Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Matrix

Nepraeina nė viena diena, kai dešimtys tūkstančių žvejų visame pasaulyje eina žvejoti apsiginklavę įvairiais „Fox International“ produktais. Turėdami „Fox“, „Matrix“, „Specialist“, „Predator“ ir „Fox Rage“ prekės ženklus, „Fox International“ yra tvirtai įsitvirtinusi kaip viena iš pirmaujančių reikmenų gamintojų Europoje.

Bendrovė kilusi iš Esekso, Jungtinėje Karalystėje, kur Cliffas Foxas pristatė savo pirmąjį meškeriojimo gaminį „Fox International“ - metalinę liniuotę, rodančią tam tikrų rūšių žuvų, sugautų per Jungtinės Karalystės rungtynes, dydžių apribojimus (kai meškeriotojai turėjo žvejoti laikydamiesi nustatytų dydžio apribojimų taisyklių). Produkto pardavimai buvo geri ir paskatino Cliffą plėstis į kitus produktus iš savo mažos nuomojamos dirbtuvės, kuri buvo netoli ankstesnės bendrovės būstinės Hainault mieste, Esekso valstijoje.

Pirmasis „Fox“ pavadinimą turintis produktas buvo pagamintas 1967 m. Netrukus bendrovė išaugo į pradinę nuomojamą dirbtuvę, privertusi Cliffą persikelti į naujas patalpas. Įmonė toliau augo tais metais, kai persikėlė į JK būstinę, ir buvo priversta atidaryti didžiulę Europos platinimo gamyklą Meer, Belgijos ir Nyderlandų pasienyje, be „Hainault“ biurų. Greitai į priekį iki 2015 m. komanda tapo stipri žvejybos konsultantų komanda visoje Europoje.

Pastaraisiais metais, kartu su persikėlimu į naują būstinę Brentvude, Esekso valstijoje, bendrovė ir toliau stiprėjo, o dabar parduoda daugiau nei 3000 produktų per daugiau nei 30 šalių, įskaitant JAV, Japoniją ir Rusiją. „Fox“ prekių ženklų portfelyje yra daug pavyzdinių produktų, padedančių sustiprinti didžiulę naujovių ir kokybės reputaciją.

„Matrixturi daugybę išskirtinių produktų, įskaitant „Super Box“ sėdynių dėžes, „Evolution“ tiekimo sistemas, „Quad Rollers“ ir 3D sėdynių dėžių priedus. Be to, „Fox Rage“ greitai tapo mėgstamiausiu, nes siūlo platų aukščiausios kokybės produktų, skirtų meškeriojimui, asortimentą. Turėdama daugybę minkštų ir kietų masalų, meškerykočių, ritinių, drabužių ir bagažo, „Fox Rage“ yra pasirengusi ir toliau sparčiai augti ateinančiais metais. „Fox International“ turi ilgą paveldą, pagrįstą naujoviškais, aukštos kokybės produktais, kuriuos meškeriotojai sukūrė meškeriotojams, ir būtent dėl ​​šio etoso bendrovė ir toliau tieks produktus, kurių reikalauja jų klientai, ir laikantis griežtų standartų...

 • Atvadai Matrix X-Strong Feeder Link 4-8cm

  3,99 EUR

  Matrix Feeder Links X-Strong – atvadais šėryklai naudojami feeder žūklėje. Pagaminti iš kokybiškų medžiagų, skirtas mesti sunkias šėryklas tolimus atstumus - 0,60 mm fluorokarbono valas. Pakuotėje - 3 vnt.

  Galimi ilgiai: 4 cm, 6 cm ir 8 cm

  Peržiūrėti
 • Fox Matrix stalas Self Support Side Tray L 57x45

  80,00 EUR

  Fox Matrix Stalas Standard Side Tray L - specialaus dizaino stalas, kurį reikia pritvirtinti tik prie vienos kojos, kadangi jo tvirta armatūra leidžia turėti tik vieną tvirtinimo tašką. Patogus stalas susidėti masalams bei kitiems žvejybos aksesuarams. Tinkamas tvirtinti ant 25, 30 ir 36mm apvalių kojų. 

  Peržiūrėti
 • Fox Matrix Stalas Standard Side Tray M

  72,00 EUR

  Fox Matrix Stalas Standard Side Tray M - specialaus dizaino stalas, kurį reikia pritvirtinti tik prie vienos kojos, kadangi jo tvirta armatūra leidžia turėti tik vieną tvirtinimo tašką. Patogus stalas susidėti masalams bei kitiems žvejybos aksesuarams. Tinkamas tvirtinti ant 25, 30 ir 36mm apvalių kojų. 

