Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Matrix

Nepraeina nė viena diena, kai dešimtys tūkstančių žvejų visame pasaulyje eina žvejoti apsiginklavę įvairiais „Fox International“ produktais. Turėdami „Fox“, „Matrix“, „Specialist“, „Predator“ ir „Fox Rage“ prekės ženklus, „Fox International“ yra tvirtai įsitvirtinusi kaip viena iš pirmaujančių reikmenų gamintojų Europoje.

Bendrovė kilusi iš Esekso, Jungtinėje Karalystėje, kur Cliffas Foxas pristatė savo pirmąjį meškeriojimo gaminį „Fox International“ - metalinę liniuotę, rodančią tam tikrų rūšių žuvų, sugautų per Jungtinės Karalystės rungtynes, dydžių apribojimus (kai meškeriotojai turėjo žvejoti laikydamiesi nustatytų dydžio apribojimų taisyklių). Produkto pardavimai buvo geri ir paskatino Cliffą plėstis į kitus produktus iš savo mažos nuomojamos dirbtuvės, kuri buvo netoli ankstesnės bendrovės būstinės Hainault mieste, Esekso valstijoje.

Pirmasis „Fox“ pavadinimą turintis produktas buvo pagamintas 1967 m. Netrukus bendrovė išaugo į pradinę nuomojamą dirbtuvę, privertusi Cliffą persikelti į naujas patalpas. Įmonė toliau augo tais metais, kai persikėlė į JK būstinę, ir buvo priversta atidaryti didžiulę Europos platinimo gamyklą Meer, Belgijos ir Nyderlandų pasienyje, be „Hainault“ biurų. Greitai į priekį iki 2015 m. komanda tapo stipri žvejybos konsultantų komanda visoje Europoje.

Pastaraisiais metais, kartu su persikėlimu į naują būstinę Brentvude, Esekso valstijoje, bendrovė ir toliau stiprėjo, o dabar parduoda daugiau nei 3000 produktų per daugiau nei 30 šalių, įskaitant JAV, Japoniją ir Rusiją. „Fox“ prekių ženklų portfelyje yra daug pavyzdinių produktų, padedančių sustiprinti didžiulę naujovių ir kokybės reputaciją.

„Matrixturi daugybę išskirtinių produktų, įskaitant „Super Box“ sėdynių dėžes, „Evolution“ tiekimo sistemas, „Quad Rollers“ ir 3D sėdynių dėžių priedus. Be to, „Fox Rage“ greitai tapo mėgstamiausiu, nes siūlo platų aukščiausios kokybės produktų, skirtų meškeriojimui, asortimentą. Turėdama daugybę minkštų ir kietų masalų, meškerykočių, ritinių, drabužių ir bagažo, „Fox Rage“ yra pasirengusi ir toliau sparčiai augti ateinančiais metais. „Fox International“ turi ilgą paveldą, pagrįstą naujoviškais, aukštos kokybės produktais, kuriuos meškeriotojai sukūrė meškeriotojams, ir būtent dėl ​​šio etoso bendrovė ir toliau tieks produktus, kurių reikalauja jų klientai, ir laikantis griežtų standartų...

 • Atvadai Matrix X-Strong Feeder Link 4-8cm

  3,99 EUR

  Matrix Feeder Links X-Strong – atvadais šėryklai naudojami feeder žūklėje. Pagaminti iš kokybiškų medžiagų, skirtas mesti sunkias šėryklas tolimus atstumus - 0,60 mm fluorokarbono valas. Pakuotėje - 3 vnt.

  Galimi ilgiai: 4 cm, 6 cm ir 8 cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė su indeliais Matrix Mini Bait Bag

  24,99 EUR

  Matrix Mini Bait Bag - dėžutė, pagaminta iš tvirtos, itin praktiškos ir lengvai valomas medžiagos, atspari vandeniui. Tamsintas dangtelis. Į komplektą įeina 6 indeliai su dangteliais (2 dideli ir 4 mažesni), kurie idealiai tinka laikyti granules ir boilius ar net gyvą masalą.

  Matmenys - 17x17x9cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Fox Matrix stalas Self Support Side Tray L 57x45cm

  80,00 EUR

  Fox Matrix Stalas Standard Side Tray L - specialaus dizaino stalas, kurį reikia pritvirtinti tik prie vienos kojos, kadangi jo tvirta armatūra leidžia turėti tik vieną tvirtinimo tašką. Patogus stalas susidėti masalams bei kitiems žvejybos aksesuarams. Tinkamas tvirtinti ant 25, 30 ir 36mm apvalių kojų. 

  Matmenys 57x45cm

  Peržiūrėti
 • Fox Matrix Stalas Standard Side Tray M 57x40cm

  72,00 EUR

  Fox Matrix Stalas Standard Side Tray M - specialaus dizaino stalas, kurį reikia pritvirtinti tik prie vienos kojos, kadangi jo tvirta armatūra leidžia turėti tik vieną tvirtinimo tašką. Patogus stalas susidėti masalams bei kitiems žvejybos aksesuarams. Tinkamas tvirtinti ant 25, 30 ir 36mm apvalių kojų. 

  Matmenys - 57x40cm

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Sumažinta kaina

  Graibšto kotas Matrix Aquos Power Handle 3m

  77,40 EUR -10% 86,00 EUR

  Anglinis, lengvas, tvirtas bei patikinimas 2 dalių graibšto kotas. Į komplektą įeina tvirta plastamasinė transportavimo tūba.

  Ilgis - 3m

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Sumažinta kaina

  Graibšto kotas Matrix Aquos Power Handle 4m

  89,55 EUR -10% 99,50 EUR

  Anglinis, lengvas, tvirtas bei patikinimas 3 dalių graibšto kotas. Į komplektą įeina tvirta plastamasinė transportavimo tūba.

  Ilgis - 4m

  Peržiūrėti
 • -5%
  • Sumažinta kaina

  Graibšto kotas Matrix Torque Landing Net Handle 2,5m

  53,96 EUR -5% 56,80 EUR

  Anglinis, lengvas, tvirtas bei patikinimas 2 dalių graibšto kotas. Į komplektą įeina tvirta plastamasinė transportavimo tūba.

  Ilgis - 2,5m

  Peržiūrėti
 • Kibiras Matrix Lime Bucket 20L

  44,99 EUR

  MATRIX LIME Bucket Set - graduotas jauko kibiras su dangčiu ir papildomu indu bei sijojimo tinkleliu - pilnas rinkinys norint kokybiškai paruošti žvejybai nedidelį kiekį jauko. Kibiro talpa 20L. Graduotas jaukas kibiras reikalingas dalyvaujant varžybose, kai norima matyti tikslų jauko kiekį litrais. Kibiras su dangčiu - apsaugosite paruoštą jauką nuo išdžiūvimo ir lietaus, bei atskiru bliūdeliu jaukui laikyti. Patogus komplektas, viskas vienoje vietoje.

  Peržiūrėti
 • Kojos platformai Matrix 36mm legs 450mm

  32,00 EUR

  Matrix 36mm legs 450mm - prasiilginamos kojos kėdei/platformai. 36mm skersmens kojų ilgis prasiilgina nuo 45 iki 80cm. Turi tvirtą, plastmasinį, reguliuojamą padą bei kokybiškus ir patikimus užveržimus.

  Pakuotėje 2 yra vienetai.

  Peržiūrėti
 • Kojos platformai Matrix 36mm legs 800mm

  41,99 EUR

  Matrix 36mm legs 800mm - praiilginamos kojos kėdei/platformai. 36mm skersmens kojų ilgis prasiilgina nuo 80 iki 110cm. Turi tvirtą, plastmasinį, reguliuojamą padą bei kokybiškus ir patikimus užveržimus.

  Pakuotėje 2 yra vnt.

  Peržiūrėti
 • Krepšys tinkleliui Matrix Ethos Pro EVA Single Net Bag

  44,99 EUR

  Matrix Ethos Pro EVA Single Net Bag - naudojamas tinkleliui laikyti ir transportuoti. Vandeniui atspari EVA medžiaga ir dėklo konstrukcija užtikrina, kad po žvejybos likęs vanduo nepateks į bagažą pakeliui namo. Šis krepšys užsidaro sandariu užtrauktuku. Turi du rankenas ir dirželį per petį patogiam nešiojimui. Puikiai tilps 1 sietelis arba kelios graibštų galvos.

  Matmenys:
  Ilgis - 60cm
  Aukštis - 50cm
  Plotis - 12cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Krepšys tinkleliui Matrix Ethos Pro EVA Triple Net Bag

  54,99 EUR

  Matrix Ethos Pro EVA Triple Net Bag - naudojamas tinkleliui laikyti ir transportuoti. Vandeniui atspari EVA medžiaga ir dėklo konstrukcija užtikrina, kad po žvejybos likęs vanduo nepateks į bagažą pakeliui namo. Šis krepšys užsidaro sandariu užtrauktuku. Turi du rankenas ir dirželį per petį patogiam nešiojimui. Puikiai tilps 3 sieteliai arba 2 sieteliai, graibštų galvos, jauko sijoklis.

  Matmenys:
  Ilgis - 60cm
  Aukštis - 50cm
  Plotis - 25cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Laikiklis Matrix 3D-R Multi Angle Rod Holder

  59,99 EUR

  Matrix 3D-R Multi Angle Rod Holder - trijų atsarginių meškerių laikiklis. Kiekvienas laikiklis nuo pagrindinio laikiklio nusiima atskirai, tad galima pasidaryti 1, 2 arba 3 meškerių laikiklį. Galima reguliuoti meškerių pasvirimo kampą pagal poreikius. Tvirtinasi ant 36, 30 ir 25mm kojos.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Matrix 3D-R Double Protector Bar Short

  23,89 EUR

  Matrix 3D-R Double Protector Bar Short - dvigubas meškerių laikiklis. Tinkantis naudoti prie kėdžių arba platformų. Laikiklis pagamintas iš minkštos EVA medžiagos, turi greitą atleidimą bei du tvirtinimo taškus su sriegiu. Tinka 25, 30 ir 36mm apvalioms kojoms.

  Ilgis - 28cm

  Peržiūrėti
 • Matrix 3D-R Keepnet Arm Long sietelio laikiklis

  19,99 EUR

  Matrix 3D-R Keepnet Arm Long - prailgintas sietelio laikiklis, kuris yra tvirtinamas ant kėdės arba platformos. Ypač kompaktiškas dizainas. Greitai ir lengvai nuimamas. Tinka 25mm, 30mm ir 36mm apvalioms kojoms.

  Ilgis - 30cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Matrix 3D-R Mega Feeder Arm meškerės laikiklis

  61,90 EUR

  Matrix 3D-R Mega Feeder Arm - vienas iš populiariausių meškerės laikiklių rinkoje. Idealiai tinka naudoti su ilgesnėmis meškerėmis dideliuose ežeruose ar upėse. Dviejų taškų laikiklis sukurtas naudojant naujausias technologijomis, išlaikyti maksimalų stabilumą.
  Feeder arm įmontuotos greitos jungtis - patogus ir laiką taupantis privalumas.
  Tvirtas keturių kampų užraktas skirtas reguliuoti meškerės laikiklio padėtį.
  Dvigubi tvirtinimo taškai, su skersiniu įtvaru, užtikrins stiprų fiksavimą.
  Feeder arm pagamintas iš lengvo bei stipraus, kampuoto aliuminio vamzdžio.
  Tinka naudoti feeder kėdėms ir platformoms. Užsitvirtina ant apvalių kojų, kurių diametras 25mm, 30mm ir 36mm.
  Laikiklio ilgis reguliuojasi nuo 80cm iki 130cm.


  Video apžvalga...

  Peržiūrėti
 • -15% Matrix 3D-R X-Strong Bucket Hoop laikiklis su indu
  • Išpardavimas!

  Matrix 3D-R X-Strong Bucket Hoop laikiklis su indu

  44,80 EUR -15% 52,70 EUR

  Matrix 3D-R X-Strong Bucket Hoop - itin stabilus laikiklis su indu jaukui - yra 2 tvirtinimo taškai. Laikiklis su indu tvirtinamas prie paltformos ar kėdės. Tinka 25, 30 ir 36mm kojoms.

  Matmenys: vidinis diametras - 34,5cm
  Gylis - 10cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -10% Matrix Accessory Chair kėdė
  • Išpardavimas!

  Matrix Accessory Chair kėdė

  92,70 EUR -10% 103,00 EUR

  Matrix Accessory Chair - aliuminio/plieno konstrukcijos kėdė su žemu paminkštinimu lengvam užmetimui ir manevravimui, skirta dugninei, karpinei, plūdinei žvejybose. Reguliuojamas kojų aukštis. Kojų galai reguliuojasi, tad galima šią kėdę pastatyti ant bet kokio nelygaus paviršiaus. 25mm aliuminio kojos tinka visiems 3D priedams. Kėdė lengvai susilanksto, turi nešiojimo dirželį, tad ją patogu transportuoti. Atlaiko iki 150kg.

  Svoris - 4,9kg

  Peržiūrėti
 • Matrix Aquos Bait & Cool Bag

  35,80 EUR

  Matrix Aquos Bait & Cool Bag -  pagamintas iš 600D patvaraus PVC pagrindo poliesterio. Pagrindiniame skyriuje galima laikyti iki 6 didelių masalų kubilų. Pagrindinis skyrius su folija. Išorinė kišenė idealiai tinka priedams ir kabliukams laikyti. Visuose skyriuose itin patvarūs dideli užtrauktukai. Reguliuojamas peties paminkštintas diržas ir rankena. Išorinis audinys: 100% poliesteris, pamušalas 55% poliesteris, 45% PVC. Užpildas: 95% polietileno, 5% poliuretano. Pagrindas: 100% polivinilchloridas (PVC).

  Matmenys: ilgis - 48cm; plotis - 32cm; aukštis - 30cm.

  Peržiūrėti
 • Matrix Braid Scissors žirklutės

  5,90 EUR

  Matrix Braid Scissors - labai geros ir aštrios žirklės, skirtos lengvai kirpti ne tik mono, bet ir pintą valą. Tikriausiai vienos geriausių žirklučių!

  Peržiūrėti