Owner | Žvejybos reikmenys LT

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Owner

Japonų prekinis ženklas "Owner Hooks Corp" buvo įkurtas 1968 m. liepos mėn., o pirmuoju vadovu tapo Kozo Nakamichi. "Owner" yra viena iš pirmaujančių kabliukų gamintojų pasaulyje. Jie garsėja savo tvirtais gaminiais, aštriais kabliukų galiukais ir bendru kokybės pojūčiu. 

 • Kabliukai Owner Pin Hook

  1,90 EUR

  Owner Pin Hook - itin tvirti ir aštrūs japoniški kabliukai, pagaminti iš kokybiškos vielos. Puikiai tinka, kuomet gaudoma ant gyvų masalų kaip sliekų, musės lervų ir kitų. Ypatingai pasiteisina kuomet žuvis yra atsargi. Tinka plūdinei ir dugninei žvejybai. Tamsios spalvos, gerai tinka gaudant itin atsargias žuvis.

  Dydis - 8 - 9 vnt.
  Dydis - 10 - 10 vnt.
  Dydis - 12 - 11 vnt.
  Dydis - 14 - 12 vnt.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Owner Isada

  1,90 EUR

  Owner Isada - kabliukai gaminami iš kokybiškos vielos. Jie ypatingai tinka tais atvejais, kuomet gaudoma ant tokių masalų kaip sliekų, musių ir kitų. Taip pat jie puikiausiai pasiteisina kuomet žuvis yra atsargi. 

  Dydis - 9 - 17 vnt.
  Dydis - 10 - 17 vnt.
  Dydis - 11 - 17 vnt.
  Dydis - 12 - 18 vnt.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Owner Worm BH-Sproat

  1,90 EUR

  Owner Worm BH-Sproat - itin tvirti ir aštrūs japoniški kabliukai, pagaminti iš kokybiškos vielos. Puikiai tinka, kai gaudomas naktiniais arba paprastai sliekais. Kabliuko kojelėje yra užkarpėlės, kurios neleidžia nuslysti masalai nuo kablio. Kabliukas yra su kilpele.Tinka plūdinei ir dugninei žvejybai.

  Dydis - 6 - 9 vnt.
  Dydis - 8 - 9 vnt.
  Dydis - 10 - 10 vnt.
  Dydis - 12 - 10 vnt.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Owner Sode

  1,90 EUR

  Owner Cut Chinu - itin tvirti ir aštrūs japoniški kabliukai, pagaminti iš kokybiškos vielos. Plonos vielos kabliukai puikiai tiks gaudant uodo trūklio lervomis. Ypatingai pasiteisina kuomet žuvis yra atsargi. Tinka plūdinei ir dugninei žvejybai Kabliukai yra raudonos spalvos.

  Dydis - 5 - 14 vnt.
  Dydis - 7 - 12 vnt.
  Dydis - 9 - 12 vnt.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Owner Cut Chinu

  1,90 EUR

  Owner Cut Chinu - itin tvirti ir aštrūs japoniški kabliukai, pagaminti iš kokybiškos vielos. Puikiai tinka, kuomet gaudoma ant gyvų masalų kaip sliekų, musės lervų ir kitų. Ypatingai pasiteisina kuomet žuvis yra atsargi. Tinka plūdinei ir dugninei žvejybai

  Dydis - 5 - 15 vnt.
  Dydis - 6 - 15 vnt.
  Dydis - 7 - 15 vnt.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Owner Amano Tenkara w/Eye

  1,90 EUR

  Owner Amano Tenkara w/Eye -itin tvirti ir aštrūs japoniški kabliukai, pagaminti iš kokybiškos  vielos. Puikiai tinka, kuomet gaudoma ant gyvų masalų kaip sliekų, musės lervų ir kitų. Ypatingai pasiteisina kuomet žuvis yra atsargi. Specialaus lenkimo kabliukai yra su kilpele. Tinka plūdinei ir dugninei žvejybai

  Dydis - 10 - 13 vnt.
  Dydis - 14 - 13 vnt.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Owner Chinta

  1,90 EUR

  Owner Chinta - kabliukai pagaminti iš plonos vielos, labai tinka žvejoti kaprizingais masalais (pvz. uodo trūklio lervomis) bei esant atsargiam žuvies kibimui. Šviesios chromuotos spalvos padengimas nebaido žuvies, ypač, jei gylis > 1 metras. Kabliukai yra aukso spalvos. Puikiai tinke plūdinei ir dugninei žvejybai.

  Dydis - 5 - 13 vnt.
  Dydis - 6 - 14 vnt.
  Dydis - 9 - 15 vnt.
  Dydis - 10 - 16 vnt.
  Dydis - 12 - 16 vnt.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Owner Tenkara-S w/Eye

  1,90 EUR

  Owner Tenkara-S w/Eye - itin tvirti ir aštrūs japoniški kabliukai, pagaminti iš kokybiškos vielos. Puikiai tinka, kuomet gaudoma ant gyvų masalų kaip sliekų, musės lervų ir kitų. Ypatingai pasiteisina kuomet žuvis yra atsargi. Tinka plūdinei ir dugninei žvejybai. Šios serijos kabliukai tinka meškeriotojams, mėgstantiems kabliukus su kilpute. 

  Dydis - 8 - 10 vnt.
  Dydis - 10 - 10 vnt.
  Dydis - 12 - 11 vnt.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Owner Pin Hook

  1,90 EUR

  Owner Pin Hook - itin tvirti ir aštrūs japoniški kabliukai, pagaminti iš kokybiškos vielos. Puikiai tinka, kuomet gaudoma ant gyvų masalų kaip sliekų, musės lervų ir kitų. Ypatingai pasiteisina kuomet žuvis yra atsargi. Tinka plūdinei ir dugninei žvejybai. Auksinės spalvos, gerai tinka gaudant tos pačios spalvos masalais.

  Dydis - 4 - 7 vnt.
  Dydis - 6 - 8 vnt.
  Dydis - 10 - 10 vnt.
  Dydis - 12 - 11 vnt.
  Dydis - 14 - 12 vnt.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Owner Chinu w/Eye

  1,90 EUR

  Owner Chinu w/Eye - itin tvirti ir aštrūs japoniški kabliukai, pagaminti iš kokybiškos vielos. Puikiai tinka, kuomet gaudoma ant gyvų masalų kaip sliekų, musės lervų ir kitų. Ypatingai pasiteisina kuomet žuvis yra atsargi. Tinka plūdinei ir dugninei žvejybai

  Dydis - 2/0 - 6 vnt.

  Peržiūrėti
 • Trišakiai kabliukai Owner STX-45ZN

  8,90 EUR

  STX 45 ZN - 2 kartus stipresni ir patvaresni trišakiai kabliukai, kurie pagaminti iš daug kietesnės ir tankesnės „Zo Wire“ medžiagos nei iš standartinio plieno. Šių kabliukų smailės yra šiek tiek kietesnės ir ilgiau išlieka aštrios. Kabliukai tinka lašišų, lydekų, ešerių ir daugeliui priekrantėse gyvenančių žuvų žūklei. Kabliukai yra atsparūs korozijai.

  Pakuotėje yra 8 vnt.
  Galimi pasirinkti iš skirtingų dydžių.

  Peržiūrėti
 • Trišakiai kabliukai Owner ST-36BC

  6,00 EUR

  Owner ST-36BC - aukštos kokybės anglinio plieno trišakiai kabliukai. Naudojami pakeisti arba atnaujinti turimų masalų kabliukus. Galima naudoti gėlame ir sūriame vandenyje. Owner kabliukai yra labai smailūs ir tvirtai įsmigs į Jūsų laimikį. Aukštos kokybės anglinio plieno trišakiai kabliukai pagaminti Japonijoje. 

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Owner Pint-S

  1,90 EUR

  Owner Pint-S - kabliukai gaminami iš kokybiškos vielos. Jie ypatingai tinka tais atvejais, kuomet gaudoma ant tokių masalų kaip sliekų, musių ir kitų. Taip pat jie puikiausiai pasiteisina kuomet žuvis yra atsargi. Tamsaus vario spalva, nebaido žuvies.

  Dydis - 6 - 10 vnt.
  Dydis - 8 - 11 vnt.
  Dydis - 10 - 12 vnt.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Owner Chinta

  1,90 EUR

  Owner Chinta - kabliukai pagaminti iš plonos vielos, labai tinka žvejoti kaprizingais masalais (pvz. uodo trūklio lervomis) bei esant atsargiam žuvies kibimui. Tamsios chromuotos spalvos padengimas nebaido žuvies, ypač, jei gylis > 1 metras. Kabliukai yra juodos spalvos.


  Peržiūrėti
 • Kabliukai Owner Sode

  1,90 EUR

  Owner Sode - kabliukai pagaminti iš plonos vielos, labai tinka žvejoti kaprizingais masalais (pvz. uodo trūklio lervomis) bei esant atsargiam žuvies kibimui. Tamsaus smėlio atspalvio padengimas nebaido žuvies, ypač, jei gylis > 1 metras.

  Peržiūrėti