Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Keitech

 • Neopreninės pirštinės Keitech Titanium

  17,70 EUR

  Keitech Titanium - šiltos rudeninės bei žieminės pirštinės Keitech Winter Titanium. Pirštinių storis 1,2mm, vidus padengtas titaninė danga, kuri puikiai izoliuoja šilumą ir neleidžia jūsų rankoms šalti. Pirštinėje yra trys pirštai pusiau dengti ir du pilnai dengti, taip su jomis patogu uždeti masalą ir nėra suvaržyti judėsiai. Pirštines puikiai tinka naudoti šaltuoju sezonu, įvairiuose žūklės būduose. Kokybiškos ir patikimos pirštinės žvejybai, kurias naudoja daugelis Lietuvos žvejų.

  Peržiūrėti
 • Neopreninės Pirštinės Keitech Titanium

  19,50 EUR

  Keitech Winter Titanium - naujo modelio, šiltos, rudeninės bei žieminės pirštinės, su visais dengtais penkiais pirštais. Pirštinių storis 1,2mm, vidus padengtas titaninė danga, kuri puikiai izoliuoja šilumą ir neleidžia rankoms šalti. Pirštinėje yra trys pirštai pusiau dengti ir du pilnai dengti. Su pirštinėmis patogu uždėti masalą ir nėra suvaržyti judesiai. Pirštinės puikiai tinka naudoti šaltuoju metų sezonu, įvairiuose žūklės būduose. Patogios, patikimos ir šiltos pirštinės.

  Peržiūrėti
 • Pirštinės Keitech Neopren

  23,80 EUR

  Šiltos pirštinės žvejybai Keitech Neopren. Pagamintos iš 1,2mm storio neopreninės medžiagos, apsaugos jūsų rankas bei pirštus nuo šalčio.
  Trys pagrindiniai pirštai gali būti atidengti. Puikiai tinka žvejybai žiemai arba spiningaujant šaltuoju sezonu. Kokybiškos ir patikimos pirštinės žvejybai, kurias naudoja daugelis Lietuvos žvejų.

  Peržiūrėti
 • Pirštinės žvejybai Keitech

  13,75 EUR

  Pirštinės Keitech - tai iš plonos neopreninės medžiagos pasiūtos lengvos, bepirštės pirštinės skirtos naudoti atvėsus orams ypač rudenį ar pavasarį. Nevaržo judesių kabinant masalą. Puikiai tinka naudoti spiningaujant. Patogios ir šiltos pirštinės žvejybai, leis jums jaustis komfortiškai ir šiltai.
  Galima rinktis iš skirtingų dydžių.

  Peržiūrėti