Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Crystal

Crystal - Lenkų kompanijos prekinis ženklas, geriausiai žinomas dėl savo kokybiškų signalizatorių bei kibimo indikatorių.

Crystal - Lenkų kompanijos prekinis ženklas, geriausiai žinomas dėl savo kokybiškų signalizatorių bei kibimo indikatorių. Tarp Lietuvos žvejų pamėgti signalizatorių modeliai RF698, FR898, FR1118, RF515 ir kiti, pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Dažniausiai naudojami karpių žūklėje signalizariai bei indikatoriai taip pat tinka ir dugninei žvejybai. Mūsų asortimentas gausus įvairiomis Crystal kompanijos prekėmis

 • -10% Signalizatorių komplektas Crystal Ambition 4+1
  • Išpardavimas!

  Signalizatorių komplektas Crystal Ambition 4+1

  279,00 EUR -10% 310,00 EUR

  Crystal Ambition - 2024 metų naujiena! Šis signalizatorių komplektas, skirtas žvejams, kurie nori patikimos ir efektyvios įrangos, leidžiančios lengvai ir tiksliai stebėti žuvų kibimą. Komplektą sudaro 4 signalizatoriai ir 1 racija, kurios veikimo spindulys sieka net 500m. Signalizatoriai pagaminti iš labai tvirto ir atsparaus plastiko, dengti guma, dėl to užtikrina patikimą veikimą bet kokiomis oro sąlygomis. Turi įjungimo/išjungimo svirtį. Taip pat, signalizatoriai turi vandeniui atsparius dangtelius, kurie dar labiau apsaugo signalizatorių nuo drėgmės. Signalizatoriai turi jungtis, tad galima prijungti kibimo indikatorius/swingus. Aukštos signalizatoriaus briaunos apsaugo nuo šoninio kibimo arba vėjo. Turi naujos kartos D-Tec™ Plus Sensing jautrumo sistemą (DTSS). Galima reguliuoti signalizatoriaus garsą, jautrumą, signalo toną, indikatoriaus spalvas. Signalizatoriuose yra įmontuoti aukštos kokybės garsakalbiai. Taip pat yra begarsis rėžimas. Kiekvienas signalizatorius turi ryškius, spalvotus LED indikatorius, leidžiančius lengvai pastebėti kibimą tiek dieną, tiek naktį. Aukštos kokybės komponentai užtikrina ilgą tarnavimo laiką. Komplekte yra atsuktuvas, specialiai pritaikytas signalizatorių ir racijos varžtams bei dirželis, kuris leis pasikabinti raciją patogioje vietoje.

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Crystal Ambition Feeder 3.90/4.20m iki 200g

  79,00 EUR

  Crystal Ambition Feeder - tvirta, labai kokybiška dugninė meškerė. Pagaminta iš aukštos kokybės IM-8 anglies pluošto, kuris užtikrina blanko patvarumą. Turi pusiau kamštinę, pusiau EVA medžiagos rankeną, kuri yra labai patogi ir nevargins rankų. Meškerykotis puikiai tinka žvejybai upėse, kur reikalinga naudoti didesnius svorius ir kur reikia atlikti tolimus metimus. Komplekte yra trys anglies pluošto viršūnės - 2oz, 3oz ir 4oz, kurios puikiai perduoda net ir menkiausius žuvies kibimus. Pats meškerės blankas lengvas, 360cm ilgio sveria vos 269 gramus. Meškerė puikiai valdo užkibusią žuvį.

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Crystal Ambition Feeder 3.60/3.90m iki 120g

  71,00 EUR

  Crystal Ambition Feeder - tvirta, labai kokybiška dugninė meškerė. Pagaminta iš aukštos kokybės IM-8 anglies pluošto, kuris užtikrina blanko patvarumą. Turi pusiau kamštinę, pusiau EVA medžiagos rankeną, kuri yra labai patogi ir nevargins rankų. Meškerykotis puikiai tinka žvejybai stovinčio vandens telkiniuose, kur reikia atlikti tolimus metimus. Komplekte yra trys anglies pluošto viršūnės - 1oz, 2oz ir 3oz, kurios puikiai perduoda net ir menkiausius žuvies kibimus. Pats meškerės blankas lengvas, 360cm ilgio sveria vos 258 gramus. Meškerė puikiai valdo užkibusią žuvį.

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Crystal Ambition Feeder 3.60/3.90m iki 150g

  72,00 EUR

  Crystal Ambition Feeder - tvirta, labai kokybiška dugninė meškerė. Pagaminta iš aukštos kokybės IM-8 anglies pluošto, kuris užtikrina blanko patvarumą. Turi pusiau kamštinę, pusiau EVA medžiagos rankeną, kuri yra labai patogi ir nevargins rankų. Meškerykotis puikiai tinka žvejybai stovinčio vandens telkiniuose, kur reikia atlikti tolimus metimus, taip pat ir upėse, kur reikalinga naudoti didesnius svorius. Komplekte yra trys anglies pluošto viršūnės - 2oz, 3oz ir 4oz, kurios puikiai perduoda net ir menkiausius žuvies kibimus. Pats meškerės blankas lengvas, 360cm ilgio sveria vos 260 gramus. Meškerė puikiai valdo užkibusią žuvį.

  Peržiūrėti
 • -15% Signalizatorių komplektas Crystal BlackFox 3+1
  • Išpardavimas!

  Signalizatorių komplektas Crystal BlackFox 3+1

  125,50 EUR -15% 147,65 EUR

  Crystal BlackFox - kibimo indikatorių rinkinys su racija. Veikimo nuotolis 150-250 metrų, priklausomai nuo oro sąlygų ir vietovės. Visiškai atsparūs vandeniui! Tai naujas dizainas, klasikinis stilius derinamas su dideliu funkcionalumu. Įvairiaspalviai LED - privalumas, nes yra galimybė pasirinkti 7 signalizatoriaus diodo spalvas. Tai reiškia, kad signalizatorius galite nustatyti bet kokios spalvos, pavyzdžiui, 4 vienodų spalvų arba bet kokių kitų norimų variantų. Taip pat yra nuotolio bandymo funkcija, naktinio apšvietimo funkcija ir 15 sekundžių nutildymo funkcija. Elegantiška moderni forma ir kieta matinė danga užtikrina atsparumą mechaniniams pažeidimams. Absoliutus atsparumas vandeniui taip pat prisideda prie jo ilgaamžiškumo. Negalima nepastebėti guminių įdėklų garsiakalbio ausyse, kurie buvo specialiai pritaikyti meškerės apsaugai. Jie taip pat atlieka labai praktišką funkciją - prilaiko meškerę stiprių smūgių metu. Signalizatoriai yra reguliuojami tiek tono, tiek garsumo, tiek jautrumo prasme ir turi LED lemputes, kurios taip pat signalizuoja apie žuvies kibimą. 

  Daugiau savybių, naudojimo instrukcija ir video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -15% Jaukinimo laivelis Crystal TA88
  • Sumažinta kaina

  Jaukinimo laivelis Crystal TA88

  950,30 EUR -15% 1 118,00 EUR

  Crystal TA88 - laivelis su GPS, skirtas jaukinimui. Laivelis pagamintas iš patvaraus ABS plastiko, kuris užtikrina, kad laivelis atlaikys smūgius ir nebus sugadintas. Dvigubo korpuso konstrukcija yra atspari net ir labai stipriam vėjui bei bangoms. Dėl aptakios valties korpuso formos ir aštraus priekio, laivelis lengvai skrodžia vandeniu. Laivelyje yra dviejų 12V variklių konstrukcija, kuri užtikrina didelę galią ir didesnę trauką vandenyje. Nuotolinio valdymo pultelyje yra LCD ekranas, kuriame rodoma visa laivelio informacija. Laivelis veikia dideliu valdymo dažniu, todėl užtikrinamas platus ir stabilus nuotolinio valdymo signalas iki 500 metrų. Laivelyje įmontuoti priekiniai ir galiniai stiprios šviesos prožektoriai, kurie pagerina matomumą naktį. Laivelyje taip yra labai naudinga automatinio grįžimo funkcija, kuri įsijungia išsikrovus akumuliatoriui arba ilgesnį laiką esant prastam signalui ir užtikrina, kad valtis saugiai grįžtų į pradinį tašką. Laivelyje yra 13000mAh įkraunama ličio baterija, tad laivelis gali nepertraukiamai plaukti iki 4 valandų. Didžiausias plaukimo greitis - 90m/min.

  Laivelio matmenys - 60x48x24cm
  Svoris - 5,75kg

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė Crystal Ambition Pro Carp 3.90m 3lb

  79,80 EUR

  Crystal Ambition Pro Carp - labai tvirta, galinga, dviejų dalių karpinė meškerė, puikiai tinkanti gaudyti karpines žuvis. Meškerė turi tvirtus žiedelius. Blankas pagamintas iš aukštos kokybės IM-8 anglies pluošto, turi ilgą, ploną, kamštinę rankeną, kuri užtikrins, kad bus pasiekti itin tolimi ir labai tikslūs metimai. Kotas puikiai amortizuoja žuvies smūgius ir gerai valdo laimikį. Puikiai tiks tiek pradedančiąjam, tiek patyrusiam žvejui.

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Crystal Ambition Feeder 3.60/3.90m iki 180g

  73,00 EUR

  Crystal Ambition Feeder - tvirta, labai kokybiška dugninė meškerė. Pagaminta iš aukštos kokybės IM-8 anglies pluošto, kuris užtikrina blanko patvarumą. Turi pusiau kamštinę, pusiau EVA medžiagos rankeną, kuri yra labai patogi ir nevargins rankų. Meškerykotis puikiai tinka žvejybai upėse, kur reikalinga naudoti didesnius svorius. Tačiau, puikiai tarnauja ir stovinčio vandens telkiniuose, kur reikia atlikti tolimus metimus. Komplekte yra trys anglies pluošto viršūnės - 2oz, 3oz ir 4oz, kurios puikiai perduoda net ir menkiausius žuvies kibimus. Pats meškerės blankas lengvas, 360cm ilgio sveria vos 269 gramus. Meškerė puikiai valdo užkibusią žuvį.

  Peržiūrėti
 • Teleskopinė meškerė Crystal Ambition Tele 3.90m 3,5lbs

  64,00 EUR

  Crystal Ambition Tele - labai tvirta, galinga, teleskopinė karpinė meškerė, puikiai tinkanti gaudyti karpines žuvis. Meškerė turi 5 tvirtus ir plačius karpinius žiedelius - pirmojo žiedelio skersmuo yra 45mm. Blankas pagamintas iš aukštos kokybės anglies pluošto, turi duploninę rankeną, dengtą EVA medžiaga, kuri nešaldys rankų šaltesnėmis dienomis ir užtikrins puikų sukibimą net ir su šlapiais delnais. Užmetamas 3,5lbs svoris leis atikti tikslius ir tolimus metimus su sunkesniais svoriais.

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė Crystal Ambition 3.90m 3,5lb

  75,00 EUR

  Crystal Ambition - labai tvirta, galinga, trijų dalių karpinė meškerė, puikiai tinkanti gaudyti karpines žuvis. Meškerė turi tvirtus ir plačius karpinius žiedelius - pirmojo žiedelio skersmuo yra 46mm. Blankas pagamintas iš aukštos kokybės anglies pluošto, turi duploninę rankeną, dengtą EVA medžiaga, kuri nešaldys rankų šaltesnėmis dienomis ir užtikrins puikų sukibimą net ir su šlapiais delnais. Meškerės ilgis 390cm ir užmetamas svoris 3,5lbs, leis lengvai atlikti tolimus ir tikslius metimus. Kotas puikiai amortizuoja žuvies smūgius ir gerai valdo laimikį. Puikiai tiks tiek pradedančiąjam, tiek patyrusiam žvejui.

  Peržiūrėti
 • Kibimo indikatorių - swingų komplektas Crystal GM555

  52,00 EUR

  Crystal GM555 - 2023 metų naujiena! Ketrurių skirtingų spalvų kibimo indikatorių komplektas, skirtas dugninei arba karpių žūklei. Kiekvienas indikatorius turi slankiojantį svorį, kurio pagalba galima lengvai įtempti valą. Turi standartinę jungtį į signalizatorių. Taip pat magnetinį valo laikiklį. Kibimo metu šviečia skirtingomis spalvomis. Komplekte yra patogus dėklas, skirtas saugiai ir patogiai transportuoti.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -15% Signalizatorių komplektas Crystal BlackFox 4+1
  • Išpardavimas!

  Signalizatorių komplektas Crystal BlackFox 4+1

  138,00 EUR -15% 162,35 EUR

  Crystal BlackFox - kibimo indikatorių rinkinys su racija. Veikimo nuotolis 150-250 metrų, priklausomai nuo oro sąlygų ir vietovės. Visiškai atsparūs vandeniui! Tai naujas dizainas, klasikinis stilius derinamas su dideliu funkcionalumu. Įvairiaspalviai led - privalumas, nes yra galimybė pasirinkti 7 signalizatoriaus diodo spalvas. Tai reiškia, kad signalizatorius galite nustatyti bet kokios spalvos, pavyzdžiui, 4 vienodų spalvų arba bet kokių kitų norimų variantų. Taip pat yra nuotolio bandymo funkcija, naktinio apšvietimo funkcija ir 15 sekundžių nutildymo funkcija. Elegantiška moderni forma ir kieta matinė danga užtikrina atsparumą mechaniniams pažeidimams. Absoliutus atsparumas vandeniui taip pat prisideda prie jo ilgaamžiškumo. Negalima nepastebėti guminių įdėklų garsiakalbio ausyse, kurie buvo specialiai pritaikyti meškerės apsaugai. Jie taip pat atlieka labai praktišką funkciją - prilaiko meškerę stiprių smūgių metu. Signalizatoriai yra reguliuojami tiek tono, tiek garsumo, tiek jautrumo prasme ir turi LED lemputes, kurios taip pat signalizuoja apie žuvies kibimą. 

  Daugiau savybių, naudojimo instrukcija ir video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Kibimo indikatorių - swingų komplektas Crystal GM777 2in1

  67,50 EUR

  Crystal GM777 2in1 - kibimo indikatorių komplektas. Rinkinyje keturi, skirtingų spalvų indikatoriai. Šis komplektas universalus tuo, kad galima keisti kibimo indikatorių jungtį. Galima juos pritvirtinti ant kietos ir vientisos jungties arba pakabinti su laisva grandinėle. Prie swingų galima pridėti papildomą svorį ir juos pasunkinti. Valas prispaudžiamas dviejų metalinių rutuliukų pagalbą, galima reguliuoti valo laikymo jautrumą. Puikiai tinka tiek karpių, tiek dugninei žūklei žvejojant su signalizatoriais.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Alarm set komplektas Crystal

  113,40 EUR

  Trijų perimetrinių signalizacijų ir racijos komplektas. Racijos veikimo spindulys yra iki 200m, turi vibracijos režimą. Tiek signalizacijos, tiek racija yra dengti guma, dėl to yra atsparūs drėgmei ir vandeniui. Perimetrinė signalizacija apsaugo meškeres nuo vagystės ir nepageidaujamų svečių. Įjungus perimetro cilindrą, kam nors prisiartinus prie žvejybos reikmenų, signalizacija pradeda groti ir siunčia signalą į raciją, kuri perduoda įspėjamajį signalą. Puikus daiktas, kai meškerės būna paliktos be priežiūros. Patogu signalizaciją sustatyti aplink savo žvejojamą terirotoriją ir apsisaugoti ją nuo nepageidaujamų svečių.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Kibimo indikatorius - swingų komplektas Crystal GM004

  36,50 EUR

  Kibimo indikatorių komplektas su keturiais skirtingų spalvų kibimo indikatoriais. Naudojamas dugninėje žūklėje valo įtempimui. Turi sunkią grandinėlę, ir specialų reguliuojamą spaustuką, skirtą pritvirtinti prie meškerės. Grandinės svoris užtikrina stabilumą. Grandinėlė yra lanksti ir galima indikatorių pakabinti įvairiu atstumu.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Kibimo indikatorių - swingų komplektas Crystal GM003

  34,50 EUR

  Kibimo indikatorių komplektas su keturiais skirtingų spalvų kibimo indikatoriais. Naudojamas dugninėje žūklėje valo įtempimui. Patogus įrankis, nes grandinėlė yra lanksti ir galima indikatorių pakabinti įvairiu atstumu. Patogiai prispaudžia valą, o kibimo metu pakėlus meškerę, lengvai atšoka nuo jo. Komplektuojamas kartu su tvarkingą transportavimą užtikrinančiu dėklu. Puikiai tinka dugninėje karpių ir kitų žūvų žūklėje.

  Bendras ilgis - 32cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Ritė Crystal Black Star 9000

  78,50 EUR

  Crystal Black Star - tvirta, didelė ritė, skirta karpinei arba dugninei žūklei. Ritės būgnelis yra metalinis, seklus ir ilgas, o tai reiškia, kad valas iš būgnelio skris be pasipriešinimo ir leis lengvai užmesti tolimus atstumus. Būgnelis talpina 310 metrų 0.35mm storio valą, o priekinis stabdis itin tvirtai užsiveržia, tad tai padės lengviau valdyti užkibusius stambius laimikius. Turi subalansuota rotorių, „Instant Anti Reverse" sistemą, sliekinę pavarą, puikiam valo klojimui. Komplekte turi atsarginį metalinį 12000 dydžio būgnelį, kuris talpina 750 metrų 0.35mm valo. Ritės būgnelyje įmontuoti du metaliniai klipsai, Lėtas būgnelio kilnojimasis ir ir greitai aplink jį besisukantis lankelis, užtikrins, kad valas bus suklotas gija prie gijos. Patikima ir nebrangi ritė skirta karpių žvejybai.

  Peržiūrėti
 • -15% Signalizotorių komplektas Crystal RF898 3+1
  • Išpardavimas!

  Signalizatorių komplektas Crystal RF898 3+1

  75,40 EUR -15% 88,71 EUR

  Crystal RF898 3+1. Komplekte yra 3 signalizatoriai ir racija, kuri kibimo momentu skleidžia garsą ir dega ta spalva, ant kurio signalizatoriaus yra kibimas. Racijos veikimo spindulys iki 200m, turi vibracijos rėžimą. Signalizatoriai yra dengti guma ir atsparūs drėgmei. Signalizatoriai turį jungtį į kurią galima prijungti kibimo indikatorius/swingus, jis taip pat švies kibimo momentu. Signalizatoriaus galima reguliuoti, garsumą, jautrumą, signalo toną. Galima įjungti begarsį rėžimą. Kiekvienas signalizatorius šviečia skirtingomis spalvomis, kurios atsispindi racijoje kibimo momentu.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Stovas meškerėms Crystal

  88,60 EUR

  Stabilus keturkojis stovas skirtas karpių/dugninei žvejybai. Stovas turi keturis meškerių laikiklius į kurių vietas galima įsukti signalizatorius. Stovo kojos yra skirtinguose galuose, tai užtikrina jo stabilumą. Kiekvienos teleskopinės kojos ilgį galima reguliuoti atskirai. Stovas pagamintas iš trijų sluoksnių, stambių aliuminio vamzdelių. Kojas galima tvirtinti skirtingose padėtyse. Galima reguliuoti stovo aukštį, ilgį bei pasvyrimo kampą. Stovas greitai susirenka ir patogiai susideda į jam skirtą transportavimo krepšį. Kompaktiškas, patogus ir tvirtas stovas meškerėms.

  Aukštis - nuo 40 iki 70cm
  Ilgis - nuo 75 iki 130cm
  Tarpai tarp laikiklių - 25cm
  Laikiklių skaičius - 4

  Peržiūrėti
 • Stovas meškerėms Crystal

  92,70 EUR

  Trikojis, stabilus ir tvirtas stovas dugninei arba karpių žūklei. Visi stovo užsukimai bei tvirtinimai yra metaliniai. Galima reguliuoti stovo ilgį bei aukštį. Taip pat reguliuojasi stovo pasvyrimo kampas. Metalinės, teleskopinės stovo kojos reguliuojasi atskirai. Stovas turi tris meškerių laikikliam arba signalizatoriams įsukti skirtas vietas. Tarpai tarp meškerių laikiklių 20cm. Meškerių stovas patogiai ir greitai susilanksto bei susideda į transporavimui skirtą krepšį. Sudedant stovą, kojų nereikia atskirai išsukinėti nuo konstrukcijos. Tvirtas, metalinis stovas puikiai tiks žūklei ir nuo kranto ir nuo liepto.

  Ilgis - nuo 70cm iki 110cm
  Aukštis nuo 50cm iki 85cm 
  Tarpas tarp laikiklių - 20cm
  Laikiklių skaičius - 3

  Peržiūrėti