Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Matrix

 • Atvadai Matrix X-Strong Feeder Link 4-8cm

  3,99 EUR

  Matrix Feeder Links X-Strong – atvadais šėryklai naudojami feeder žūklėje. Pagaminti iš kokybiškų medžiagų, skirtas mesti sunkias šėryklas tolimus atstumus - 0,60 mm fluorokarbono valas. Pakuotėje - 3 vnt.

  Galimi ilgiai: 4 cm, 6 cm ir 8 cm

  Peržiūrėti
 • Fox Matrix stalas Self Support Side Tray L 57x45

  80,00 EUR

  Fox Matrix Stalas Standard Side Tray L - specialaus dizaino stalas, kurį reikia pritvirtinti tik prie vienos kojos kadangi jo tvirta armatūra leidžia turėti tik vieną tvirtinimo tašką. Patogus stalas susidėti masalams bei kitiems žvejybos aksesuarams. Tinkamas tvirtinti ant 25, 30 ir 36mm apvalių kojų. 

  Peržiūrėti
 • Fox Matrix Stalas Standard Side Tray M

  72,00 EUR

  Fox Matrix Stalas Standard Side Tray M - specialaus dizaino stalas, kurį reikia pritvirtinti tik prie vienos kojos kadangi jo tvirta armatūra leidžia turėti tik vieną tvirtinimo tašką. Patogus stalas susidėti masalams bei kitiems žvejybos aksesuarams. Tinkamas tvirtinti ant 25, 30 ir 36mm apvalių kojų. 

  Peržiūrėti
 • Kibiras Matrix Lime Bucket 20L

  41,49 EUR

  MATRIX LIME Bucket Set - graduotas jauko kibiras su dangčiu ir papildomu indu bei sijojimo tinkleliu - pilnas rinkinys norint kokybiškai paruošti žvejybai nedidelį kiekį jauko. Kibiro talpa 20L. Graduotas jaukas kibiras reikalingas dalyvaujant varžybose, kai norima matyti tikslų jauko kiekį litrais. Kibiras su dangčiu - apsaugosite paruoštą jauką nuo išdžiūvimo ir lietaus, bei atskiru bliūdeliu jaukui laikyti. Patogus komplektas, viskas vienoje vietoje.

  Peržiūrėti
 • Kojos platformai Matrix 36mm legs 450mm

  32,00 EUR

  Matrix 36mm legs 450mm - prasiilginamos kojos kėdei/platformai. 36mm skersmes kojų ilgis prasiilgina nuo 45 iki 80cm. 
  Turi tvirtą, plastmasinį, reguliuojamą padą bei kokybiškus ir patikimus užveržimus. Pakuotėje 2vienetai

  Peržiūrėti
 • Matrix 3D-R Double Protector Bar Short

  23,89 EUR

  Matrix 3D-R dvigubas meškerių laikiklis. Tinkantis naudoti prie kėdžių arba platformų.
  Laikiklis pagamintas iš minkštos Eva medžiagos, turi greitą atleidimą bei du tvirtinimo taškus su srėgiu.
  Tinka 25 mm, 30 mm ir 36 mm apvalioms kojoms.
  Ilgis - 28cm

  Peržiūrėti
 • Matrix Gumelių plėtiklis

  6,00 EUR

  Matrix Gumelių plėtiklis – Leidžia jums dėti visų rūšių pelečių formos masalus į gumelę.

  Lengva naudoti

  Peržiūrėti
 • Matrix krepšys Pro Ethos 65L

  84,80 EUR

  Matrix krepšys Pro Ethos 65L - Puikus krepšys ruošiantis keliauti į žvejybą.

  Pagrindinis skyrius skirtas susidėti įvairiomis dėžutėms, reikmenims bei jauko reikmenims;
  Išorinis skyrius, užsegamas tvirtu užtrauktuku, skirtas susidėti įvairiems dugninės žvejybos reikmenims bei tinklams;
  2 papildomos šoninės kišenės;
  Papildoma kišenė su skylutėmis skirta reikmenims išdžiūti;
  Krepšio rankena reguliuojama;
  Krepšio išorė dengta 100% polisterio audiniu, viduje politileno (60%) ir politerano (40%) audiniu; Krepšio paminkštinimo / pakietinimo kamšalas yra 100% politeranas;
  Krepšio dugną sudaro 100% PVC audinys;
  Matmenys: 64x40x52.

  Peržiūrėti
 • Matrix meškerės laikiklis 3-DR Feeder Arm Long

  35,40 EUR

  Matrix meškerės laikiklis 3D-R Feeder Arm - "feeder armas", stabilus ir tvirtas. Reguliuojamas pakėlimo kampas ir ilgis. Komplekte - greita jungtis ant armo laikikliui įsukti. Tinka 25mm, 30mm ir 36 mm platformos kojoms.
  Ilgis (min 83cm / max 130cm )

  Peržiūrėti
 • Matrix X-Strong Feeder Snap Links

  2,99 EUR

  Suktukai šėryklai prisegti Matrix X-Strong Feeder Bead Snap Links - patogūs prisegti šėryklas, sistemas, svarelius. Su plastikiniu intarpu valui perverti. Itin stiprūs ir ilgaamžiai. Pakuotėje 10 vnt. Spalva - juoda/bronza.
  Dydis - 12

  Peržiūrėti
 • Matrix žuvų skaičiuotuvas - Fish clicker

  10,20 EUR

  Matrix žuvų skaičiuotuvas - Puiki priemonė skaičiuoti jūsų per dieną pagautus laimikius. Naudoti paprasta kadangi skaičiuotuvas lengvas, taipogi gali prisitvirtinti prie kėdės ar platformos. 

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis Matrix 3D-R Eva 6 Kit Roost Bar

  20,98 EUR

  Matrix 3D-R Eva 6 Kit Roost Bar - minkštas iš Eva medžiagos pagamintas meškerių laikilis, skirtas 6 kotams. Tinka ant 25, 30 ir 36mm kojų. integruota 3D-R greitos jungties sistema. 
  Ilgis - 36cm
  Video apžvalga - 

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis MATRIX Flexi Rod Rest

  10,89 EUR

  MATRIX Flexi Rod Rest - modernaus dizaino, minkštos gumos meškerės laikiklis, tvirtinamas prie srėgiu prie įvairių meškerės laikiklių.
  Turi kampo reguliavimo funkciją. Patogus ir tvirtas meškerės laikiklis. Parduodamas 1vnt

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis Matrix Multi Rest Ripple Eva 25-40cm

  18,00 EUR

  Matrix meškerės laikiklis EVA Multi Rod Rests - naujiena, modernaus dizaino meškerės laikiklis, tvirtinamas prie "feeder armo", padengtas EVA (minkštas). Laikykliai yra grublėti, galima papildomai uždėti šoninius laikiklius, kurie apsaugo nuo meškerės įtempimo į vandenį.
  Galima rinktis iš skirtingų ilgiu 25 arba 40cm
  Video apžvalga -


  Peržiūrėti
 • Method Feeder Formelė Matrix Large

  4,80 EUR

  Matrix Method Feeder formelė. Pritaikyta naudoti su Matrix method šeryklomis. 
  Formelės ilgis 7cm, plotis 4,5cm. 
  Į formelę įberkite jauko ir prispauskite šeryklą iš viršaus

  Peržiūrėti
 • Šerykla Matrix Alloy Method Feeder L 30-45g

  3,49 EUR

  Šerykla Matrix Alloy Method Feeder naujiena iš kompanijos Matrix. Tai - method tipo žvejybai skirta šėryklėlė. Norint pakeisti šėryklėlę nebereikia atrišti visos sistemos  - dabar tai atliekama per kelias sekundes-  tereikia tik nuimti šėryklos korpusą nuo vamzdelio ir uždėti kitą jums reikalingą korpusą su kitu svoriu. Tinka Matrix Mouldai. Paaukštinti šėrykos šoniniai borteliai neleis išplauti jauko/granulių smūgio į vandenį metu.

  Peržiūrėti
 • Šerykla Matrix Alloy Method Feeder M 40g

  3,49 EUR

  Šerykla Matrix Alloy Method Feeder -  naujiena iš kompanijos Matrix. Tai - method tipo žvejybai skirta šėryklėlė. Norint pakeisti šėryklėlę nebereikia atrišti visos sistemos  - dabar tai atliekama per kelias sekundes-  tereikia tik nuimti šėryklos korpusą nuo vamzdelio ir uždėti kitą jums reikalingą korpusą su kitu svoriu. Tinka Matrix Mouldai. Paaukštinti šėrykos šoniniai borteliai neleis išplauti jauko/granulių smūgio į vandenį metu.

  Peržiūrėti
 • Šerykla Matrix Alloy Open Feeder Inter 20-30g

  3,48 EUR

  Šerykla Matrix Alloy Method Feeder - naujiena iš kompanijos Matrix. Tai - method tipo žvejybai skirta šėryklėlė. Norint pakeisti šėryklėlę nebereikia atrišti visos sistemos - dabar tai atliekama per kelias sekundes- tereikia tik nuimti šėryklos korpusą nuo vamzdelio ir uždėti kitą jums reikalingą korpusą su kitu svoriu. Tinka Matrix Mouldai. Paaukštinti šėrykos šoniniai borteliai neleis išplauti jauko/granulių smūgio į vandenį metu. Video apžvalga -

  Peržiūrėti
 • Šerykla Matrix Alloy Open Feeder Large 30-45g

  3,49 EUR

  Šerykla Matrix Alloy Method Feeder - naujiena iš kompanijos Matrix. Tai - method tipo žvejybai skirta šėryklėlė. Norint pakeisti šėryklėlę nebereikia atrišti visos sistemos - dabar tai atliekama per kelias sekundes- tereikia tik nuimti šėryklos korpusą nuo vamzdelio ir uždėti kitą jums reikalingą korpusą su kitu svoriu. Tinka Matrix Mouldai. Paaukštinti šėrykos šoniniai borteliai neleis išplauti jauko/granulių smūgio į vandenį metu.
  Video apžvalga -

  Peržiūrėti
 • Šerykla Matrix Alloy Open Feeder Medium 32-40g

  3,48 EUR

  Šerykla Matrix Alloy Method Feeder - naujiena iš kompanijos Matrix. Tai - method tipo žvejybai skirta šėryklėlė. Norint pakeisti šėryklėlę nebereikia atrišti visos sistemos - dabar tai atliekama per kelias sekundes- tereikia tik nuimti šėryklos korpusą nuo vamzdelio ir uždėti kitą jums reikalingą korpusą su kitu svoriu. Tinka Matrix Mouldai. Paaukštinti šėrykos šoniniai borteliai neleis išplauti jauko/granulių smūgio į vandenį metu.
  Video apžvalga -

  Peržiūrėti