Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Lorpio

 • Fluorescenciniai džiūvėsėliai Lorpio Super 400g - Fluo Orange

  3,50 EUR

  Lorpio flourescenciniai oranžiniai džiūvėsėliai, skirti pagardinti jauką ir suteikti jam išskirtinumo. Džiūvėsėliai ne tik pritraukią žuvį į jaukinamą vietą, bet ir ilgai ją išlaiko joje. Džiūvėsėlių frakcija 2-4mm.

  Svoris - 400g

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Grand Prix 1kg - Big Bream
  • Nauja

  Jaukas Lorpio Grand Prix 1kg - Big Bream

  5,95 EUR

  Lorpio Grand Prix - išskirtinė jaukų serija, pagaminta iš aukščiausios kokybės atrinktų ingredientų pagal Europos čempiono ir du kartus Pasaulio vicečempiono Piotro Lorenco receptą. Aromatas, skonis, granuliacija ir spalvos puikiai derinami pagal kiekvieną žuvies rūšį. Tai yra vienas iš geriausių jaukų rinkoje. Puikiai tinka dideliems karšiams vilioti. 

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Grand Prix 1kg - Bream
  • Nauja

  Jaukas Lorpio Grand Prix 1kg - Bream

  5,95 EUR

  Lorpio Grand Prix - išskirtinė jaukų serija, pagaminta iš aukščiausios kokybės atrinktų ingredientų pagal Europos čempiono ir du kartus Pasaulio vicečempiono Piotro Lorenco receptą. Aromatas, skonis, granuliacija ir spalvos puikiai derinami pagal kiekvieną žuvies rūšį. Tai yra vienas iš geriausių jaukų rinkoje. Puikiai tinka karšiams vilioti. 

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Grand Prix 1kg - Bream Black
  • Nauja

  Jaukas Lorpio Grand Prix 1kg - Bream Black

  5,95 EUR

  Lorpio Grand Prix - išskirtinė jaukų serija, pagaminta iš aukščiausios kokybės atrinktų ingredientų pagal Europos čempiono ir du kartus Pasaulio vicečempiono Piotro Lorenco receptą. Aromatas, skonis, granuliacija ir spalvos puikiai derinami pagal kiekvieną žuvies rūšį. Tai yra vienas iš geriausių jaukų rinkoje. Juodos spalvos jaukas, puikiai tinka karšiams vilioti. 

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Grand Prix 1kg - River
  • Nauja

  Jaukas Lorpio Grand Prix 1kg - River

  5,95 EUR

  Lorpio Grand Prix - išskirtinė jaukų serija, pagaminta iš aukščiausios kokybės atrinktų ingredientų pagal Europos čempiono ir du kartus Pasaulio vicečempiono Piotro Lorenco receptą. Aromatas, skonis, granuliacija ir spalvos puikiai derinami pagal kiekvieną žuvies rūšį. Tai yra vienas iš geriausių jaukų rinkoje. Jaukas puikiai tinka žvejybai tekančiuose vandens telkiniuose. 

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Grand Prix 1kg - Roach
  • Nauja

  Jaukas Lorpio Grand Prix 1kg - Roach

  5,95 EUR

  Lorpio Grand Prix - išskirtinė jaukų serija, pagaminta iš aukščiausios kokybės atrinktų ingredientų pagal Europos čempiono ir du kartus Pasaulio vicečempiono Piotro Lorenco receptą. Aromatas, skonis, granuliacija ir spalvos puikiai derinami pagal kiekvieną žuvies rūšį. Tai yra vienas iš geriausių jaukų rinkoje. Jaukas puikiai tinka kuojoms vilioti. 

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Magnetic 2kg - Big Carp
  • Nauja

  Jaukas Lorpio Magnetic 2kg - Big Carp

  7,95 EUR

  Lorpio Magnetic - itin pamėgti jaukai tiek tarp žvejų mėgėjų, tiek tarp profesionalų. Kruopščiai atrinkti aukščiausios rūšies komponentai pritraukia žuvį ir ilgai išlaiko ją jaukinamoje vietoje. Karpiams, karšiams ir lynams skirtas jaukas, pasižymi medaus kvapu bei stambia struktūra. Jame yra stambesnių komponentų ir fluoroscensinių džiūvėsėlių.

  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Magnetic 2kg - Bream

  7,95 EUR

  Lorpio Magnetic - jaukai yra pamėgti tiek tarp žvejų megėjų, tiek tarp profesionalų. Kruopščiai atrinkti aukščiausios rūšies komponentai pritraukia žuvį ir ilgai išlaiko ją jaukinamoje vietoje. Karšių žūklei skirtas jaukas yra saldaus kvapo su vidutinės ir stambesnės frakcijos elementais. Šviesios spalvos jauką galima naudoti tiek įvairios, taikios žuvies žvejyboje.

  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Magnetic 2kg - Bream River

  7,95 EUR

  Lorpio Magnetic - jaukai yra pamėgti tiek tarp žvejų megėjų, tiek tarp profesionalų. Kruopščiai atrinkti aukščiausios rūšies komponentai pritraukia žuvį ir ilgai išlaiko ją jaukinamoje vietoje. Upei skirtas jaukas karšių žvejybai yra lipnesnis ir jo taip greit neišplauna srovė. Puikiai tinka naudoti ir gaudant kitas taikias žuvis.

  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Magnetic 2kg - Carassio Vanilla
  • Nauja

  Jaukas Lorpio Magnetic 2kg - Carassio Vanilla

  7,95 EUR

  Lorpio Magnetic - jaukai yra pamėgti tiek tarp žvejų megėjų, tiek tarp profesionalų. Kruopščiai atrinkti aukščiausios rūšies komponentai pritraukia žuvį ir ilgai išlaiko ją jaukinamoje vietoje. Į karosų žūklę orientuotas jaukas, pateikia būtent šios žuvies mėgstamus komponentus ir suaktyvina jos kibimus.

  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Magnetic 2kg - Tench Marcepan

  7,95 EUR

  Lorpio Magnetic - jaukai yra pamėgti tiek tarp žvejų mėgėjų, tiek tarp profesionalų. Kruopščiai atrinkti aukščiausios rūšies komponentai pritraukia žuvį ir ilgai išlaiko ją jaukinamoje vietoje. Lynams skirtas jaukas, pasižymi savo išskirtiniu marcipano kvapu bei pašaro struktūra. Jame yra stambesnių komponentų ir fluoroscensinių džiūvėsėlių. Gerai veikiantis jaukas orientuotas žvejojant stambius lynus.

  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Lorpio Magnetic 2kg - Tench Red Worm

  7,95 EUR

  Lorpio Magnetic Tench - jaukai yra pamėgti tiek tarp žvejų megėjų, tiek tarp profesionalų. Kruopščiai atrinkti aukščiausios rūšies komponentai pritraukia žuvį ir ilgai išlaiko ją jaukinamoje vietoje. Lynams skirtas jaukas, pasižymi savo išskirtiniu slieku kvapu bei pašaro stuktūra. Jame yra stambesnių komponentų ir florosensinių džiūvesėlių. Gerai veikiantis jaukas orientuotas žvejojant stambius lynus.

  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Kanapių sėklos Lorpio 450g

  3,80 EUR

  Lorpio kanapių sėklos - kanapių sėklos, naudojamos kaip papildas jaukų rupumui didinti ruošiant jauką didelių žuvų jaukinimui ir žvejybai. Kanapės dar naudojamos kaip spood'mix karpių žūklėje. Šios sėklos labai patrauklios žuvų mityboje išskirtiniu aromatu ir skonio savybėmis.  

  Svoris - 450g

  Peržiūrėti
 • Klijai gyviems masalams Lorpio Stiki Maggot

  2,80 EUR

  Lorpio Stiki Maggot - itin stiprūs, labai efektyvūs klijai gyviems masalams. 100% natūralus produktas. Nuplautus gyvus masalus sumaišykite su trupučiu klijų ir vandens mišiniu. Vandeniui išgaravus, klijai puikiai sukimba. Susidaręs masalų rutuliukas krenta į dugną ir po kurio laiko masalai išplinta į dugną. 

  Svoris - 100g

  Peržiūrėti
 • Klijai Lorpio 500g

  3,50 EUR

  Lorpio Klijai tai smulki ir lipni skirta jaukui suklijuoti masė. Puikiai tinka kai į jauką dedama atskirų, laisvų detalių, gyvų masalų ir kai žvejojama dideliame gylyje ar didelėje srovėje.

  Svoris - 500g

  Peržiūrėti
 • Priedas jaukui Lorpio Magnetic Aromat 200g - Bream

  2,99 EUR

  Lorpio Magnetic Aromat - aromatinis, kvepiantis atraktorius karšiui, dedamas į pagrindinį pašarą ir suteikiantis papildomo kvapo bei skonio efektą. Labai aukštos kokybės komponentai. Lorpio gaminius iš kitų gamintojų išskiria ilgametė praktika, didelė patirtis kuriant, įgyvendinant ir gaminant savo receptus. 

  Svoris - 200g

  Peržiūrėti
 • Priedas jaukui Lorpio Magnetic Aromat 200g - Carp
  • Nauja

  Priedas jaukui Lorpio Magnetic Aromat 200g - Carp

  2,99 EUR

  Lorpio Magnetic Aromat - aromatinis atraktorius, dedamas į pagrindinį pašarą ir suteikiantis papildomo kvapo bei skonio efektą. Labai aukštos kokybės komponentai. Lorpio gaminius iš kitų gamintojų išskiria ilgametė praktika, didelė patirtis kuriant, įgyvendinant ir gaminant savo receptus. 

  Svoris - 200g

  Peržiūrėti
 • Priedas jaukui Lorpio Magnetic Aromat 200g - Red Worm

  2,99 EUR

  Lorpio Magnetic Aromat - aromatinis, sliekų kvapą turintis atraktorius, dedamas į pagrindinį pašarą ir suteikiantis papildomo kvapo bei skonio efektą. Labai aukštos kokybės komponentai. Lorpio gaminius iš kitų gamintojų išskiria ilgametė praktika, didelė patirtis kuriant, įgyvendinant ir gaminant savo receptus. 

  Svoris - 200g

  Peržiūrėti
 • Priedas jaukui Lorpio Magnetic Aromat 200g - Strawberry

  2,50 EUR

  Lorpio Magnetic Aromat - aromatinis, braškių kvapo atraktorius, dedamas į pagrindinį pašarą ir suteikiantis papildomo kvapo bei skonio efektą. Labai aukštos kokybės komponentai. Lorpio gaminius iš kitų gamintojų išskiria ilgametė praktika, didelė patirtis kuriant, įgyvendinant ir gaminant savo receptus. 

  Svoris - 200g

  Peržiūrėti
 • Skystas papildas jaukui Lorpio Booster 500ml - Bream
  • Nauja

  Skystas priedas jaukui Lorpio Booster 500ml - Bream

  7,95 EUR

  Skonio ir kvapo stipriklis puikus priedas pagardinti jauką, suteikti jam išskirtinumo ir lengviau privilioti laimikį. Buteliuko užtenka 4-6kg jaukui paruošti. Papildą reikėtų atskiesti su vandeniu ir pradėti drėkinti jauką.

  Tūris - 500ml
  Skonis - karšis

  Peržiūrėti