  Peržiūrėti
 • Kibiras Matrix Lime Bucket 20L

  41,49 EUR

  MATRIX LIME Bucket Set - graduotas jauko kibiras su dangčiu ir papildomu indu bei sijojimo tinkleliu - pilnas rinkinys norint kokybiškai paruošti žvejybai nedidelį kiekį jauko. Kibiro talpa 20L. Graduotas jaukas kibiras reikalingas dalyvaujant varžybose, kai norima matyti tikslų jauko kiekį litrais. Kibiras su dangčiu - apsaugosite paruoštą jauką nuo išdžiūvimo ir lietaus, bei atskiru bliūdeliu jaukui laikyti. Patogus komplektas, viskas vienoje vietoje.

  Peržiūrėti
 • Kojos platformai Matrix 36mm legs 450mm

  32,00 EUR

  Matrix 36mm legs 450mm - prasiilginamos kojos kėdei/platformai. 36mm skersmes kojų ilgis prasiilgina nuo 45 iki 80cm. 
  Turi tvirtą, plastmasinį, reguliuojamą padą bei kokybiškus ir patikimus užveržimus. Pakuotėje 2vienetai

  Peržiūrėti
 • Matrix 3D-R Double Protector Bar Short

  23,89 EUR

  Matrix 3D-R dvigubas meškerių laikiklis. Tinkantis naudoti prie kėdžių arba platformų.
  Laikiklis pagamintas iš minkštos Eva medžiagos, turi greitą atleidimą bei du tvirtinimo taškus su srėgiu.
  Tinka 25 mm, 30 mm ir 36 mm apvalioms kojoms.
  Ilgis - 28cm

  Peržiūrėti
 • Matrix Aquos Bait & Cool Bag

  33,00 EUR

  Matrix Aquos Bait & Cool Bag -  pagamintas iš 600D patvaraus PVC pagrindo poliesterio. Pagrindiniame skyriuje galima laikyti iki 6 didelių masalų kubilų. Pagrindinis skyrius su folija. Išorinė kišenė idealiai tinka priedams ir kabliukams laikyti. Visuose skyriuose itin patvarūs dideli užtrauktukai. Reguliuojamas peties paminkštintas diržas ir rankena. Išorinis audinys: 100% poliesteris, pamušalas 55% poliesteris, 45% PVC. Užpildas: 95% polietileno, 5% poliuretano. Pagrindas: 100% polivinilchloridas (PVC).

  Matmenys: ilgis - 48cm; plotis - 32cm; aukštis - 30cm.

  Peržiūrėti
 • Matrix Carp Landing Net 60x50cm

  14,00 EUR

  Matrix Carp Landing Net - lengvo dizaino, minkštas tinklas, stipriu rėmu. Idealiai tinka gaudant karpius ar kitas dideles žuvis. Tinklas subtilaus dizaino, turintis lengvą tinklelį aplink kraštus. Didesnis akių dydis taip pat užtikrina, kad galėsite greitai ir lengvai ištraukti žuvį. Be to, plonas tinklelio pagrindas yra saugus žuvims. Pagamintas iš 100% polisterio.

  Matmenys: 60cm x 50cm.

  Peržiūrėti
 • Matrix Deep Drawer Unit

  92,00 EUR

  Giliai traukiamas blokas tinka visoms „Matrix“ modulinėms sistemoms, išskyrus „FD compact“
  Piešimas gali būti naudojamas kaire arba dešine ranka
  Stalčiaus gylis 50 mm
  Pridedami 2 stalčių įdėklai, skirti tvarkingai laikyti reikmenis
  Gilūs stalčių intarpai

  Įdėklai tinka tiesiai į gilaus traukimo įrenginį, kad būtų galima tvarkingai laikyti Pakuotėje 1 x didelis ir 1 x mažas įdėklas

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Matrix dėžutė masalams

  4,20 EUR

  Matrix dėžutė masalams - su dangteliu, dangtelis skaidrus, su skylutėmis. Kokybiško plastiko dėžutė sliekams, kukurūzams, musėms ir uodo trūklio lervoms bei kitiems masalams.

  Spalva - pilka/žalioji citrina.

  Peržiūrėti
 • Matrix Gumelių plėtiklis

  6,00 EUR

  Matrix Gumelių plėtiklis – Leidžia jums dėti visų rūšių pelečių formos masalus į gumelę.

  Lengva naudoti

  Peržiūrėti
 • Matrix Keepnet Arm Short MK2

  18,00 EUR

  Matrix Keepnet Arm Short MK2 - patobulinta ir sustiprinta kompaktiška konstrukcija su greitai atlaisvinamu srėgiu ir lengvai suimamu rankiniu ratuku. Tinka 25mm, 30mm ir 36mm apvaliai platformos kojai.

  Matmenys: 40x10x10cm.

  Peržiūrėti
 • Matrix krepšys Pro Ethos 65L

  84,80 EUR

  Matrix krepšys Pro Ethos 65L - puikus krepšys ruošiantis keliauti į žvejybą.

  Pagrindinis skyrius skirtas susidėti įvairiomis dėžutėms, reikmenims bei jauko reikmenims;
  išorinis skyrius, užsegamas tvirtu užtrauktuku, skirtas susidėti įvairiems dugninės žvejybos reikmenims bei tinklams;
  2 papildomos šoninės kišenės;
  papildoma kišenė su skylutėmis skirta reikmenims išdžiūti;
  krepšio rankena reguliuojama;
  krepšio išorė dengta 100% polisterio audiniu, viduje politileno (60%) ir politerano (40%) audiniu; krepšio paminkštinimo/pakietinimo kamšalas yra 100% politeranas;
  krepšio dugną sudaro 100% PVC audinys;
  matmenys - 64x40x52.

  Peržiūrėti
 • Matrix meškerės laikiklis 3-DR Feeder Arm Long

  35,40 EUR

  Matrix meškerės laikiklis 3D-R Feeder Arm - "feeder armas", stabilus ir tvirtas. Reguliuojamas pakėlimo kampas ir ilgis. Komplekte yra greita jungtis ant armo laikikliui įsukti. Tinka 25mm, 30mm ir 36 mm platformos kojoms.

  Ilgis - min 83cm/max 130cm.

  Peržiūrėti
 • Matrix X-Strong Feeder Snap Links

  2,99 EUR

  Matrix X-Strong Feeder Bead Snap Links - Suktukai šėryklai prisegti. Labai patogūs prisegti šėryklas, sistemas, svarelius. Su plastikiniu intarpu valui perverti. Itin stiprūs ir ilgaamžiai. Dažniausiai naudojami "Inline" ir kitose dugninėse sistemose. Pakuotėje 10 vnt. Spalva - juoda/bronza.

  Dydis - 10-12

  Peržiūrėti
 • Matrix žuvų skaičiuotuvas - Fish clicker

  10,20 EUR

  Matrix žuvų skaičiuotuvas - puiki priemonė skaičiuoti jūsų per dieną pagautus laimikius. Naudoti paprasta, nes skaičiuotuvas lengvas ir gali prisitvirtinti prie kėdės ar platformos. 

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis Matrix 3D-R Eva 6 Kit Roost Bar

  20,98 EUR

  Matrix 3D-R Eva 6 Kit Roost Bar - minkštas iš Eva medžiagos pagamintas meškerių laikilis, skirtas 6 kotams. Tinka ant 25, 30 ir 36mm kojų. integruota 3D-R greitos jungties sistema. 
  Ilgis - 36cm
  Video apžvalga - 

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis MATRIX Flexi Rod Rest

  10,89 EUR

  MATRIX Flexi Rod Rest - modernaus dizaino, minkštos gumos meškerės laikiklis, tvirtinamas prie srėgiu prie įvairių meškerės laikiklių.
  Turi kampo reguliavimo funkciją. Patogus ir tvirtas meškerės laikiklis. Parduodamas 1vnt

  Peržiūrėti
 • Meškerių laikiklis Matrix Multi Rest Ripple Eva 25-40cm

  18,00 EUR

  Matrix meškerės laikiklis EVA Multi Rod Rests - naujiena, modernaus dizaino meškerės laikiklis, tvirtinamas prie "feeder armo", padengtas EVA (minkštas). Laikykliai yra grublėti, galima papildomai uždėti šoninius laikiklius, kurie apsaugo nuo meškerės įtempimo į vandenį.
  Galima rinktis iš skirtingų ilgiu 25 arba 40cm
  Video apžvalga -


  Peržiūrėti
 • Method Feeder Formelė Matrix Large

  4,80 EUR

  Matrix Method Feeder formelė. Pritaikyta naudoti su Matrix method šeryklomis. 
  Formelės ilgis 7cm, plotis 4,5cm. 
  Į formelę įberkite jauko ir prispauskite šeryklą iš viršaus

  Peržiūrėti