Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Thermacell

Per pastaruosius, daugiau nei 20 metų, JAV įsikūrusios „Thermacell" kompanijos misija visuomet buvo išlaisvinti žmones, mėgstančius gamtą, nuo žalingo vabzdžių poveikio. Nuo pat 1999 m. jų įmonė labai augo. „Thermacell" gamina pasaulyje pirmaujančius uodų atbaidymo ir erkių kontrolės įrenginius. Siekdami užtikrinti geriausią vartotojų patirtį, jie nuolat plečia produktų liniją, skirtą tiek naudojimui, tiek namuose. Tai yra pasaulyje pirmaujantis prekinis ženklas, kuris kuria įrenginius kovai su vabzdžiais.

 • -15% Dėklas prietaisui ThermaCell MR300
  • Išpardavimas!

  Dėklas prietaisui ThermaCell MR300

  17,81 EUR -15% 20,95 EUR

  Savo uodų atbaidymo įrenginį Thermacell MR300 planuojate naudoti stovyklaudami miške, žvejodami, o gal medžiodami? Jei taip, iš anksto pasirūpinkite itin mažai vietos užimančiu dėklu, kuris leis be vargo nešiotis įrenginį, kad ir kur bebūtumėte. Remiantis klientų atsiliepimais – Thermacell MR300 aparato nuo uodų dėklas su spaustuku, už itin prieinamą kainą leidžia pamiršti jog įrenginys visuomet šalia. Tad tiesiog įdėkite savo prietaisą nuo uodų į dėklą, prisisekite jį prie diržo, kuprinės ar kitoje patogioje vietoje ir mėgaukitės laiku gamtoje be uodų. Vidinėje dėklo dalyje rasite kišenėlę skirtą susidėti repelento plokštelėms, o išorinėje dėklo dalyje bus atskira erdvė kuro kasetėms. Tad papildymai apsaugai nuo uodų visuomet bus po ranka.

  Peržiūrėti
 • -20% Uodų repelentas ThermaCell EX90
  • Išpardavimas!

  Uodų repelentas ThermaCell EX90

  79,16 EUR -20% 98,95 EUR

  ThermaCell EX90 - Šis įrenginys – savo kategorijos kainos ir kokybės lyderis. Vos vienu Thermacell EX90 uodus atbaidančio įrenginio įkrovimu galėsite mėgautis net iki 9 valandų besitęsiančia apsauga nuo vabzdžių. O jo veikimo plotas išties įspūdingas – daugiau nei 6 metrų spinduliu neišgirsite nei vieno uodo zvimbtelėjimo. Tad remiantis klientų atsiliepimais, pakraunamas uodų repelentas Thermacell EX90 patikimiausias visos linijos gaminys. Dėl guma padengto tvirto korpuso lengvai vežkitės prietaisą į iškylą gamtoje, žvejybą ar kitas jums svarbias pramogas. Į komplektą įeina: Vieną repelento kasetę ( kurios užteks net 12 valandų aktyvaus naudojimo) , USB įkrovimo laidą, dirželį su karabinu. Nors šis Thermacell įrenginys pasižymi ilgiausiu baterijos veikimo laiku, jo repelento kasetės veiksmingumas išblėsta po 12 valandų. Tad norėdami apsisaugoti nuo uodų ilgiau - iš anksto pasirūpinkite Thermacell EX90 užpildymo paketais.

  Peržiūrėti
 • -20% Papildymas prietaisui nuo uodų ThermaCell E55XI
  • Išpardavimas!

  Papildymas prietaisui nuo uodų ThermaCell E55XI

  26,10 EUR -20% 32,63 EUR

  Originalus Thermacell uodų repelento papildymas, naudojamas Thermacell E55XI repelentuose. Pakuotėje 1 vnt., kurio užtenka 40 valandų.

  Peržiūrėti
 • -20% Vabzdžių atbaidymo prietaisas ThermaCell Halo Mini White
  • Išpardavimas!

  Vabzdžių atbaidymo prietaisas ThermaCell Halo Mini White

  33,60 EUR -20% 42,00 EUR

  ThermaCell Halo Mini White - repelentas efektyviai atbaidantis uodus, juodąsias muses ir kitus vabzdžius, sukurdamas 20m² apsaugos zoną. Idealiai tinkantys naudoti stovyklaujant, medžiojant, žvejojant, dirbant sodininkystėje, kieme ar net namų terasoje. Prietaisas skleidžia žmogui nepavojimgą, bekvapį repelentą, kuris atbaido vabzdžius. Į komplektą įeina: ThermaCell repelentas, 1 dujų balionėlis ir 3 repelento plokštelės.

  Peržiūrėti
 • -20% Vabzdžių atbaidymo prietaisas ThermaCell E55XI
  • Išpardavimas!

  Vabzdžių atbaidymo prietaisas ThermaCell E55XI

  60,80 EUR -20% 76,00 EUR

  ThermaCell  E55XI – labai efektyvus, iki 98% uodus, museles ir kitus kraujasiurbius mašalus atbaidantis prietaisas. Visiškai naujas „Thermacell“ E55X uodų repelento įrenginys veikia ilgiau, jo atbaidymo mechanizmas yra optimizuotas ir valdomas vienu mygtuku. E55X lengva naudoti, įkraunamas, bekvapis ir kompaktiškas. Maitinamas ličio-jonų baterija, o ne „Thermacell“ dujų balionėliais, E55 yra tinkamas transportavimui lėktuvu ir pilnai veikia bet kokiame aukštyje. Vienu įkrovimu veikia 5,5 valandos. Veikia ir kraunamas. Pilnai įsikrauna per 5 valandas. Transportavimo metu galima išjungti, yra pasirenkamas automatinis išjungimo laikmatis (po 2 valandų) ir gali veikti pastoviai. Vienas papildymas gali atbaidyti uodus iki 40 valandų. Apsaugo 29m² plotą. Į komplektą įeina: E55 repelentas, 1 papildymas 12 valandų ir 1 USB įkrovimo laidas.

  Peržiūrėti
 • -20% Papildymas prietaisui nuo uodų ThermaCell
  • Išpardavimas!

  Papildymas prietaisui nuo uodų ThermaCell

  33,60 EUR -20% 42,00 EUR

  Originalus Thermacell uodų repelento papildymas, naudojamas Thermacell MR300 ir ThermaCell Halo Mini White repelentuose. Į komplektą įeina: 12 vnt. repelento plokštelių ir 4 vnt. butano dujų balionėliai.

  Peržiūrėti
 • -20% Uodų repelentas ThermaCell
  • Išpardavimas!

  Uodų repelentas ThermaCell MR300

  33,67 EUR -20% 42,09 EUR

  ThermaCell MR300 - repelentas efektyviai atbaidantis uodus, juodąsias muses ir kitus vabzdžius, sukurdamas 20m² apsaugos zoną. Idealiai tinkantys naudoti stovyklaujant, medžiojant, žvejojant, dirbant sodininkystėje, kieme ar net namų terasoje. Thermacell repelentai buvo įvertinti EPA dėl saugumo ir veiksmingumo. Prietaisas skleidžia žmogui nepavojimgą, bekvapį repelentą, kuris atbaido vabzdžius. Bekvapės repelentinės plokštelės veikia iki 4 valandų ir keičia spalvą, kai ateina laikas jas pakeisti. Į komplektą įeina: nešiojamas prietaisas nuo uodų, 1 užpildymo paketas 12 val. veikimo, 3 uodus atstumiančios plokštės (veikia iki 4 val.). Išsamesnės informacijos rasite ant pakuotės.

  Peržiūrėti