CarpZoom | Žvejybos reikmenys LT

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą CarpZoom

CarpZoom - gana naujas prekinis ženklas žvejybos masalų ir reikmenų rinkoje, kurie yra atsidavusių žvejybos ir gamybos ekspertų grupė.

CarpZoom - gana naujas prekinis ženklas žvejybos masalų ir reikmenų rinkoje, kurie yra atsidavusių žvejybos ir gamybos ekspertų grupė. Dėl jų entuziastingo ir kruopštaus darbo kiekvienais metais gali pasiūlyti patobulintą ir platesnį produktų asortimentą. Laikai keičiasi, tačiau jiems pavyko įgyti puikią reputaciją dėl savo įsipareigojimo patenkinti įvairių žvejų, įskaitant mėgėjus meškeriotojus, norinčius pasilinksminti prie ežero, ir atsidavusių fanatikų, persekiojančių dideles žuvis, reikalavimus. „CarpZoom“ didžiuojasi lankstumu, padedančiu savo partneriams dalytis „CarpZoom“ sėkme. Jų klientų pasitenkinimas grindžiamas keliomis temomis, kurioms jie teikia didelį dėmesį: aukštos kokybės ingredientų pasirinkimas pačių ekspertų, turinčių ilgametę patirtį. Griežta viso proceso - nuo žaliavų iki gatavų produktų - kokybės kontrolė. Nuolatinis ekspertų bandymas įvairiomis sąlygomis nuo pirmojo prototipo iki produkto pasirodymo rinkoje. Naujausia gamybos technologija, užtikrinanti nuolatinę aukštą kokybę. Aukščiausios kokybės pakavimo medžiagos, užtikrinančios šviežumą visą galiojimo laiką.

 • Krepšys tinkleliui Feeder Competition EVA Double Keepnet Bag

  45,50 EUR

  Feeder Competition EVA Double Keepnet Bag - EVA medžiagos dėklas, naudojamas tinkleliui laikyti ir transportuoti. Į ddėklą telpa du tinkleliai. Vandeniui atspari EVA medžiaga ir dėklo konstrukcija užtikrina, kad po žvejybos likęs vanduo nepateks į bagažą pakeliui namo. Šis krepšys užsidaro sandariu užtrauktuku. Turi dvi rankenas ir dirželį per petį patogiam nešiojimui.

  Matmenys - 70x30x48cm

  Peržiūrėti
 • Trikojis stovas CarpZoom Weighing Tripod

  48,00 EUR

  Trikojis stovas, skirtas karpių svėrimui. Pagamintas iš labai tvirto aliuminio, atlaiko net ir labai didelius laimikius. Komplekte yra tvirta grandinėlė, ant kurios kabinasi svarstyklės. Šį trikojį itin lengva sulankstyti ar išskleisti, prie pro pridedamas transportavimo dėklas.
  Svarstylės ir svėrimo maišas į komplektą neįeina.

  Aukštis - reguliuojasi nuo 140 iki 170cm
  Transportavimo ilgis - 158cm
  Atlaiko iki - 40kg

  Peržiūrėti
 • Sistema karpių žūklei su švinu CarpZoom 56g

  4,40 EUR

  Valo skandiklis, naudojamas karpių žūklėje. Svoris yra tvirtinamas ant valo, virvės pagalba galima reguliuoti skandiklio atstumą nuo meškerių.

  Švino svoris - 56g

  Peržiūrėti
 • Graibšto galva CarpZoom XXL Rubber Net Head

  15,50 EUR

  CarpZoom XXL Rubber Net Head - tinklelis specialiai sukurtas dideliems laimikiams, tokiems kaip karpiai, karšiai ir kitos taikios žuvys.  Turi tvirtą metalinį rėmą ir minkštą gumuotą, patvarų tinklelį. Švelni, itin minkšta medžiaga nežaloja žuvų. Turi universalų sriegį, tad galima pritaikyti prie bet kurio graibšto koto. 

  Matmenys - 72x65x70cm

  Peržiūrėti
 • Karpinis lopšys Medium

  64,50 EUR

  Matas skirtas saugiai laikyti karpį iki paleidimo. Lopšio kojos patogiai susilanksto. 
  Matmenys: 103x59x40cm

  Peržiūrėti
 • Karpinė sistemėlė CarpZoom Leadcore Helicopter Rig

  7,19 EUR

  Pakuotėje 3vnt.
  Pavadėlio ilgis - 75cm

  Peržiūrėti
 • Svėrimo krepšys CarpZoom 2in1 Unhooking Mat & Weigh Sling

  31,60 EUR

  Karpinis krepšys, skirtas saugiam karpių laikymui vandenyje bei svėrimui. Krepšys labai lengvas, pagamintas iš lengvai valomos medžiagos. Itin kompaktiškai susilanksto, užsisega užtrauktuku ir neužima daug vietos.

  Matmenys - 105x124cm

  Peržiūrėti
 • Įrangos vežimėlis CarpZoom Double Wheel Trolley

  107,20 EUR

  CarpZoom Double Wheel Trolley - patogus transportavimo vežimėlis su kompaktiška sulankstoma konstrukcija. Tai idealu, kai turite daugybe daiktų, o žūklavietę sunku pasiekti automobiliu ir reikia tolimą atstumą gabenti mantą. Dėl didelio pakrovimo ploto tinka gabenti didelius kiekius įrangos vienu metu. Vežimėlis yra labai kompaktiškai sulankstomas, todėl lengvai telpa į automobilį, o atvykus į vietą greitai ir lengvai surenkamas. Tvirtas plieninis rėmas kartu su kitais tvirtais komponentais užtikrina optimalų naudojimo paprastumą ir ilgą tarnavimo laiką. 

  Transportavimo dydis - 63x118x30cm
  Pakrovimo plokštuma - 58x72cm
  Svoris - 9,5kg

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Skystas priedas jaukui CarpZoom NBC Attractor 75ml

  5,30 EUR

  CarpZoom NBC Attractor - skaidrios spalvos priedas jaukams, turintis itin aštrų sviesto rūgšties (N-Butyric) aromatą, kuris puikiai veikia šiltuoju metų laiku karpių ar kitų taikių žuvų žvejyboje. Patekęs į vandenį, šis aromatas iškart paskleidžia stiprų ir didelį aromato debesį. Puikiai tinka gardinti jaukus, peletes, masalus. 1-10 lašų užtenka 1kg jauko. 

  Tūris - 75ml

  Peržiūrėti
 • Skystas kvapas CarpZoom NBC Aroma Spray 50ml

  4,00 EUR

  CarpZoom NBC Aroma Spray - skaidrios spalvos kvapas jaukams, turintis itin aštrų sviesto rūgšties (N-Butyric) aromatą, kuris puikiai veikia šiltuoju metų laiku karpių ar kitų taikių žuvų žvejyboje. Aerozolinis purškalas tolygiai padengia visą masalo paviršių. Patekęs į vandenį, šis aromatas iškart paskleidžia stiprų ir didelį aromato debesį. Puikiai tinka gardinti visus masalus. Pasižymi puikiu sukibimu su masalais ir suteikia nuolatinį, intensyvų poveikį.

  Tūris - 50ml

  Peržiūrėti
 • Daugiafunkcinis kišeninis peilis CarpZoom

  6,50 EUR

  Kompaktiškas itin patogus ir pravartus daugiafunkcinis kišeninis peilis, kurio komplektacijoje be peilio yra dar šakutė, šaukštas, skardinių atidarytuvas ir kamščiatraukis.

  Spalva gali skirtis.

  Peržiūrėti
 • Dėklas CarpZoom Double Rod Sleeve 390cm

  29,00 EUR

  CarpZoom Double Rod Sleeve 390cm - dviejų skyrių dėklas, pagamintas iš tvirtos ir patvarios medžiagos ir turi storą apsauginį paminkštinimą. Dėl paminkštintų rankenų, reguliuojamo diržo per petį, šio dėklo transportavimas yra paprastas ir patogus. Meškerės apsaugotos paminkštinta centrine pertvara. Ričių vieta praplatinta.

  Ilgis - 390cm

  Peržiūrėti
 • Matas Carpzoom Pop Up Cradle

  67,00 EUR

  Carpzoom Pop Up Cradle - itin lengvas matas su aukštai pakeltais kraštais, skirtas saugiai laikyti karpį iki paleidimo. Matas yra itin lengvas, kompaktiškas ir turi storą, iš PVC medžiagos pagamintą čiužinį. Matas labai greitai ir patogiai susilanksto. Turi transportavimo krepšį ir 2 tvirtinimo varžtus į žemę.

  Matmenys - 92x55x21cm

  Peržiūrėti
 • Kibimo indikatorius su grandinėle CarpZoom

  11,70 EUR

  CarpZoom Heavy Chain-Black Bite Indicator - kibimo indikatorius, su sunkia grandine, mažo skersmens jungtimi ir specialiu reguliuojamu spaustuku, skirtu pritvirtinti prie meškerės. Grandinės svoris užtikrina stabilumą. Grandinėlė yra lanksti ir galima indikatorių pakabinti įvairiu atstumu. Naudojamas dugninėje žūklėje valo įtempimui.

  Peržiūrėti
 • Segtukai CarpZoom Quick Change Beads

  2,20 EUR

  Greita jungtis pavadėlio tvirtinimui method feeder šeryklėlėms. Pakuotėje yra 10 vnt. 

  Peržiūrėti
 • Kobra jaukinimui CarpZoom

  12,50 EUR

  Labai lengva, pagaminta iš tvirto plastiko, skirta jaukinti boiliais tolimais atstumais. Rankena apvilkta minkšta, neslystančia medžiaga. 

  Skersmuo - 25mm
  Ilgis - 86cm

  Peržiūrėti
 • Kobra CarpZoom Marshal 23

  70,50 EUR

  Labai lengva, pagaminta iš kokybiško anglies pluošto, skirta jaukinti boiliais tolimais atstumais. Boilio dėjimo vieta padaryta šiek tiek aukščiau nei rankena, patogiam bei greitam boilio įdėjimui. Į kobros komplektą įeina medžiaginis dėklas su užtrauktuku patogiam transportavimui.

  Peržiūrėti
 • PVA maišeliai CarpZoom 70x200mm

  2,30 EUR

  Tirpsantis PVA maišelis - naudojamas karpių ar kitų stambių žuvų žūklėje, kai norima, kad jaukas būtų būtent ten, kur yra masalas. Į PVA maišelį reikia sudėti norimą jauką,, jį užkabinti ant kabliuko ir užmesti. Nusileidęs su kabliuku ant dugno, maišelis ištirps ir jame buvęs turinys, pasklis ant dugno būtent toje vietoje, kur yra masalas. 
  Pakuotėje yra 10 vnt. maišelių.

  Peržiūrėti
 • PVA maišeliai CarpZoom 100x125mm

  2,30 EUR

  Tirpsantis PVA maišelis - naudojamas karpių ar kitų stambių žuvų žūklėje, kai norima, kad jaukas būtų būtent ten, kur yra masalas. Į PVA maišelį reikia sudėti norimą jauką,, jį užkabinti ant kabliuko ir užmesti. Nusileidęs su kabliuku ant dugno, maišelis ištirps ir jame buvęs turinys, pasklis ant dugno būtent toje vietoje, kur yra masalas. 
  Pakuotėje yra 10 vnt. maišelių.

  Peržiūrėti
 • Įsukamas metalinis skėčio laikiklis CarpZoom

  9,50 EUR

  Tvirtas, metalinis skėčio laikiklis su smaigaliu, kurį galima lengvai įsukti į kietą žemę.

  Ilgis – 37cm

  Peržiūrėti