Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Traper

Prekinis ženklas „Traper" buvo įkurtas 1993 m. Vienas iš jos įkūrimo ir veiklos pagrindų - aistra ževjybai. Jų žvejybos kelionėse įgyta patirtis tiesiogiai perteikiama kokybiškais įvairiais gaminiais. Kompanija kuria įvairius jaukus, įvairioms žuvims, taip pat, asortimente turi ir įvairių priedų jaukams, boilių.

 • Džiūvėsėliai Traper GST - Fluo Žali

  4,30 EUR

  Traper fluo žali džiūvėsėliai skirti pagardinti jauką ir suteikti jam išskirtinumo. Džiūvėsėliai ne tik pritraukia žuvį į jaukinamą vietą, bet ir ilgai ją išlaiko jaukinimo vietoje.

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Sekret 2,5kg - lynas/karosas (marcipanas)

  7,70 EUR

  Traper Sekret Marcepan Lin/Karas - meškeriotojų pamėgtas, patikimas jaukas marcipanų kvapo, puikiai privilios ir pritrauks karšius į jaukinamą vietą. Jaukas yra žalios spalvos, orientuotas lynų ir karosų žvejyboje, bet taip pat puikiai tinka gaudyti ir kitas taikias žuvis.

  Svoris - 2,5kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Sekret 1kg - Feeder (marcipanas)

  3,35 EUR

  Traper Sekret Feeder Marcepan - meškeriotojų pamėgtas, patikimas jaukas marcipanų kvapo, puikiai privilios ir pritrauks karšius į jaukinamą vietą. Jaukas yra žalios spalvos, orientuotas karšių žvejyboje, bet taip pat puikiai tinka gaudyti ir kitas taikias žuvis.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Žieminis jaukas Traper Winter Groundbait 750g

  3,50 EUR

  Jaukas skirtas gaudyti žuvis žiemos sezono metu. Naudojamas žvejojant šaltuoju sezonu ežeruose, upėse bei iš po ledo. Atitinkamai parinkti priedai šiam jaukui neleidžia žuvims pasitotinti bei jas ilgai išlaiko jaukinamoje vietoje. Į jauką įdėjus lervų, dzikų ar kitų gyvų masalų padidėja mišinio efektingumas.

  Svoris - 750g

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Sekret 1kg - žiobriui, ūsoriui, skresnukiui

  3,35 EUR

  Jaukas Traper Sekret - skirtas išskirtinai žiobrių, ūsiosių bei skersnukių žūklei naudoti. Jaukas yra raudonos spalvos, su įvairias komponentai ir priedais, kurie pritraukia būtent šios rūšies žuvis ir ilgas jas išlaiko jaukinamoje vietoje.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Giant River 2,5kg

  6,80 EUR

  Giant River - Šis jaukas gaminamas pagal išskirtinę sudedamūjų dalių receptūrą. Stambios, specealiai atrinktos jauko detalės, išmirkytos biologiniuose aktyvatoriuose ir medžiagose padidinančiuose stambių žuvų alkį bei norą maitintis. Šios serijos jaukas skirtas vilioti didelius karšius, šapalus, meknes ir ūsorius. Puikiai tinka žvejybai upėje.

  Svoris 2,5kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Giant Lake 2,5kg

  6,80 EUR

  Traper Giant Lake - šis jaukas gaminamas pagal išskirtinę sudedamūjų dalių receptūrą. Stambios, specealiai atrinktos jauko detalės, išmirkytos aktyvatoriuose ir medžiagose padidinančiuose stambių žuvų alkį bei norą maitintis. Šios serijos jaukas skirtas vilioti didelius karpius, lynus, amūrus, karosus ir karšius. Pritaikytas gaudyti ežeruose.

  Svoris - 2,5kg

  Peržiūrėti
 • Boiliai Traper Method Feeder Pop Up 10mm

  5,10 EUR

  Traper Method Feeder POP UP - plaukiantys 10mm Traper Method Feeder Pop Up boiliukai spėjo užsitarnauti gerą vardą tarp žvejų. Kylančius boiliukus godžiai valgo karšiai, lynai, karosai, karpiai ir kitos žuvys. Pagaminti iš natūralių, aukštos kokybės medžiagų, boiliai išsiskiria savo plūdrumu, spalvų bei skonių įvairove ir efektyvumu. Puikiai tiks naudoti gaudant plauko sistema, method feeder būdų arba paprasta dugnine. Galima rinktis iš daugybės skonių, kurie puikiai tiks gaudyti skirtingoms žuvims.

  Peržiūrėti
 • Fluorescenciniai džiūvėsėliai Traper GST

  4,30 EUR

  Traper flourescenciniai spalvoti džiūvėsėliai skirti pagardinti jauką ir suteikti jam išskirtinumo. Džiūvėsėliai ne tik pritraukią žuvį į jaukinamą vietą, bet ir ilgai ją išlaiko joje

  Peržiūrėti
 • Paruoštas Jaukas Traper Method Feeder Ready 750g

  4,10 EUR

  Traper Method Feeder Ready - iš karto paruoštas ir specialiai sukurtas jaukas gaudyti Method Feeder šėryklomis. Jauko nereikia nei šlapinti, nei drėkinti, tik įdėti į Method Feeder formelę ir užspausti šėryklą. Jaukas idealiai prilimpa ir laikosi šėrykloje iki užmetimo ir dugno pasiekimo, o nukritęs pasiskleidžia šalia šėryklos ir vilioja žuvį. Puikiai tinka gaudyti karpius, karšius, lynus bei kitą žuvį tiek su boiliukais arba pop up masalais, tiek su gyvais masalais.

  Galima pasirinkti iš skirtingų skonių.
  Svoris - 750g

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Big Carp 2,5kg

  7,60 EUR

  Traper jaukas pagamintas iš stambiai maltų, natūralių komponentų. Ypatingai stiprus kvapas puikiai pritraukia žuvį į jaukinamą vietą. Pritaikytas karpiams, bet tinka ir kitai stambesnei žuviai. Galima rinktis iš braškių bei vanilės skonių.

  Svoris - 2,5kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Sekret 1kg - lynas/karosas (marcipanas)

  3,35 EUR

  Traper Sekret Lin/Karas Marcepan - jaukas, marcipano kvapo, žalios spalvos, orientuotas gaudyti lynus ir karosus. Legendinis, žvejų pamėgtas jaukas bei pasiteisinęs daugybėje žvejybų!

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Sekret 1kg - karšis (česnakinis)

  3,35 EUR

  Traper Sekret Bream Garlic - stipraus česnako kvapo, šviesios spalvos jaukas, ypatingai patinka karšiams ir labai gerai pritraukia bei išlaiko žuvį jaukinamoje vietoje.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Sekret 1kg - karšis (raudonas)

  3,35 EUR

  Traper Sekret Bream Red - karšių žūklei skirtasjaukas, privilioja ir ilgai išlaiko žuvį jaukinamoje vietoje. Jaukas raudonos spalvos, saldaus kvapo. Puikiai tinka tiek karšiams, tiek kitoms žuvims.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Sekret 1kg - Karšis (marcipanas)

  3,35 EUR

  Traper Sekret Bream Marcepan - meškeriotojų pamėgtas, patikimas jaukas marcipanų kvapo, puikiai privilios ir pritrauks karšius į jaukinamą vietą. Jaukas yra žalios spalvos, orientuotas karšių žvejyboje, bet taip pat puikiai tinka gaudyti ir kitas taikias žuvis. Vienas iš populiariausių jaukų žvejojant Kauno Mariose. 

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Feeder 1kg

  2,50 EUR

  Traper Feeder - jaukas skirtas dugninei/feeder tipo žūklei. Įvairus kvapų ir priedų mišinys yra orentuotas karšių žūklėje pritraukti daugiau laimikių.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti