Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Jackall

1999 m. japonų dizainerio Seiji Kato ir Ty Ono įkurtas „Jackall Lures" prekinis ženklas, garsėjantis naujoviškais ir labai paklausiais spiningavimo masalų modeliais. Naudojant naujausias inžinerines technologijas, Jackall masalai yra vieni iš technologiškai pažangiausių masalų šiandien. Kūno forma, pusiausvyra, kabliukų išdėstymas, garsas ir dar daug kitų dalykų yra kiekvieno masalo konstrukcijos dalis, kad būtų sukurtas tobulas masalas. 

„Jackall Lures" prekinis ženklas turi išleidęs tokius garsius modelius, kaip: Timon, Trigon, Chubby ir kitus, visų pamėgtus, puikiai dirbančius ir nei vieno nenuvylusius masalus.

 • -10%
  • Išpardavimas!

  Vobleris Jackall Chubby 41F SR 5,5g

  12,98 EUR -10% 14,42 EUR

  Jackall Chubby 41F SR - vienas iš geriausių ir žinomiausių masalų šapalų žūklėje. Japonų gamintojas Jackall pasižymi savo nepriekaištingos kokybės spiningavimo masalais. Šį Chubby modelį godžiai griebia ne tik šapalai, bet ir lydekos, ešeriai ir kiti plėšrūnai. Jackall Chubby 41F SR yra 5,5 gramų svorio,  apvali bei aptaki forma leidžia labai toli užmesti masalą. Šratukai viduje suteikia papildomą vibraciją ir garso bangas, kurios vilioja laimikius. 41F SR yra labai stabilūs srovėje ir traukiant jį net per greičiausią rėvą nereiks baimintis, kad jis apsivers ar atsitiks kas nors panašaus. Pasižymi kokybišku ir kibių dažymu. Spalvos natūralios, imituojančios įvairius vabaliukus, kurie yra mėgstamiausias šapalų valgis.

  Ilgis - 41mm
  Svoris - 5,5g
  Tipas - plaukiantis
  Nėrimo gylis - 0,6m

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Išpardavimas!

  Vobleris Jackall Chubby 41F SSR 5,7g

  12,98 EUR -10% 14,42 EUR

  Jackall Chubby 41F SSR - vienas iš geriausių ir žinomiausių masalų šapalų žūklėje. Japonų gamintojas Jackall pasižymi savo nepriekaištingos kokybės spiningavimo masalais. Šį Chubby modelį godžiai griebia ne tik šapalai, bet ir lydekos, ešeriai ir kiti plėšrūnai. Jackall Chubby 41F SSR yra 5,7 gramų svorio, apvali bei aptaki forma leidžia labai toli užmesti masalą. Šratukai viduje suteikia papildomą vibraciją ir garso bangas, kurios vilioja laimikius. 41F SSR yra labai stabilūs srovėje ir traukiant jį net per greičiausią rėvą nereiks baimintis, kad jis apsivers ar atsitiks kas nors panašaus. Pasižymi kokybišku ir kibių dažymu. Spalvos natūralios, imituojančios įvairius vabaliukus, kurie yra mėgstamiausias šapalų valgis.

  Ilgis - 41mm
  Svoris - 5,7g
  Tipas - plaukiantis
  Nėrimo gylis - 0,1m

  Peržiūrėti
 • Spiningavimo masalas Jackall Chibi Chinumushi 1.5" (6 vnt.)

  4,50 EUR

  Jackall Chibi Chinumushi - mažo dydžio, tikrą vėžiagyvį primenantis masalas, puikiai tinkantis SUL ir XUL žvejybai. Smulkūs masalo judesiai sukuria subtilius judesius po vandeniu, o didelė uodega sukelia dideles bangas net ir pravedinėjant lėtai. Masalas prisodrintas natūraliais krevečių milteliais, dėl to skleidžia labai stiprų aromatą bei skonį. Dėl visų šių savybių ir kibių spalvų, šiam masalui neatsispirs joks ešerys ar kita plėšri žuvis.

  Pakuotėje yra 6 vnt.
  Ilgis - 3,8cm

  Peržiūrėti
 • Spiningavimo masalas Jackall ChibiChinu Kani 1" (6 vnt.)

  4,50 EUR

  Jackall ChibiChinu Kani - mažo dydžio, krabo formos spiningavimo masalas, puikiai tinkantis SUL ir XUL žvejybai. Kibių, kokybiškų spalvų masalai, po vandeniu judina dvi garbanotas uodegas, taip sukuriant nedideles bangas, net ir pravedinėjant lėtai. Masalas prisodrintas natūraliais krevečių milteliais, dėl to skleidžia labai stiprų aromatą bei skonį. Dėl visų šių savybių, šiam masalui neatsispirs joks ešerys, lydeka ar kita plėšri žuvis.

  Pakuotėje yra 6 vnt.
  Ilgis - 2,5cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Spiningavimo masalas Jackall Driftfry Elastomer 3.0" (5 vnt.)

  14,40 EUR

  Jackall Driftfry Elastomer - spiningavimo masalas, kuris yra pagamintas naudojant labai plūdrią elastomerinę medžiagą, kuri užtikrina, kad valas visada bus horizontalioje padėtyje ir taip bus padidintas kibimų skaičius. Masalas turi integruotą snapelį. Itin tikroviškam žuvies išvaizdos atkūrimui, gamyboje naudojamas dviejų sluoksnių struktūros liejimas ir dažymas, dėl kurio Driftfry Elastomer turi tikroviškai atrodančia šerdies konstrukciją. Realistiškos spalvos, 3D akys ir preciziškai suprojektuota forma šį masalą padaro neįtikėtinai patraukliu, puikiai tinka Drop Shot sistemai, ešerių ir kitų plėšrūnų žūklei.

  Pakuotėje yra 5 vnt.
  Ilgis - 7,6cm

  Peržiūrėti
 • Spiningavimo masalas Jackall RV-Bug 1.5" (8 vnt.)

  6,75 EUR

  Jackall RV-Bug - mažo dydžio, vandens vabzdį primenantis masalas, puikiai tinkantis UL ir SUL žvejybai. Šis masalas vandenyje lėtai grimzta, dėl to masalo judesiai atrodo itin tikroviškai. Masalo 5 poros kojų vandenyje sukuria mikrovibracijas, kurios labai vilioja žuvis. Be to, turi dvi uodegas, kurios pravedinėjant masalą, sukuria švelnų dunksėjimo garsą. Puikiai tiks ešerių, lydekų ir kitų plėšrūnų žūklei.

  Pakuotėje yra 8 vnt.
  Ilgis - 3,8cm

  Peržiūrėti
 • Spiningavimo masalas Jackall Amiami Micro 1" (10 vnt.)

  4,20 EUR

  Jackall Amiami Micro - mažo dydžio, tikrą vėžiagyvį primenantis masalas, puikiai tinkantis avižadrebiui. Dėl unikalios briaunuotos formos, šis masalas po vandeniu sukuria bangas. Dvi gale esančios uodegėlės sukelia vibracijas, kurios labai vilioja plėšrias žuvis. Masalas prisodrintas natūraliais atraktantais, dėl to skleidžia labai stiprų aromatą bei skonį. Dėl visų šių savybių ir kibių spalvų, šiam masalui neatsispirs jokia plėšri žuvis.

  Pakuotėje yra 10 vnt.
  Ilgis - 2,5cm

  Peržiūrėti
 • Spiningavimo masalas Jackall Amiami 1.5" (10 vnt.)

  4,20 EUR

  Jackall Amiami - mažo dydžio, tikrą vėžiagyvį primenantis masalas, puikiai tinkantis SUL ir XUL žvejybai. Dėl unikalios formos, šis masalas po vandeniu sukuria bangas. Masalas prisodrintas natūraliais atraktantais, dėl to skleidžia labai stiprų aromatą bei skonį. Dėl visų šių savybių ir kibių spalvų, šiam masalui neatsispirs joks upėtakis, ešerys ar kita plėšri žuvis.

  Pakuotėje yra 10 vnt.
  Ilgis - 3,3cm

  Peržiūrėti
 • Spiningas Jackall BRS 2.83m iki 30g

  152,00 EUR

  Jackall BRS - medium akcijos spiningas, suprojektuotas ir puikiai tinkatis gaudyti lašišas ir šlakius. Spiningo blanko speciali konstrukcija užtikrina tvirtumą, lengvumą ir ilgaamžiškumą. Turi tvirtą, vientisą višūnėlę. Turi Fuji Guide žiedelius, pagamintus iš nerūdijančio plieno, kurių konstrukcija užtikrina, kad valas itin lengvai slys žiedeliais ir nesusipainios. Egnomiška, patogi, dalinė rankena, iš EVA medžiagos. Su šiuo meškerykočiu puikiai galima gaudyti įvairiais masalais: vobleriais, sukrėmis, blizgėmis. Meškerė ne tik puikiai meta, bet ir gerai valdo žuvį.

  Peržiūrėti
 • Vobleris Jackall Timon Tricoroll GT 88MD-S 12,4g

  14,99 EUR

  Jackall Timon Tricoroll GT 88MD - gaminamas garsaus Japonijos voblerių gamintojo. Pirmiausiai skiriamas visų lašišinių žuvų gaudymui srovėje. Dėl savo plokščio korpuso ir originalios, puikiai apgalvotos balansavimo sistemos, Timon Tricoroll puikiai laikosi stiprioje srovėje ir toli metasi. Vobleris žaidžia tiek traukiamas tolygiai (labai linguodamas ir vingiuodamas šonais), tiek lengvai tvičinamas. Be šlakių, upėtakių ir lašišų, Tricoroll'o taip pat neatsisakys lydekos, starkiai, ešeriai ar salačiai.

  Ilgis - 88mm
  Svoris -12,4g
  Tipas - skęstantis

  Peržiūrėti
 • Vobleris Jackall Tricoroll Mai 55S 5,3g

  16,49 EUR

  Jackall Tricoroll Mai 55S - aukšto ir plokščio korpuso vobleris, kuris tinkamas visiems žvejybos būdams. Šio modelio vobleriai puikiai dirba tekančiuose vandens telkiniuose. Patekęs į vandenį, vobleris juda greitai, atsipindi šviesą ir blykčioja, o grimzdamas jis svyruoja ir virpa. Tai itin vilioja upėtakius ir kitas plėšrias žuvis. Turi du aštrius ST26TN #12 trišakius kabliukus.

  Galima pasirinkti iš skirtingų spalvų.
  Ilgis - 55mm
  Svoris - 5,3g
  Tipas - skęstantis

  Peržiūrėti
 • Vobleris Jackall Chubby 38F SR 4g

  13,60 EUR

  Jackall Chubby 38F SSR - vienas iš geriausių ir žinomiausių masalų šapalų žūklėje. Japonų gamintojas Jackall pasižymi savo nepriekaištingos kokybės spiningavimo masalais. Šį Chubby modelį godžiai griebia ne tik šapalai, bet ir lydekos, ešeriai ir kiti plėšrūnai. Jackall Chubby 38F SSR yra 4,2 gramų svorio, trisdešimt aštuonių milimetrų ir apvali bei aptaki forma leidžia labai toli užmesti masalą. Šratukai viduje suteikia papildomą vibraciją ir garso bangas, kurios vilioja laimikius.  38F SSR yra labai stabilūs srovėje ir traukiant jį net per greičiausią rėvą nereiks baimintis, kad jis apsivers ar atsitiks kas nors panašaus. Pasižymi kokybišku ir kibių dažymu. Spalvos natūralios, imituojančios įvairius vabaliukus, kurie yra mėgstamiausias šapalų valgis.

  Ilgis - 38mm
  Svoris - 4g
  Tipas - plaukiantis
  Nėrimo gylis - 0,6-1m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Jackall Chubby 38F DD 4,7g

  13,60 EUR

  Jackall Chubby 38F DD - vienas iš geriausių ir žinomiausių masalų šapalų žūklėje. Japonų gamintojas Jackall pasižymi savo nepriekaištingos kokybės spiningavimo masalais. Šį Chubby modelį godžiai griebia ne tik šapalai, bet ir lydekos, ešeriai ir kiti plėšrūnai. Jackall Chubby 38F DD yra 4,7 gramų svorio, trisdešimt aštuonių milimetrų ir apvali bei aptaki forma leidžia labai toli užmesti masalą. Šratukai viduje suteikia papildomą vibraciją ir garso bangas, kurios vilioja laimikius.  38F DD yra labai stabilūs srovėje ir traukiant jį net per greičiausią rėvą nereiks baimintis, kad jis apsivers ar atsitiks kas nors panašaus. Pasižymi kokybišku ir kibių dažymu. Spalvos natūralios, imituojančios įvairius vabaliukus, kurie yra mėgstamiausias šapalų valgis.

  Ilgis - 38mm
  Svoris - 4,7g
  Tipas - plūduriuojantis

  Nėrimo gylis - iki 2m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Jackall Trigon TN/70 31,5g

  22,40 EUR

  Jackall Trigon TN/70 - unikalus dirbtinis masalas, kuriam neatsilaiko joks plėšrūnas. Masalas skęstantis, todėl labai tinka gaudyti didesniuose gyliuose. Vobleris Jackall Trigon į dugną nukrenta ant savo unikalios formos nosytės, taip palengvindamas jo sučiupimą esant ant dugno.

  Galima pasirinkti iš skirtingų spalvų.

  Dydis - 70mm
  Svoris - 31,5g
  Tipas - skęstantis

  Peržiūrėti
 • Vobleris Jackall Timon Tricoroll GT 88DR-F 13g

  16,20 EUR

  Jackall Timon Tricoroll GT 88DR-F - gaminamas garsaus Japonijos voblerių gamintojo. Pirmiausiai skiriamas visų lašišinių žuvų gaudymui srovėje. Dėl savo plokščio korpuso ir originalios, puikiai apgalvotos balansavimo sistemos, Timon Tricoroll puikiai laikosi stiprioje srovėje ir toli metasi. Vobleris žaidžia tiek traukiamas tolygiai (labai linguodamas ir vingiuodamas šonais), tiek lengvai tvičinamas. Be šlakių, upėtakių ir lašišų, Tricoroll'o taip pat neatsisakys lydekos, starkiai, ešeriai ar salačiai.

  Tipas - plaukiantis
  Svoris - 13g

  Ilgis - 88mm
  Nėrimo gylis - 1,5-2,4m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Jackall Timon Tricoroll 56SR-F 3,7g

  15,69 EUR

  Jackall Timon Tricoroll 56SR-F - gaminamas garsaus Japonijos voblerių gamintojo. Pirmiausiai skiriamas visų lašišinių žuvų gaudymui srovėje. Dėl savo plokščio korpuso ir originalios, puikiai apgalvotos balansavimo sistemos, Timon Tricoroll puikiai laikosi stiprioje srovėje ir toli metasi. Vobleris žaidžia tiek traukiamas tolygiai (labai linguodamas ir vingiuodamas šonais), tiek lengvai tvičinamas. Be šlakių, upėtakių ir lašišų, Tricoroll'o taip pat neatsisakys lydekos, starkiai, ešeriai ar salačiai. 

  Tipas - plaukiantis
  Svoris - 3,7g
  Ilgis - 56mm
  Nėrimo gylis - 0,5-0,8m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Jackall Timon Tricoroll 55S 3,5g

  15,69 EUR

  Jackall Timon Tricoroll 55S - gaminamas garsaus Japonijos voblerių gamintojo. Pirmiausiai skiriamas visų lašišinių žuvų gaudymui srovėje. Dėl savo plokščio korpuso ir originalios, puikiai apgalvotos balansavimo sistemos, Timon Tricoroll puikiai laikosi stiprioje srovėje ir toli metasi. Vobleris žaidžia tiek traukiamas tolygiai (labai linguodamas ir vingiuodamas šonais), tiek lengvai tvičinamas. Be šlakių, upėtakių ir lašišų, Tricoroll'o taip pat neatsisakys lydekos, starkiai, ešeriai ar salačiai. 

  Tipas - skęstantis
  Svoris - 3,5g
  Ilgis - 55mm
  Nėrimo gylis - 0,5-1m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Jackall Timon Tricoroll 67S 5g

  15,69 EUR

  Jackall Timon Tricoroll 67S - gaminamas garsaus Japonijos voblerių gamintojo. Pirmiausiai skiriamas visų lašišinių žuvų gaudymui srovėje. Dėl savo plokščio korpuso ir originalios, puikiai apgalvotos balansavimo sistemos, Timon Tricoroll puikiai laikosi stiprioje srovėje ir toli metasi. Vobleris žaidžia tiek traukiamas tolygiai (labai linguodamas ir vingiuodamas šonais), tiek lengvai tvičinamas. Be šlakių, upėtakių ir lašišų, Tricoroll'o taip pat neatsisakys lydekos, starkiai, ešeriai ar salačiai. 

  Ilgis - 67mm
  Svoris - 5g
  Tipas - skęstantis

  Peržiūrėti
 • Jackall Deracoup Tail Spinner Bluegill Stripe 7/10/14g

  11,90 EUR

  Jackall Deracoup - vienas iš kibiausių Tail Spinner masalų rinkoje. Agresyvus masalas puikiai tinkantis gaudyti ešerius, starkius, lydekas ir kitus plėšrūnus. Šį masalą galima nunardinti į bet kokį norimą gylį. Jį galima užmesti tiksliai tolimą atstumą. Masalo svorio centras yra priekyje, todėl masalui leidžiantis į dugną, jo lapelis sukasi ir išprovokuoja plėšrūnų kibimą. Su šiuo tailspinneriu galima džigauti, traukti pastoviu greičiu arba su pagreitėjimais. Lapelio sūkimasis ir keliamos vibracijos bus puikiai jaučiamos per spiningo viršūnę. Šis masalas dirba ne tik sezono metu, bet ir puikiai šaltuoju laikotarpiu. Tail Spinneriai nudažyti provokuojančiomis, kibiomis spalvomis. Jų gale įmontuotas kokybiškas suktukas, užtikrinantis gerą lapelio darbą.  Masale įklijuotos didelės raudonos akys su juodu tašku. Kokybiškas, beprotiškai gerai plėšrūnus viliojantis masalas.

  Galima rinktis iš skirtingų svorių:
  7g - 5,5cm
  10g - 6,5cm
  14g - 7cm

  Spalva - Bluegill Stripe

  Peržiūrėti
 • Jackall Deracoup Tail Spinner Chart Back Bluegill Stripe 7/10/14g

  11,90 EUR

  Jackall Deracoup - vienas iš kibiausių Tail Spinner masalų rinkoje. Agresyvus masalas puikiai tinkantis gaudyti ešerius, starkius, lydekas ir kitus plėšrūnus. Šį masalą galima nunardinti į bet kokį norimą gylį. Jį galima užmesti tiksliai tolimą atstumą. Masalo svorio centras yra priekyje, todėl masalui leidžiantis į dugną, jo lapelis sukasi ir išprovokuoja plėšrūnų kibimą. Su šiuo tailspinneriu galima džigauti, traukti pastoviu greičiu arba su pagreitėjimais. Lapelio sūkimasis ir keliamos vibracijos bus puikiai jaučiamos per spiningo viršūnę. Šis masalas dirba ne tik sezono metu, bet ir puikiai šaltuoju laikotarpiu. Tail Spinneriai nudažyti provokuojančiomis, kibiomis spalvomis. Jų gale įmontuotas kokybiškas suktukas, užtikrinantis gerą lapelio darbą.  Masale įklijuotos didelės raudonos akys su juodu tašku. Kokybiškas, beprotiškai gerai plėšrūnus viliojantis masalas.

  Galima rinktis iš skirtingų svorių:
  7g - 5,5cm
  10g - 6,5cm
  14g - 7cm

  Spalva - Chart Back Bluegill Stripe

  Peržiūrėti