Traper | Žvejybos reikmenys LT

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Traper

Prekinis ženklas „Traper" buvo įkurtas 1993 m. Vienas iš jos įkūrimo ir veiklos pagrindų - aistra ževjybai. Jų žvejybos kelionėse įgyta patirtis tiesiogiai perteikiama kokybiškais įvairiais gaminiais. Kompanija kuria įvairius jaukus, įvairioms žuvims, taip pat, asortimente turi ir įvairių priedų jaukams, boilių.

 • Jaukas Traper Groundbait 2,5kg - lynas/karosas

  6,20 EUR

  Traper Groundbait - linas ir karosas, iš naturalių komponentų pagamintas jaukas, skirtas karpinėms žuvims žvejoti.

  Svoris - 2,5kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Groundbait 1kg - karpis/lynas/karosas

  2,70 EUR

  Traper Groundbait - jaukas, skirtas karpiams, lynas ir karosams gaudyti. Specifiškas jauko kvapas ir salus skonis greitai privilioja žuvis į jaukinimo vietą ir ilgai jas išlaiko. Jauką, palaipsniui maišant, reikėtų sudrėkinti. Išmaišius, vienodam sudrėkinimui, mišinį pertrinti per sietelį. Pridėjus gyvų masalų, jaukas bus dar efektyvesnis.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Groundbait 1kg - karšis

  2,70 EUR

  Traper Groundbait - jaukas, skirtas karšiams gaudyti. Meduolių ir riešuto milteliai bei skystos melasos priedai intensyviai pagerina žvejybos rezultatą. Jauką, palaipsniui maišant, reikėtų sudrėkinti. Išmaišius, vienodam sudrėkinimui, mišinį pertrinti per sietelį. Pridėjus gyvų masalų, jaukas bus dar efektyvesnis.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Groundbait 1kg - lynas/karosas

  2,70 EUR

  Traper Groundbait - jaukas, skirtas lynams ir karosams gaudyti. Specifiškas jauko kvapas ir saldus skonis greitai privilioja žuvis į žuvis ir ilgai jas išlaiko. Jauką, palaipsniui maišant, reikėtų sudrėkinti. Išmaišius, vienodam sudrėkinimui, mišinį pertrinti per sietelį. Pridėjus gyvų masalų, jaukas bus dar efektyvesnis.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Groundbait 1kg - Feeder

  2,70 EUR

  Traper Groundbait - jaukas, tinkamas visoms taikioms žuvims žvejoti. Labai greitai ir stipriai veikiantis jaukas, puikiai tinka žvejybai ežeruose, kanaluose ar upėse. Jauką, palaipsniui maišant, reikėtų sudrėkinti. Išmaišius, vienodam sudrėkinimui, mišinį pertrinti per sietelį. Pridėjus gyvų masalų, jaukas bus dar efektyvesnis.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Granuliuotas jaukas Traper Granulate 5mm 1kg

  3,10 EUR

  Traper Granulate - granuliuotas jaukas, skirtas pagardinti jauką arba jaukinti žvejojamą vietą. Jaukas yra stambios frakcijos, granulės skersmuo yra 5mm. Puikiai tinka karpiams, karosams, karšiams ir kitai stambiai žuviai.

  Galima pasirinkti iš skirtingų skonių.
  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Groundbait 1kg - universalus

  2,70 EUR

  Traper Groundbait - universalus, iš naturalių komponentų pagamintas jaukas, skirtas karpinėms žuvims žvejoti.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Sekret 1kg - karšis (juodas)

  3,40 EUR

  Traper Sekret - jaukai pagaminami iš atrinktų, geriausios kokybės ingredientų, kuriems terminis apdorojimas taikomas po to, kai įsisavina aromato ir skonio savybes. Puikiai tinka žvejyboje prasto žuvų maitinimosi sąlygomis. Prieš arba po drėkinimo, patartina jauką pratrinti pro sietelį, taip jis taps puresnis.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Sekret 1kg - karšis (karamelė)

  3,40 EUR

  Traper Sekret - jauke juntamas išraiškingas karamelės kvapas. Jaukai pagaminami iš atrinktų, geriausios kokybės ingredientų, kuriems terminis apdorojimas taikomas po to, kai įsisavina aromato ir skonio savybes. Puikiai tinka žvejyboje prasto žuvų maitinimosi sąlygomis. Prieš arba po drėkinimo, patartina jauką pratrinti pro sietelį, taip jis taps puresnis.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Paruoštos peletės Traper Method Feeder Pellets Ready 500g

  4,49 EUR

  Traper Method Feeder Pellets - method feeder peletės paruoštos 2mmgranulės yra šlapios ir paruoštos naudoti žvejybai. Peletės yra pagamintos iš natūralių ingredientų, pasižyminčių specifinėmis lipniomis savybėmis, kurios palaipsniui išskyria skonio mikrodaleles.

  Galima pasirinkti iš skirtingų skonių.
  Svoris - 500g 
  Dydis - 2mm

  Peržiūrėti
 • Džiūvėsėliai Traper GST 400g - fluo žali

  4,30 EUR

  Traper fluo žali džiūvėsėliai skirti pagardinti jauką ir suteikti jam išskirtinumo. Džiūvėsėliai ne tik pritraukia žuvį į jaukinamą vietą, bet ir ilgai ją išlaiko jaukinimo vietoje.

  Peržiūrėti
 • Džiūvėsėliai Traper GST 400g - geltona/raudona mix

  4,30 EUR

  Traper spalvoti džiūvėsėliai skirti pagardinti jauką ir suteikti jam išskirtinumo. Džiūvėsėliai ne tik pritraukia žuvį į jaukinamą vietą, bet ir ilgai ją išlaiko jaukinimo vietoje.

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Sekret 2,5kg - lynas/karosas (marcipanas)

  7,70 EUR

  Traper Sekret Marcepan Lin/Karas - meškeriotojų pamėgtas, patikimas jaukas marcipanų kvapo, puikiai privilios ir pritrauks karšius į jaukinamą vietą. Jaukas yra žalios spalvos, orientuotas lynų ir karosų žvejyboje, bet taip pat puikiai tinka gaudyti ir kitas taikias žuvis.

  Svoris - 2,5kg

  Peržiūrėti
 • Žieminis jaukas Traper Winter Groundbait 750g

  3,50 EUR

  Jaukas skirtas gaudyti žuvis žiemos sezono metu. Naudojamas žvejojant šaltuoju sezonu ežeruose, upėse bei iš po ledo. Atitinkamai parinkti priedai šiam jaukui neleidžia žuvims pasitotinti bei jas ilgai išlaiko jaukinamoje vietoje. Į jauką įdėjus lervų, dzikų ar kitų gyvų masalų padidėja mišinio efektingumas.

  Svoris - 750g

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Giant River 2,5kg

  6,80 EUR

  Giant River - Šis jaukas gaminamas pagal išskirtinę sudedamūjų dalių receptūrą. Stambios, specealiai atrinktos jauko detalės, išmirkytos biologiniuose aktyvatoriuose ir medžiagose padidinančiuose stambių žuvų alkį bei norą maitintis. Šios serijos jaukas skirtas vilioti didelius karšius, šapalus, meknes ir ūsorius. Puikiai tinka žvejybai upėje.

  Svoris 2,5kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Giant Lake 2,5kg

  6,80 EUR

  Traper Giant Lake - šis jaukas gaminamas pagal išskirtinę sudedamūjų dalių receptūrą. Stambios, specealiai atrinktos jauko detalės, išmirkytos aktyvatoriuose ir medžiagose padidinančiuose stambių žuvų alkį bei norą maitintis. Šios serijos jaukas skirtas vilioti didelius karpius, lynus, amūrus, karosus ir karšius. Pritaikytas gaudyti ežeruose.

  Svoris - 2,5kg

  Peržiūrėti
 • Boiliai Traper Method Feeder Pop Up 10mm

  5,10 EUR

  Traper Method Feeder Pop Up - plaukiantys boiliukai, kurie jau spėjo užsitarnauti gerą vardą tarp žvejų. Kylančius boiliukus godžiai valgo karšiai, lynai, karosai, karpiai ir kitos žuvys. Pagaminti iš natūralių, aukštos kokybės medžiagų, boiliai išsiskiria savo plūdrumu, spalvų bei skonių įvairove ir efektyvumu. Puikiai tiks naudoti gaudant plauko sistema, method feeder būdu arba paprasta dugnine.

  Galima pasirinkti iš skirtingų skonių.
  Dydis - 10mm

  Peržiūrėti
 • Paruoštas jaukas Traper Method Feeder Ready 750g

  4,10 EUR

  Traper Method Feeder Ready - iš karto paruoštas ir specialiai sukurtas jaukas gaudyti Method Feeder šėryklomis. Jauko nereikia nei šlapinti, nei drėkinti, tik įdėti į Method Feeder formelę ir užspausti šėryklą. Jaukas idealiai prilimpa ir laikosi šėrykloje iki užmetimo ir dugno pasiekimo, o nukritęs pasiskleidžia šalia šėryklos ir vilioja žuvį. Puikiai tinka gaudyti karpius, karšius, lynus bei kitą žuvį tiek su boiliukais arba pop up masalais, tiek su gyvais masalais.

  Galima pasirinkti iš skirtingų skonių.
  Svoris - 750g

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Big Carp 2,5kg

  7,60 EUR

  Traper jaukas pagamintas iš stambiai maltų, natūralių komponentų. Ypatingai stiprus kvapas puikiai pritraukia žuvį į jaukinamą vietą. Pritaikytas karpiams, bet tinka ir kitai stambesnei žuviai. Galima rinktis iš braškių bei vanilės skonių.

  Svoris - 2,5kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Traper Sekret 1kg - lynas/karosas (marcipanas)

  3,35 EUR

  Traper Sekret Lin/Karas Marcepan - jaukas, marcipano kvapo, žalios spalvos, orientuotas gaudyti lynus ir karosus. Legendinis, žvejų pamėgtas jaukas bei pasiteisinęs daugybėje žvejybų!

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti