Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Owner

 • Kabliukai Owner Amano Tenkara w/Eye

  1,90 EUR

  Owner Amano Tenkara w/Eye -itin tvirti ir aštrūs japoniški kabliukai, pagaminti iš kokybiškos  vielos. Puikiai tinka, kuomet gaudoma ant gyvų masalų kaip sliekų, musės lervų ir kitų. Ypatingai pasiteisina kuomet žuvis yra atsargi. Specialaus lenkimo kabliukai yra su kilpele. Tinka plūdinei ir dugninei žvejybai

  Dydis - 10 - 13 vnt.
  Dydis - 14 - 13 vnt.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Owner Chinta

  1,90 EUR

  Owner Chinta - kabliukai pagaminti iš plonos vielos, labai tinka žvejoti kaprizingais masalais (pvz. uodo trūklio lervomis) bei esant atsargiam žuvies kibimui. Šviesios chromuotos spalvos padengimas nebaido žuvies, ypač, jei gylis > 1 metras. Kabliukai yra aukso spalvos. Puikiai tinke plūdinei ir dugninei žvejybai.

  Dydis - 5 - 13 vnt.
  Dydis - 6 - 14 vnt.
  Dydis - 9 - 15 vnt.
  Dydis - 10 - 16 vnt.
  Dydis - 12 - 16 vnt.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Owner Chinu w/Eye

  1,90 EUR

  Owner Chinu w/Eye - itin tvirti ir aštrūs japoniški kabliukai, pagaminti iš kokybiškos vielos. Puikiai tinka, kuomet gaudoma ant gyvų masalų kaip sliekų, musės lervų ir kitų. Ypatingai pasiteisina kuomet žuvis yra atsargi. Tinka plūdinei ir dugninei žvejybai

  Dydis - 2 - 6 vnt.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Owner Honryu Tenkara w/Eye

  1,90 EUR

  Owner Honryu Tenkara w/Eye - kabliukai TENKARA metodui. Idealiai pasitvirtino žvejojant feeder tipo žūkle, kai naudojamos atviros šeryklėlės, („flat“ ir „method“ metodai) su plauko sistema. Pagaminta iš japoniško anglinio plieno. Turi aukštos kokybės korozijai atsparią dangą.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Owner Isada

  1,90 EUR

  Owner Isada - kabliukai gaminami iš kokybiškos vielos. Jie ypatingai tinka tais atvejais, kuomet gaudoma ant tokių masalų kaip sliekų, musių ir kitų. Taip pat jie puikiausiai pasiteisina kuomet žuvis yra atsargi. 

  Dydis - 9 - 17 vnt.
  Dydis - 10 - 17 vnt.
  Dydis - 11 - 17 vnt.
  Dydis - 12 - 18 vnt.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Owner Pin Hook

  1,90 EUR

  Owner Pin Hook - itin tvirti ir aštrūs japoniški kabliukai, pagaminti iš kokybiškos vielos. Puikiai tinka, kuomet gaudoma ant gyvų masalų kaip sliekų, musės lervų ir kitų. Ypatingai pasiteisina kuomet žuvis yra atsargi. Tinka plūdinei ir dugninei žvejybai. Auksinės spalvos, gerai tinka gaudant tos pačios spalvos masalais.

  Dydis - 4 - 7 vnt.
  Dydis - 6 - 8 vnt.
  Dydis - 10 - 10 vnt.
  Dydis - 12 - 11 vnt.
  Dydis - 14 - 12 vnt.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Owner Pin Hook

  1,90 EUR

  Owner Pin Hook - itin tvirti ir aštrūs japoniški kabliukai, pagaminti iš kokybiškos vielos. Puikiai tinka, kuomet gaudoma ant gyvų masalų kaip sliekų, musės lervų ir kitų. Ypatingai pasiteisina kuomet žuvis yra atsargi. Tinka plūdinei ir dugninei žvejybai. Tamsios spalvos, gerai tinka gaudant itin atsargias žuvis.

  Dydis - 8 - 9 vnt.
  Dydis - 10 - 10 vnt.
  Dydis - 12 - 11 vnt.
  Dydis - 14 - 12 vnt.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Owner Pint-S

  1,90 EUR

  Owner Pint-S - kabliukai gaminami iš kokybiškos vielos. Jie ypatingai tinka tais atvejais, kuomet gaudoma ant tokių masalų kaip sliekų, musių ir kitų. Taip pat jie puikiausiai pasiteisina kuomet žuvis yra atsargi. Tamsaus vario spalva, nebaido žuvies.

  Dydis - 6 - 10 vnt.
  Dydis - 8 - 11 vnt.
  Dydis - 10 - 12 vnt.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Owner Sode

  1,90 EUR

  Owner Sode - kabliukai pagaminti iš plonos vielos, labai tinka žvejoti kaprizingais masalais (pvz. uodo trūklio lervomis) bei esant atsargiam žuvies kibimui. Tamsaus smėlio atspalvio padengimas nebaido žuvies, ypač, jei gylis > 1 metras.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Owner Sode

  1,90 EUR

  Owner Cut Chinu - itin tvirti ir aštrūs japoniški kabliukai, pagaminti iš kokybiškos vielos. Plonos vielos kabliukai puikiai tiks gaudant uodo trūklio lervomis. Ypatingai pasiteisina kuomet žuvis yra atsargi. Tinka plūdinei ir dugninei žvejybai Kabliukai yra raudonos spalvos.

  Dydis - 5 - 14 vnt.
  Dydis - 7 - 12 vnt.
  Dydis - 9 - 12 vnt.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Owner Tenkara-S w/Eye

  1,90 EUR

  Owner Tenkara-S w/Eye - itin tvirti ir aštrūs japoniški kabliukai, pagaminti iš kokybiškos vielos. Puikiai tinka, kuomet gaudoma ant gyvų masalų kaip sliekų, musės lervų ir kitų. Ypatingai pasiteisina kuomet žuvis yra atsargi. Tinka plūdinei ir dugninei žvejybai. Šios serijos kabliukai tinka meškeriotojams, mėgstantiems kabliukus su kilpute. 

  Dydis - 8 - 10 vnt.
  Dydis - 10 - 10 vnt.
  Dydis - 12 - 11 vnt.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Owner Worm BH-Sproat

  1,90 EUR

  Owner Worm BH-Sproat - itin tvirti ir aštrūs japoniški kabliukai, pagaminti iš kokybiškos vielos. Puikiai tinka, kai gaudomas naktiniais arba paprastai sliekais. Kabliuko kojelėje yra užkarpėlės, kurios neleidžia nuslysti masalai nuo kablio. Kabliukas yra su kilpele.Tinka plūdinei ir dugninei žvejybai.

  Dydis - 6 - 9 vnt.
  Dydis - 8 - 9 vnt.
  Dydis - 10 - 10 vnt.
  Dydis - 12 - 10 vnt.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai su pavadėliu Carp Owner

  2,85 EUR

  Tai aukštos kokybės, labai stiprūs ir patikimi kabliukai su pavadėliu. Kabliukai su profesionalai surištu pavadėliu taupys jūsų laiką žūklėje. Patogiai ir greitai prisitvitina prie sistemos. 

  Pavadėlio ilgis - 70 cm
  Pakuotėje - 10 vnt pavadėlių

  Galimi variantai:
  kabliukas Nr. 8, valo storis 0,18mm
  kabliukas Nr. 10, valo storis 0,16mm
  kabliukas Nr. 12, valo storis 0,12mm
  kabliukas Nr. 14, valo storis 0,10mm

  Peržiūrėti
 • Kabliukai su pavadėliu Owner

  2,30 EUR

  Tai kabliukai su pavadėliu, 65cm ilgio. Geltonos spalvos kabliukai, kurie labai populiarūs tiek tarp mėgėjų, tiek tarp sportininkų. Šie kabliukai puikiai „kerta“ pradedant nuo aukšlės, puikiai susitvarko su stambiais karšiais ir kitomis žuvimis.

  #8; pavadėlio storis - 0.16mm
  #10; pavadėlio storis - 0.16mm
  #12; pavadėlio storis - 0.12mm
  #14; pavadėlio storis - 0.12mm
  #16; pavadėlio storis - 0.10mm

  Peržiūrėti
 • Kabliukai su pavadėliu Owner Bream

  2,85 EUR

  Kabliukai Owner su pavadėliu - paruošti naudojimui kabliukai su pavadėliu.

  Pavadėlio ilgis - 70cm
  Pakuotėje - 10 vnt pavadėlių

  Galimi variantai:
  kabliukas Nr. 6, valo storis 0,20mm
  kabliukas Nr. 8, valo storis 0,18mm
  kabliukas Nr. 9, valo storis 0,16mm
  kabliukas Nr. 10, valo storis 0,12mm

  Peržiūrėti
 • Trišakiai kabliukai Owner ST-36BC

  6,00 EUR

  Owner ST-36BC - aukštos kokybės anglinio plieno trišakiai kabliukai. Naudojami pakeisti arba atnaujinti turimų masalų kabliukus. Galima naudoti gėlame ir sūriame vandenyje. Owner kabliukai yra labai smailūs ir tvirtai įsmigs į Jūsų laimikį. Aukštos kokybės anglinio plieno trišakiai kabliukai pagaminti Japonijoje. 

  Peržiūrėti
 • Trišakiai kabliukai Owner STX-45ZN

  8,75 EUR

  STX 45 ZN - 2 kartus stipresni ir patvaresni trišakiai kabliukai, kurie pagaminti iš daug kietesnės ir tankesnės „Zo Wire“ medžiagos nei iš standartinio plieno. Šių kabliukų smailės yra šiek tiek kietesnės ir ilgiau išlieka aštrios. Kabliukai tinka lašišų, lydekų, ešerių ir daugeliui priekrantėse gyvenančių žuvų žūklei. Kabliukai yra atsparūs korozijai.

  Pakuotėje yra 8 vnt.
  Galimi dydžiai: 4, 5, 6 ir 8.

  Peržiūrėti