Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Lorpio

 • Fluorescenciniai džiūvėsėliai Lorpio Super Fluo Green 400g

  3,50 EUR

  Lorpio flourescenciniai žali džiūvėsėliai, skirti pagardinti jauką ir suteikti jam išskirtinumo. Džiūvėsėliai ne tik pritraukią žuvį į jaukinamą vietą, bet ir ilgai ją išlaiko joje. Džiūvėsėlių frakcija 2-4mm.

  Svoris - 400g

  Peržiūrėti
 • Fluorescenciniai džiūvėsėliai Lorpio Super Fluo Orange 400g

  3,50 EUR

  Lorpio flourescenciniai oranžiniai džiūvėsėliai, skirti pagardinti jauką ir suteikti jam išskirtinumo. Džiūvėsėliai ne tik pritraukią žuvį į jaukinamą vietą, bet ir ilgai ją išlaiko joje. Džiūvėsėlių frakcija 2-4mm.

  Svoris - 400g

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Feeder Mix 2kg - Light

  5,00 EUR

  Lorpio Feeder Mix - vidutinės frakcijos, žalios spalvos jaukas, pagamintas iš skrudintų, maltų aliejinių augalų sėklų, geros kokybės ingredientų. Vidutiniškai lipnus, gerai laikosi šėrykloje, bet nukritęs į dugną, puikiai pasisklaido ir sukuria matomą žalią debesį, kuris pritraukia karpį, karosą, karšį ir lynus.

  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Feeder Mix 2kg - Medium

  5,00 EUR

  Lorpio Feeder Mix - vidutinės frakcijos, raudonos spalvos jaukas, pagamintas iš skrudintų, maltų aliejinių augalų sėklų, geros kokybės ingredientų. Vidutiniškai lipnus, gerai laikosi šėrykloje, bet nukritęs į dugną, puikiai pasisklaido ir sukuria matomą raudoną debesį, kuris pritraukia karpį, karosą, karšį ir lynus.

  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Feeder Special 2kg - Medium

  5,75 EUR

  Lorpio Feeder Special - jaukų serija, skirta dugninei žūklei. Kruopščiai atrinkti ingredientai vilioja žuvis į kibimo vietą, nuolat skatindami maitintis. Medium tipo jaukas tiks žvejoti tiek sekliuose, tiek tenkančiuose vidutinio gylio vandens telkiniuose.

  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Magnetic Barbel 2kg

  5,80 EUR

  Lorpio Magnetic Barbel - jaukai yra pamėgti tiek tarp žvejų megėjų, tiek tarp profesionalų. Kruopščiai atrinkti aukščiausios rūšies komponentai pritraukia žuvį ir ilgai išlaiko ją jaukinamoje vietoje. Stambios frakcijos jaukas, pasižymi savo saldžiu kvapu. Puikiai tinka gaudant karšius, ūsorius, plakius ir kitas žuvis. Žvejų pamėgtas jaukas dažnai naudojamas gaudant upėse.

  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Magnetic Bream 2kg

  5,80 EUR

  Lorpio Magnetic - jaukai yra pamėgti tiek tarp žvejų megėjų, tiek tarp profesionalų. Kruopščiai atrinkti aukščiausios rūšies komponentai pritraukia žuvį ir ilgai išlaiko ją jaukinamoje vietoje. Karšių žūklei skirtas jaukas yra saldaus kvapo su vidutinės ir stambesnės frakcijos elementais. Šviesios spalvos jauką galima naudoti tiek įvairios, taikios žuvies žvejyboje.

  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Magnetic Bream River 2kg

  5,80 EUR

  Lorpio Magnetic Bream River - jaukai yra pamėgti tiek tarp žvejų megėjų, tiek tarp profesionalų. Kruopščiai atrinkti aukščiausios rūšies komponentai pritraukia žuvį ir ilgai išlaiko ją jaukinamoje vietoje. Upei skirtas jaukas karšių žvejybai yra lipnesnis ir jo taip greit neišplauna srovė. Puikiai tinka naudoti ir gaudant kitas taikias žuvis.

  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Magnetic Carassio 2kg

  5,80 EUR

  Lorpio Magnetic Carassio - jaukai yra pamėgti tiek tarp žvejų megėjų, tiek tarp profesionalų. Kruopščiai atrinkti aukščiausios rūšies komponentai pritraukia žuvį ir ilgai išlaiko ją jaukinamoje vietoje. Į karosų žūklę orientuotas jaukas, pateikia būtent šios žuvies mėgstamus komponentus ir suaktyvina jos kibimus. Galima rinktis iš Redworm arba saldaus vanilės skonio.

  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Magnetic Tench 2kg

  5,80 EUR

  Lorpio Magnetic Tench - jaukai yra pamėgti tiek tarp žvejų megėjų, tiek tarp profesionalų. Kruopščiai atrinkti aukščiausios rūšies komponentai pritraukia žuvį ir ilgai išlaiko ją jaukinamoje vietoje. Lynams skirtas jaukas, pasižymi savo išskirtiniu slieku kvapu bei pašaro stuktūra. Jame yra stambesnių komponentų ir florosensinių džiūvesėlių. Gerai veikiantis jaukas orientuotas žvejojant stambius lynus.

