Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Sunrei

 • Prožektorius Sunrei Youdo X Sensor
  • Nauja

  Prožektorius Sunrei Youdo X Sensor

  45,50 EUR

  Sunrei Youdo X Sensor - labai lengvas ir kompaktiškas prožektorius, kuris turi reguliuojamą, patogų dirželį ant galvos. Pagrindinė ir mažoji lemputės šviečia dviem skirtingais šviesos stiprumais. Taip pat, galima įjungti abi lemputes iškart. Įmontuotas judesio jutiklis, kuris palengvina prožektoriaus įjungimą ir išjungimą, todėl juo galima naudotis laisvomis rankomis. Galima reguliuoti prožektoriaus pasvirimo kampą. Prožektorius maitinamas 3 AAA baterijomis, kurios laiko 4-115 val. Dirželis, iš vidinės pusės ties kakta, yra dengtas silikonu dėl dar didesnio patogumo. Prožektorius yra atsparus drėgmei. Dėl lengvos konstrukcijos, vandeniui atsparių savybių ir judesio jutiklio technologijos, šis prožektorius yra labai patogus naudoti, todėl puikiai tinka žygių, stovyklavimo ar žvejybos metu. Puikiai telpa į kišenę. Komplekte yra prožektorius su dirželiu, krovimo laidas, instrukcija bei plastikinis dėklas saugiam transportavimui.

  Peržiūrėti
 • Sunrei Sensor Knob Headlamp
  • Nauja

  Prožektorius Sunrei Sensor Knob Headlamp

  63,50 EUR

  Sunrei Sensor Knob Headlamp - labai lengvas ir kompaktiškas prožektorius, kuris turi reguliuojamą, patogų dirželį ant galvos. Prožektoriaus šviesumas reguliuojamas sukamu mygtuku. Įmontuotas judesio jutiklis, kuris palengvina prožektoriaus įjungimą ir išjungimą, todėl juo galima naudotis laisvomis rankomis. Galima reguliuoti bei prožektoriaus pasvirimo kampą. Baterija, pilnai įkrovus, laiko net 86 val. Dirželis, iš vidinės pusės ties kakta, yra dengtas silikonu dėl dar didesnio patogumo. Prožektorius yra atsparus ne tik drėgmei, bet ir vandeniui. Dėl lengvos konstrukcijos, vandeniui atsparių savybių ir judesio jutiklio technologijos, šis prožektorius yra labai patogus naudoti, todėl puikiai tinka žygių, stovyklavimo ar žvejybos metu. Puikiai telpa į kišenę. Komplekte yra prožektorius su dirželiu, krovimo laidas, instrukcija bei kietas, tvirtas, nedidelis dėklas saugiam transportavimui.

  Peržiūrėti
 • Prožektorius Sunrei Zoomable Headlamp
  • Nauja

  Prožektorius Sunrei Zoomable Headlamp

  46,50 EUR

  Sunrei Zoomable Headlamp - labai lengvas ir kompaktiškas prožektorius, kuris turi reguliuojamą, patogų dirželį ant galvos. Prožektoriaus šviesumas reguliuojamas sukamu mygtuku. Įmontuotas judesio jutiklis, kuris palengvina prožektoriaus įjungimą ir išjungimą, todėl juo galima naudotis laisvomis rankomis. Galima reguliuoti apšvietimo plotą bei prožektoriaus pasvirimo kampą. Baterija, pilnai įkrovus, laiko net 90 val. Dirželis, iš vidinės pusės ties kakta, yra dengtas silikonu dėl dar didesnio patogumo. Prožektorius yra atsparus ne tik drėgmei, bet ir vandeniui. Dėl lengvos konstrukcijos, vandeniui atsparių savybių ir judesio jutiklio technologijos, šis prožektorius yra labai patogus naudoti, todėl puikiai tinka žygių, stovyklavimo ar žvejybos metu. Puikiai telpa į kišenę. Komplekte yra prožektorius su dirželiu, krovimo laidas, instrukcija bei kietas, tvirtas, nedidelis dėklas saugiam transportavimui.

  Peržiūrėti
 • Prožektorius Sunrei H150
  • Nauja

  Prožektorius Sunrei H150

  22,00 EUR

  Sunrei H150 - labai lengvas ir kompaktiškas prožektorius, kurį galima naudoti su galvos dirželiu arba užsisegti ant kepurės snapelio. Turi 3 šviesos stiprumo lygius bei kelias raudonos spalvos parinktis. Įmontuotas judesio jutiklis, kuris palengvina prožektoriaus įjungimą ir išjungimą, todėl juo galima naudotis laisvomis rankomis. Baterija, pilnai įkrovus, laiko 24 val. Prožektorius yra atsparus ne tik drėgmei, bet ir vandeniui. Dėl lengvos konstrukcijos, vandeniui atsparių savybių ir judesio jutiklio technologijos H150 yra labai patogus naudoti, todėl puikiai tinka žygių, stovyklavimo ar žvejybos metu. Puikiai telpa į kišenę. Komplekte yra prožektorius, dirželis, krovimo laidas bei instrukcija. 

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti