Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Prof Montaz

„Prof Montazh“ - profesionalų ir mėgėjų komanda. Jų tikslas - kad jūsų žvejybos patirtis būtų patogi ir efektyvi. Galų gale svarbu ne tik turėti reikiamų įgūdžių, bet ne mažiau svarbu pasirinkti ir nusipirkti tinkamus žvejybos reikmenis, būtinus tai ar kitai žvejybai. Ir pirkimo reikmenys iš gamintojo turi neabejotinų pranašumų. „Prof Montazh“ asortimentas nuolat plečiasi, o internetiniame kataloge galite užsisakyti žvejybos reikmenų tiek pradedantiesiems žvejams, tiek profesionalams ar sportininkams.

 • Antkeliai poledinei žūklei Prof Montaz

  46,50 EUR

  Antkeliai, skirti poledinei žūklei, apsaugo kelius nuo šalčio ir sužalojimų. Šie antkeliai yra minkšti, tad bus patogu net ir būnant ilgesnį laiką. Tvirtas ir patogus užsegimas.

  Pakuotėje - 2 vnt.

  Peržiūrėti
 • Dėžutė masalams su dirželiu Prof Montaz

  21,50 EUR

  Dėžutė masalams su užsegamu, reguliuojamu bei elastingu dirželiu. Dėžutę galima tvirtinti ant kojos ar rankos. Pagaminta iš EVA medžiagos, todėl labai lengva bei apsaugo gyvus masalus nuo šalčio.

  Matmenys - 9,5x7x3,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė masalams su dirželiu Prof Montaz

  26,40 EUR

  Dėžutė masalams su užsegamu, reguliuojamu bei elastingu dirželiu. Dėžutę galima tvirtinti ant kojos ar rankos. Pagaminta iš EVA medžiagos, todėl labai lengva bei apsaugo gyvus masalus nuo šalčio.

  Matmenys - 10,5x10,5x3,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė masalams su dirželiu Prof Montaz

  21,50 EUR

  Dėžutė masalams su užsegamu, reguliuojamu bei elastingu dirželiu. Dėžutę galima tvirtinti ant kojos ar rankos. Pagaminta iš EVA medžiagos, todėl labai lengva bei apsaugo gyvus masalus nuo šalčio.

  Matmenys - 9,5x7x3,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė masalams su dirželiu Prof Montaz

  26,40 EUR

  Dėžutė masalams su užsegamu, reguliuojamu bei elastingu dirželiu. Dėžutę galima tvirtinti ant kojos ar rankos. Dviejų skyrių. Pagaminta iš EVA medžiagos, todėl labai lengva bei apsaugo gyvus masalus nuo šalčio.

  Matmenys - 11x8x3,5cm

  Peržiūrėti
 • Dugninė sistema Prof Montaz Elite 40-60g

  4,35 EUR

  Dugninė sistema Elite - Feeder sistemėlė su slankiojančia šerykla ir dviem kabliukais su plauko sistema.
  Sistema surišta ant tvirto LeadCore pavadėlio, turi aštrius karpinius kablius.
  Šėryklos talpa ganėtinai didelė, į ją nemažai jauko ir pasiskleis jūsų gaudomoje vietoje

  Sistemos iligs - 40cm
  Galimi svoriai - 40g, 50g, 60g

  Peržiūrėti
 • Prof Montaz sistema „Asimetrinė kilpa" 30-70g

  3,20 EUR

  Dugninė sistema Asimetrinė kilpa - Ukrainiečių gamintojo "Prof Montaz" patikimos, tvirtos ir kokybiškos sistemos, skirtos feeder/dugninei žūklei, sutaupys jūsų laiką ir palengvins žūklę. Išbandytos sistemos su kuriomis gaudo tiek profesionalai, tiek mėgėjai.
  Sistema yra su vienu kabliu ir prie sistemos asimetrine kilpa yra pritvirtina pasirinktinai 30-70g šėrykla. Taip pat šėryklas bei jų svorius galite keisti patys. Sistema jautriai perduoda žuvies kibimą į meškerykočio galūnę, tinka gaudyti tiek stovinčiame vandenyje, tiek upėje.

  Galima rinktis šėryklos svorius.

  Peržiūrėti
 • Prof Montaz sistema „Carp/Karas" 30-40g

  3,20 EUR

  Sistema Carp Karas - Ukrainiečių gamybos, patikima ir tvirta sistema, pritaikyta karpių ir karosų žūklei, bet taip pat puikiai tinka ir kitų žuvų žūklėje. Sistema skirta žvejybai dugnine meškere. Sistema surišta ant Leadcore valo, su dviem kabliukais. Kabliukai pritvirtinti pinto valo pavadėliais. Šerykla "arbūzas", jos svorį galima rinktis.

  Šėryklos svoris: 30-40g

  Peržiūrėti
 • Prof Montaz sistema „Feeder" 40-80g

  3,20 EUR

  Ukrainiečių gamintojo "Prof Montaz" patikimos, tvirtos ir kokybiškos sistemos sutaupys jūsų laiką ir palengvins žūklę. Išbandytos sistemos su kuriomis gaudo tiek profesionalai, tiek mėgėjai.
  Sistema Feeder" yra surišta su dviem apačioje esančiais kabliukais ir prie jos pritvirtinta konteinerinė šėrykla. Galima rinktis iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Prof Montaz sistema „Karosų žudikas" 30-40g

  1,80 EUR

  Sistema "Karosų žudikas" - Ukrainiečių gamybos patikima ir laiko išbandyta sistema dugninei žūklei. Ant šios sistemos puikiai kimba karosai ir kita taiki žuvis.
  Sistemoje yra trys nedidelės šeryklėlės ir prie jų pririšti kabliukai. Viena iš geriausiai veikiančių sistemų karosų žvejyboje Kauno Mariose.
  Kartu ir patogu, kad galima išbandyti skirtingus masalus ir išsiaiškinti, kas žuviai šią žvejybą patinka labiausiai.
  Dažnai žvejojama, kur yra dumblėtas arba žolėtas dugnas, kad pakelti masalą nuo jo.

  Peržiūrėti
 • Prof Montaz sistema „Paternoster" 30-60g

  3,20 EUR

  Dugninė sistema Paternoster - Ukrainiečių gamintojo Prof Montaz" patikimos, tvirtos ir kokybiškos sistemos sutaupys laiką ir palengvins žūklę. Išbandytos sistemos su kuriomis gaudo tiek profesionalai, tiek mėgėjai. Sistema yra su vienu kabliu ir prie sistemos pasirinktinai galima rinktis iš 30, 40, 50 arba 60 gramų šėryklą. Taip pat šėryklas bei jų svorius galite keisti patys. Sistema jautriai perduoda žuvies kibimą į meškerykočio galūnę, tinka gaudyti tiek stovinčiame vandenyje, tiek upėje.

  Galima rinktis skirtingus šėryklų svorius.

  Peržiūrėti
 • Prof Montaz sistema „Simetrinė kilpa" 30-80g

  3,20 EUR

  Ukrainiečių gamintojo Prof Montaz" patikimos, tvirtos ir kokybiškos sistemos, skirtos dugninei/feeder žūklei, sutaupys laiką ir palengvins žūklę. Išbandytos sistemos su kuriomis gaudo tiek profesionalai tiek mėgėjai. Sistema yra su vienu kabliu ir prie sistemos simetrine kilpa yra pritvirtina 30-80 gramų šėrykla pasirinktinai. Šėryklas bei jų svorius galite keisti patys. Sistema jautriai perduoda žuvies kibimą į meškerykočio galūnę. Šėryklos tinkamos gaudyti tiek stovinčiame vandenyje, tiek upėje.

  Peržiūrėti
 • Prof Montaz sistema „Super Karosas" 25-40g

  3,75 EUR

  Sistema "Super Karosas" - Ukrainiečių gamintojo "Prof Montaz" patikimos, tvirtos ir kokybiškos sistemos sutaupys laiką ir palengvins žūklę. Išbandytos sistemos su kuriomis gaudo tiek profesionalai, tiek mėgėjai. 
  Super karosas" sistema orientuota gaudant didelius bei stambius karosus, bet taip pat puikiai ja susivilioja ir karšiai, karpiai. Trys šeryklėlės ir šalia jų pritvirtinti nesipinantys kabliukai, leis išbandyti skirtingus masalus ir sužinoti, kuo geriausia ta diena suvilioti laimikį. Sistema yra surišta ant Leadcoro ir apačioje turi pritvirtiną svarelį, kuris padeda sistemą užmesti tiksliai ir toli.

  Peržiūrėti
 • Šėrykla Flat Method

  1,60 EUR

  Šėrykla Flat method – flat tipo method šėrykla skirta žvejybai, turinti puikias aerodinamines savybes. Net ir sunkesni svoriai leidžia lengvai užmesti tolimus atstumus. Šėryklos konstrukcija padeda tvirtai išlaikyti masalą ant šėryklos, iki kol ji pasieks vandenį. 

  Galimi dydžiai:
  30g, 40g.

  Peržiūrėti
 • Šėrykla Flat Method 30-40g

  1,60 EUR

  Flat Method – flat tipo method šėrykla skirta žvejybai, turinti puikias aerodinamines savybes. Net ir sunkesni svoriai leidžia lengvai užmesti tolimus atstumus. Šėryklos konstrukcija padeda tvirtai išlaikyti masalą ant šėryklos, iki kol ji pasieks vandenį. 

  Galima pasirinkti iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Sistema dugninei žūklei Prof Montaz Carp 30g

  3,20 EUR

  Prof Montaz sistema dugninei žūklei. Patikima sistema surišta and Leedcore pavadėlio su apvalia šerykla ir dviem, tarpusavyje neispinančiais kablkiukais. Tvirti ir stiprūs kabliukai, pritvirtinti pintu valu. Puikiai tinka karosų, karšių ir kitų taikių žuvų žūklėje dugnine meškere.

  Sistemos ilgis - 30cm
  Šeryklos svoris - 40g

  Peržiūrėti
 • Sistema dugninei žūklei Prof Montaz Carp 40g

  3,75 EUR

  Prof Montaz Carp - sistema dugninei žūklei. Patikima sistema surišta and Leedcore pavadėlio su apvalia šerykla ir trim, tarpusavyje neispinančiais kablkiukais. Tvirti ir stiprūs kabliukai, pritvirtinti pintu valu. Puikiai tinka karosų, karšių ir kitų taikių žuvų žūklėje dugnine meškere.
  Šeryklos svoris 40g

  Peržiūrėti
 • Sistema karpių žūklei Prof Montaz 30-50g

  4,35 EUR

  Prof Montaz sistema skirta karpių žūklei.
  Sistema surišta and "Leedcore" pavadėlio, prie kurio pritvirtinta slankiojanti šerykla, bei tvirti karpiniai kabliai su plauko sistema. Galima reguliuoti viršutinio kablio padėtį. Surišta kokybiškai ir paruošta žūklei. Patogu ir paprasta

  Sistemos ilgis - 40cm
  Svoris - pasirinktinai 30-50g

  Peržiūrėti
 • Sistema karpių žūklei Prof Montaz 50g

  3,75 EUR

  Sistema karpių žūklei - sistema surišta ant "Leadcore" pavadėlio, kuriuo slankioja 50g šėrykla. Pinto valo pavadėliu pririštas tvirtas karpinis kablys su plauko sistema. Viskas surišta kokybiškai ir paruošta žūklei. Paprasta ir patogu.

  Peržiūrėti
 • Sistema „Super Karpis" Prof Montaz 20-40g

  3,75 EUR

  Dugininė sistema karpių žūklei Super Karpis". Ant leadcore pavadėlio surišta sistema su dviem šėryklomis bei dviem, tarpusavyje nesipinančiais kabliukais, puikiai tiks tiek karpių, tiek kitų žuvų žvejybai.

  Galima rinktis 30 arba 40g.

  Peržiūrėti