Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Crystal

Crystal - Lenkų kompanijos prekinis ženklas, geriausiai žinomas dėl savo kokybiškų signalizatorių bei kibimo indikatorių.

Crystal - Lenkų kompanijos prekinis ženklas, geriausiai žinomas dėl savo kokybiškų signalizatorių bei kibimo indikatorių. Tarp Lietuvos žvejų pamėgti signalizatorių modeliai RF698, FR898, FR1118, RF515 ir kiti, pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu. Dažniausiai naudojami karpių žūklėje signalizariai bei indikatoriai taip pat tinka ir dugninei žvejybai. Mūsų asortimentas gausus įvairiomis Crystal kompanijos prekėmis

 • Perimetrinės signalizacijos komplektas Crystal

  113,40 EUR

  Trijų perimetrinių signalizacijų ir racijos komplektas. Racijos veikimo spindulys yra iki 200m, turi vibracijos režimą. Tiek signalizacijos, tiek racija yra dengti guma, dėl to yra atsparūs drėgmei ir vandeniui. Perimetrinė signalizacija apsaugo meškeres nuo vagystės ir nepageidaujamų svečių. Įjungus perimetro cilindrą, kam nors prisiartinus prie žvejybos reikmenų, signalizacija pradeda groti ir siunčia signalą į raciją, kuri perduoda įspėjamajį signalą. Puikus daiktas, kai meškerės būna paliktos be priežiūros. Patogu signalizaciją sustatyti aplink savo žvejojamą terirotoriją ir apsisaugoti ją nuo nepageidaujamų svečių.

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė Crystal Travel Carp 3.30m 2.5lbs

  52,25 EUR

  Crystal Travel Carp - keturių dalių, tvirta karpinė meškerė. Pirmasis žiedelis yra 2,7cm pločio. Meškerė pagaminta iš kokybiško anglies pluošto. Turi duploninę rankeną ir didelius žiedelius, o visa tai būtina norint atlikti tolimus metimus. Turi klasikinį užsukamą ritės laikiklį. Puikiai meta ir valdo užkibusius laimikius. Žuvies traukimą padaro itin maloniu žvejui. Meškerės transportavimo ilgis (89cm) leidžia ją patogiai transportuoti ir kotas neužima daug vietos. Idelus variantas keliaujant. Meškerės svoris tik 235cm, lengvas, jautrus ir lankstus įrankis. Puikiai tinka tiek žvejoti karpius įprastiniu būdų su signalizatoriai ir kibimo indikatoriais, tiek Method Feeder būdu, kai kibimui stebima meškerės galūnė.

  Peržiūrėti
 • Ritė Crystal Black Star 9000

  78,50 EUR

  Crystal Black Star - tvirta, didelė ritė, skirta karpinei arba dugninei žūklei. Ritės būgnelis yra metalinis, seklus ir ilgas, o tai reiškia, kad valas iš būgnelio skris be pasipriešinimo ir leis lengvai užmesti tolimus atstumus. Būgnelis talpina 310 metrų 0.35mm storio valą, o priekinis stabdis itin tvirtai užsiveržia, tad tai padės lengviau valdyti užkibusius stambius laimikius. Turi subalansuota rotorių, „Instant Anti Reverse" sistemą, sliekinę pavarą, puikiam valo klojimui. Komplekte turi atsarginį metalinį 12000 dydžio būgnelį, kuris talpina 750 metrų 0.35mm valo. Ritės būgnelyje įmontuoti du metaliniai klipsai, Lėtas būgnelio kilnojimasis ir ir greitai aplink jį besisukantis lankelis, užtikrins, kad valas bus suklotas gija prie gijos. Patikima ir nebrangi ritė skirta karpių žvejybai.

  Peržiūrėti
 • Sulankstomas kibiras FL 10l

  10,50 EUR

  Daugiafunkcinis kibiras, kuris tinka žuvų laikymui ar jauko maišymui. Turi tvirtą rankeną. Be to, kibirą galima sulanksyti, o tai palengvins daiktų transportavimą.
  Galima rinktis iš keliu spalvų.

