Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Helios

 • -15% Ledo grąžtas Helios 130mm
  • Išpardavimas!

  Ledo grąžtas Helios 110-130mm

  38,95 EUR -15% 45,82 EUR

  Ledo grąžtas Helios - Tvirtas ir patikimas ledo grąžtas Helios. Pagamintas Rusijoje iš aukštos kokybės plieno. Šis, 13mm skersmens, grąžtas puikiai tiks įvairiems žvejybos būdams ant ledo. Grąžtas parduodamas kartu su aukštos kokybės, dvigubos geležtės peiliukais, su kuriais lengvai išgręšite tiek sausą, tiek šlapią ledą. Peiliukus galima galąsti arba pakeisti į naujus, kurie kainuoja visai ne daug. Grąžtas pritaikytas gręžti dviem rankom. Puikus kainos ir kokybės santykis.

  Gražto skersmuo - 130mm.
  Darbinis ilgis - 150cm.
  Komplektuojamas su Tonar Skat LR-130mm peiliukais.
  Neslystančios rankenos.
  Svoris 2,2kg.

  Peržiūrėti
 • -15% Ledo grąžtas Helios 130mm
  • Išpardavimas!

  Ledo grąžtas Helios 110/130mm

  38,95 EUR -15% 45,82 EUR

  Ledo grąžtas Helios - tvirtas ir patikimas ledo grąžtas Helios. Pagamintas Rusijoje iš aukštos kokybės plieno. Šis, 10cm arba 13cm skersmens, grąžtas puikiai tiks įvairiems žvejybos būdams ant ledo. Grąžtas parduodamas kartu su aukštos kokybės, dvigubos geležtės peiliukais, su kuriais lengvai išgręšite tiek sausą, tiek šlapią ledą. Peiliukus galima galąsti arba pakeisti į naujus, kurie kainuoja visai ne daug. Grąžtas pritaikytas gręžti dviem rankom. Puikus kainos ir kokybės santykis.

  Gražto skersmuo - 110mm/130mm.
  Darbinis ilgis - 150cm.
  Komplektuojamas su Tonar Skat LR-130mm peiliukais.
  Neslystančios rankenos.
  Svoris 2,2kg.

  Peržiūrėti
 • Peiliukai grąžtui HELIOS 130mm

  5,90 EUR

  Peiliukai grąžtui HELIOS 130mm - sferiniai peiliai skirti gręžti 130mm diametro skylę. Peiliai pasižymi optimaliu gręžimo kampu. Komplekte yra 2 peiliai ir tvirtinimo varžteliai.

  Peržiūrėti
 • Rogės Helios C4 1120x700x320mm

  29,50 EUR

  Rogės žvejybai Helios. Rusų gamybos, kokybiškos rogės puikiai tinka susidėti mantą žūklėje ir ją patogiai transportuoti. Taip pat galima naudoti ir medžioklėje. Yra metalu apkaustytos skylės prakišti virvei.  Pagamintos ir kokybiško plastiko. Atsparios šalčiui ir lenkimams.


  Matmenys - 1120x700x320cm.
  Svoris - 3,11kg.

  Peržiūrėti
 • Rogės Helios C5 1220x630x270mm

  32,50 EUR

  Rogės žvejybai Helios. Rusų gamybos, kokybiškos rogės puikiai tinka susidėti mantą žūklėje ir ją patogiai transportuoti. Taip pat galima naudoti ir medžioklėje. Yra metalu apkaustytos skylės prakišti virvei.  Pagamintos ir kokybiško plastiko. Atsparios šalčiui ir lenkimams.

  Matmenys - 1220x630x270cm.
  Svoris - 3,180kg.

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė BOXW Helios 19l

  24,00 EUR

  Žieminė dėžė Helios BOXW 19L - kokybiškos dėžės, pasižyminčios puikiu kainos ir kokybės santykiu. Dėžės padarytos iš tvirtos šalčiui ir smūgiams atsparios plastmasės. Viršus dėžės pašiltintas ir paminkštintas specialia medžiaga. Dėžės tūris 19l. Dviejų skyrių, Viena mažo, kuriame telpa smulkmenos bei mažos meškerytės ir vieno didelio bei talpaus skyriaus. Dėžės dangtelyje yra 4 nedidelės dežutės susidėti smulkiems daiktams, medžiaginis dirželis skirtas patogiam dėžės transportavimui. Atsisėdus išlaiko iki 130kg.

  Aukšis - 40cm
  Ilgis - 34cm
  Plotis - 23cm
  Tūris - 19l
  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Sumažinta kaina

  Žieminė dėžė FISH BOX Helios 19L

  36,00 EUR -10% 40,00 EUR

  Helios Fish Box 19L - kokybiška žieminė dėžė, viena iš populiariausių šiuo metu rinkoje. Dėžės padarytos iš tvirtos šalčiui ir smūgiams atsparios plastmasės. Dėžės viršus pašiltintas ir paminkštintas specialia medžiaga. Dėžių tūris 19l. Dviejų skyrių dėžės dangtelyje yra 4 nedidelės dežutės susidėti smulkiems daiktams, didesniame skyriuje yra trys pertvaros, kuriomis galima atskirti vietas skirtingiems daiktams. Turi šonines kišenes į kurias patogu susidėti žiemines meškerėles. Pritvirtintas medžiaginis dirželis skirtas patogiam dėžės transportavimui.  Atsisėdus išlaiko iki 210kg.

  Aukštis - 40cm
  Ilgis - 48cm
  Plotis - 23cm
  Tūris - 19l
  Svoris - 2,75kg

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė Helios 19l

  26,50 EUR

  Žieminė dėžė Helios  - rusų gamybos žieminės dėžės, pasižyminčios puikiu kainos ir kokybės santykiu. Dėžės padarytos iš tvirtos šalčiui ir smūgiams atsparios plastmasės. Viršus dėžės pašiltintas ir paminkštintas specialia medžiaga. Dėžės tūris 19l. Dviejų skyrių, Viena mažo, kuriame telpa smulkmenos bei mažos meškerytės ir vieno didelio bei talpaus skyriaus. Dėžės dangtelyje yra 4 nedidelės dežutės susidėti smulkiems daiktams, medžiaginis dirželis skirtas patogiam dėžės transportavimui. 

  Ilgis - 36cm
  Aukštis - 40cm
  Plotis - 23cm
  Tūris - 19l
  Svoris - 2,05 kg

  Peržiūrėti
 • Žieminė dėžė Helios Fishbox 19l

  24,50 EUR

  Helios Fishbox 19l- patvarios žieminės dėžės, pasižyminčios puikiu kainos ir kokybės santykiu. Dėžės padarytos iš tvirtos šalčiui ir smūgiams atsparios plastmasės. Taip pat dėžė yra atspari deformacijoms, nepakeičia savo pradinės formos. Viršus dėžės pašiltintas ir paminkštintas specialia medžiaga. Dėžių tūris 19l. Vienas skyrius su papildomomis kišenėmis, dėžės dangtelyje yra 4 nedidelės dežutės susidėti smulkiems daiktams, medžiaginis dirželis skirtas patogiam dėžės transportavimui ir 3 sienelės, kuriomis galima atkirti skyrius. Dėžė nepraleidžia vandens, yra lengvai valoma. Atsisėdus išlaiko iki 130kg.

  Ilgis - 38 cm (50cm - įskaitant atverčiamas kišenes)
  Plotis - 25,5 cm
  Aukštis - 39,5cm
  Tūris - 19l
  Svoris - 2,75kg

  Peržiūrėti
 • Žieminis kostiumas Helios Salair Alova

  140,00 EUR

  Žieminis kostiumas Helios Salair Alova - kostiumas, kuris tinka ne tik žvejyboje, bet ir medžioklėje. Į komplektą įeina striukė ir puskombinezonis su reguliuojamomis petnešomis. Kostiumas taip pat tinka laisvalaikiui ir darbui šaltu oru. Su šiuo kostiumu jausitės komfortiškai iki -30°C laipsnių šalčio. Alova membraninis audinys užtikrins puikią apsaugą nuo vėjo ir atsparumą vandeniui (8000mm). Audinys nešąla ir nečeža šaltyje, o tai ypač svarbu medžioklėje.

  Savybės:

  Medžiaga: Alova (100% poliesteris)
  Vandens garų laidumas (g/m2/24h): 1000
  Pamušalas: polietileninis audinys mezgimo pagrindu (specialiai sukurtas audinys sportinei ir lauko aprangai)

  Peržiūrėti
 • Žieminis kostiumas Helios Sentelek Komfort Alova -35°C

  144,00 EUR

  Žieminis kostiumas Helios Sentelek Komfort Alova - kostiumas skirtas žieminei žvejybai, medžioklei šaltu oru. Komplektą sudaro striukė ir puskombinzoninės kelnės su prailgintu liemeniu. Šio kostiumo dėvėjimo temperatūra iki -35С. Alova membrana, užtikrina puikias hidroizoliacijos savybes ir apsaugą nuo vėjo. Audinys išlaiko kūno temperatūrą ir neleidžia šalčiui prasiskverbti į drabužių vidų. Striukė pailginta, diržas ties juosmens linija. Striukė turi 4 išorines dideles kišenes ir 1 vidinę kišenę su užtrauktuku dokumentams ir mobiliajam telefonui. Tiesios rankovės su vidiniais rankogaliais. Patogus nuimamas gobtuvas lengvai reguliuojamas pagal veido dydį ir netrukdo matomumui. Centrinis užtrauktukas apsaugotas nuo šalčio prasiskverbimo. Kelnės ant dirželių su aukštu liemeniu taip pat apsaugo juosmens sritį nuo šalčio. Yra 2 didelės kišenės, kilpos diržui, reguliuojami dirželiai.
  Atsparumas vandeniui – 10000 mm, pralaidumas orui – 1000 g/m2/24h.

  Peržiūrėti
 • Žvejybinė dežė Helios trisekcijinė

  20,00 EUR

  Žvejybinė dėžė Hellios - trijų skyrių, tvirta ir patikima rusų gamybos dėžė, skirta susidėti įvairius žvejybos reikmenis. Atsidarius dėžę, išsiskleidžia trys sekcijos ir vienas didelis skyrius susidėti žūklės įrankius. Patogiai ir tvarkingai susidėkite savo reikmenis į šia tvirtą dėžę!
  Dėžės matmenys: 45x20x25cm.
  Galima rinktis iš skirtingų spalvų.

  Peržiūrėti