Prekių sąrašas pagal prekės ženklą DAM

DAM - nuo seno žinomas prekinis ženklas tarp Lietuvos žvejų. Vokietijos kompanijos produkcija pasižymi geromis kainomis ir patikima kokybe. Žūklės įrankiai yra gaminami plačiu spektru.

DAM SUDERINA SAVO ISTORIJĄ IR TRADICIJĄ SU ŠIUOLAIKINIU IR INOVATYVIU PRODUKTŲ KŪRIMU

Terminas legendinis šiuolaikiniame pasaulyje kartais per daug vartojamas, ypač kai kalbama apie žvejybą, tačiau tai yra superlatyvas, puikiai apibūdinantis DAM (arba Deutsche Angelgeräte Manufaktur). Vokiškas prekės ženklas iš pradžių buvo įkurtas dar 1875 m., todėl jis tapo vienu seniausių žvejybos reikmenų prekių ženklų Žemėje. Per savo ilgą ir garsią istoriją DAM sulaukė daugybės puikių pagyrimų, įskaitant tai, kad aštuntajame dešimtmetyje buvo vienas pirmųjų Europos prekių ženklų, pasiūliusių meškeres, pagamintas tik iš anglies. visame pasaulyje žinomą „Quick reel“ prekės ženklą ir milijonus parduodamų EFFZETT suktukų ir šaukštų kūrimą. Turint daugiau nei 145 metų istoriją, tikrai neturėtų stebėtis, kad DAM pavyko pasiekti tokius pasiekimus ir yra taip gerai žinomas bei mylimas viso pasaulio meškeriotojų.

 

Galbūt vienas svarbiausių etapų DAM istorijoje buvo 2003 m., kai jis tapo Svendsen Sport grupės dalimi. Nuo tada, investuodamas ir sutelkęs dėmesį į nuolatines naujoves bei produktų kūrimą, prekės ženklas pasiekė daug. Visais savo gaminiais DAM siekia pasiūlyti įvairaus lygio meškeriotojams žvejybos reikmenis, kuriais jie gali pasikliauti – bet kokiomis kainomis. Nesvarbu, ar norite sugauti keletą dantytų plėšrūnų, pavyzdžiui, lydekų, sterkų ar ešerių, sutramdyti karpius ar sugauti sunkiai kovojančias sūraus vandens rūšis, pavyzdžiui, menkes, DAM turi atsakymus. DAM savo istoriją ir tradicijas sujungia su moderniu ir novatorišku gaminių kūrimu, užtikrinančiu aukščiausių kokybės standartų atitikimą, o visa tai orientuota į augančių šiandienos žvejų poreikių tenkinimą. DAM yra prekės ženklas, kuriuo žvejai pasitiki labai seniai ir pasitikės dar ilgiau.

 • Dėklas ritei DAM O.T.T. Reel Case

  12,20 EUR

  DAM O.T.T. Reel Case - nedidelis, lengvai valomos medžiagos dėklas, skirtas transportuoti ritę. Dėklas paminkštintas, kad ritė būtų apsaugota nuo išorinių pažeidimų. Dėklas užsisega patogiu nailoniniu užtrauktu.

  Matmenys - 10x20x16cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė DAM O.T.T. EVA Accesorie Bag M

  22,40 EUR

  DAM O.T.T. Eva Accesorie Bag S - EVA medžiagos dėžutė, su skaidriu PVC dangteliu. Dėžutę galima naudoti jauko maišymui ir laikymui, taip pat ir įvairiems aksesuarams susidėti.

  Talpa - 3.65L
  Matmenys - 21.5x14.5x6

  Peržiūrėti
 • Dėžutė DAM O.T.T. EVA Accesorie Bag S

  12,60 EUR

  DAM O.T.T. Eva Accesorie Bag S - EVA medžiagos dėžutė, su skaidriu PVC dangteliu. Dėžutėje galima laikyti užmaišytą jauką, taip pat ir įvairiems aksesuarams susidėti.

  Talpa - 1.8L
  Matmenys - 21.5x14.5x6

  Peržiūrėti
 • Dėžutė GURU Fusion 420

  20,99 EUR

  Guru Fusion - dėžutė, pagaminta iš tvirtos, itin praktiškos ir lengvai valomas EVA medžiagos. Atspari vandeniui. Tamsintas dangtelis apsaugo masalą nuo saulės spindulių. Puikiai tinka laikyti sausas ir išmirkytas granules.

