Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Ryobi

1943 m. Japonijoje buvo įkurta „Ryobi Limited", kuri gamino komponentus automobiliams, elektronikai, telekomunikacijoms ir kitoms pramonės šakoms. Nuo 1944 m. „Ryobi" naudodamasi technologijomis ir sukaupta patirtimi, pradėjo gaminti spausdinimo įrangą, žvejybos reikmenis, golfo įrangą, elektrinius įrankius ir statybos produktus. Kartu su tokiomis bendrovėmis kaip „Daiwa" ir „Shimano", „Ryobi" yra viena didžiausių žvejybos įrangos gamintojų Japonijoje, o visa jos gaminama įranga pasižymi aukšta kokybe.

 • Ritė Ryobi Spiritual-DX 500/800

  58,50 EUR

  Ryobi Spiritual-DX - maža, lengva, bei tvirta ritė, pagaminta iš NCRT kompozitinės medžiagos, kuri padaro ritę 20% lengvesnę ir 40% stipresnę. Ritė turi metalinį V formos būgnelį. Turi aukštos kokybės titaninį pagrindinį veleną. Ši universali, lengvai besisukanti ritė puikiai tiks žieminei žūklei ar SUL, XUL spiningui vasarą. Puikios išvaizdos, suprojektuotas Japonijoje modelis pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu. Visi varžtai bei vidinės ritės detalės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno. 

  Peržiūrėti
 • Ritė Ryobi Spiritual 500/800

  45,00 EUR

  Ryobi Spiritual - maža, lengva, bei tvirta ritė. Metalinis V formos būgnelis. Ši universali, lengvai besisukanti ritė puikiai tiks žieminei žūklei ar SUL, XUL spiningui vasarą. Puikios išvaizdos, suprojektuotas Japonijoje modelis pasižymi geru kainos ir kokybės santykiu. Visi varžtai bei vidinės ritės detalės yra pagamintos iš nerūdijančio plieno.

  Peržiūrėti
 • -15%
  • Sumažinta kaina

  Ritė Ryobi SLAM 3000-4000

  79,73 EUR -15% 93,80 EUR

  Ryobi SLAM - Tai puiki ritė žvejui norint pagerinti savo spiningavimo ar plūdinės žvejybos komplektaciją.Sukurta ir sukonstruota Japonijoje, ritė pasižymi kokybiškumu, tvarumu ir puikiu kainos bei kokybės santykiu. Naują seriją ričių SLAM iš kompozitinės medžiagos NCRT. Ši medžiaga yra 20% lengvesnė bei 40% stipresnė nei standartinis grafitas. Kad optimaliai išnaudoti naujos medžiagos savybes, buvo suprojektuotas naujas ritės korpusas, kuris pasižymi didesniu tikslumu ir standumu. Medžiaga NCRT žymiai pagerino rotoriaus dinamiką, kadangi sumažino besisukančių dalių svorį. Todėl ritė turi minimalų pasipriešinimą, kai keičiasi sukimosi greitis. Ritėje sumontuoti ...

  Peržiūrėti
 • -15%
  • Sumažinta kaina

  Ritė Ryobi Applause 1000-4000

  59,33 EUR -15% 69,80 EUR

  Ritė Ryobi Applause - nauja, žinomos japonų firmos Ryobi ritė. RYOBI ritės pasižymi, tvirtumu, patikimumu ir ilgaamžiškumu, jos yra tikras darbinis arklys, kurioms nėra baisios oro sąlygos... 

  Peržiūrėti