Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Jaxon

Lenkų „Jaxon" prekinis ženklas gyvuoja nuo 1985 m. ir yra viena didžiausių žvejybos įmonių Vidurio Europoje, siūlanti itin platų žvejybos reikmenų asortimentą - nuo meškerių, ričių, valų iki kabliukų, masalų ir kitų žvejybos reikmenų. „Jaxon" prekinis ženklas naudojasi taisykle - kainos ir kokybės santykis. Visus gaminius įvairiais lygiais testuoja geriausių meškeriojimo ekspertų komanda. 

 • Žieminis spiningėlis Jaxon 58,5cm

  13,50 EUR

  Lengvas, tvirtas žieminis spiningėlis, kuris neturi paskutiniojo žiedelio, todėl galima žvejoti su sargeliu ir naudoti įvarius žieminius masalus, tokius kaip: velniukų sistemos, balansyrai ar blizgutės. Sargelis puikiai perduos žuvies kibimus.

  Ilgis - 58,5cm
  Svoris - 65g

  Peržiūrėti
 • Svarstyklės iki 50kg

  6,55 EUR

  Galima sverti žuvį ir įvairius daiktus. Turi patogų kablį ant kurio galima pakabinti įvairius daiktus. Naudojamos AAA baterijos. Pravartus įrankis žvejyboje, jei norėtumėt pasverti savo laimikio svorį.

  Svėrimo svoris - iki 50kg
  Spalva gali skirtis.

  Peržiūrėti
 • Slyvučių rinkinys 2,5-5g Jaxon

  7,60 EUR

  Įvairių svorių slyvučių komplektas su termokembriku. Švinukų svoriai nuo 2,5 iki 5 gramų.

  Peržiūrėti
 • Slyvučių rinkinys 0,5-3g Jaxon

  7,20 EUR

  Įvairių svorių slyvučių komplektas su termokembriku. Dažniausiai naudojamas plūdinėje žūklėje. Švinukų svoriai nuo 0,5 iki 3 gramų.

  Peržiūrėti
 • Batų apkaustai/katės Jaxon

  12,80 EUR

  Batų apkaustus/kates rekomenduojama dėtis ant botų ar kitų žieminių batų einant ledu ar kitu slidžių paviršiumi. Apkaustai suteikia geresnį sukibimą su slidžia danga, tuo pat metu apsaugodama nuo kritimų, paslydimų ar kitų nemalonių įvykių ant ledo. Turi 10 vnt. spyglių. Komplekte yra 2 vnt.

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių:
  M - 36-41
  L - 41-45
  XL - 45-47

  Peržiūrėti
 • Guminukas Jaxon Intensa Hegemon 13cm

  1,69 EUR

  Jaxon Intensa Hegemon - ypatingai kibūs, iš minkštos bei tvirtos gumos pagaminti masalai, skirti įvairiems plėšrūnams medžioti. Puikiai dirba gaudant „jig'avimo" būdu. Ešerys, lydeka ar sterkas neatsispirs šio masalo spalvoms ir masalas išprovokuos kibimą. Parduodama po 1 vnt.

  Ilgis - 13cm
  Svoris - 10g

  Peržiūrėti
 • Guminukas Jaxon Intensa Hegemon 11cm

  1,59 EUR

  Jaxon Intensa Hegemon - ypatingai kibūs, iš minkštos bei tvirtos gumos pagaminti masalai, skirti įvairiems plėšrūnams medžioti. Puikiai dirba gaudant „jig'avimo" būdu. Ešerys, lydeka ar sterkas neatsispirs šio masalo spalvoms ir masalas išprovokuos kibimą. Parduodama po 1 vnt.

  Ilgis - 11cm
  Svoris - 7g

  Peržiūrėti
 • Guminukas Jaxon Intensa 12,5cm

  1,49 EUR

  Jaxon Intensa - ypatingai kibūs, iš minkštos bei tvirtos gumos pagaminti masalai, skirti įvairiems plėšrūnams medžioti. Puikiai dirba gaudant „jig'avimo" būdu. Ešerys, lydeka ar sterkas neatsispirs šio masalo spalvoms ir masalas išprovokuos kibimą. Parduodama po 1 vnt.

  Ilgis - 12,5cm
  Svoris - 12g

  Peržiūrėti
 • Gumelės Jaxon Method Feeder

  2,50 EUR

  4mm silikoninės gumelės, skirtos peletėms, boiliams, wafteriams, musės lervoms ar uodo truklio lervoms. Pakuotėje yra 20 vnt.

  Peržiūrėti
 • Povandeninė plūdė Jaxon

  4,50 EUR

  Povandeninė plūdė, skirta šamų žūklei, masalo pakėlimui.

  Galima pasirinkti iš 24 arba 40g.

  Peržiūrėti
 • Švinukų rinkinys 0,2-1g Jaxon

  3,60 EUR

  Įvairių svorių užspaudžiamų švinų komplektas Jaxon. Dažniausiai naudojamas plūdinėje žūklėje. Švinukų svoriai nuo 0,2 iki 1 gramo.

  Bendras svoris 100g

  Peržiūrėti
 • Meškerė Jaxon Ice Rod-Flat Tip Medium

  14,00 EUR

  Jaxon Ice Rod-Flat Tip Medium - universali meškerė su integruotu sargeliu. Spiningėlio galas yra plokščias, kas suteikia spiningėliui papildomo jautrumo ir tvirtumo. Spiningėlis turi iš viršaus užsukumą EVA ritės laikiklį. Meškerės kietumas leis lengvai pakirsti žuvį, o sargelio minkštumas - matyti visus kibimus. Kadangi sargelis integruotas, žvejojant valas nesikabins už papildomų išsikišusių detalių. Ant meškerės sudėti didelio skersmens žiedeliai. Sargelis taip pat su dideliais žiedais, dėl to nereikės dažnai jų valyti nuo susidariusio ledo šaltomis žiemos dienomis. 

  Ilgis - 60cm

  Peržiūrėti
 • Meškerė Jaxon Ice Rod-Flat Tip Light

  14,00 EUR

  Jaxon Ice Rod-Flat Tip Light - universali meškerė su integruotu sargeliu. Spiningėlio galas yra plokščias, kas suteikia spiningėliui papildomo jautrumo ir tvirtumo. Spiningėlis turi iš viršaus užsukumą EVA ritės laikiklį. Meškerės kietumas leis lengvai pakirsti žuvį, o sargelio minkštumas - matyti visus kibimus. Kadangi sargelis integruotas, žvejojant valas nesikabins už papildomų išsikišusių detalių. Ant meškerės sudėti didelio skersmens žiedeliai. Sargelis taip pat su dideliais žiedais, dėl to nereikės dažnai jų valyti nuo susidariusio ledo šaltomis žiemos dienomis. 

  Ilgis - 60cm

  Peržiūrėti
 • Blizgė/vartiklė Jaxon Karas Perk 18g

  3,60 EUR

  Jaxon Karas Perk - veiksminga įvairiausiose sąlygose ir naudojama visais metų laikais.Šią blizgę spiningo ekspertai siūlo įtraukti į savo arsenalą ne tik patyrusiems, kurie ieško veiksmingų masalų kaprizingoms lydekoms ir stambiems ešeriams, bet ir vykstantiems į kitus kraštus ir meškeriosiantiems nepažįstamose žūklavietėse. 

  Galima pasirinkti iš skirtingų spalvų.
  Svoris - 18g

  Peržiūrėti
 • Blizgė/vartiklė Jaxon Holo Select 20g

  4,20 EUR

  Puiki blizgė užsitarnavusi ne vieno žvejo rekomendacijas gaudant lydekas.

  Galima pasirinkti iš skirtingų spalvų.
  Svoris - 20g

  Peržiūrėti
 • Pavadėlinė Jaxon AK-DR902

  12,00 EUR

  Pavadelinė Jaxon - padės tvarkingai turėti su savim žvejyboje didelį kiekį, įvairių ilgių pavadėlių.

  Ilgis - 34cm.

  Peržiūrėti
 • Guminukas Jaxon Intensa 11cm

  1,10 EUR

  Jaxon Intensa - ypatingai kibūs, iš minkštos bei tvirtos gumos pagaminti masalai, skirti įvairiems plėšrūnams medžioti. Puikiai dirba gaudant „jig'avimo" būdu. Ešerys, lydeka ar sterkas neatsispirs šio masalo spalvoms ir masalas išprovokuos kibimą. Parduodama po 1 vnt.

  Ilgis - 11cm
  Svoris - 9g

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Jaxon Fenix FS 50

  13,70 EUR

  Jaxon Fenix FS 50 - įmontuotas vienas guolis, jos perdavimas yra 5.2:1, būgnelis talpina 0,16mm/220m valo, sveria 140g. Ritė turi priekinį stabdį, iš grafito pagamintą būgnelį. Gražaus dizaino bei gerai besisukanti ritė.

  Peržiūrėti
 • Žieminė Feeder meškerė Mistrall Grizzly 41cm

  20,00 EUR

  Žieminė Feeder meškerė Mistrall Grizzly su 4 skirtingo jautrumo keičiamomis galūnėmis.
  Universali patogi meškerė, tinkanti gaudyti įvairiais masalais. Viršūnėlės plačiais žiedeliais, o vienas galiukas, be paskutinio žiedelio - ant galūnės galima uždėti sargelį. Meškerė puikiai tinka žieminiai karšių, selevų ar kitų žuvų žvejybai.

  Meškerės ilgis - 41cm
  Svoris - 58g
  Transportavimo ilgis - 24cm

  Peržiūrėti
 • Švinukų rinkinys 1-2,9g Jaxon

  3,69 EUR

  Įvairių svorių užspaudžiamų švinų komplektas Jaxon. Švinukų svoriai nuo 1 iki 2,9ggramų. Bendras svoris 100g.

  Peržiūrėti