  Viršus - 29cm
  Dugnas - 17cm
  Aukštis - 23cm
  Talpa - 10l

  Peržiūrėti
 • -50%
  • Išpardavimas!

  Crystal batai

  86,00 EUR -50% 172,00 EUR

  Crystal batai žvejybai ir buvimui gamtoje. Patogūs ir kokybiški batai. Paaukštintu aulu, tvirtu ir neslidžiu padu, suvarstomi raišteliai. Idealiai tinka žygiams, kopinėjimui ar aktyviam laisvalaikiui.
  Galima rinktis iš skirtingų dydžių.

  Peržiūrėti
 • -15% Signalizotorių komplektas Crystal RF898 3+1
  • Išpardavimas!

  Signalizatorių komplektas Crystal RF898 3+1

  75,40 EUR -15% 88,71 EUR

  Crystal RF898 3+1. Komplekte yra 3 signalizatoriai ir racija, kuri kibimo momentu skleidžia garsą ir dega ta spalva, ant kurio signalizatoriaus yra kibimas. Racijos veikimo spindulys iki 200m, turi vibracijos rėžimą. Signalizatoriai yra dengti guma ir atsparūs drėgmei. Signalizatoriai turį jungtį į kurią galima prijungti kibimo indikatorius/swingus, jis taip pat švies kibimo momentu. Signalizatoriaus galima reguliuoti, garsumą, jautrumą, signalo toną. Galima įjungti begarsį rėžimą. Kiekvienas signalizatorius šviečia skirtingomis spalvomis, kurios atsispindi racijoje kibimo momentu.

  Peržiūrėti
 • -15% Signalizatorių komplektas Crystal RXC-516 3+1
  • Išpardavimas!

  Signalizatorių komplektas Crystal RXC-516 3+1

  63,75 EUR -15% 75,00 EUR

  Crystal RXC-516 3+1 - signalizatorių komplektas 2021metų naujiena! 
  Puikiai veikiantis, nebrangūs signalizatorių komplektas idealiai tiks žvejui, nenorinčiam išleisti daug pinigų. 
  Komplektą sudaro 3, skirtingomis spalvomis šviečiantys, signalizatoriai ir valdymo blokas. RXC 516 modelis yra puikus sprendimas žvejams, vertinantiems paprastumą, kokybę ir patikimumą. CRYSTAL signalizacijos valdymo blokas pasižymi tvirtu ir patvariu korpusu, aukštos kokybės elektronika ir veikimu be problemų. Užtikrina veikimą visomis sąlygomis. Jie yra padengti ABS plastiku, kad apsaugotų nuo pažeidimų. Naudojant specialų guolių mechanizmą, signalizatorius indikuos net pačius jautriausius kibimus. Taip pat didelis privalumas yra tolimas siųstuvo nuotolis bei sumažintos energijos sąnaudos. Viskas supakuota į patogų apsauginį dėklą, kad būtų patogu transportuoti.

  Video apžvalga bei savybės - ....

  Peržiūrėti
 • Stovas meškerėms Crystal

  88,60 EUR

  Stabilus keturkojis stovas skirtas karpių/dugninei žvejybai. Stovas turi keturis meškerių laikiklius į kurių vietas galima įsukti signalizatorius. Stovo kojos yra skirtinguose galuose, tai užtikrina jo stabilumą. Kiekvienos teleskopinės kojos ilgį galima reguliuoti atskirai. Stovas pagamintas iš trijų sluoksnių, stambių aliuminio vamzdelių. Kojas galima tvirtinti skirtingose padėtyse. Galima reguliuoti stovo aukštį, ilgį bei pasvyrimo kampą. Stovas greitai susirenka ir patogiai susideda į jam skirtą transportavimo krepšį. Kompaktiškas, patogus ir tvirtas stovas meškerėms.

  Aukštis - nuo 40 iki 70cm
  Ilgis - nuo 75 iki 130cm
  Tarpai tarp laikiklių - 25cm
  Laikiklių skaičius - 4

  Peržiūrėti
 • Stovas meškerėms Crystal

  92,70 EUR

  Trikojis, stabilus ir tvirtas stovas dugninei arba karpių žūklei. Visi stovo užsukimai bei tvirtinimai yra metaliniai. Galima reguliuoti stovo ilgį bei aukštį. Taip pat reguliuojasi stovo pasvyrimo kampas. Metalinės, teleskopinės stovo kojos reguliuojasi atskirai. Stovas turi tris meškerių laikikliam arba signalizatoriams įsukti skirtas vietas. Tarpai tarp meškerių laikiklių 20cm. Meškerių stovas patogiai ir greitai susilanksto bei susideda į transporavimui skirtą krepšį. Sudedant stovą, kojų nereikia atskirai išsukinėti nuo konstrukcijos. Tvirtas, metalinis stovas puikiai tiks žūklei ir nuo kranto ir nuo liepto.

  Ilgis - nuo 70cm iki 110cm
  Aukštis nuo 50cm iki 85cm 
  Tarpas tarp laikiklių - 20cm
  Laikiklių skaičius - 3

  Peržiūrėti
 • Meškerių stovas Crystal

  102,40 EUR

  Keturkojis, stabilius ir tvirtas stovas meškerėms. Puikiai tinkantis karpių arba dugninei žūklei nuo sektoriaus komerciniuose vandens telkiniuose, lieptelių arba nuo laukinio kranto. Stovas greitai ir patogiai susirenka. Reguliuojasi jo ilgis bei aukštis. Galima pakeisti stovo pasvyrimo kampą. Atskirai galima reguliuoti teleskopines stovo kojas. Kojos esančios stovo galuose užtikrina stabilumą. Turi tris meškerių laikiklius, į kurių vietas įsisuka signalizatoriai. Yra įmontuotas gulsčiukas, kuris padeda pastatyti stovą tiesiai. Stovas lengvai ir greitai susilanksto ir susideda į transportavimui skirtą krepšį.

  Ilgis - nuo 75cm iki 125cm
  Aukštis - nuo 45cm iki 80cm 
  Tarpas tarp laikiklių - 23cm
  Laikiklių skaičius - 3

  Peržiūrėti
 • Kibimo indikatorių - swingų komplektas Crystal RF8111

  42,00 EUR

  Crystal RF8111 - 4 kibimo indikatorių rinkinys neatskiriama inventoriaus dalis karpių ir dugninėje žūklėje. Jie puikiai veikia su įprastais signalizatoriais, turinčiais standartinį 2,5mm lizdą. Šių svingų svoris yra reguliuojamas, todėl bet kokioje situacijoje galėsite tinkamai ištempti valą. Puikiai tinka žvejybai dideliais atstumais su sunkiu švinu. Šių svingų klipsas labai greitai atsidaro pakėlus meškerę ir tinka naudori tiek mono, tiek pintus valus. Prijungus prie signalizatoriaus laidu, svingas užsidega sinchroniškai su signalizatoriumi žuvies kibimo metu.

  Peržiūrėti
 • -50% Pintas valas Crystal Diamond
  • Išpardavimas!

  Pintas valas Crystal Diamond 120m

  6,00 EUR -50% 12,00 EUR

  Crystal Diamond - tvirtas, 8 gijų, švelnus, tylus ir minkštas valas. Dėl gijų skaičiaus, šis valas puikiai tiks net tik dugninei žūklei, bet ir spiningavimui. Valo spalva juoda, ritinėlyje yra 120m.  

  Ilgis - 120m
  Galima pasirinkti iš skirtingų storių:

  0,08mm - 6,50kg
  0,10mm - 9,70kg
  0,12mm - 11,07kg
  0,14mm - 12,91kg
  0,16mm - 13,2kg
  0,18mm - 13,58kg
  0,20mm - 19,5kg
  0,22mm - 20,24kg
  0,25mm - 22,39kg

  Peržiūrėti
 • -10% Kibimo indikatorių - swingų komplektas Crystal GM010
  • Išpardavimas!

