Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Deepex

Deepex“ Jau 15 metų gamina jaukus žuvims. Per tą laikotarpį ,"Deepex", birių jaukų kokybę įvertino Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Didžiosios karalystės žvejai mėgėjai bei sportininkai laimėję ne vienerias žūklės varžybas. Visą per tiek metų sukauptą jaukų gamybos patirtį bei įgytas žinias sudėjo į naujausius "Deepex" gaminius. Įmonė gali užtikrinti, jog Jus jų gaminami produktai pasieks tik švieži. Net neabejoja, kad naudojant "Deepex" jaukus, papildus jaukams, baltyminius bei kablio masalus, artimiausiu metu sulauks daugybės sugautų trofėjinių laimikių.

 • Boilis Deepex POP UP "K K K" skonio 10mm

  3,20 EUR

  Plaukiantis kablio masalas KKK. Jūros gėrybių ir saldaus aromato, šviesiai kreminės spalvos su UV mikro dalelėmis. Šio masalo spindesys suteikia pranašumą  žuvims aptikti masalą tamsiu paros metu. Šis jūros gėrybių ir saldaus aromato mix'as greitai vilioja karšius, karpius, lynus ir karosus. Dažniausiai naudojamos žūklėje su šeryklėlėmis ir plūdine meškere. Boiliukai veriami tiesiai ant kabliuko kaip masalas arba ant jo pritvirtinto plauko. Tinka žvejoti visas karpines žuvis. Populiariausias masalas kuojų, karšių, karpių, lynų, karosų žūklėje.

  Peržiūrėti
 • Boilis Deepex POP UP Skopex kremas 10 mm

  3,20 EUR

  Plaukiantis kablio masalas šviesiai geltonos spalvos su scopex kremo aromatu ir skonio savybėmis. Dažniausiai naudojamos žūklėje su šeryklėlėmis ir plūdine meškere. Šie boiliukai turi didelį kiekį skystų, apetitą skatinančių priedų, stipraus aromato, greitai aptinkamos žuvų. Boiliukai veriami tiesiai ant kabliuko arba prie jo pritvirtinto plauko kaip masalas. Tinka žvejoti visas karpines žuvis. Populiariausias masalas karosų, karšių, karpių, lynų žūklėje.

  Peržiūrėti
 • Boilis Deepex POP UP Sliekas 10 mm

  3,20 EUR

  Plaukiantis kablio masalas su sliekų aromatu ir skonio savybėmis, dažniausiai naudojamos žūklėje su šeryklėlėmis ir plūdine meškere. Šie boiliukai turi didelį kiekį skystų apetitą skatinančių priedų, stipraus aromato, bordo spalvos, greitai aptinkami žuvų. Boiliukai veriami tiesiai ant kabliuko kaip masalas arba prie jo pritvirtinto plauko. Tinka žvejoti visas karpines žuvis. Populiariausias masalas karosų, karšių, karpių, lynų žūklėje.

  Peržiūrėti
 • Boilis Deepex POP UP Šokoladas 10 mm

  3,60 EUR

  Plaukiantis kablio masalas su  šokolado aromatu ir skonio savybėmis. Dažniausiai naudojamos žūklėje su šeryklėlėmis ir plūdine meškere. Šie boiliukai turi didelį kiekį skystų apetitą skatinančių priedų, stipraus aromato, greitai aptinkamos žuvų. Boiliukai veriami tiesiai ant kabliuko kaip masalas arba prie jo pritvirtinto plauko. Tinka žvejoti visas karpines žuvis. Populiariausias masalas karosų, karšių, karpių, lynų žūklėje.

  Peržiūrėti
 • Deepex Baltyminiai kukuliai 18mm - Braškė

  7,40 EUR

  Braškių aromato baltyminis kukulis gaminamas iš augalinės kilmės, pieno, kiaušinio produkto baltymų ir skystųjų priedų, braškių aromato. Naudojamas pastoviam karpių žūklavietės jaukinimui. Taip pat gali būti naudojamas kaip kablio masalas. 

  Peržiūrėti
 • Deepex Baltyminiai kukuliai 18mm - Braškė su kanapėmis

  7,30 EUR

  Baltyminis kukulis braškė su kanapėmis gaminamas iš augalinės kilmės baltymų, pieno baltymų, kiaušinio produkto baltymų, kanapių sėklų ir skystųjų priedų, braškių aromato. Naudojamas pastoviam karpių žūklavietės jaukinimui. Taip pat gali būti naudojamas kaip kablio masalas. 

  Peržiūrėti
 • Deepex Baltyminiai kukuliai 18mm - Red Shell

  7,30 EUR

  Šio mix pagrindą sudaro kelių rūšies žuvies miltai, midijų ekstraktas, jūros gėrybių, pieno ir mėsos baltymai. Skystieji priedai GLM, betainas, kanapių aliejus. Šis produktas tinka jaukinti žūklavietę visą žvejybos sezoną. 

  Peržiūrėti
 • Deepex Baltyminiai kukuliai 18mm - Spicy Red Fish

  11,00 EUR

  Vienas iš sėkmingiausiai 2019 metais užsirekomendavęs baltyminis kukulis karpių žūklėje varžybų metu. Spicy red fish gaminamas iš žuvies miltų ir daugybės jūros gerybių priedų su padidintu robin red kiekiu. Aštraus skonio bei aromato masalas. Lengvai pasisavina vandenį. Pusiau tirpus ir greitai atiduoda maistinius mitybos signalus žuvims. Tai puikus jaukas karpiams. Labiausiai efektyvus nuo gegužės iki rugpjūčio mėnesio šiltuoju sezono laikotarpiu. Ypatingai efektyvus varžybų metu. 2019m IBCC kaip pagrindinis masalas, 2020 LV čempionato komandos nugalėtojos naudojamas masalas.

  Peržiūrėti
 • Deepex Baltyminiai kukuliai 18mm - Tropinių vaisių

  7,30 EUR

  Baltyminis kukulis Tropinių vaisių gaminamas iš augalinės ir gyvulinės kilmės baltymų, pieno baltymų,  kiaušinio produkto baltymų, ir skystųjų priedų, tropinių vaisių aromato. Naudojamas pastoviam karpių žūklavietės jaukinimui. Taip pat gali būti naudojamas kaip kablio masalas. 

  Peržiūrėti
 • Deepex Baltyminiai kukuliai 18mm - Žuvis Ananasas

  7,30 EUR

  Žuvis ananasas baltyminis kukulis gaminamas iš mix'o kuri sudaro keturių rūšių žuvies miltai, sojos, kiaušinių ir pieno baltymai su dideliu kiekiu skistaisias papildais. Naudojamas pastoviam karpių žūklavietės jaukinimui. Taip pat gali būti naudojamas kaip kablio masalas. 

  Peržiūrėti
 • Deepex Boiliai 20mm - Persikas Ananasas 3kg

  21,00 EUR

  Dviejų spalvų, persiko ir ananaso aromato baltyminis kukulis gaminamas iš augalinės kilmės baltymų, pieno baltymų, kiaušinio produkto baltymų, skystųjų priedų bei persiko ir ananaso aromatų. Naudojamas pastoviam karpių žūklavietės jaukinimui. Taip pat gali būti naudojamas kaip kablio masalas.

  Peržiūrėti
 • Deepex Boiliai 20mm - Žuvis Ananasas 3kg

  21,00 EUR

  Ananaso aromato baltyminis kukulis gaminamas iš mix'o, kurį sudaro keturių rūšių žuvies miltai, sojos, kiaušinių ir pieno baltymai bei didelis kiekis skystųjų papildų. Naudojamas pastoviam karpių žūklavietės jaukinimui. Taip pat gali būti naudojamas kaip kablio masalas.

  Peržiūrėti
 • Deepex Kablio Masalas - Braškė su kanapėmis

  4,20 EUR

  Braškių ir kanapių baltyminis kukulis (kablio masalas) gaminamas iš augalinės kilmės baltyminių produktų, specialiai paruoštų kanapių sėklų, pieno baltymų ir  švelnaus braškių aromato. Pasižymintis didesniu kiekiu skystųjų priedų, kurie greitai pritraukia žuvis ir skatina maitintis.

  Peržiūrėti
 • Deepex Kablio Masalas - Skęstantis (HNV)

  4,90 EUR

  Baltyminis kukulis (kablio masalas) HNV - (high nutritional value) gaminamas iš daugybe jūros gerybių priedų, pieno baltymų, skystųjų tirpių aliejų, betaino ir daugelio kitų komponentų tobulai suderintų pagal karpio mitybos poreikį.  Įpatingai pasižymintis gaudant karpius presinguotuose telkiniuose mėgėjiškoje, tiek sportinėje žūklėje.

  Peržiūrėti
 • Deepex Kablio Masalas - Spicy Red Fish

  4,20 EUR

  Baltyminis kukulis (kablio masalas) Spicy red fish gaminamas iš žuvies ir daugybės jūros gėrybių priedų su padidintu robin red kiekiu. Greitai pritraukiantis ir skatinantis maitintis. Ypatingai pasižymintis gaudant karpius presinguotuose telkiniuose tiek mėgėjiškoje, tiek sportinėje žūklėje.

  Peržiūrėti
 • Deepex Kablio Masalas - Vėžiagyvių

  4,20 EUR

  Baltyminis kukulis (kablio masalas) Krillius gaminamas iš daugybe jūros gerybių priedų su padidintu vėžiagyvių kiekiumi , pieno baltymų, skystu tirpiu vėžiagyvių aliejumi.Greitai atiduodantis mitybos signalą žuvims. Įpatingai pasižymintis gaudant karpius presinguotuose telkiniuose mėgėjiškoje, tiek sportinėje žūklėje.

  Peržiūrėti
 • Deepex Kablio Masalas - ŽUVIS ANANASAS (FISH PINEAPPLE) 18MM

  4,30 EUR

  Deepex Žuvis Ananasas - Baltyminis kukulis (kablio masalas) gaminamas iš daugybės jūros gerybių sudėtinių dalių su švelnaus ananaso aromato. Pasižymintis didesniu kiekių skystųjų priedų kurie greitai paskleidžia mitybos signalą žuvims. Dėl neutralaus plūdrumo greitai aptinkamas dumblėtoje žūklavietėje. 

  Peržiūrėti
 • Deepex Kablio Masalas 18mm - Ananasas

  4,30 EUR

  Ananaso aromato baltyminis kukulis (kablio masalas) gaminamas iš pieno produktų, jūros gėrybių, paukščių lesalo ir padidintais apetitą skatinančiais priedais. Greitai aptinkamas žuvų žūklavietėje. 

  Peržiūrėti
 • Deepex Kablio Masalas 18MM - Braškė Kriaušė

  4,30 EUR

  Baltyminis kukulis (kablio masalas) Braškė-kriaušė gaminamas iš paukščių lesalo, sojos baltymų su omega 3 priedu, pieno bei kiaušinio baltymu. Dėl padidintų skystųjų apetitą skatinančių medžiagų greitai atiduodantis mitybos signalą žuvims, greitai aptinkamas žvejybos vietoje.

  Peržiūrėti