Tailwalk | Žvejybos reikmenys LT

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Tailwalk

 • Spiningas Tailwalk Salty Shape Dash Micro Gamer 76UL 2.29m iki 18g

  248,60 EUR

  Tailwalk Salty Shape Dash Micro Gamer 76UL - itin lengvas, ultra light tipo spiningas, idealiai tinkantis lydekų, ešerių ir kitų plėšrūnų žūklei. Ši meškerykočių serija pagaminta iš aukštos kokybės 99% anglies pluošto ir 1% stiklo pluošto. Meškerė yra standesnė, tačiau gerai perduoda visus žuvies judesius. Tai taip pat padeda geriau jausti ir valdyti masalus. Turi naujuosius žiedelius su Slim SIC keramika. Blankas atsaprus korozijai. Dalis rankenos dengta EVA medžiaga. 

  Peržiūrėti
 • Spiningas Tailwalk Egist SSD 83ML 2.51m 4-25g

  236,00 EUR

  Tailwalk Egist SSD 83ML - labai lengvas, medium light tipo, greitos akcijos spiningas, idealiai tinkantis starkių žūklei. Ši meškerykočių serija pagaminta iš aukštos kokybės 99% anglies pluošto ir 1% stiklo pluošto. Meškerė yra standesnė, tačiau neįtikėtinai gerai perduoda visus, net menkiausius žuvies judesius. Tai taip pat padeda geriau jausti ir valdyti masalus. Turi Fuji K žiedelius su SIC keramika bei Fuji ritės laikiklį. Spiningo viršūnė vientisa. Dalis rankenos dengta EVA medžiaga. Idealiai tinka žvejoti su VIB'ais, guminiais masalais.

  Peržiūrėti
 • Spiningas Tailwalk Crimson S95ML-R 2.90m iki 35g

  278,80 EUR

  Tailwalk Crimson S95ML-R - tai universali, medium light tipo, tolimiems atstumams, lašišų žūklei skirta meškerykočių serija, kurių blankas pagamintas iš elastingo anglies pluošto. Tokia spiningų konstrukcija leidžia puikiai jausti ir valdyti masalus bei jausti kiekvieną, net menkiausią, žuvies prisilietimą. Rankena pusiau iš EVA medžiagos, ilgesnė nei įprasta, tad masalą galima numesti itin toli ir tiksliai. Turi Fuji K žiedelius su SIC keramika. Spiningas itin tvirtas, nebijo jokių išbandymų. Idealiai tinka žvejoti su vobleriais arba blizgėmis.

  Peržiūrėti