Tenryu

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Tenryu

 • Spiningas Tenryu Lunakia 2.26m iki 10g

  325,90 EUR

  Tenryu Lunakia - aukščiausios kokybės, japonų gamintojų, extra fast akcijos spiningas. Pagaminta iš aukštos kokybės anglies pluošto, dėl to meškerė yra labai tvirta. Kotas labai grieštas ir jautrus, anglies pluošto viršūnėlė perduoda visus, net menkiausius žuvies prisilietimus ir su šiuo spiningu puikiai galima skaityti dugną. Meškerė yra labai lengva, sveria tik 70g. Spininge įmontuoti tvirti K tipo žiedeliai, kurie yra lengvi ir neprideda spiningui papildomo svorio. Taip pat, per geros kokybės žiedelių keramika valas slysta be pasipriešinimo. Turi patogią dalinę rankeną, užsukamą ritės laikiklį. Spiningas labai jautrus, aštrus ir greitas - idealus variantas ešerių žūklei džigu. 

  Peržiūrėti
 • Spiningas Tenryu Lunakia 1.72m iki 2g

  305,10 EUR

  Tenryu Lunakia - aukščiausios kokybės, japonų gamintojų, extra fast akcijos spiningas. Pagaminta iš aukštos kokybės anglies pluošto, dėl to meškerė yra labai tvirta. Jautri, klijuota anglies pluošto viršūnėlė perduoda visus, net menkiausius žuvies kibimus. Taip pat, tai užtikrina puikų mikro masalo jutimą bei valdymą. Meškerė yra labai lengva, sveria tik 52g. Spininge įmontuoti tvirti K tipo žiedeliai, kurie yra lengvi ir neprideda spiningui papildomo svorio. Taip pat, per geros kokybės žiedelių keramika valas slysta be pasipriešinimo. Turi patogią dalinę rankeną, užsukamą ritės laikiklį. Spiningas labai jautrus, aštrus ir greitas. Idealiai tiks ešerių ir kitų žuvų žūklei micro masalais.

  Peržiūrėti
 • Spiningas Tenryu Lunakia 1.60m iki 1,5g

  301,50 EUR

  Tenryu Lunakia - aukščiausios kokybės, japonų gamintojų, extra fast akcijos spiningas. Pagaminta iš aukštos kokybės anglies pluošto, dėl to meškerė yra labai tvirta. Jautri, klijuota anglies pluošto viršūnėlė perduoda visus, net menkiausius žuvies kibimus. Taip pat, tai užtikrina puikų mikro masalo jutimą bei valdymą. Meškerė yra labai lengva, sveria tik 47g. Spininge įmontuoti tvirti K tipo žiedeliai, kurie yra lengvi ir neprideda spiningui papildomo svorio. Taip pat, per geros kokybės žiedelių keramiką, valas slysta be pasipriešinimo. Turi patogią dalinę rankeną, užsukamą ritės laikiklį. Spiningas aštrus ir greitas ir labai jautrus. Gerai tiks taikios ir plėšrios žuvies žūklei aviža arba micro masalais.

  Peržiūrėti