Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Traper

 • Granuliuotas jaukas Traper Granulate 1kg

  2,65 EUR

  Traper granuliuotas jaukas skirtas pagardinti jūsų jauką arba pasijaukinti žvejojamą vietą. Jaukas yra stambios frakcijos, granulės skersmuo 5mm. Puikiai tinka karpiams, karosams, karšiams ir kitai stambiai žuviai. Galima rinktis iš skirtingų spalvų bei skonių

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Bream Belge 1kg

  2,50 EUR

  Traper Bream Belge - jaukas specialiai sukurtas ir orientuotas naudoti karšių žūklėje. Jaukas pasižymi išskirtiniu skoniu ir kvapu, kuris greitai pritraukia karšius į jaukinamą vietą ir priverčia juos ilgai joje maitintis.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Feeder 1kg

  2,20 EUR

  Traper Feeder - jaukas skirtas dugninei/feeder tipo žūklei. Įvairus kvapų ir priedų mišinys yra orentuotas karšių žūklėje pritraukti daugiau laimikių.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Giant Lake 2,5kg

  5,80 EUR

  Traper Giant Lake - Šis jaukas gaminamas pagal išskirtinę sudedamūjų dalių receptūrą. Stambios, specealiai atrinktos jauko detalės, išmirkytos aktyvatoriuose ir medžiagose padidinančiuose stambių žuvų alkį bei norą maitintis. Šios serijos jaukas skirtas vilioti didelius karpius, lynus, amūrus, karosus ir karšius.
  Pritaikytas gaudyti ežeruose.

  Svoris 2,5kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Giant River 2,5kg

  5,80 EUR

  Giant River - Šis jaukas gaminamas pagal išskirtinę sudedamūjų dalių receptūrą. Stambios, specealiai atrinktos jauko detalės, išmirkytos biologiniuose aktyvatoriuose ir medžiagose padidinančiuose stambių žuvų alkį bei norą maitintis. Šios serijos jaukas skirtas vilioti didelius karšius, šapalus, meknes ir ūsorius. Puikiai tinka žvejybai upėje.

  Svoris 2,5kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Sekret "Feeder" Marcepan 1kg

  2,60 EUR

  Traper Sekret "Feeder" Marcepan meškeriotojų pamėgtas, patikimas jaukas marcipanų kvapo, puikiai privilios ir pritrauks karšius į jaukinamą vietą. Jaukas yra žalios spalvos, orientuotas karšių žvejyboje, bet taip pat puikiai tinka gaudyti ir kitas taikias žuvis.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Sekret Leszcz Česnakinis 1kg

  2,60 EUR

  Traper Sekret Leszcz - stipraus česnako kvapo, šviesios spalvos jaukas, ypatingai patinka karšiams ir labai gerai pritraukia bei išlaiko žuvį jaukinamoje vietoje.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Sekret Leszcz Raudonas 1kg

  2,60 EUR

  Traper Sekret Leszcz - karšių žūklei skirtas. Privilioja ir ilgai išlaiko žuvį jaukinamoje vietoje. Jaukas raudonos spalvos, saldaus kvapo. Puikiai tinka tiek karšiams, tiek kitoms žuvims.


  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Sekret Lin/Karas Marcepan 1kg

  2,60 EUR

  Traper Sekret Lin/Karas Marcepan - jaukas, marcipano kvapo, žalios spalvos, orientuotas gaudyti lynus ir karosus. Legendinis, žvejų pamėgtas jaukas bei pasiteisinęs daugybėje žvejybų!

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Sekret Marcepan Karšis 1kg

  2,60 EUR

  Traper Sekret Marcepan Karšis - meškeriotojų pamėgtas, patikimas jaukas marcipanų kvapo, puikiai privilios ir pritrauks karšius į jaukinamą vietą. Jaukas yra žalios spalvos, orientuotas karšių žvejyboje, bet taip pat puikiai tinka gaudyti ir kitas taikias žuvis. Vienas iš populiariausių jaukų žvejojant Kauno Mariose. 

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Sekret Marcepan Lin/Karas 2,5kg

  5,20 EUR

  Traper Sekret Marcepan Lin/Karas - meškeriotojų pamėgtas, patikimas jaukas marcipanų kvapo, puikiai privilios ir pritrauks karšius į jaukinamą vietą. Jaukas yra žalios spalvos, orientuotas lynų ir karosų žvejyboje, bet taip pat puikiai tinka gaudyti ir kitas taikias žuvis.

  Svoris - 2,5kg

  Peržiūrėti
 • Žieminis jaukas Traper Karšis 1kg

  2,00 EUR

  Traper Karšis - jaukas yra smulkios frakcijos, kad žuvys juo greitai nepasisotintų ir maitintųsi kol užkibs ant kabliuko su masalu. Dėl to labai gerai tinka žvejojant vėlyvą rudenį, žiemą ar pavasarį. Šaltuoju metų laiku, kad jaukas gerai išbrinktų, rekomenduojame jauką ruošti iš vakaro.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Žieminis jaukas Traper Universalus 1kg

  2,00 EUR

  Traper Universalus - jaukas yra smulkios frakcijos, kad žuvys juo greitai nepasisotintų ir maitintųsi kol užkibs ant kabliuko su masalu. Dėl to labai gerai tinka žvejojant vėlyvą rudenį, žiemą ar pavasarį. Šaltuoju metų laiku, kad jaukas gerai išbrinktų, rekomenduojame jauką ruošti iš vakaro.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti