Strike Pro | Žvejybos reikmenys LT

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Strike Pro

1973 m. Taivane įsikūręs prekinis ženklas „Strike Pro", masalų ir kitų gaminių gamybai ypatingai skiria dėmesį kokybei, profesionalumui ir kūrybiškumui. Per daugiau nei 50 metų, šis prekinis ženklas bendradarbiaudamas su profesionaliais žvejais, nuolat tobulina ir kuria aukštos kokybes masalus ir kitus su žvejyba susijusius gaminius, kad jie atitiktų nuolat besikeičiančią rinką. Tai padėjo „Strike Pro" tapti tikrai profesionaliu išskirtinių masalų gamintoju. Šiuo metu jie prekiauja daugiau nei 60 pasaulio šalių.

 • Vobleris StrikePro Cranky Deep 40 4,6g

  7,95 EUR

  StrikePro Cranky Deep - gyliai neriantis vobleris, šratukai viduje suteikia papildomą vibraciją ir garso bangas, kurios vilioja laimikius. Pasižymi kokybišku ir kibių dažymu. Spalvos ryškios, imituojančios įvairius vabaliukus, kurie yra mėgstamiausias šapalų valgis.

  Ilgis - 40mm
  Svoris - 4,6g
  Nerimas - 1,5m

  Peržiūrėti
 • Vobleris StrikePro Cranky 40 4,2g

  7,95 EUR

  StrikePro Cranky - šratukai viduje suteikia papildomą vibraciją ir garso bangas, kurios vilioja laimikius. Pasižymi kokybišku ir kibių dažymu. Spalvos ryškios, imituojančios įvairius vabaliukus, kurie yra mėgstamiausias šapalų valgis.

  Ilgis - 40mm
  Svoris - 4,2g
  Nerimas - 0,2-0,5m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Strike Pro Cranky Deep 40F

  6,95 EUR

  StrikePro Cranky Deep 40F - vobleris skirtas plėšrių žuvų žūklei. Nedidelis, 1,5m neriantis vobleris puikiai tiks šapalų, ešerių ir kitų plėšrūnų žūklei. Kibios spalvos ir itin aštrūs kabliukai padės dar geriau sugauti laimikį.

  Ilgis - 4cm
  Nerimo gylis - 1,5m

  Peržiūrėti
 • Spiningavimo masalas Strike Pro Pig Shad JR 20cm

  5,80 EUR

  Strike Pro Pig Shad JR - itin efektyvus guminis masalas lydekoms. Tai vienas iš mėgstamiausių guminių masalų tarp itin didelių lydekų meškeriotojų. Šis masalas pasižymi švariu judėjimu, masalo uodega sukiojasi, taip sukuria itin gerą sužeistos žuvelės imitaciją, kuri labai patinka plėšrūnams. Masalas pasižymi unikaliu riebios žuvelės profiliu, o masalo medžiaga yra labai lanksti, minkšta bei patvari. Guminukai nudažyti ryškiomis, itin detaliomis spalvomis. Turi 3D akis, kurios tik padidina jų patrauklumą. Parduodama po 1 vnt.

  Ilgis - 20cm
  Svoris - 50g

  Peržiūrėti