SpinMad | Žvejybos Reikmenys LT

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą SpinMad

  • Nauja

  Spiningavimo masalas SpinMad PRO SPINNER 11g

  9,20 EUR

  SpinMad PRO SPINNER - vienas masalas - daug galimybių! Unikali forma, optimaliai paskirstytas svoris, leidžia nepriekaištingai veikti įvairiomis sąlygomis Masalo struktūra leidžia patogiai žvejoti nuo 1 m iki 10 m gylyje Su "Pro Spinner" galite žvejoti visur: ežeruose, upėse, kalnų upėse, užtvankose ir pan. "Pro Spinner“ pasižymi tankiomis, smulkiomis, bet išraiškingomis vibracijomis, kurios ne tik puikiai pritraukia žuvį, bet ir padidina kontaktą su meškeriotoju Puikiai tinka "džiginimui" Puikiai tinka gaudyti lydekas, ešerius, upėtakius, starkius, salačius, šlakius

  Svoris - 11g
  Ilgis - 85mm
  Nerimo gylis - 0,5 - 6m

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Spiningavimo masalas SpinMad BIG 4g

  4,99 EUR

  SpinMad BIG - idealus džigaujant. Aiški kūno vibracija ir stiprūs šviesos atspindžiai lemia efektyvumą, kurį vertina viso pasaulio žvejai. BIG modelis sukuria didžiausius šviesos atspindžius visame SpinMad spinner’ių asortimente. Šios savybės pravers ieškant plėšrūnų drumzlinuose vandenyse ir dideliame gylyje. BIG modelis geriausiai tinka žvejyboje 1-3 m. gylyje. Masalas yra su vienu #8 dydžio dvišakiu VMC kabliuku. 

  Svoris - 4g
  Ilgis - 45mm
  Tipas - skęstantis.

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Spiningavimo masalas SpinMad Crazy Bug 6g

  6,80 EUR

  SpinMad Crazy Bug - yra vabzdžio imitacija, skirta rafinuotos žvejybos mėgėjams. Realistiškas dizainas, natūralių spalvų įvairovė, nedidelis dydis ir gyvybingas darbas – tai savybės, kurioms neatsispiria ešeriai, upėtakiai ir šapalai. CRAZY BUG yra kirminų, vabzdžių ir vabalų imitacijos. Pagrindinis šios serijos tikslas buvo sukurti jaukų seriją, primenančią natūralų daugelio žuvų rūšių maistą. Tiksliai pagamintas korpusas, imituojantis kirminą, sukuria stiprią hidroakustinę bangą vandenyje. Užtenka vos akimirkos pažvejoti upėje arba sekliuose vandens telkiniuose, kad įsimylėti šio modernaus masalo darbą. CRAZY BUG masalai buvo skirti žvejybai sekliose žūklės vietose paviršiniuose vandenyse ir vandens telkiniuose.

  Svoris - 6g 
  Ilgis - 65mm

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Spiningavimo masalas SpinMad Crazy Bug 4g

  6,40 EUR

  SpinMad Crazy Bug - Spinning tail CRAZY BUG yra vabzdžio imitacija, skirta rafinuotos žvejybos mėgėjams. Realistiškas dizainas, natūralių spalvų įvairovė, nedidelis dydis ir gyvybingas darbas – tai savybės, kurioms neatsispiria ešeriai, upėtakiai ir šapalai. CRAZY BUG yra kirminų, vabzdžių ir vabalų imitacijos. Pagrindinis šios serijos tikslas buvo sukurti jaukų seriją, primenančią natūralų daugelio žuvų rūšių maistą. Tiksliai pagamintas korpusas, imituojantis kirminą, sukuria stiprią hidroakustinę bangą vandenyje. Užtenka vos akimirkos pažvejoti upėje arba sekliuose vandens telkiniuose, kad įsimylėti šio modernaus masalo darbą. CRAZY BUG masalai buvo skirti žvejybai sekliose žūklės vietose paviršiniuose vandenyse ir vandens telkiniuose.

  Svoris - 4g
  Ilgis - 57mm

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Spiningavimo masalas SpinMad WIR Tail Spinner 10g

  5,80 EUR

  SpinMad WIR Tail Spinner - masalas, idealiai tinkantis džigavimui. Jo savybes vertina spiningautojai, žvejojantys iš valčių ir nuo kranto. Nusileidimo metu sparnas sukasi nepaliaujamai, o atspindžiai ir vibracijos sukelia žuvų agresiją. Šios savybės praverčia žvejojant plėšrūnus drumzlinuose vandenyse ir dideliame gylyje. WIR 10g modelis geriausiai tinka žvejyboje nuo 1 iki 3 m. Yra daug efektyvių šio modelio vedžiojimo variantų, viskas priklauso nuo meškeriotojo fantazijos ir žuvies aktyvumo tam tikru laikotarpiu. WIR modelis yra su vienu 6 dydžio dvišakiu VMC kabliuku. Šis masalas yra skirtas ešeriams, upėtakiams, lydekoms ir kitiems plėšrūnams. 

  Svoris - 10g
  Ilgis - 70mm
  Tipas - Skęstantis 

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Spiningavimo masalas SpinMad Jigmaster Tail Spinner 24g

  8,90 EUR

  SpinMad Jigmaster Tail Spinner - spiningautojai šį masalą renkasi dėl plataus panaudojimo spektro. 24 gramų JIGMASTER yra ne tik efektyvus lydekos masalas, bet ir pasiteisinęs pasirinkimas dideliems ešeriams ir upėtakiams. JIGMASTER 24 g spinerio uodega puikiai susidoroja su žolėtomis žūklės vietomis ir atskleidžia savo efektyvumą jau lėtai, tolygiai ištraukiant. Šie masalai puikiai tinka žvejojant ir giliose vietose. Jigmaster 24g spining tail yra masalas, turintis visas savybes, leidžiančias jį laikyti pagrindiniu lydekos masalu. Jo konstrukcija leidžia efektyviai žvejoti tiek sekliuose vandenyse, tiek ir įvairaus gylio žvejybos vietose. Jis labai gerai reaguoja į meškerės judesius, todėl jį galima naudoti daugeliu efektyvių būdų.

  Svoris - 24g
  Ilgis -11mm

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Spiningavimo masalas SpinMad Jigmaster Tail Spinner 8g

  7,80 EUR

  SpingMad Jigmaster Tail Spinner - mažiausias Jigmaster šeimos atstovas. Šis aštuonių gramų masalas skirtas suvilioti visus plėšrūnus. Ešeriai, lydekos ir upėtakiai neliks abejingi viliojančiai vibracijai ir blyksniais, kuriuos skleidžia masalo uodega. Kaip įprasta, didelis dėmesys detalėms ir pasiteisinusių spalvų paletė patrauks meškeriotojų akį!

  Svoris - 8g 
  Ilgis - 70mm
  Kabliukas - trišakis VMC nr. 8 

  Peržiūrėti