Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Matrix

 • Dėžutė Matrix Storage Box 16

  14,49 EUR

  Matrix Storage Box - itin tvirta dėžė, skirta laikyti įvairias žvejybos smulkmenas. Pagaminta iš itin kokybiško plastiko. Dėl tamsiai pilkos apdailos, dėžutėje daiktai yra apsaugoti nuo UV spindulių. 16 skyrių, kuriuos galima susidėti pagal poreikį.

  Matmenys - 35,6x22x4,5cm

  Peržiūrėti
 • Laikiklis Matrix 3D-R EVA Butt Rest Extending

  28,99 EUR

  Matrix 3D-R EVA Butt Rest Extending - puikiai tinka pasidėti meškerę ar graibšto kotą. Laikiklio aukštis yra reguliuojamas, turi Snap-Lock greitąją jungtį, kurios pagalba laikiklio viršų galima greitai ir patogiai nuimti. Laikiklio viršus pagamintas iš didelį tankį turinčios EVA medžiagos, kuri apsaugo meškerę ar graibšto kotą nuo išronių pažeidimų. Tinka 25mm, 30mm ir 36mm apvalioms kojoms.

  Peržiūrėti
 • Surišti pavadėliai Matrix X-Strong Bait Band Rigs

  5,99 EUR

  Matrix X-Strong Bait Band Rigs - surišti pavadėliai žvejybai method feeder būdu. Idealiai tinka naudoti su Matrix arba kitomis method šėryklomis. Surišta naudojant ypač tvirtą Power Micron monofilamentinį valą. Kabliukai be užkarpėlių, dengti PTFE danga, kuri atspari visiems išoriniams pažeidimams. 

  Pakuotėje 8 vnt.
  Dydis - 14; storis - 0,20mm
  Pavadėlio ilgis - 45cm

  Peržiūrėti
 • Meškerių dėklas Matrix ETHOS® PRO STIFF 1,75m

  89,99 EUR

  Matrix ETHOS® PRO STIFF - dėklas 2 meškerėms su atstumo matavimo kuoliukais - pakietintas dėklas skirtas laikyti suruoštas meškerės su ritėmis. Šone papildomas užtraukiamas skyrius graibšto kotams. Užtraukiami skyriai. Vidiniai tvirtinimo lipukai papildomai fiksuoti meškerėms. Reguliuojamas peties diržas bei patogi rankena nešimui. Dėkle jau yra astumo matuokliai, tad nebereikės jų pirkti atskirai. Puikus dėklas skirtas saugiai transportuoti meškeres ir kitus įrankius.

  Matmenys - 175x20x17cm

  Video apžvalga - ...

  Peržiūrėti
 • Skylamušių rinkinys Matrix Bread Punches

  7,49 EUR

  Įrankis patogiam minkštų jaukų, kaip duona, batonas ar mėsos konservai, vienodos formos gabalėlių išėmimui. Rinkinyje yra keturių skirtingų dydžių skylamušiai, įvairių dydžių gabaliukams padaryti: 4, 6, 8 ir 10mm.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis Matrix 3D-R Protector Bar Long 43cm

  22,99 EUR

  Matrix 3D-R Protector Bar Long  - naujiena, modernaus dizaino meškerės laikiklis.

  Tinka 25mm,30mm ir 36mm kojai.

  Video apvažlga... 

  Peržiūrėti
 • -5% Platforma Matrix XR36 Pro Shadow Seatbox
  • Išpardavimas!

  Platforma Matrix XR36 Pro Shadow Seatbox

  949,00 EUR -5% 998,95 EUR

  Matrix XR36 Pro Shadow Seatbox - platforma kompaktiško dizaino, patogi, pagaminta iš aliuminio, reguliuojamo aukščio žvejo platforma. Anoduoto aliuminio juodos spalvos 36mm diametro teleskopinės kojos. Atnaujintas platformos kojų fiksacijos mechanizmas nepalieka ant platformos kojų žymių. Padidintos apimties varžtai lenvesniam kojų fiksavimui. Sutraukiamas į vidų pakojis su papildomu fiksacijos mechanizmu, neslystantis tekstūrinis plastiku dengtas pakojo paviršius. Įmontuoti gulsčiukai lygiam platformos pastatymui. Platformos visose kojose (viršutinėse dalyse, uždengti juoda plastmase, kuri išsisuka) įmontuoti sriegiai aksesuarų, kojų prailginimų tvirtinimui.Platformos sėdynė iš ultra-hardwearing PU ir įmontuotu gulsčiuku. 4 taškų nešimo diržo tvirtinimas, patogus paminkštintas nešimo diržas, kurį galima nuimti. Plačios ir lanksčios kojų atramos puikiai prisitaikys prie bet kokio paviršiaus, neleidžia smigti į gruntą. Įmontuotas gulsčiukas tiksliam platformos pastatymui.

  Sustumta (transportavimas) Plotis 761mm x  Ilgis 561mm
  Ištiesta - Plotis 761mm x Ilgis 830mm

  Svoris -18,5 kg

  Peržiūrėti
 • Krepšys Matrix Pro Ethos Bait Bag

  59,99 EUR

  Matrix Pro Ethos Bait Bag - puikus krepšys ruošiantis keliauti į žvejybą. 

  Krepšys dengtas specialiu termo audiniu, siekiant užtikrinti optimalias temperatūros sąlygas jaukui, neatsižvelgiant į sezoną;
  Krepšio užpildas bei paminkštinimas pagaminti naudojant 55% politileno ir 45% politerano audinius
  Papildoma išorinė kišenė
  Krepšio rankenos skirtos užsimesti ant peties, o taip pat krepšį nešti rankoje
  Į krepšį laisvai gali sutilpti 8x3.3 jauko dėžutės
  Pagrindas pagamintas naudojant 100% PVC audiniu

  Matmenys - 40x40x21cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Krepšys Matrix Pro Feeder Case L - Internal Tackle Box

  47,99 EUR

  Matrix Pro Feeder Case L - krepšys skirtas laikytis šeryklas, valus, kabliukus ir kitas žvejo smulkmenas. Krepšyje yra 2 plastikinės dėžutės valams, šėrykloms, žirklėms ir kt. smulkmenoms susidėti. Jas išėmus, krepšį galima naudoti atskirai. Eva rankenos, viršutinis atitraukiamas krepšio dangtis. Pakietinta krepšio apačia neperšlampa. 

  I komplektacija įeina dvi dėžutės. 

  Matmenys - 39x19x25cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Šėrykla Matrix Alloy Open Feeder Small 25g

  3,49 EUR

  Matrix Alloy Method Feeder - naujiena iš kompanijos Matrix. Tai - method tipo žvejybai skirta šeryklėlė. Norint pakeisti šeryklėlę nebereikia atrišti visos sistemos - dabar tai atliekama per kelias sekundes - tereikia tik nuimti šėryklos korpusą nuo vamzdelio ir uždėti kitą reikalingą korpusą su kitu svoriu. Tinka Matrix Mouldai. Paaukštinti šėryklos šoniniai borteliai neleis išplauti jauko/granulių smūgio į vandenį metu.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Surišti pavadėliai Matrix MXC-4 X-STRONG

  4,99 EUR

  Surišti pavadėliai su greitu stabdžiu, skirti method feeder žvejybos būdui. Pavadėlio ilgis - 10cm. Pakuotėje yra 8vnt.

  Galima rinktis iš:
  Kabliuko dydis - 12; pavadėlio valo storis - 0,234mm
  Kabliuko dydis - 14;  pavadėlio valo storis - 0,20mm
  Kabliuko dydis - 16; pavadėlio valo storis - 0,18mm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Valas Matrix Submerge Braid 150m

  23,99 EUR

  Matrix Submerge Braid - pintas valas sukurtas galvojant apie sportinės dugninės meškerės – feeder‘io fanus. Kuriant šį produktą didžiausias dėmesys buvo skiriamas šioms savybėms: geresnis užmetimas, valo tamprumas, greitesnis skendimas ir technologinis tikslumas. Submerge valas savo pavadinimą reiškiantį „Pamirimas“ gavo dėl ypač greito skendimo, nulinis tamprumas – padeda ne tik toliau užmesti bet ir geriau matyti kiekvieną žuvies veiksmą prie kabliuko. Speciali danga neleidžia valui gerti vandens ir išlaikyti šias savybes visos žvejybos metu. Tikslus valo duomenys suteikia galimybę rinktis tinkamiausią variantą, ko pasekoje galima naudoti ploniausią reikalingą valą.

  Ilgis - 150m
  Galima pasirinkti iš skirtingų storių:

  0,08mm - 4,53kg
  0,10mm - 5,89kg
  0,12mm - 7,71kg

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Matrix Storage Box 8

  15,49 EUR

  Matrix Storage Box - itin tvirta dėžė, skirta laikyti įvairias žvejybos smulkmenas. Pagaminta iš itin kokybiško plastiko. Dėl tamsiai pilkos apdailos, dėžutėje daiktai yra apsaugoti nuo UV spindulių. 8 skyrių, kuriuos galima susidėti pagal poreikį.

  Matmenys - 35,6x22x8cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Matrix Storage Box 16

  15,49 EUR

  Matrix Storage Box - itin tvirta dėžė, skirta laikyti įvairias žvejybos smulkmenas. Pagaminta iš itin kokybiško plastiko. Dėl tamsiai pilkos apdailos, dėžutėje daiktai yra apsaugoti nuo UV spindulių. 16 skyrių, kuriuos galima susidėti pagal poreikį.

  Matmenys - 35,6x22x8cm

  Peržiūrėti
 • Shockleader Matrix Horizon X Tapered

  9,99 EUR

  Matrix Horizon X Tapered Shockleader - greitai skęstantis, labai minkštas ir trinčiai atsparus shockleader. Paruošti naudojimui - mono valas storėja nuo 0,22mm iki 0,28mm. Shockleader skirti sumažinti trintį metimo metu ir pagerinti užmetimo charakteristikas gaudant plonu pagrindiniu valu. Pakuotėje yra 5 vnt. po 12m.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Matrix XR36 Leg Extensions 150mm

  27,99 EUR

  Matrix XR36 Leg Extensions - platformos/kėdės kojų prailginimas. Tinka 36mm kojai. Komplekte yra 2 vnt. Prasiilgina 15cm.

  Peržiūrėti
 • Matrix XR36 Leg Extensions 300mm

  29,99 EUR

  Matrix XR36 Leg Extensions - platformos/kėdės kojų prailginimas. Tinka 36mm kojai. Komplekte yra 2 vnt. Prasiilgina 30cm.

  Peržiūrėti
 • Rankšluostis žvejybai Matrix

  11,99 EUR

  Matrix Hand Towel - švelnus, iš 100% medvilnės pagamintas rankšluostis žvejybai. Patogus daiktas žūklėje nusausinti arba nusivalyti rankas bei žvejybos įrankius.

  Dydis - 70x40cm

  Peržiūrėti
 • Kepurė Matrix

  19,99 EUR

  Subtilaus stiliaus, patogi, firminė Matrix kepurė, puikiai tinkanti nešioti šiltuoju metų laiku. Kepurės dydį galima reguliuoti dirželiu.

  Peržiūrėti
 • Pedanas kėdei Matrix Duralite Platform MKII

  274,99 EUR

  Matrix Duralite Platform MKII - pedanas tvirtinasi prie kėdės arba platformos. Pedano komplekte yra 4 prasiilginančios kojos, kurių galai reguliuojasi, tad pedanas išliks stabilus ant bet kokios nelygaus paviršiaus.  Pedano konstrukcija leidžia jį greitai ir lengvai surinkti. Turi krepšį, kuris labai pagelbės transportavimo metu.

  Ilgis - 105cm
  Plotis - nuo 62 iki 78cm
  Kojų ilgis - 70-105cm
  Kojų skersmuo - 36mm
  Svoris - 7,9kg
  Apkrovos išlaikymas - iki 250kg

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti