Daiwa | Žvejybos reikmemys LT

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Daiwa

Daiwa - japonų kompanija gaminanti aukštos kokybės žvejybos įrangą.

Didėjantis visuomenės susirūpinimas ekologijos ir tvarumo temomis padidino aplinkos ir sveikatos problemų poveikį socialiniam kontekstui. Ypač šiais laikais „Daiwa“ įsivaizduoja save kaip paslaugų tiekėją, leidžiantį kiekvienam užmegzti ryšį su gamta, taip suteikiant galimybę tai laikyti unikaliu ir džiaugsmingu laisvalaikio užsiėmimu, kurį turėtume suteikti ir savo atžaloms. „Daiwa“ norėtų kiekvienam suteikti galimybę, atrasti gamtos pojūčių gausą visais būdais. Siekdami šio tikslo, įmonė siekia sportinę žvejybą iš klasikinio pomėgio paversti sportu visam gyvenimui, kuriuo gali užsiimti ir patyrę skirtingų kartų atstovai. Būdami pirmaujančiais žvejybos reikmenų pramonės gamintojais, ateityje ir toliau ruošiasi veikti kaip inovacijų lyderiai ir toliau bendrauti bei skleisti žvejybos teikiamą džiaugsmą ir malonumą. „Daiwa“ nori plėtoti žvejybos sporto socialinę aplinką ir suteikti tinkamą stilių, atitinkantį šiuolaikinį gyvenimo būdą. Tuo tikslu įmonė kuria naujus ir novatoriškus produktus ir paslaugas. Tokia veikla kaip bėgiojimas ar joga, tokia paprasta, kaip stovyklavimas ar kepsninė - žvejyba leidžia mums užmegzti intensyvius mainus su gamta. Vizija, kurią mes visi norime sukurti ateičiai, yra įtvirtinti sportinę žūklę kaip sportą visam gyvenimui. Taip pat ateityje skatinti naujoves, susijusias su naujomis medžiagomis ir technologijomis, ir užtikrinti geriausią įmanomą kokybę. „DAIWA“ yra tvirtai įsitikinusi, kad tik aukščiausias įmanomas pasitenkinimas kartu su aukštos kokybės produktais gali užtikrinti gamintojo sėkmę. Aukščiausios klasės prekės ženklo DAIWA orientacija perduodama skirtinga dizaino kalba, susijusia su prekės ženklo išvaizda ir prekės ženklo logotipu. Prekinio ženklo teiginys šią orientaciją išreiškia žodžiais. Prekės ženklo teiginys „Feel Alive“. Nuostabios akimirkos patirtis Jaudulio jausmas plinta visame kūne. Visos jų naujovės įgalina ir palaiko šią patirtį Įmonė ir toliau įveiks naujus iššūkius, palengvins dar daugiau įspūdžių ir patirties sportinės žūklės metu.

 • Dugninė meškerė Daiwa 23 Ninja X Method Feeder 3.60m iki 80g

  83,20 EUR

  Daiwa 23 Ninja X Method Feeder - lengvas, itin tvirtas ir plonas, iš HMC+® anglies pluošto pagamintas blankas, dėl savo akcijos padės atlikti tolimus ir tikslius metimus. Kovos metu blankas dirba pusiau paraboline akcija – blankas puikiai padės susidoroti su stipriais stambios žuvies smūgiais ir sumažins šansus prarasti šėryklą ar laimikį. Viena stiklo pluošto viršūnė ir dvi anglies pluošto viršūnės. Turi kamštinę rankeną, DPS ritės laikiklį bei titano oksido žiedelius.

  Peržiūrėti
 • -10% Ritė Daiwa TDR Distance 25 QD
  • Išpardavimas!

  Ritė Daiwa 23 TDR Distance 25 QD

  299,00 EUR -10% 332,22 EUR

  Daiwa 23 TDR Distance 25 QD - naujoji 2023 m. didelio galingumo ritė, skirta išskirtinai feeder’inei žūklei žvejojant tolimais atstumais. Sukurta siekiant maksimaliai padidinti metimo atstumą, apginkluota 25mm Long Cast tolimo metimo aliuminio būgneliu, įmontuotas paminkštintas valo clip’sas. Rotorius ir korpusas atitinkamai pagaminti iš ZAION V ir ZAION medžiagų, tai išskirtinės Daiwa anglies pluošto pagrindu pagamintos kompozitinės medžiagos, pasižyminčios lengvumu, bet tuo pačiu ir tvirtumu, bei atsparumu. Sankaba atlaikanti net iki 12kg. Garsioji Quick Drag tempimo sistema, kuri leidžia vos vienu pilnu pasukimu ritę užrakinti nuo visiškai laisvos eigos iki pilnai užrakintos. Daiwa 23 TDR Distance 25 QD, tai aukštos kokybės ritė, kuri papirks tiek žūklės entuziastus, tiek profesionalus savo dideliu našumu, patikimumu ir patvarumu.


  Peržiūrėti
 • Ritė Daiwa 23 Fuego LT 1000-3000D-C

  115,90 EUR

  Daiwa 23 Fuego LT - naujausias 2023 metų modelis.  Su itin lengvo svorio Zaion V anglies pluošto korpusu, naujoji Fuego tampa dar patvaresnė ir labiau atspari korozijai, tad ji yra puikus pasirinkimas žvejui, kuris žvejoja ne tik gėlame vandenyje bet ir sūriuose vandenyse. Zaion V yra kompozitinė medžiaga, kurią Daiwa sukūrė, kad galėtų patobulinti savo LT rites, išlaikant tvirtas lyg metalo savybes, bet išgaunant itin lengvą svorį. Sumažintas medžiagos lankstumas užtikrina, kad viduje esanti mechanika veikia dar efektyviau, yra labiau apsaugota ir tarnaus dar ilgiau. Daiwa atnaujindama šį modelį pridėjo savo mažos inercijos AirDrive rotorių, taip sumažindami jos svorį lyginant su jos ankstesnės kartos modeliais ir palengvindami ritės sukimąsi. Su keliais kertiniais atnaujinimais, atnaujinta Fuego LT yra puikus pasirinkimas žvejams ieškantiems ištvėrmingos ir ilgaamžės ritės už visiems prieinamą kainą.

  Peržiūrėti
 • Ritė Daiwa 23 Ninja LT 6000SS

  108,60 EUR

  Daiwa 23 Ninja LT - 2023 metų naujiena! Vienų iš populiariausių ričių atnaujintas modelis. Nuo senojo modelio skiriasi tuo, kad gamintojai sugebėjo dar labiau sumažinti jų svorį bei išploninti lankelį. Šio modelio ritės yra skirtos išskirtinai feeder žūklei. Ritė vienu rankenėlės apsisukimu suvinioja 92cm valo. Gilus ir platus tolimo užmetimo būgnelis leis masalus numesti tolimą atsumą ypatingai lengvai. Ritėje yra įmontuoti 4 guoliai, išlengvintas rotorios, anti-prasisukimo sistema, TwistBuster valo vediklis ir kryžminio valo klojimo sistema, kuri padės atlikti tolimus metimus. Taip pat įmontuota Tought Digigear krumpliaračių sistema, kuri montuojama tik aukščiausios klasės ritėse. Tvirta ir lengva ritė, kurios korpusas pagamintas iš grafito kompozito, puikiai susitvarkys su didelėmis apkrovomis ir padės saugiai ištraukti bet kokį laimikį.

  Peržiūrėti
 • -10% Ritė Daiwa 23 Ninja LT Match & Feeder 4000C
  • Išpardavimas!

  Ritė Daiwa 23 Ninja LT Match & Feeder 4000C

  90,70 EUR -10% 100,78 EUR

  Daiwa 23 Ninja LT - 2023 metų naujiena! Vienų iš populiariausių ričių atnaujintas modelis. Nuo senojo modelio skiriasi tuo, kad gamintojai sugebėjo dar labiau sumažinti jų svorį bei išploninti lankelį. Šio modelio ritės yra skirtos žvejybai plūdine ir dugnine meškere. Visose ritėse yra įmontuoti 4 guoliai, išlengvintas rotorios, anti-prasisukimo sistema, TwistBuster valo vediklis ir kryžminio valo klojimo sistema, kuri padės atlikti tolimus metimus. Taip pat įmontuota Tought Digigear krumpliaračių sistema, kuri montuojama tik aukščiausios klasės ritėse.

  Peržiūrėti
 • Ritė Daiwa 23 Ninja LT 1000-6000

  69,80 EUR

  Daiwa 23 Ninja LT - 2023 metų naujiena! Vienų iš populiariausių ričių atnaujintas modelis. Nuo senojo modelio skiriasi tuo, kad gamintojai sugebėjo dar labiau sumažinti jų svorį bei išploninti lankelį. Šio modelio rites galima galima naudoti universaliai - mažo dydžio puikiai tiks plūdinei žūklei arba UL spiningavimui, didesnės gerai tarnaus kaip dugninės ritės arba spininginės. Visose ritėse yra įmontuoti 4 guoliai, išlengvintas rotorios, anti-prasisukimo sistema, TwistBuster valo vediklis ir kryžminio valo klojimo sistema, kuri padės atlikti tolimus metimus. Taip pat įmontuota Tought Digigear krumpliaračių sistema, kuri montuojama tik aukščiausios klasės ritėse.

  Peržiūrėti
 • -10% Ritė Daiwa Freams LT 4000C-5000C
  • Išpardavimas!

  Ritė Daiwa Freams LT 4000C-5000C

  158,20 EUR -10% 175,78 EUR

  Daiwa Freams LT - ritė, kuri papirks bet kurį spiningautoją savo techninėmis detalėmis ir optimalia galia. Ritės korpusas ir rotorius yra pagaminti iš „Zaion V” medžiagos. „MagSealed” konstrukcija apsaugo nuo vandens ir nešvarumų įsiskverbimo per pagrindinę ašį ir kartu su „Zaion V” medžiaga užtikrina ilgaamžį ritės tarnavimo laiką ir sklandų darbą. Dėka naudojamos „Zaion V” anglies pluošto medžiagos, ritės svoris buvo dar labiau sumažintas. ATD stabdžio sistema reaguoja net ir į mažiausią pasipriešinimą ir taip užtikrina optimalų saugumą kritinėse kovos su žuvimi situacijose net ir naudojant itin plonus valus. Naujai sukurta „Tough Digigear” pavara užtikrina optimalų galios perdavimą ir didelį atsparumą. Specialus aliuminio būgnelio kraštas sumažina atsparumą trinčiai metimo metu ir optimizuoja užmetimo atstumus – idealiai tinkla lengviems masalams ir lengviems kotams. Freams LT tinka praktiškai visoms žvejybos technikoms gėlame vandenyje.

  Peržiūrėti
 • Boiliai Daiwa Advantage 6/8mm - Natural

  7,20 EUR

  Šie pop-up (plaukiantys) masalai gali būti tvirtinami prie boiliams skirtų sistemų arba dedami tiesiai ant kabliuko. Galimos trys spalvos (skoniai) ir du dydžiai kiekvienoje dėžutėje – 6/8mm.

  Kiekis - 18g

  Peržiūrėti
 • Spiningas Daiwa Megaforce Sensi Tip 2m 0,5-6g

  48,50 EUR

  Daiwa Megaforce Sensi Tip - spiningas, kuris sukurtas ypač jautriai žvejybai upėse ir stovinčiame vandenyje. Blankas pagamintas iš aukštos kokybės  HMC+ anglies pluošto. Turi titano oksido žiedelius. Įklijuota kieto anglies pluošto viršūnė leidžia pastebėti net menkiausius žuvies kibimus ir tiksliai perduoda masalo veiksmus bei kontaktą su dugnu. Ši viršūnėlė leidžia atlikti itin tolimus metimus net ir naudojant labai lengvus masalus. Šie kotai puikiai tiks žvejams, kurie taikosi į ešerių ar upėtakių žūklę nedideliais vobleriais ar minkštais masalais. Su nauju ritės laikikliu ir EVA medžiagos rankena, šis spiningas yra puikiai subalansuotas ir malonus valdyti.

  Peržiūrėti
 • Spiningas Daiwa Megaforce Sensi Tip 2.20m 1-9g

  51,00 EUR

  Daiwa Megaforce Sensi Tip - spiningas, kuris sukurtas ypač jautriai žvejybai upėse ir stovinčiame vandenyje. Blankas pagamintas iš aukštos kokybės  HMC+ anglies pluošto. Turi titano oksido žiedelius. Įklijuota kieto anglies pluošto viršūnė leidžia pastebėti net menkiausius žuvies kibimus ir tiksliai perduoda masalo veiksmus bei kontaktą su dugnu. Ši viršūnėlė leidžia atlikti itin tolimus metimus net ir naudojant labai lengvus masalus. Šie kotai puikiai tiks žvejams, kurie taikosi į ešerių ar upėtakių žūklę nedideliais vobleriais ar minkštais masalais. Su nauju ritės laikikliu ir EVA medžiagos rankena, šis spiningas yra puikiai subalansuotas ir malonus valdyti.

  Peržiūrėti
 • Spiningas Daiwa Megaforce Sensi Tip 2.40m 2-14g

  56,30 EUR

  Daiwa Megaforce Sensi Tip - spiningas, kuris sukurtas ypač jautriai žvejybai upėse ir stovinčiame vandenyje. Blankas pagamintas iš aukštos kokybės  HMC+ anglies pluošto. Turi titano oksido žiedelius. Įklijuota kieto anglies pluošto viršūnė leidžia pastebėti net menkiausius žuvies kibimus ir tiksliai perduoda masalo veiksmus bei kontaktą su dugnu. Ši viršūnėlė leidžia atlikti itin tolimus metimus net ir naudojant labai lengvus masalus. Šie kotai puikiai tiks žvejams, kurie taikosi į ešerių ar upėtakių žūklę nedideliais vobleriais ar minkštais masalais. Su nauju ritės laikikliu ir EVA medžiagos rankena, šis spiningas yra puikiai subalansuotas ir malonus valdyti.

  Peržiūrėti
 • Spiningas Daiwa Megaforce Sensi Tip 2.40m 4-21g

  60,30 EUR

  Daiwa Megaforce Sensi Tip - spiningas, kuris sukurtas ypač jautriai žvejybai upėse ir stovinčiame vandenyje. Blankas pagamintas iš aukštos kokybės  HMC+ anglies pluošto. Turi titano oksido žiedelius. Įklijuota kieto anglies pluošto viršūnė leidžia pastebėti net menkiausius žuvies kibimus ir tiksliai perduoda masalo veiksmus bei kontaktą su dugnu. Ši viršūnėlė leidžia atlikti itin tolimus metimus net ir naudojant labai lengvus masalus. Šie kotai puikiai tiks žvejams, kurie taikosi į ešerių ar upėtakių žūklę nedideliais vobleriais ar minkštais masalais. Su nauju ritės laikikliu ir EVA medžiagos rankena, šis spiningas yra puikiai subalansuotas ir malonus valdyti.

  Peržiūrėti
 • Spiningas Daiwa Megaforce Sensi Tip 2.60m 3-18g

  59,00 EUR

  Daiwa Megaforce Sensi Tip - spiningas, kuris sukurtas ypač jautriai žvejybai upėse ir stovinčiame vandenyje. Blankas pagamintas iš aukštos kokybės  HMC+ anglies pluošto. Turi titano oksido žiedelius. Įklijuota kieto anglies pluošto viršūnė leidžia pastebėti net menkiausius žuvies kibimus ir tiksliai perduoda masalo veiksmus bei kontaktą su dugnu. Ši viršūnėlė leidžia atlikti itin tolimus metimus net ir naudojant labai lengvus masalus. Šie kotai puikiai tiks žvejams, kurie taikosi į ešerių ar upėtakių žūklę nedideliais vobleriais ar minkštais masalais. Su nauju ritės laikikliu ir EVA medžiagos rankena, šis spiningas yra puikiai subalansuotas ir malonus valdyti.

  Peržiūrėti
 • -10% Pintas valas Daiwa Tournament X8 Braid EVO+ 270m
  • Išpardavimas!

  Pintas valas Daiwa Tournament X8 Braid EVO+ 135m

  30,60 EUR -10% 34,00 EUR

  Daiwa Tournament X8 Braid EVO+ - žalios spalvos, 8 gijų pintas valas, dengtas trintį mažinančia danga, puikiai ir tyliai slystantis per žiedelius. Valas puikiai laiko mazgų surišimo vietose, taip pat rišant kitais valais – pvz: fluorokarbono pavadėliais. Dėka plataus diametrų pasirinkimo ir skirtingos talpos pakuočių, šį valą galite naudoti tiek spiningaudami, tiek naudodami karpinėse  spod ritėse ar net stambių žuvų žūklei Norvegijoje. Šis išskirtinių savybių valas gaminamas Japonijoje, laikantis aukščiausių gamybos standartų. To pasekoje, visos savybės išsaugomos net po kelių sezonų intensyvios žūklės.

  Ilgis - 135m
  Galima pasirinkti iš skirtingų storių:
  PE#0.6 - 0.08mm - 4,9kg
  PE#0.8 - 0,10mm - 6,7kg
  PE#1 - 0,12mm - 8,6kg
  PE#1.2 - 0,14mm - 10,2kg
  PE#1.5 - 0,16mm - 12,2kg

  Peržiūrėti
 • Gumelių plėtiklis Daiwa N'Zon

  6,70 EUR

  Daiwa N'Zon Pellet Bander - gumelių plėtiklis, leidžiantis uždėti visų rūšių pelečių ar gyvų formų masalus į gumelę. Pagaminta iš tvirto, neskęstančio plastiko. Pametus plėtiklį į vandenį, jis plūduriuos vandens paviršiuje. Plėtiklio laikymo vieta yra guminė, tad dedant masalą pirštai neslys.

  Peržiūrėti
 • Ritė Daiwa Crossfire 4BS A 2000-4000

  56,00 EUR

  Daiwa Crossfire 4BS A – modernaus dizaino, tvirta ir puiki, patikima, spiningavimui skirta Daiwa ritė, kurios kokybės ir kainos santykis nuostabus. LT koncepcija leidžia naudoti mažesnį korpusą išlaikant ritės dydį. Dėl to sumažėja ritės svoris, o tai pagerina žvejybos komfortą. Longcast ABS ritė, pagaminta iš aliuminio, sumažina trintį užmetimo metu, todėl optimizuojamos ritės užmetimo savybės. Tough Digigear mechanizmas veikia labai tolygiai ir turi didelę vyniojimo jėgą.

  Peržiūrėti
 • Pintas valas Daiwa Tournament X8 Braid EVO+ 270m

  60,30 EUR

  Daiwa Tournament X8 Braid EVO+ - žalios spalvos, 8 gijų pintas valas, dengtas trintį mažinančia danga, puikiai ir tyliai slystantis per žiedelius. Valas puikiai laiko mazgų surišimo vietose, taip pat rišant kitais valais – pvz: fluorokarbono pavadėliais. Dėka plataus diametrų pasirinkimo ir skirtingos talpos pakuočių, šį valą galite naudoti tiek spiningaudami, tiek naudodami karpinėse  spod ritėse ar net stambių žuvų žūklei Norvegijoje. Šis išskirtinių savybių valas gaminamas Japonijoje, laikantis aukščiausių gamybos standartų. To pasekoje, visos savybės išsaugomos net po kelių sezonų intensyvios žūklės.

  Ilgis - 270m
  Galima pasirinkti iš skirtingų storių:
  PE#0.6 - 0.08mm - 4,9kg

  PE#1.2 - 0.14mm - 10,2kg
  PE#1.5 - 0.16mm - 12,2kg
  PE#2 - 0.18mm - 15,8kg
  PE#2.5 - 0.20mm - 18kg

  Peržiūrėti
 • Boiliai Daiwa Advantage 8/10mm - Yellow

  7,20 EUR

  Šie pop-up (plaukiantys) masalai gali būti tvirtinami prie boiliams skirtų sistemų arba dedami tiesiai ant kabliuko. Galimos trys spalvos (skoniai) ir du dydžiai kiekvienoje dėžutėje – 8/10mm.

  Kiekis - 18g

  Peržiūrėti
 • -10% Ritė Daiwa TDR Distance Feeder 25 QD
  • Išpardavimas!

  Ritė Daiwa TDR Distance Feeder 25 QD

  334,80 EUR -10% 372,00 EUR

  Daiwa TDR Distance Feeder 25 QD - Naujasis Daiwa feeder tipo ričių flagmanas. Tai dugninei žūklei skirtas modelis, kuris buvo gaminamas atsižvelgiant į feeder žūklės entuziastų poreikius. Ritė Daiwa TDR Distance Feeder 25 QD turi vidutinio gylio būgną pritaikytą pintiems valams, greitai reguliuojamą stabdį [QD] ir žemo [4.7:1] perdavimo santykį, leidžiantį dirbti esant itin didelėms apkrovoms ir nesusukant pavadėlių. Ši ritė puikiai tiks tiek vidutinės klasės, tiek heavy klasės feederiams, atlaikys method žūklės būdo išbandymus, kuomet dažnai užkimba stambūs ir veržlūs karpiai. Kur ypač pasijus QD frikcijos darbas, o maksimali traukos jėga [ max drag – 10 kg], pridės papildomų galios rezervų kovoje. Naujos kartos „Long Cast“ tipo aliuminio būgnelis pridės papildomus 5% užmetimo nuotoliui. O ritės svoriui ir ilgaamžiškumui naudojama Zaion medžiaga – 50% lengvesnė už aliuminį.

  Peržiūrėti
 • -10% Ritė Daiwa N’ZON Distance 25
  • Išpardavimas!

  Ritė Daiwa N’ZON Distance 25

  89,00 EUR -10% 98,89 EUR

  Daiwa N’ZON Distance 25 - ilgai laukta sezono naujiena, kuri buvo pagaminta atsižvelgiant į feeder žūklės entuziastų poreikius. Ši ritė turi seklų būgną pritaikytą pintiems valams, du itin aukštos kokybės klipsus ir žemą [4.6:1] perdavimo santykį, leidžiantį surinkti net 92 cm valo ir dirbti esant itin didelėms apkrovoms ir nesusukant pavadėlių. Ši ritė puikiai tiks tiek vidutinės klasės, tiek heavy klasės feederiams, atlaikys method žūklės būdo išbandymus, kuomet dažnai užkimba stambūs ir veržlūs karpiai.

  Peržiūrėti