  Matmenys:
  Ilgis - 36cm
  Plotis - 11cm
  Aukštis - 9,5cm

  Peržiūrėti
 • Dėžutė GURU Fusion 800

  24,99 EUR

  Guru Fusion - dėžutė, pagaminta iš tvirtos, itin praktiškos ir lengvai valomas EVA medžiagos. Atspari vandeniui. Tamsintas dangtelis apsaugo masalą nuo saulės spindulių. Puikiai tinka laikyti sausas ir išmirkytas granules.

  Matmenys:
  Ilgis - 36cm
  Plotis - 21,5cm
  Aukštis - 9,5cm

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė DAM Detek Method Feeder 3.30m iki 60g

  97,50 EUR

  DAM Detek Method Feeder - dugninė meškerė skirta žvejybai method feeder būdu. Kotas yra gana švelnus - meškerykočio darbas leidžia atlikti tiek artimus, tiek tolimus metimus, neprarandant jauko iš method feeder šeryklėlės. Be to, parabolinis feederio poveikis optimaliai sušvelnina staigius  ir stiprius žuvies smūgius. Meškerė yra lengva ir jautri. Kote sumontuoti kokybiški SeaGuid žiedeliai. Komplekte yra trys skirtingų jautrumų viršūnės su plačiais žiedais...

  Peržiūrėti
 • -20% Kėdė DAM Camovision Easy Fold Chair ALU
  • Išpardavimas!

  Kėdė DAM Camovision Easy Fold Chair ALU

  134,99 EUR -20% 168,74 EUR

  DAM Camovision Easy Fold Chair ALU - kėdė yra labai patogi, lengva ir aukštos kokybės, su 7 pakopų atlošo reguliavimo sistema, kuri fiksuojasi porankių pagalba. Pasižymi patogumu ir ilgaamžiškumu, turi ypač stabilų ir lengvą aliuminio rėmą.  

  Matmenys - 94x68x64cm
  Transportavimo matmenys - 81x65x16cm
  Svoris - 4.9kg

  Peržiūrėti
 • -20% Kėdė MAD Siesta Relax Chair Alloy
  • Išpardavimas!

  Kėdė MAD Siesta Relax Chair Alloy

  124,80 EUR -20% 156,00 EUR

  MAD Siesta Relax Chair Alloy - patogi kėdė, kurios atlošas gali būti fiksuojamas 8 padėtyse. Reguliuojamo ilgio priekinės kojos turi plačias dideliais atramines plokštes, kurios su bekoje galine atrama užtikrina kėdės stabilumą ant įvairių paviršių. Lengvai transportuojama dėl savo mažo svorio. 

  Matmenys - 56x45x105cm
  Matmenys sulanksčius - 56x45x15cm
  Svoris - 5kg
  Tvirtas metalinis karkasas
  Reguliuojamas atlošas

  Peržiūrėti
 • Pirštinės DAM Windproof Half Finger M-XL

  14,00 EUR

  DAM Windproof Half Finger - pagamintos iš minkštos vilnos medžiagos, atsparios vėjui, tad šios pirštinės sušildys rankas ir apsaugos jas nuo stipraus vėjo, o pusės pirštų dizainas leidžia atlikti sudėtingas užduotis, pavyzdžiui: lengvai rišti mazgus ar sistemėles.

  Galima rinktis iš M, L ir XL.

  Peržiūrėti
 • -15%
  • Išpardavimas!

  Ritė DAM Quick 2 Method 4000FD

  46,75 EUR -15% 55,00 EUR

  DAM Quick 2 Method - gražaus dizaino ritė pritaikyta žvejybai Method Feeder būdu. Ritė yra plono korpuso, dvigubo anoduoto būgnelio, turi rotoriaus balansavimo sistemą bei aukštos kokybės rutulinius guolius. Komplete yra atsarginis aliumininis būgnelis ir dvigubo laikiklio rankena. Ritėje įmontuoti 5+1 guoliai stiprus ir puikiai veikiantis stabdis - reikiamu momentu lengvai atiduoda valą ir greitai užsiveržia. Ritėje įdėtas padidintas valo klojiklio guolis, mažinantis susipainiojimus. Plieninis pagrindinis velenas užtikrina ritės kokybiškumą. Puiki ritė sekliu būgnelio, leis atlikti tolimus metimus ir be priekaištų leis gaudyti tike dugniniu tiek Method Feeder būdu.

  Peržiūrėti
 • -30%
  • Išpardavimas!

  Ritė Dam Quick 5 FD 3000-4000

  66,50 EUR -30% 95,00 EUR

  Dam Quick 5 FD - atnaujinto dizaino DAM Quick serijos ritės pasižymi puikia išvaizda, tvirta konstrukcija, aukštos kokybės guoliais ir puikiu funkcionalumu.

  Savybės:
  Aukštos kokybės, patogi, ergonomiška;
  EVA rankenėlė;
  Dvigubai anoduota ritė;
  7+1 sandarūs, nerūdijantys rutuliniai guoliai;
  Hermetiška vandens nutekėjimo sistema;
  Aliuminis korpusas;
  Veltinio tepimo sistema;
  Anglinė stabdymo sistema;
  Apsauginė sukimo įvorė;
  Aukštos kokybės integruota pavarų sistema;
  Atspari korozijai konstrukcija;
  Idealiai tinka žvejybai sūriuose vandenyse;
  Priekinis stabdis.

  Peržiūrėti
 • Sukriukė DAM Dressed Spinner

  4,50 EUR

  DAM Dressed Spinner - šios sukriukės turėtų būti kiekvieno spiningautojo arsenale. Ypač debesuotomis dienomis ar drumzliname vandenyje, ryškios spalvos vis tiek vilios net ir pasyvias žuvis. Besisukančio lapelio darbo virbracijos plėšrūnų dėmesį patrauks bei bus jaučiamos iš tolimo atstumo. Ryšio ir agresyvos spalvos puikiai išprovokuoja lydekų, ešerių, šapalų ir kitų plėšrūnų kibimus. Su šiais masalais galima gaudyti tiek upėse tiek stovinčio vandens telkiniuose. Trišakis kabliukas paslėptas plaukialiais, prideda sukriai spalvų ir padaro ją patraukliasnią žuviai.

  Dydis 1 - 2g
  Dydis 2 - 4g
  Dydis 3 - 6g
  Dydis 4 - 10g
  Dydis 5 - 12g

  Peržiūrėti
 • Sukriukė DAM Dressed Spinner

  4,50 EUR

  DAM Dressed Spinner - Šios sukriukės turėtų būti kiekvieno spiningautojo arsenale. Ypač debesuotomis dienomis ar drumzliname vandenyje, ryškios spalvos vis tiek vilios net ir pasyvias žuvis. Besisukančio lapelio darbo virbracijos plėšrūnų dėmesį patrauks bei bus jaučiamos iš tolimo atstumo. Ryšio ir agresyvos spalvos puikiai išprovokuoja lydekų, ešerių, šapalų ir kitų plėšrūnų kibimus. Su šiais masalais galima gaudyti tiek upėse tiek stovinčio vandens telkiniuose. Trišakis kabliukas paslėptas plaukialiais, prideda sukriai spalvų ir padaro ją patraukliasnią žuviai.

  Dydis 1 - 2g
  Dydis 2 - 4g
  Dydis 3 - 6g
  Dydis 4 - 10g
  Dydis 5 - 12g

  Peržiūrėti
 • Sukriukė DAM Dressed Spinner

  4,50 EUR

  DAM Dressed Spinner - šios sukriukės turėtų būti kiekvieno spiningautojo arsenale. Ypač debesuotomis dienomis ar drumzliname vandenyje, ryškios spalvos vis tiek vilios net ir pasyvias žuvis. Besisukančio lapelio darbo virbracijos plėšrūnų dėmesį patrauks bei bus jaučiamos iš tolimo atstumo. Ryšio ir agresyvos spalvos puikiai išprovokuoja lydekų, ešerių, šapalų ir kitų plėšrūnų kibimus. Su šiais masalais galima gaudyti tiek upėse tiek stovinčio vandens telkiniuose. Trišakis kabliukas paslėptas plaukialiais, prideda sukriai spalvų ir padaro ją patraukliasnią žuviai.

  Dydis 1 - 2g
  Dydis 2 - 4g
  Dydis 3 - 6g
  Dydis 4 - 10g
  Dydis 5 - 12g

  Peržiūrėti
 • Sukriukė DAM Executor Spinner

  4,70 EUR

  DAM Executor Spinner - su puikiai šviesą atspindinčiu lapeliu. Rekomenduojama ešerių, upėtakių, šapalų žūklei. Pusiausvyra tarp lapelio ir sukriukės ašmenų sukuria balansą, kuris idealiai tinka  ilgiems ir tiksliems metimams. Besisukdamas masalo lapelis siunčia nuolatinio slėgio bangas, kurias iš ilgų atstumų gali atpažinti plėšriosios žuvys, kviesdamas jas pulti. Ryškios, kibios ir provokuojančios legendinės spalvos puikiai vilios spiningaujant įvairius plėšrūnus.

  Gamintojas rekmonduoja naudoti 1, 2 ir 3 dydžių sukriukes upėtakiams, šapalams ir ešeriams, o 4 ir 5 dydžio - salačiams, lydekoms, lašišoms ir kitiems plėšrūnams.

  3 dydis - 6g

  Peržiūrėti
 • Sukriukė DAM Fluo Spinner

  3,30 EUR

  DAM Fluo Spinner - pusiausvyra tarp lapelio ir sukriukės ašmenų sukuria balansą, kuris idealiai tinka ilgiems ir tiksliems metimams. Besisukdamas masalo lapelis siunčia nuolatinio slėgio bangas, kurias iš ilgų atstumų gali atpažinti plėšriosios žuvys, kviesdamas jas pulti. Ryški, kibi ir provokuojanti spalva napaliks abėjingo plėšrūno.

  Dydis 1 - 3g
  Dydis 2 - 4g
  Dydis 3 - 6g
  Dydis 4 - 10g
  Dydis 5 - 12g

  Peržiūrėti
 • Sukriukė DAM Nature 3D Spinner

  3,00 EUR

  DAM Nature 3D Spinner - šios serijos masalai labai tikroviški,  imituoja visas įprastas masalinių žuvų rūšis, o sudėtingas 3D dekoravimas ant sukrės lapelio, suteikia šių masalų darbui daug tikroviškumo po vandeniu. Tai dažnai padeda žvejyboje sugauti daugiau laimikių. Pusiausvyra tarp kūno ir sukrės ašmenų sukuria dinamišką masalą, kuris idealiai tinka ilgiems ir tiksliems metimams atlikti. Besisukantis lapelis siunčia nuolatinio slėgio bangas, kurias net ir iš tolimų atstumų gali atpažinti plėšriosios žuvys, išprovokuodamos jų ataką.
  Masalas puikiai tinka spiningaujant žvejoti lydekas, ešerius, salačius ir kitus plėšrūnus.

  2 dydis - 4g
  3 dydis - 6g
  4 dydis - 10g
  5 dydis - 12g

  Peržiūrėti
 • Sukriukė DAM Nature 3D Spinner

  3,90 EUR

  DAM Nature 3D Spinner - šios serijos masalai labai tikroviški,  imituoja visas įprastas masalinių žuvų rūšis, o sudėtingas 3D dekoravimas ant sukrės lapelio, suteikia šių masalų darbui daug tikroviškumo po vandeniu. Tai dažnai padeda žvejyboje sugauti daugiau laimikių. Pusiausvyra tarp kūno ir sukrės ašmenų sukuria dinamišką masalą, kuris idealiai tinka ilgiems ir tiksliems metimams atlikti. Besisukantis lapelis siunčia nuolatinio slėgio bangas, kurias net ir iš tolimų atstumų gali atpažinti plėšriosios žuvys, išprovokuodamos jų ataką.
  Masalas puikiai tinka spiningaujant žvejoti lydekas, ešerius, salačius ir kitus plėšrūnus.

  Dydis - 5
  Svoris - 12g

  Peržiūrėti
 • Sukriukė DAM Standard Spinner

  2,90 EUR

  DAM Standard Spinner - Pusiausvyra tarp lapelio ir sukriukės ašmenų sukuria balansą, kuris idealiai tinka  ilgiems ir tiksliems metimams. Besisukdamas masalo lapelis siunčia nuolatinio slėgio bangas, kurias iš ilgų atstumų gali atpažinti plėšriosios žuvys, kviesdamas jas pulti. Ryškios, kibios ir provokuojančios legendinės spalvos puikiai vilios spiningaujant įvairius plėšrūnus.

  Gamintojas rekmonduoja naudoti 1, 2 ir 3 dydžių sukriukes upėtakiams, šapalams ir ešeriams, o 4 ir 5 dydžio - salačiams, lydekoms, lašišoms ir kitiems plėšrūnams.

  1 dydis - 3g
  2 dydis - 4g
  3 dydis - 6g
  4 dydis - 10g
  5 dydis - 12g

  Peržiūrėti
 • Sukriukė DAM Standard Spinner

  2,90 EUR

  DAM Standard Spinner - Pusiausvyra tarp lapelio ir sukriukės ašmenų sukuria balansą, kuris idealiai tinka  ilgiems ir tiksliems metimams. Besisukdamas masalo lapelis siunčia nuolatinio slėgio bangas, kurias iš ilgų atstumų gali atpažinti plėšriosios žuvys, kviesdamas jas pulti. Ryškios, kibios ir provokuojančios legendinės spalvos puikiai vilios spiningaujant įvairius plėšrūnus.

  Gamintojas rekmonduoja naudoti 1, 2 ir 3 dydžių sukriukes upėtakiams, šapalams ir ešeriams, o 4 ir 5 dydžio - salačiams, lydekoms, lašišoms ir kitiems plėšrūnams.

  1 dydis - 3g
  2 dydis - 4g
  3 dydis - 6g
  4 dydis - 10g

  Peržiūrėti