Tonar | Žvejybos reikmenys LT

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Tonar

1988 m. įkurtas „Tonar" prekinis ženklas gamina daugiau kaip 5000 įvairių rūšių gaminius, skirtus žvejybai, medžioklei ir lauko pramogoms. 2015 m. jie labai išplėtė savo prekių ženklų „Helios" ir „Premier fishing" žvejybos ir medžioklės reikmenų asortimentą, įskaitant lauko drabužius ir stovyklavimo reikmenis.
Mūsų asortimente, rasite „Tonar" prekių, skirtų poledinei žūklei, kaip: peikenų, ledo grąžtų, termosų ir kitų priedų bei aksesuarų.

 • Perėjimas adapteriui Helios ir Barnaul grąžtams

  18,20 EUR

  Perėjimas adapteriui UA-400 - vieniems iš populiariausių grąžtų Barnaul Tonar ir Helios tinkantis perėjimas, prie kurio galima pritvirtinti adapterį suktukui. Perėjimas tvirtinasi vietoje grąžto rankenos. Į jo viršutinę dalį galima įdėti 18 arba 20mm veleno skersmens adapterį. 
  Susikomplektavę lengvai ir greitai išgręšite eketes norimoje žūklės vietoje.

  Ilgis - 48cm
  Svoris - 0,64kg

  Grąžtas, adapteris ir suktukas kartu neparduodami.

  Peržiūrėti
 • Grąžtas ledui Tonar Motoshtorm 130mm

  69,80 EUR

  Sraigtas grąžtui Tonar Motoshtorm - tai grąžto šnekas, sukurtas patogiam ledo gręžimui. Grąžtas pagamintas iš aukštos kokybės plieno, padengtas oranžinės spalvos polimerine danga, kuri atlaiko didelius temperatūros svyravimui. Grąžtas parduodamas su peiliukais, jų apsauga bei įrankių komplektu. Prie šio grąžto tvirtinasi adapteris, kurio išėjimo veleno skersmuo nuo 18 iki 20mm. Adapteris jungiamas į suktuką ir jo pagalba lengvai, bei greitai išgręžiamos eketės.

  Gręžimo gylis - 100cm
  Diametras - 130mm
  Svoris - 2,35kg

  Adapteris bei suktukas kartu neparduodami.

  Video apžvalga - ...

  Peržiūrėti
 • Grąžto peiliukų apsauga

  2,50 EUR

  Apsauginis dangtelis ledo grąžto peiliams LR-130. Patogus įrankis apsaugantis aplinka bei pačius ledo grąžto peilius transportuojant.

  Peržiūrėti
 • Adapteris Tonar grąžtams universalus

  49,80 EUR

  Tonar adapteris grąžtui - universalus adapteris į suktuką, tinkantis Tonar grąžtams. 
  Adapteris vietoje grąžto rankenos yra prijungiamas į elektrinį suktuką.

  Skylės skirtos sraigto tvirtinimui diametras - 6,5/8,5/8,5mm.
  Adapterio išėjimo veleno skersmui 19/22mm.

  Tinka Iceberg, Buran, Tornado-M2, UA-400, Motoshtorm grąžtams.

  Peržiūrėti
 • Peiliukai grąžtui Tonar 100mm

  6,15 EUR

  Ledo peilis LR-100 - Komplektas Tonar/Barnaul grąžtams skirtų rezervinių peiliukų. Peiliukai pagaminti iš daug anglies turinčio plieno, labai aštrūs, kieti, galima pakartotinai pagaląsti. Peiliai pasižymi optimaliu gręžimo kampu. Pakuoteje 2vnt. Komplekte su keturiais tvirtinimo varžtais.

  Peržiūrėti
 • Termosas maistui Tonar 500ml

  24,50 EUR

  Termosas Tonar 500ml - termosas su šaukštu yra puikus pasirinkimas kelionėms automobiliu, iškyloms, žvejybai ar medžioklei. Plati forma, erdvus puodelio dangtis ir metalinis sulankstomas šaukštas leis jums naudoti termosą pirmiems ir antriems patiekalams. Termoso korpusas pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno su apsaugine danga. Kamščio  viršuje dedamas sulankstomas šaukštas. Kamštis saugiai uždaro termosą ir yra paprasta naudoti. Termosas išlaiko karštį iki 12 valandų, o šaltį iki 24 valandų.

  Šilumos matavimai: Termoso turinio temperatūra buvo matuojama nuo 78°C iki 50°C kaip karščio išlaikymas. Kaip šalčio išlaikymas buvo matuojama nuo 1,67°C iki 10°C, aplinkos temperatūrai esant apie 23°C.

  Peržiūrėti
 • Peiliukai grąžtui Tonar Barnaul 130mm

  6,15 EUR

  Ledo peilis grąžtui LR-130 - 130mm diametro peiliai, pagaminti iš aukštos kokybės plieno. Ypatingai aštrūs. Tinka Tonar Barnaul 130mm grąžtui. Komplekte yra du peiliukai su varžtais. 

  Peržiūrėti
 • Peikena/ledo kirtiklis Tonar

  53,80 EUR

  Peikena Tonar - ledo kirtiklis, yra būtinas daiktas norit saugiai lipti ant ledo. Ši peikena yra skirta prakirsti skyles lede ir greitai bei tiksliai nustatyti ledo storį ir stiprumą, taip išsiaiškinant ar yra saugu lipti ant jo. Būtinas daiktas žvejyboje, ypač lipant ant pirmojo ledo. Turi patogų transportavimo krepšį.

  Ilgis: 138cm.
  Transportavimo ilgis: 52cm.
  Svoris: 2.3kg.

  Peržiūrėti
  • Išpardavimas!

  Ledo grąžtas Tonar Iceberg Euro 130mm

  138,60 EUR

  Dvirankis ledo grąžtas Tonar Icerberg Euro 130mm. Pagamintas Rusijoje, iš aukšto kokybės metalo, turi skirtingu atstumu nutolusias rankenas, kurios padeda lengviau bei greičiau išgręžti eketę dviejomis rankomis. Rankena yra teleskopinė, galima reguliuoti pagal žmogaus ūgį. Grąžto peiliai sferiniai/išlenkti. palengviną gręžima ir veiksmui nereikalauja didelės jėgos. Komplekte pridedami atsarginiai peiliai ir raktas jiems pakeisti
  Laikikliai - rankenos guminės, neslidžios.
  Gręžimo kryptis - pagal laikrodžio rodyklę, su specialiu perėjimu galima naudoti su elektriniu suktuku.
  Rankena - teleskopinė, galima reguliuoti pagal žmogaus ūgį.

  Gręžimo gylis - iki 130cm
  Svoris - 3.4kg
  Diametras - 130mm

  video apžvalga - ...

  Peržiūrėti
 • Ledo grąžtas Barnaul Tonar 100-150mm

  59,50 EUR

  Kokybiškas, patikimas ir žvejų pamėgtas grąžtas. Susilanksto, patogu tranportuoti. Su šiuo grąžtu galima pragręžti iki 1 metro storio ledą. Neslidžios rankenos. Grąžto komplektą sudaro aukštos kokybės dvigubos geležtės plieno peiliukai, plastmasinė peiliukų apsauga.
  Grąžto svoris 2,5kg, transportavimo ilgis 80cm, ilgis darbiniame režime 157cm. Gręžimo kryptis - prieš laikrodžio rodyklę. Galima gręžti tiek sausą, tiek šlapią ledą.
  Puikus kainos ir kokybės santykis.

  Darbinis ilgis - 157cm
  Transportavimas - 80cm
  Svoris - 2,5kg
  Skersmuo pasirinktinai: 100mm, 130mm, 150mm

  Video apžvalga - ...

  Peržiūrėti