  Kibimo indikatorių - swingų komplektas Crystal GM010

  62,70 EUR -10% 69,67 EUR

  Crystal GM010 - 2022 m. naujiena. Šie kibimo idikatoriai puikiai tinka žvejybai tolimais atstumais. Jie turi apkrovos reguliavimą, kuris palengvina žvejybą dideliuose vandens telkiniuose. Valo įspraudimo vieta  pagaminta iš magnetinių rutuliukų, kurių privalumas yra tas, kad jie nepažeidžia valo net kai kimba žuvis. Turi greitą jungtį, kas pagreitina surinkimą. Kibimo indikatorius, dėl slankiojamo svorio leidžia puikiai įtempti valą bet kokiomis sąlygomis.

  Peržiūrėti
 • Ritė Crystal Ambition 4000-5000

  36,00 EUR

  Crystal Ambition 4000-5000 - didelis ritės būgnelis palengvins atlikti tolimus metimus, o įmontuotas Baitrunner'is, pirminio kibimo momentu, leis žuviai tiesiogiai vynioti valą iš ritės būgnelio ir apsaugos meškerę nuo įtempimo į vandenį. Gražaus dizaino, tvirta ritė patiks visiems meškeriotojams.

  Peržiūrėti
 • -15%
  • Išpardavimas!

  Signalizatorių komplektas RXC-517 4+1

  72,98 EUR -15% 85,86 EUR

  Crystal RXC-516 4+1 - signalizatorių komplektas 2021 metų naujiena! 
  Puikiai veikiantis, nebrangūs signalizatorių komplektas idealiai tiks žvejui, nenorinčiam išleisti daug pinigų. 
  Komplektą sudaro 4, skirtingomis spalvomis šviečiantys, signalizatoriai ir valdymo blokas. RXC 517 modelis yra puikus sprendimas žvejams, vertinantiems paprastumą, kokybę ir patikimumą. CRYSTAL signalizacijos valdymo blokas pasižymi tvirtu ir patvariu korpusu, aukštos kokybės elektronika ir veikimu be problemų. Užtikrina veikimą visomis sąlygomis. Jie yra padengti ABS plastiku, kad apsaugotų nuo pažeidimų. Naudojant specialų guolių mechanizmą, signalizatorius indikuos net pačius jautriausius kibimus. Taip pat didelis privalumas yra tolimas siustuvo nuotolis bei sumažintos energijos sąnaudos. Viskas supakuota į patogų apsauginį dėklą, kad būtų patogu transportuoti.

  Elementai į komplektą nepridedami.

  Video apžvalga bei savybės - ....

  Peržiūrėti
 • Gumuotas tinklelis Crystal 2,5-4m

  32,00 EUR

  Tinklelio rėmai pagaminti iš tvirto aliuminio vamzdelio. Guminių sietukų privalumas - greitai džiūsta ir visai nelaiko kvapo po žuvies išėmimo. Praskalavus ir nupurčius, drąsiai galima dėti į automobilį nesibaiminant nemalonių kvapų. Kvadratinius tinklelius patogu naudoti žvejojant upėje, nes juos mažiau varto srovė. Ilgame tinklelyje žuvis ilgiau išbus gyvybinga ir patirs mažiau sužalojimų. 

  Tinkleliai yra dviejų ilgių - 2,5 ,3m ir 4m.
  Tinklelio skersmuo - 45cm

  Prekės išvaizda gali skirtis nuo matomo nuotraukoje.

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė Crystal Black Fighter 3,5Lbs 3.90m

  58,90 EUR

  Crystal Black Fighter -  patikima meškerė skirta karpių žūklei. Kotas yra pagamintas iš kokybiško IM8 anglies pluošto, turi tvirtus karpinius žiedelius. Primo žiedo skersmuo 5cm. Meškerės ilgis 390cm ir užmetamas svoris 3,5lbs, kas leis atlikti tolimus ir tikslius metimus. Kotas puikiai amortizuoja žuvies smūgius ir...

  Peržiūrėti
 • -10% Signalizatoriai Crystal RF698B 4+1+1
  • Išpardavimas!

  Signalizatoriai Crystal RF698B 4+1+1

  139,50 EUR -10% 155,00 EUR

  Racijos veikimo spindulys iki 200m, turi vibracijos rėžimą. Signalizatoriai yra dengti guma ir 100% atsparūs drėgmei ir vandeniui. Signalizatoriai turi atskira įjungimo išjungimo svirtį. Yra jungtis į kurią galima prijungti kibimo indikatorius/swingus. Prisitvirtina papildomos antenėles kurios apsaugo nuo šoninio kbimo arba vėjo. Signalizatoriaus galima reguliuoti, garsumą, jautrumą, signalo toną. Galima įjungti begarsį rėžimą. Kiekvienas signalizatorius šviečia skirtingomis spalvomis, kurios atsispindi racijoje kibimo momentu. Perimetrinė signalizacija apsaugo jūsų meškerės nuo vagystės ir nepageidaujamų svečių. Įjungus perimetro cilindrą, kam nors prisiartinus prie jūsų meškerių, signalizacija pradeda groti ir siunčia signalą į raciją, kuri perduoda įspėjamajį signalą. Puikus daiktas, kai meškerės būna paliktos be priežiūros.

  Peržiūrėti
 • -15% Signalizatorių komplektas 3+1 Crystal RF698
  • Išpardavimas!

  Signalizatorių komplektas Crystal RF698 3+1

  103,87 EUR -15% 122,20 EUR

  Signalizatorių komplektas Crystal 3+1 RF698
  Komplekte yra 3 siganlizatoriai ir racija, kuri kibimo momentu skleidžia garsą ir dega ta spalva, ant kurio signalizatoriaus yra kibimas.
  Racijos veikimo spindulys iki 200m, turi vibracijos rėžimą.
  Signalizatoriai yra dengti guma ir visiškai atsparūs drėgmei ir vandeniui.
  Signalizatoriai turi atskira įjungimo išjungimo svirtį. Taip pat turį jungtį į kurią galima prijungti kibimo indikatorius/swingus.
  Prisitvirtina papildomos antenėles "snegai" kurios apsaugo nuo šoninio kibimo.
  Signalizatoriaus galima reguliuoti, garsumą, jautrumą, signalo toną. Galima įjungti begarsį rėžimą.
  Kiekvienas signalizatorius šviečia skirtingomis spalvomis, kurios atsispindi racijoje kibimo momentu.

  Video apžvalga...

  Peržiūrėti
 • -15% Signalizatorių komplektas 4+1 Crystal RF698S
  • Išpardavimas!

  Signalizatorių komplektas Crystal RF698S 4+1

  124,30 EUR -15% 146,24 EUR

  Signalizatorių komplektas Crystal 4+1. 
  Komplekte yra 4 siganlizatoriai ir racija, kuri kibimo momentu skleidžia garsą ir dega ta spalva, ant kurio signalizatoriaus yra kibimas.
  Racijos veikimo spindulys iki 200m, turi vibracijos rėžimą.
  Signalizatoriai yra dengti guma ir visiškai atsparūs drėgmei ir vandeniui.
  Signalizatoriai turi atskira įjungimo išjungimo svirtį ir turį jungtį į kurią galima prijungti kibimo indikatorius/swingus.
  Prisitvirtina papildomos antenėles "snegai", kurios apsaugo nuo šoninio kibimo.
  Signalizatoriaus galima reguliuoti, garsumą, jautrumą, signalo toną. Galima įjungti begarsį rėžimą.
  Kiekvienas signalizatorius šviečia skirtingomis spalvomis, kurios atsispindi racijoje kibimo momentu.

  Video apžvalga...

  Peržiūrėti