Prekių sąrašas pagal prekės ženklą CarpZoom

CarpZoom - gana naujas prekinis ženklas žvejybos masalų ir reikmenų rinkoje, kurie yra atsidavusių žvejybos ir gamybos ekspertų grupė.

CarpZoom - gana naujas prekinis ženklas žvejybos masalų ir reikmenų rinkoje, kurie yra atsidavusių žvejybos ir gamybos ekspertų grupė. Dėl jų entuziastingo ir kruopštaus darbo kiekvienais metais gali pasiūlyti patobulintą ir platesnį produktų asortimentą. Laikai keičiasi, tačiau jiems pavyko įgyti puikią reputaciją dėl savo įsipareigojimo patenkinti įvairių žvejų, įskaitant mėgėjus meškeriotojus, norinčius pasilinksminti prie ežero, ir atsidavusių fanatikų, persekiojančių dideles žuvis, reikalavimus. „CarpZoom“ didžiuojasi lankstumu, padedančiu savo partneriams dalytis „CarpZoom“ sėkme. Jų klientų pasitenkinimas grindžiamas keliomis temomis, kurioms jie teikia didelį dėmesį: aukštos kokybės ingredientų pasirinkimas pačių ekspertų, turinčių ilgametę patirtį. Griežta viso proceso - nuo žaliavų iki gatavų produktų - kokybės kontrolė. Nuolatinis ekspertų bandymas įvairiomis sąlygomis nuo pirmojo prototipo iki produkto pasirodymo rinkoje. Naujausia gamybos technologija, užtikrinanti nuolatinę aukštą kokybę. Aukščiausios kokybės pakavimo medžiagos, užtikrinančios šviežumą visą galiojimo laiką.

 • Karpinis lopšys Medium

  67,00 EUR

  Matas skirtas saugiai laikyti karpį iki paleidimo. Lopšio kojos patogiai susilanksto. Taip pat, kojos reguliuojamos, o tai leis pasidėti lopšį ant bet kokio nelygaus paviršiaus.

  Matmenys (sudėto) - 116x18x18cm
  Matmenys (išskleisto) - 103x59x40cm

  Peržiūrėti
 • Karpinė sistemėlė CarpZoom Leadcore Helicopter Rig

  7,19 EUR

  Pakuotėje 3vnt.
  Pavadėlio ilgis - 75cm

  Peržiūrėti
 • Svėrimo krepšys CarpZoom 2in1 Unhooking Mat & Weigh Sling

  31,60 EUR

  Karpinis krepšys, skirtas saugiam karpių laikymui vandenyje bei svėrimui. Krepšys labai lengvas, pagamintas iš lengvai valomos medžiagos. Itin kompaktiškai susilanksto, užsisega užtrauktuku ir neužima daug vietos.

  Matmenys - 105x124cm

  Peržiūrėti
 • Įrangos vežimėlis CarpZoom Double Wheel Trolley

  107,20 EUR

  CarpZoom Double Wheel Trolley - patogus transportavimo vežimėlis su kompaktiška sulankstoma konstrukcija. Tai idealu, kai turite daugybe daiktų, o žūklavietę sunku pasiekti automobiliu ir reikia tolimą atstumą gabenti mantą. Dėl didelio pakrovimo ploto tinka gabenti didelius kiekius įrangos vienu metu. Vežimėlis yra labai kompaktiškai sulankstomas, todėl lengvai telpa į automobilį, o atvykus į vietą greitai ir lengvai surenkamas. Tvirtas plieninis rėmas kartu su kitais tvirtais komponentais užtikrina optimalų naudojimo paprastumą ir ilgą tarnavimo laiką. 

  Transportavimo dydis - 63x118x30cm
  Pakrovimo plokštuma - 58x72cm
  Svoris - 9,5kg

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Skystas priedas jaukui CarpZoom NBC Attractor 75ml

  5,30 EUR

  CarpZoom NBC Attractor - skaidrios spalvos priedas jaukams, turintis itin aštrų sviesto rūgšties (N-Butyric) aromatą, kuris puikiai veikia šiltuoju metų laiku karpių ar kitų taikių žuvų žvejyboje. Patekęs į vandenį, šis aromatas iškart paskleidžia stiprų ir didelį aromato debesį. Puikiai tinka gardinti jaukus, peletes, masalus. 1-10 lašų užtenka 1kg jauko. 

  Tūris - 75ml

  Peržiūrėti
 • Skystas kvapas CarpZoom NBC Aroma Spray 50ml

  4,00 EUR

  CarpZoom NBC Aroma Spray - skaidrios spalvos kvapas jaukams, turintis itin aštrų sviesto rūgšties (N-Butyric) aromatą, kuris puikiai veikia šiltuoju metų laiku karpių ar kitų taikių žuvų žvejyboje. Aerozolinis purškalas tolygiai padengia visą masalo paviršių. Patekęs į vandenį, šis aromatas iškart paskleidžia stiprų ir didelį aromato debesį. Puikiai tinka gardinti visus masalus. Pasižymi puikiu sukibimu su masalais ir suteikia nuolatinį, intensyvų poveikį.

  Tūris - 50ml

  Peržiūrėti
 • Dėklas CarpZoom Double Rod Sleeve 390cm

  29,00 EUR

  CarpZoom Double Rod Sleeve 390cm - dviejų skyrių dėklas, pagamintas iš tvirtos ir patvarios medžiagos ir turi storą apsauginį paminkštinimą. Dėl paminkštintų rankenų, reguliuojamo diržo per petį, šio dėklo transportavimas yra paprastas ir patogus. Meškerės apsaugotos paminkštinta centrine pertvara. Ričių vieta praplatinta.

  Ilgis - 390cm

  Peržiūrėti
 • Matas Carpzoom Pop Up Cradle

  67,00 EUR

  Carpzoom Pop Up Cradle - itin lengvas matas su aukštai pakeltais kraštais, skirtas saugiai laikyti karpį iki paleidimo. Matas yra itin lengvas, kompaktiškas ir turi storą, iš PVC medžiagos pagamintą čiužinį. Matas labai greitai ir patogiai susilanksto. Turi transportavimo krepšį ir 2 tvirtinimo varžtus į žemę.

  Matmenys - 92x55x21cm

  Peržiūrėti
 • Kibimo indikatorius su grandinėle CarpZoom

  11,70 EUR

  CarpZoom Heavy Chain-Black Bite Indicator - kibimo indikatorius, su sunkia grandine, mažo skersmens jungtimi ir specialiu reguliuojamu spaustuku, skirtu pritvirtinti prie meškerės. Grandinės svoris užtikrina stabilumą. Grandinėlė yra lanksti ir galima indikatorių pakabinti įvairiu atstumu. Naudojamas dugninėje žūklėje valo įtempimui.

  Peržiūrėti
 • Segtukai CarpZoom Quick Change Beads

  2,20 EUR

  Greita jungtis pavadėlio tvirtinimui method feeder šeryklėlėms. Pakuotėje yra 10 vnt. 

  Peržiūrėti
 • Kobra jaukinimui CarpZoom

  12,50 EUR

  Labai lengva, pagaminta iš tvirto plastiko, skirta jaukinti boiliais tolimais atstumais. Rankena apvilkta minkšta, neslystančia medžiaga. 

  Skersmuo - 25mm
  Ilgis - 86cm

  Peržiūrėti
 • Kobra CarpZoom Marshal 23

  70,50 EUR

  Labai lengva, pagaminta iš kokybiško anglies pluošto, skirta jaukinti boiliais tolimais atstumais. Boilio dėjimo vieta padaryta šiek tiek aukščiau nei rankena, patogiam bei greitam boilio įdėjimui. Į kobros komplektą įeina medžiaginis dėklas su užtrauktuku patogiam transportavimui.

  Peržiūrėti
 • PVA maišeliai CarpZoom 70x200mm

  2,30 EUR

  Tirpsantis PVA maišelis - naudojamas karpių ar kitų stambių žuvų žūklėje, kai norima, kad jaukas būtų būtent ten, kur yra masalas. Į PVA maišelį reikia sudėti norimą jauką,, jį užkabinti ant kabliuko ir užmesti. Nusileidęs su kabliuku ant dugno, maišelis ištirps ir jame buvęs turinys, pasklis ant dugno būtent toje vietoje, kur yra masalas. 
  Pakuotėje yra 10 vnt. maišelių.

  Peržiūrėti
 • PVA maišeliai CarpZoom 100x125mm

  2,30 EUR

  Tirpsantis PVA maišelis - naudojamas karpių ar kitų stambių žuvų žūklėje, kai norima, kad jaukas būtų būtent ten, kur yra masalas. Į PVA maišelį reikia sudėti norimą jauką,, jį užkabinti ant kabliuko ir užmesti. Nusileidęs su kabliuku ant dugno, maišelis ištirps ir jame buvęs turinys, pasklis ant dugno būtent toje vietoje, kur yra masalas. 
  Pakuotėje yra 10 vnt. maišelių.

  Peržiūrėti
 • Vidpadžiai batams CarpZoom

  1,90 EUR

  Žieminiai vidpadžiai su minkšta 5mm storio medžiaga, kuri suteikia komfortą žingsnyje.

  Galima rinktis iš 42, 43, 44 ir 45 dydžių.

  Peržiūrėti
 • Pirštinės CarpZoom Camou Rigging

  13,50 EUR

  CarpZoom Camou Rigging - kamufliažinės spalvos elegantiškos pirštinės su nuimamu piršto gaubtu, kurį per akimirką apversite ir turėsite laisvus pirštus. Sustiprintos delno ir riešo dalys, išlaiko reikalingą šilumą. 

  Dydis - universalus

  Peržiūrėti
 • Dėklas ritei CarpZoom

  7,80 EUR

  CarpZoom Reel Case - nedidelis, neopreninės medžiagos dėklas, skirtas apsaugoti ritę. Dėklas paminkštintas, kad ritė būtų apsaugota nuo išorinių pažeidimų. Dėklas užsisega lipnia juostele.

  Matmenys - 24x25cm

  Peržiūrėti
 • Šėrykla CarpZoom Fanatic Method Feeder EX-Cast 30-60g

  2,50 EUR

  CarpZoom Fanatic Method Feeder EX-Cast - method tipo žvejybai skirta šeryklėlė. Norint pakeisti šeryklėlę, nebereikia atrišti visos sistemos - dabar tai atliekama per kelias sekundes - tereikia tik nuimti šėryklos korpusą nuo vamzdelio ir uždėti kitą reikalingą korpusą su kitu svoriu. 

  Peržiūrėti
 • Svarstyklės CarpZoom iki 50kg

  34,00 EUR

  CarpZoom Foldable Handle Digital Scales - svarstyklės žuviai sverti, su sulankstomomis rankenomis, kurios padidina naudojimo patogumą. Svarstyklės automatiškai užfiksuoja svorį po 15 sekundžių kartu su garsiniu signalu. Švelnus mėlynas apšvietimas leis pamatyti skaičius net tamsoje. Svarstyklėse yra įmontuotas termometras, mažo akumuliatoriaus indikatorius ir įrenginio jungiklis. Svarstyklės įjungiamos ir išjungiamos – automatiškai.

  Svėrimo svoris - iki 50kg

  Peržiūrėti
 • Krepšys CarpZoom Avix Practic-All

  32,80 EUR

  CarpZoom Avix Carry-All - universalus krepšys, tinkantis tiek dugninėje, karpinėje, tiek plūdinėje žūklėse. Krepšys turi pakankamai daug vietos, kad tilptų didelis kiekis žvejybos reikmenų. Krepšį patogu neštis tiek rankoje, tiek ant peties, nes turi paminkštintą, reguliuojamą, patogų peties diržas. Medžiaga ir užtrauktukas taip pat yra patvarūs. Turi vieną didelę kišenę priekyje, ir dvi mažesnes abiejuose šonuose. 

  Matmenys - 58x23x29cm

  Peržiūrėti