Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Relax

Relax - minkšti silikoniniai masalai plėšrių žuvų gaudymui!

Relax prekinis ženklas buvo įkurtas 1992 m. Vitoldo Kovalskio, kuris gimęs Lenkijoje, bet gyveno Amerikoje. Kiekvienais metais grįžęs į gimtinę bandydavo žvejoti amerikietiškais guminukais, bet greit pastebėjo, kad ne visos spalvos ir formos, kurios veikdavo Amerikoj,e tiko Europos bei Lenkijos vandens telkiniuose. Pasinaudojęs patirtimi įgauta Amerikoje bei iš ten parsivežtomis technologijomis pradėjo kurti masalus, kuriuos dabar žvejai naudoja visame pasaulyje.

 • Guminukas RELAX Twister 3cm

  0,25 EUR

  Relax guminukai jau nuo seno užsitarnavę gerą vardą tarp Lietuvos žvejų ir padovanoję daugybę įspūdingų laimikių. Atrinktos legendinės ir laiko patikrintos, puikiai dirbančios spalvos. Šis kirmelės formos masalas, su briaunuotu korpusu, plona, plačia ir unikalia uodegėle užtikrina plėšrūnų ataką. Uodegėlės dizainas padarytas būtent taip, jog traukiant guminuką vandenyje net ir lėčiausiu prasukimu uodegėlė bandys priešintis vandeniui ir taip suteiks nuostabų banguotą judėjimą.Dažniausiai naudojama vidutinio dydžio plėšrioms žuvims, castingo ir split-shot technikoms.

  Galima pasirinkti iš skirtingų spalvų.
  Ilgis - 3cm
  Svoris - 0,3g

  Peržiūrėti
 • Guminukas RELAX Bass 3"

  0,79 EUR

  Relax guminukai jau nuo seno užsitarnavę gerą vardą tarp Lietuvos žvejų ir padovanoję daugybę įspūdingų laimikių. Atrinktos legendinės ir laiko patikrintos, puikiai dirbančios spalvos. Guminukas pagamintas iš kokybiško silikono, traukiamas po vandeniu imituoją sužėistą žuvytė, kuri vilioja plėšrūnus. Vieni iš geriausių silikoninių masalų lydekų ir ešerių žūklėje.

  Ilgis - 7,5cm
  Spalva – Crawfish Red Glitter
  Svoris – 7g

  Peržiūrėti
 • Guminukas RELAX Texas 4"

  0,79 EUR

  Relax guminukai jau nuo seno užsitarnavę gerą vardą tarp Lietuvos žvejų ir padovanoję daugybę įspūdingų laimikių. Naujieji Texas modelio guminiai masalai yra pagaminti iš aukštos kokybės, tvirto ir minkšto silikono. Ant masalo kūno esantys grioveliai padidina vibraciją po vandeniu ir patraukia plėšrūnų dėmesį. Viduje esantys blizgučiai gerai atspindi saulės šviesą. Puikiai tinka gaudant ešerius, lydekas ir starkius. Gerai dirba “džigaujant”, “dropshotu” ar kitu metodu, bei patogu žvejoti su offsetiniais kabliais.

  Ilgis - 10cm
  Svoris – 4g

  Peržiūrėti
 • Guminukas RELAX Kopyto 3"

  0,84 EUR

  Relax guminukai jau nuo seno užsitarnavę gerą vardą tarp Lietuvos žvejų ir padovanoję daugybę įspūdingų laimikių. Atrinktos legendinės ir laiko patikrintos, puikiai dirbančios spalvos. Guminukas pagamintas iš kokybiško silikono, traukiamas po vandeniu imituoją sužeistą žuvį, kuri vilioja plėšrūnus. Vieni iš geriausių silikoninių masalų lydekų ir ešerių žūklėje.

  Ilgis - 7,5cm
  Svoris – 7g

  Peržiūrėti