  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Magnetic Tench Marcepan 2kg

  5,80 EUR

  Lorpio Magnetic Tench - jaukai yra pamėgti tiek tarp žvejų mėgėjų, tiek tarp profesionalų. Kruopščiai atrinkti aukščiausios rūšies komponentai pritraukia žuvį ir ilgai išlaiko ją jaukinamoje vietoje. Lynams skirtas jaukas, pasižymi savo išskirtiniu marcipano kvapu bei pašaro struktūra. Jame yra stambesnių komponentų ir fluoroscensinių džiūvėsėlių. Gerai veikiantis jaukas orientuotas žvejojant stambius lynus.

  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Mega Mix 1kg - Carp Scopex Vanilla

  2,60 EUR

  Lorpio Mega Mix - populiarus, meškeriotojų vertinimas dėl universalumo jaukas, kuris vienodai tinkamas tiek stovinčiuose, tiek tekančiuose vandens telkiniuose. Į jauką įdėjus priedus, jis vilios karpius, skatins juos intensyviai maitintis jaukinamoje vietoje. 

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Mega Mix 1kg - Roach Chocolate

  2,60 EUR

  Lorpio Mega Mix - populiarus, meškeriotojų vertinimas dėl universalumo jaukas, kuris vienodai tinkamas tiek stovinčiuose, tiek tekančiuose vandens telkiniuose. Į jauką įdėjus priedus, jis vilios kuojas, skatins jas intensyviai maitintis jaukinamoje vietoje. 

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Mega Mix 1kg - Universal

  2,60 EUR

  Lorpio Mega Mix - populiarus, meškeriotojų vertinimas dėl universalumo jaukas, kuris vienodai tinkamas tiek stovinčiuose, tiek tekančiuose vandens telkiniuose. Į jauką įdėjus priedus, jis vilios karšius, karpius ir kuojas, skatins jas intensyviai maitintis jaukinamoje vietoje. 

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Perfect Mix 1kg - Bream River

  2,85 EUR

  Lorpio Perfect Mix - vidutinės frakcijos, lipnus, geltonos spalvos jaukas, pagamintas iš skrudintų, maltų aliejinių augalų sėklų, geros kokybės ingredientų. Lorpio jauko spalvas, aromatus ir skonius suderino su žuvų skoniais, taip sukurdami dar vieną sėkmingą jaukų seriją. Šis jaukas puikiai vilios ne tik karšius tekančiame vandenyje, bet ir kitas žuvis.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Perfect Mix 1kg - Bream Yellow

  2,85 EUR

  Lorpio Perfect Mix - vidutinės frakcijos, geltonos spalvos jaukas, pagamintas iš skrudintų, maltų aliejinių augalų sėklų, geros kokybės ingredientų. Lorpio jauko spalvas, aromatus ir skonius suderino su žuvų skoniais, taip sukurdami dar vieną sėkmingą jaukų seriją. Šis jaukas puikiai vilios ne tik karšius, bet ir kitas žuvis.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Perfect Mix 1kg - Carp Red

  2,85 EUR

  Lorpio Perfect Mix - vidutinės frakcijos, raudonos spalvos jaukas, pagamintas iš skrudintų, maltų aliejinių augalų sėklų, geros kokybės ingredientų. Lorpio jauko spalvas, aromatus ir skonius suderino su žuvų skoniais, taip sukurdami dar vieną sėkmingą jaukų seriją. Šis jaukas puikiai vilios ne tik karpius, bet ir kitas žuvis.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Perfect Mix 1kg - Carp Yellow

  2,85 EUR

  Lorpio Perfect Mix - vidutinės frakcijos, geltonos spalvos jaukas, pagamintas iš skrudintų, maltų aliejinių augalų sėklų, geros kokybės ingredientų. Lorpio jauko spalvas, aromatus ir skonius suderino su žuvų skoniais, taip sukurdami dar vieną sėkmingą jaukų seriją. Šis jaukas puikiai vilios ne tik karpius, bet ir kitas žuvis.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Perfect Mix 1kg - Tench Green

  2,85 EUR

  Lorpio Perfect Mix - vidutinės frakcijos, žalios spalvos jaukas, pagamintas iš skrudintų, maltų aliejinių augalų sėklų, geros kokybės ingredientų. Lorpio jauko spalvas, aromatus ir skonius suderino su žuvų skoniais, taip sukurdami dar vieną sėkmingą jaukų seriją. Šis jaukas puikiai vilios ne tik lynus, bet ir kitas žuvis.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Kanapių sėklos Lorpio 450g

  3,80 EUR

  Lorpio kanapių sėklos - kanapių sėklos, naudojamos kaip papildas jaukų rupumui didinti ruošiant jauką didelių žuvų jaukinimui ir žvejybai. Kanapės dar naudojamos kaip spood'mix karpių žūklėje. Šios sėklos labai patrauklios žuvų mityboje išskirtiniu aromatu ir skonio savybėmis.  

  Svoris - 450g

  Peržiūrėti