Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Mondial-F

 • Jaukas Mondial-F Lake Yellow 1kg

  4,95 EUR

  Mondial-F Lake Yellow - jaukas, specialiai sukurtas dideliems karšiams, stovinčiuose vandens telkiniuose gaudyti. Ryškios geltonos spalvos, lipnus ir išskirtinio vaisių skonio jaukas itin vilioja stambias žuvis ir ilgai išlaiko jas jaukinamoje vietoje. Efektyviam jauko veikimui, užtenka sudrėkinti 0,5l vandens su 1kg jauko. 

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Mondial-F Tropic 1kg

  4,95 EUR

  Mondial-F Tropic - aukštos kokybės, daug maistinių medžiagų turintis saldus jaukas stambioms žuvims. Jaukas puikiai tinka naudoti stovinčiuose vandens telkiniuose, šiltuoju metų laiku. Dėl sudedamųjų dalių, jaukas labai aktyviai veikia ir vilioja žuvis į jaukinamą vietą. Jaukas geriausiai veiks sumaišytas su 0,9l vandens, tuomet gerai persijotas ir vėl sumaišytas su stambesnėmis, likusiomis dalelėmis.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Mondial-F Bio Mix 2kg

  9,50 EUR

  Mondial-F Bio Mix - aukštos kokybės jaukas, pasižymintis itin aktyviu veikimu ir turintis daug maistinių medžiagų. Dėl šviesios spalvos, yra puikiai matomas ir ypač veiksmingas drumstame vandenyje. Jaukas lipnus, todėl puikiai tinka kaip bazinis jaukas. Specialiai sukurtas stambioms žuvims vilioti. 

  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Mondial-F Bingo 1kg

  4,95 EUR

  Mondial-F Bingo - geltonos spalvos jaukas, sukurtas specialiai didelių karšių žvejybai. Norint jį tinkamai sudrėkinti, reikia šiek tiek mažiau nei pusės litro vandens. Šis jaukas turi specifinį kvapą ir jo sudėtyje yra aminorūgščių, kurios, kaip žinoma, vilioja karšius, karosus. Sukurtas visų pirma kaip stovinčio vandens jaukas, "Bingo" taip pat tinka mažiems kanalams ir lėtoms upėms, kai karšiai nenori intensyviai maitintis.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti