Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Savage Gear

Savage Gear - viskas, ko reikia spiningavimui!

Danų kompanijos prekės ženklas, kuris orientuojasi tik į įrankius spiningavimui. Pasižymi savo produkcijos puikiu kainos bei vertės santykiu. Rasite visko, nuo smulkmenų ir aksesuarų, masalų meškerių iki krepšių, aprangos ir valčių. 
Platus pasirinkimas įrankių, pritaikytų skirtingiems spiningavimo būdams.

 • Akiniai Savage Gear Savage1 Polarized Sunglasses Black

  23,40 EUR

  Savage Gear Savage1 Polarized Sunglasses Black - akiniai poliarizuoti juodai. Itin lengvi ir tvirti TPX rėmai, 100% UVA ir UVB apsauga, antirefleksinis lęšių padengimas. Komplekte yra dėklas akiniams ir lęšių valymo servetėlė.

  Peržiūrėti
 • Akiniai Savage Gear Savage1 Polarized Sunglasses Brown

  23,40 EUR

  Savage Gear Savage1 Polarized Sunglasses Brown - akiniai poliarizuoti rudai. Itin lengvi ir tvirti TPX rėmai, 100% UVA ir UVB apsauga, antirefleksinis lęšių padengimas. Komplekte yra dėklas akiniams ir lęšių valymo servetėlė.

  Peržiūrėti
 • Akiniai Savage Gear Savage1 Polarized Sunglasses Yellow

  26,60 EUR

  Savage Gear Savage1 Polarized Sunglasses Yellow - akiniai poliarizuoti geltonai. Itin lengvi ir tvirti TPX rėmai, 100% UVA ir UVB apsauga, antirefleksinis lęšių padengimas. Komplekte yra dėklas akiniams ir lęšių valymo servetėlė.

  Peržiūrėti
 • Akiniai Savage Gear Savage2 Polarized Sunglasses Black

  28,10 EUR

  Savage Gear Savage2 Polarized Sunglasses Black - akiniai poliarizuoti juodai. Itin lengvi ir minkšti PE rėmai, 100% UVA ir UVB apsauga, antirefleksinis lęšių padengimas. Komplekte yra dėklas akiniams ir lęšių valymo servetėlė.

  Peržiūrėti
 • Akiniai Savage Gear Savage2 Polarized Sunglasses Blue Mirror

  31,20 EUR

  Savage Gear Savage2 Polarized Sunglasses Blue Mirror - akiniai poliarizuoti mėlynai. Itin lengvi ir minkšti PE rėmai, 100% UVA ir UVB apsauga, antirefleksinis lęšių padengimas. Komplekte yra dėklas akiniams ir lęšių valymo servetėlė.

  Peržiūrėti
 • Akiniai Savage Gear Savage2 Polarized Sunglasses Brown

  28,10 EUR

  Savage Gear Savage2 Polarized Sunglasses Brown - akiniai poliarizuoti rudai. Itin lengvi ir minkšti PE rėmai, 100% UVA ir UVB apsauga, antirefleksinis lęšių padengimas. Komplekte yra dėklas akiniams ir lęšių valymo servetėlė.

  Peržiūrėti
 • Akiniai Savage Gear Savage2 Polarized Sunglasses Yellow

  31,20 EUR

  Savage Gear Savage2 Polarized Sunglasses Yellow - akiniai poliarizuoti geltonai. Itin lengvi ir minkšti PE rėmai, 100% UVA ir UVB apsauga, antirefleksinis lęšių padengimas. Komplekte yra dėklas akiniams ir lęšių valymo servetėlė.

  Peržiūrėti
 • -5% Dėklas meškerėms Savage Gear Twin Rodbag
  • Išpardavimas!

  Dėklas meškerėms Savage Gear Twin Rodbag

  60,33 EUR -5% 63,50 EUR

  Savage Gear Twin Rodbag - tvirtas, kokybiškas dėklas meškerėms. Dėkle ričių vieta yra didesnė tam, kad būtų galima transportuoti jau žvejybai paruoštas meškeres su ritėmis. Į dėklą puikiai telpa 2 meškerės, o vidinė paminkštinta skiriamoji sienelė jas atskiria ir taip apsaugo.

  Galima rinktis iš 120, 140 ir 150cm. 

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -5% Dėklas Savage Gear WPMP Rodbag
  • Išpardavimas!

  Dėklas meškerėms Savage Gear WPMP Rodbag

  37,52 EUR -5% 39,50 EUR

  Savage Gear WPMP Rodbag - vandeniui atsparus, universalus meškerių dėklas, pagamintas iš itin patvarios EVA medžiagos. Su itin dideliais dvigalviais užtrauktukais, skirtais praktiškam naudojimui, ir nuimamu peties dirželiu. Puikus, patikimas ir labai kokybiškas dėklas yra puikus variantas apsaugoti meškeres transportavimo metu.

  Galima rinktis iš 120, 140 ir 150cm.

  Peržiūrėti
 • Dėžučių komplektas Savage Gear Flat Lurebox Smoke Kit

  12,30 EUR

  Savage Gear Flat Lurebox Smoke Kit - tvirtų, kompaktiškų dėžučių rinkinys, skirtas laikyti mažus masalus tvarkingai. Šis dviejų tvirtų ir patvarių dėžučių rinkinys turi lygius vyrius ir sandarius dangtelius. Dėžutės kompaktiškos, puikiai tilps krepšyje. Permatomos dūmų spalvos PP medžiaga su UV apsauga.

  Matmenys - 23x11x3,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžučių komplektas Savage Gear Pocket Box Smoke Kit

  6,20 EUR

  Savage Gear Pocket Box Smoke Kit - tvirtų, kompaktiškų dėžučių rinkinys, skirtas laikyti mažus masalus tvarkingai. Šis trijų tvirtų ir patvarių dėžučių rinkinys turi lygius vyrius ir sandarius dangtelius. Permatomos dūmų spalvos PP medžiaga su UV apsauga.

  Dėžučių dydis - 10,5x6,8x2,6cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Savage Gear Lurebox Smoke

  4,80 EUR

  Savage Gear Lurebox Smoke - tvirtos, patvarios dėžutės, skirtos susidėti nedidelius masalus ar įvairius mažus aksesuarus. Dėžutės turi tvirtus vyrius ir sandarius dangčius, kad įvairūs žvejybos reikmenys būtų laikomi sandariai.

  Dydžiai:
  2A - 16.1x9.1x3.1cm
  3A - 18.6x10.3x3.4cm
  4A - 21.4x11.8x4.5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė Savage Gear WP Lurebox Smoke S/M/L

  14,90 EUR

  Savage Gear WP Lurebox 4B Smoke - tvirta, kompaktiška dėžutė, skirta laikyti mažus masalus tvarkingai. Dėžutė turi lygius vyrius ir sandarių dangtelį. Dėžutė kompaktiška, puikiai tilps krepšyje. Permatomos dūmų spalvos PP medžiaga su UV apsauga. Atspari vandeniui

  S - 27.5x18x5cm
  M - 35.5x23x5cm
  L - 35.35x23x9cm

  Peržiūrėti
 • Dvigubi vamzdeliai pavadėlių gamybai Savage Gear Double Barrel Crimps

  7,50 EUR

  Savage Gear Double Barrel Crimps - dvigubi vamzdeliai, skirti storesnių pavadėlių gamybai. Pakuotėje yra 50 vnt.

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių
  M - diametras 1mm
  L - diametras 1.2mm
  XL - diametras 1.5mm

  Peržiūrėti
 • Galvakablis Savage Gear Ball Jighead 2

  0,75 EUR

  Savage Gear Ball Jighead - galvakabliai su aštriu, tvirtu, daug anglies pluošto turinčiu kabliuku. Įvairaus svorio, tinkantys visiems minkštiems silikoniniams spiningavimo masalams.

  Galima pasirinkti iš skirtingų svorių.
  Dydis - 2
  Ilgis - 3,5cm

  Peržiūrėti
 • Galvakablis Savage Gear Ball Jighead 4

  0,65 EUR

  Savage Gear Ball Jighead - galvakabliai su aštriu, tvirtu, daug anglies pluošto turinčiu kabliuku. Įvairaus svorio, tinkantys visiems minkštiems silikoniniams spiningavimo masalams.

  Dydis - 4
  Svoris - 5g
  Ilgis - 3cm

  Peržiūrėti
 • Galvakablis Savage Gear Ned Jighead 1 (3 vnt.)

  8,30 EUR

  Savage Gear Ned Jighead - galvakabliai, puikiai tinkantys mažesniems ir vidutiniams masalams. Dėl galvos formos, masalas ant dugno stovės tiesiai ir masalo darbas, tempiant su pauzėmis, sukurs specifinį judėjimą, kurie patrauks plėšrių žuvų dėmesį ir išprovokuos kibimą. Kablys yra pagamintas iš aukštos kokybės plieninės vielos. Kiekvienas galvakablio dydis yra suprojektuotas taip, kad būtų optimizuotas kibimo realizavimas. Galvakablio galva turi Pro Peg kilpą ir papildomą užkarpą.

  Dydis - 1
  Galima pasirinkti iš 5, 7, 9 ir 12g.

  Peržiūrėti
 • Galvakablis Savage Gear Ned Jighead 2/0 (3 vnt.)

  8,10 EUR

  Savage Gear Ned Jighead - galvakabliai, puikiai tinkantys mažesniems ir vidutiniams masalams. Dėl galvos formos, masalas ant dugno stovės tiesiai ir masalo darbas, tempiant su pauzėmis, sukurs specifinį judėjimą, kurie patrauks plėšrių žuvų dėmesį ir išprovokuos kibimą. Kablys yra pagamintas iš aukštos kokybės plieninės vielos. Kiekvienas galvakablio dydis yra suprojektuotas taip, kad būtų optimizuotas kibimo realizavimas. Galvakablio galva turi Pro Peg kilpą ir papildomą užkarpą.

  Dydis - 2/0
  Galima pasirinkti iš 5, 7, 9 ir 12g.

  Peržiūrėti
 • Graibštas Savage Gear Pro Folding Net Telescopic

  93,20 EUR

  Savage Gear Pro Folding Net Telescopic - teleskopinis graibštas su dideliu, guminiu ir lengvu, lengvai plaunamu nailoniniu tinkleliu. Rankena ergonomiška, neslystanti, tvirta, aliuminė, patogiai išsitraukia. Graibšto galva susilanksto, tad bus patogu transportuoti. Ant graibšto rankenos yra išgraviruota laimikiui pamatuoti.

  Galima rinktis iš 2 dydžių:
  L - 65x50x60cm; ilgis - 163-226cm
  XL - 70x85x80cm; ilgis - 203-289cm

  Peržiūrėti
 • -20% Graibštas Savage Gear Pro Folding Rubber Mesh Landing Net
  • Išpardavimas!

  Graibštas Savage Gear Pro Folding Rubber Mesh Landing Net

  47,28 EUR -20% 59,10 EUR

  Savage Gear Pro Folding Rubber Mesh Landing Net - graibštas su dideliu, guminiu ir lengvu, lengvai plaunamu nailoniniu tinkleliu. Rankena ergonomiška, neslystanti, tvirta, aliuminė, patogiai išsitraukia. Graibšto galva susilanksto, tad bus patogu transportuoti.

  Galima rinktis iš 2 dydžių:
  L - 65x50cm
  XL - 70x85cm

  Peržiūrėti