Sportex

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Sportex

 • Dugninė meškerė Sportex Xclusive RS-2 L Feeder XS 3m 35-85g
  • Nauja

  Dugninė meškerė Sportex Xclusive RS-2 L Feeder XS 3m 35-85g

  229,95 EUR

  Sportex Xclusive RS-2 Light Feeder XS - dviejų dalių, aukščiausios kokybės, vokiečių gamintojų, visame pasaulyje žinomo prekės ženklo Sportex dugninės meškerės. Šis modelis pritaikytas žvejybai su lengvo ir vidutinio svorio masalais stovinčiuose vandens telkiniuose. Meškerės ilgis taip pat puikiai tiks tose žejybos vietose, kuriose yra medžių arba aukštų krūmų. Meškerės „Helicore“ blankas lengvas, pagamintas iš naujausio T800 anglies pluošto, o tai užtikrina didelę galią ir tvirtumą. Blankas lengvas, idealiai subalansuotas, dėl to metimai bus labai tikslūs ir tolimi. Meškerė yra labai tvirta, dėl to puikiai susitvarko su stambesnėmis žuvimis. Turi ergonomišką, patogią, EVA medžiagos rankeną, kuri vėsiomis dienomis nešaldys delnų bei turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Blanke įmontuoti aukštos kokybės KW žiedeliai, per kuriuos valas slys be jokio pasipriešinimo. Komplete yra trys anglies pluošto, skirtingų jautrumų viršūnėlės - 1, 2 ir 3oz.

  Gamintojai meškerės blankui taiko 10 metų garantiją. Skaityti daugiau ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Sportex Xclusive RS-2 ML Feeder 3.95m 60-125g
  • Nauja

  Dugninė meškerė Sportex Xclusive RS-2 ML Feeder 3.95m 60-125g

  299,95 EUR

  Sportex Xclusive RS-2 Medium Light Feeder - trijų dalių, aukščiausios kokybės, vokiečių gamintojų, visame pasaulyje žinomo prekės ženklo Sportex dugninės meškerės. Šis modelis pritaikytas žvejybai su lengvo ir vidutinio svorio masalais stovinčiuose arba tekančiuose vandens telkiniuose, vidutiniais atstumais. Meškerės „Helicore“ blankas lengvas, pagamintas iš naujausio T800 anglies pluošto, o tai užtikrina didelę galią ir tvirtumą. Blankas idealiai subalansuotas, dėl to metimai bus labai tikslūs ir tolimi. Meškerė yra labai tvirta, dėl to puikiai susitvarko su stambiomis žuvimis. Turi ergonomišką, patogią, EVA medžiagos rankeną, kuri vėsiomis dienomis nešaldys delnų bei turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Blanke įmontuoti aukštos kokybės KW žiedeliai, per kuriuos valas slys be jokio pasipriešinimo. Komplete yra trys anglies pluošto, skirtingų jautrumų viršūnėlės - 2, 3 ir 4oz.

  Gamintojai meškerės blankui taiko 10 metų garantiją. Skaityti daugiau ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Sportex Xclusive RS-2 M Feeder 4.25m 95-165g
  • Nauja

  Dugninė meškerė Sportex Xclusive RS-2 M Feeder 4.25m 95-165g

  329,95 EUR

  Sportex Xclusive RS-2 Medium Feeder - trijų dalių, aukščiausios kokybės, vokiečių gamintojų, visame pasaulyje žinomo prekės ženklo Sportex dugninės meškerės. Šis modelis pritaikytas žvejybai su vidutinio svorio masalais stovinčiuose arba tekančiuose vandens telkiniuose. Meškerės „Helicore“ blankas lengvas, pagamintas iš naujausio T800 anglies pluošto, o tai užtikrina didelę galią ir tvirtumą. Blankas idealiai subalansuotas, dėl to metimai bus labai tikslūs ir tolimi. Meškerė yra labai tvirta, dėl to puikiai susitvarko su stambiomis žuvimis. Turi ergonomišką, patogią, EVA medžiagos rankeną, kuri vėsiomis dienomis nešaldys delnų bei turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Blanke įmontuoti aukštos kokybės KW žiedeliai, per kuriuos valas slys be jokio pasipriešinimo. Komplete yra trys anglies pluošto, skirtingų jautrumų viršūnėlės - 2, 3 ir 4oz.

  Gamintojai meškerės blankui taiko 10 metų garantiją. Skaityti daugiau ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Sportex Xclusive RS-2 MH Feeder 3.95m 93-192g
  • Nauja

  Dugninė meškerė Sportex Xclusive RS-2 MH Feeder 3.95m 93-192g

  329,95 EUR

  Sportex Xclusive RS-2 Medium Heavy Feeder - trijų dalių, aukščiausios kokybės, vokiečių gamintojų, visame pasaulyje žinomo prekės ženklo Sportex dugninės meškerės. Šis modelis pritaikytas žvejybai su vidutinio ir sunkaus svorio masalais stovinčiuose arba tekančiuose vandens telkiniuose. Meškerės „Helicore“ blankas lengvas, pagamintas iš naujausio T800 anglies pluošto, o tai užtikrina didelę galią ir tvirtumą. Blankas idealiai subalansuotas, dėl to metimai bus labai tikslūs ir tolimi. Meškerė yra labai tvirta, dėl to puikiai susitvarko su stambiomis žuvimis. Turi ergonomišką, patogią, EVA medžiagos rankeną, kuri vėsiomis dienomis nešaldys delnų bei turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Blanke įmontuoti aukštos kokybės KW žiedeliai, per kuriuos valas slys be jokio pasipriešinimo. Komplete yra trys anglies pluošto, skirtingų jautrumų viršūnėlės - 2, 3 ir 4oz.

  Gamintojai meškerės blankui taiko 10 metų garantiją. Skaityti daugiau ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Sportex Xclusive RS-2 H Feeder Distance 3.95m 155-225g
  • Nauja

  Dugninė meškerė Sportex Xclusive RS-2 H Feeder Distance 3.95m 155-225g

  349,95 EUR

  Sportex Xclusive RS-2 Heavy Feeder Distance - trijų dalių, aukščiausios kokybės, vokiečių gamintojų, visame pasaulyje žinomo prekės ženklo Sportex dugninės meškerės. Šis modelis pritaikytas žvejybai su sunkiais masalais tekančiuose vandens telkiniuose, tolimais atstumais. Meškerės „Helicore“ blankas lengvas, pagamintas iš naujausio T800 anglies pluošto, o tai užtikrina didelę galią ir tvirtumą. Blankas idealiai subalansuotas, dėl to metimai bus labai tikslūs ir tolimi. Meškerė yra labai tvirta, dėl to puikiai susitvarko su stambiomis žuvimis. Turi ergonomišką, patogią, EVA medžiagos rankeną, kuri vėsiomis dienomis nešaldys delnų bei turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Blanke įmontuoti aukštos kokybės KW žiedeliai, per kuriuos valas slys be jokio pasipriešinimo ir taip dar labiau padės užmesti tolimus atstumus. Komplete yra trys anglies pluošto, skirtingų jautrumų viršūnėlės - 3, 4 ir 5oz.

  Gamintojai meškerės blankui taiko 10 metų garantiją. Skaityti daugiau ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Sportex Rapid Feeder Light XS 3m 35-85g
  • Nauja

  Dugninė meškerė Sportex Rapid Feeder Light XS 3m 35-85g

  169,95 EUR

  Sportex Rapid Feeder Light XS - dviejų dalių, aukščiausios kokybės, vokiečių gamintojų, visame pasaulyje žinomo prekės ženklo Sportex dugninės meškerės. Šis modelis pritaikytas žvejybai su lengvo svorio masalais stovinčiuose vandens telkiniuose, artimais ir vidutiniais atstumais. Meškerės ilgis taip pat puikiai tiks tose žejybos vietose, kuriose yra medžių arba aukštų krūmų. Meškerės blankas pagamintas iš didelio tankio japoniško anglies pluošto. Greitas ir jautrus blankas suteikia aukščiausios klasės malonumą traukiant laimikį. Meškerė yra labai tvirta, dėl to puikiai susitvarko net ir stambesnėmis žuvimis. Turi duploninę, EVA medžiagos rankeną, kuri vėsiomis dienomis nešaldys delnų bei turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Blanke įmontuoti aukštos kokybės SiC žiedeliai ir aukščiausios kokybės DPS ritės laikiklis. Komplete yra trys anglies pluošto, skirtingų jautrumų viršūnėlės - 1, 2 ir 3oz.

  Gamintojai meškerės blankui taiko 10 metų garantiją. Skaityti daugiau ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Sportex Rapid Feeder L 3.60m 35-85g
  • Nauja

  Dugninė meškerė Sportex Rapid Feeder L 3.60m 35-85g

  184,95 EUR

  Sportex Rapid Feeder Light - trijų dalių, aukščiausios kokybės, vokiečių gamintojų, visame pasaulyje žinomo prekės ženklo Sportex dugninės meškerės. Šis modelis pritaikytas žvejybai su lengvo svorio masalais stovinčiuose vandens telkiniuose, vidutiniais atstumais. Meškerės blankas pagamintas iš didelio tankio japoniško anglies pluošto. Greitas ir jautrus blankas suteikia aukščiausios klasės malonumą traukiant laimikį. Meškerė yra labai tvirta, dėl to puikiai susitvarko net ir stambesnėmis žuvimis. Turi duploninę, EVA medžiagos rankeną, kuri vėsiomis dienomis nešaldys delnų bei turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Blanke įmontuoti aukštos kokybės SiC žiedeliai ir aukščiausios kokybės DPS ritės laikiklis. Komplete yra trys anglies pluošto, skirtingų jautrumų viršūnėlės - 1, 2 ir 3oz.

  Gamintojai meškerės blankui taiko 10 metų garantiją. Skaityti daugiau ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Sportex Rapid Feeder H 3.90/4.20m 120-210g
  • Nauja

  Dugninė meškerė Sportex Rapid Feeder H 3.90/4.20m 120-210g

  219,95 EUR

  Sportex Rapid Feeder Heavy - trijų dalių, aukščiausios kokybės, vokiečių gamintojų, visame pasaulyje žinomo prekės ženklo Sportex dugninės meškerės. Šis modelis pritaikytas žvejybai vidutinio ir didelio svorio masalais tekančio ir stovinčio vandens telkiniuose. Meškerės blankas pagamintas iš didelio tankio japoniško anglies pluošto. Greitas ir jautrus blankas suteikia aukščiausios klasės malonumą traukiant laimikį. Meškerė yra labai tvirta, dėl to nebijo apkrovų ir puikiai susitvarko net ir stambiomis žuvimis. Turi duploninę, EVA medžiagos rankeną, kuri vėsiomis dienomis nešaldys delnų bei turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Ilga ir labai patogi rankena taip pat padės užmesti tolimus atstumus. Blanke įmontuoti aukštos kokybės K tipo SiC žiedeliai ir aukščiausios kokybės DPS ritės laikiklis. Pirmojo žiedelio plotis - 4cm. Komplete yra trys anglies pluošto, skirtingų jautrumų viršūnėlės - 3, 4 ir 5oz.

  Gamintojai meškerės blankui taiko 10 metų garantiją. Skaityti daugiau ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Sportex Rapid Feeder H Distance 3.90/4.20m 120-210g
  • Nauja

  Dugninė meškerė Sportex Rapid Feeder H Distance 3.90/4.20m 120-210g

  259,95 EUR

  Sportex Rapid Feeder Heavy Distance - trijų dalių, aukščiausios kokybės, vokiečių gamintojų, visame pasaulyje žinomo prekės ženklo Sportex dugninės meškerės. Šis modelis pritaikytas žvejybai vidutinio ir didelio svorio masalais tekančio ir stovinčio vandens telkiniuose tolimais atstumais. Meškerės blankas pagamintas iš didelio tankio japoniško anglies pluošto. Greitas ir jautrus blankas suteikia aukščiausios klasės malonumą traukiant laimikį. Meškerė yra labai tvirta, dėl to puikiai susitvarko net ir stambiomis žuvimis. Turi duploninę, EVA medžiagos rankeną, kuri vėsiomis dienomis nešaldys delnų bei turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Ilga ir labai patogi rankena taip pat padės užmesti tolimus atstumus. Blanke įmontuoti aukštos kokybės K tipo SiC žiedeliai ir aukščiausios kokybės DPS ritės laikiklis. Pirmojo žiedelio plotis - 4cm. Komplete yra trys anglies pluošto, skirtingų jautrumų viršūnėlės - 3, 4 ir 5oz.

  Gamintojai meškerės blankui taiko 10 metų garantiją. Skaityti daugiau ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Sportex Rapid Feeder M 3.90m 80-150g
  • Nauja

  Dugninė meškerė Sportex Rapid Feeder M 3.90m 80-150g

  204,95 EUR

  Sportex Rapid Feeder Medium - trijų dalių, aukščiausios kokybės, vokiečių gamintojų, visame pasaulyje žinomo prekės ženklo Sportex dugninės meškerės. Šis modelis pritaikytas žvejybai vidutinio svorio masalais tekančio ir stovinčio vandens telkiniuose. Meškerės blankas pagamintas iš didelio tankio japoniško anglies pluošto. Greitas ir jautrus blankas apima visus įmanomus užmetimo diapazonus ir suteikia aukščiausios klasės malonumą traukiant laimikį. Meškerė yra labai tvirta, dėl to puikiai susitvarko net ir stambiomis žuvimis. Turi duploninę, EVA medžiagos rankeną, kuri vėsiomis dienomis nešaldys delnų bei turi puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Blanke įmontuoti aukštos kokybės SiC žiedeliai ir aukščiausios kokybės DPS ritės laikiklis. Komplete yra trys anglies pluošto, skirtingų jautrumų viršūnėlės - 2, 3 ir 4oz. 

  Gamintojai meškerės blankui taiko 10 metų garantiją. Skaityti daugiau ...

  Peržiūrėti