Tiksli elipsinė pavarų sistema sukuria sklandesnį ritės darbą ir sumažina trintį sukimosi metu. Tiksli valo klojimo sistema ir vilkimo slėgis.

  Peržiūrėti
 • -15% Ritė Okuma Ceymar HD
  • Sumažinta kaina

  Ritė Okuma Ceymar CHD 1000-5000

  79,90 EUR -15% 94,00 EUR

  Okuma Ceymar HD - 2023 metų naujiena! Visiškai nauja, išlengvinta Ceymar HD ritė yra sukurta remiantis jėgos kocepcija. Ritė turi HDG-II (High Density Oversized Gearing) didelio tankio, padidintus dantračius, įsukamą aliuminio rankeną, bei dantračių stabilizavimo sistemą užtikrinančią didžiausią stiprumą bei sukimosi galią. Be to, be trinties pagrindinis velenas efektyviai sumažina pasipriešinimą sukimuisi, suteikdamas ne tik tvirtumo, bet ir neprilygstamo lengvumo bei sklandumo pojūtį. Daugumoje ričių, kai pagrindinis velenas judinamas aukštyn ir žemyn, krumpliaratyje susidaro didelis trinties plotas, dėl kurio sukant rankeną jaučiamas pasipriešinimas. Kad sumažintume pasipriešinimą ir pasiektume laisvą sukimąsi, krumpliaračio centrą išpjovėme, kad sumažintume trintį su velenu. Šis krumpliaračio pakeitimas užtikrina maksimalų stabilizavimą ir rankenos sukimo patirtį be trinties.

  Peržiūrėti