Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Helios

 • -15%
  • Išpardavimas!

  Ledo grąžtas Helios 130mm

  29,75 EUR -15% 35,00 EUR

  Tvirtas ir patikimas ledo grąžtas Helios. Pagamintas Rusijoje iš aukštos kokybės plieno. Šis, 13mm skersmens, grąžtas puikiai tiks įvairiems žvejybos būdams ant ledo. Grąžtas parduodamas kartu su aukštos kokybės, dvigubos geležtės peiliukais, su kuriais lengvai išgręšite tiek sausą, tiek šlapią ledą. Peiliukus galima galąsti arba pakeisti į naujus, kurie kainuoja visai ne daug. Grąžtas pritaikytas gręžti dviem rankom. Puikus kainos ir kokybės santykis.

  Gražto skersmuo - 130mm.
  Darbinis ilgis - 150cm.
  Komplektuojamas su Tonar Skat LR-130mm peiliukais.
  Neslystančios rankenos.
  Svoris 2,2kg.

  Peržiūrėti
 • Ledo peilis grąžtui HELIOS 130mm

  5,20 EUR

  Sferiniai peiliai skirti gręžti 130mm diametro skylę. Peiliai pasižymi optimaliu gręžimo kampu. Komplekte yra 2 peiliai ir tvirtinimo varžteliai.

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė BOXW Helios 19l

  21,00 EUR

  Helios BOXW - rusų gamybos žieminės dėžės, pasižyminčios puikiu kainos ir kokybės santykiu. Dėžės padarytos iš tvirtos šalčiui ir smūgiams atsparios plastmasės. Viršus dėžės pašiltintas ir paminkštintas specialia medžiaga. Dėžių tūris 19l. Dviejų skyrių, dėžės dangtelyje yra 4 nedidelės dežutės susidėti smulkiems daiktams, medžiaginis dirželis skirtas patogiam dėžės transportavimui. Aukštis 40cm. Atsisėdus išlaiko iki 130kg.

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė FISH BOX Helios 19L

  28,50 EUR

  Helios Fish Box - rusų firmos dėžė, viena iš populiariausių šiuo metu rinkoje. Dėžės padarytos iš tvirtos šalčiui ir smūgiams atsparios plastmasės. Dėžės viršus pašiltintas ir paminkštintas specialia medžiaga. Dėžių tūris 19l. Dviejų skyrių dėžės dangtelyje yra 4 nedidelės dežutės susidėti smulkiems daiktams, didesniame skyriuje yra trys pertvaros, kuriomis galima atskirti vietas skirtingiems daiktams. Turi šonines kišenes į kurias patogu susidėti žiemines meškerėles. Pritvirtintas medžiaginis dirželis skirtas patogiam dėžės transportavimui. Aukštis 40cm. Atsisėdus išlaiko iki 210kg.
  Spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė Helios Fishbox 19l

  25,00 EUR

  Helios Fishbox - rusų gamybos žieminės dėžės, pasižyminčios puikiu kainos ir kokybės santykiu. Dėžės padarytos iš tvirtos šalčiui ir smūgiams atsparios plastmasės. Viršus dėžės pašiltintas ir paminkštintas specialia medžiaga. Dėžių tūris 19l. Vienas skyrius su papildomomis kišenėmis, dėžės dangtelyje yra 4 nedidelės dežutės susidėti smulkiems daiktams, medžiaginis dirželis skirtas patogiam dėžės transportavimui ir 3 sienelės, kuriomis galima atkirti skyrius. Dėžės aukštis 30cm. Atsisėdus išlaiko iki 130kg.
  Dėžė yra raudonos spalvos.

  Peržiūrėti
 • Žvejybinė dežė Helios trisekcijinė

  20,00 EUR

  Žvejybinė dėžė Hellios - trijų skyrių, tvirta ir patikima rusų gamybos dėžė, skirta susidėti įvairius žvejybos reikmenis. Atsidarius dėžę, išsiskleidžia trys sekcijos ir vienas didelis skyrius susidėti žūklės įrankius. Patogiai ir tvarkingai susidėkite savo reikmenis į šia tvirtą dėžę!
  Dėžės matmenys: 45x20x25cm.
  Galima rinktis iš skirtingų spalvų.

  Peržiūrėti