Prekių sąrašas pagal prekės ženklą FOX

 • Stalas FOX Bivvy Table

  50,90 EUR

  Staliukas su teleskopinėmis kojomis. Mažas bei patogus transportuoti. Tiks tiek žvejyboje pasidėti reikalingiems įrankiams, tiek poilsiavietėje. Teleskopinės, reguliuojamos kojos leis pasistatyti staliuką ant bet kokio nelygaus paviršaus ir išlaikys staliuką stabiliu. 

  Stalviršio išmatavimai - 47x28cm
  Aukštis - reguliuojasi nuo 24 iki 33cm

  Peržiūrėti
 • Sulankstomas PVC kibiras FOX Water Bucket

  12,50 EUR

  FOX Carpmaster Collapsible Water Bucket - sulankstomas, PVC kibirėlis, nepralaidus vandeniui, ideliai tinkantys masalams arba sumaišytam jaukui laikyti. Turi 1,6m virvę, kuri lengvai, karabino pagalba, nuimama. 

  Tūris - 4,5L
  Matmenys - 16,5x23cm

  Peržiūrėti
 • FOX F-Box Rig Box Lids Medium

  12,99 EUR

  Dangtelis, skirtas F-Box magnetinei vidutinio dydžio dežutei. Paprasčiausiai tereikia atjungti dėžutės vieną pusę ir pritvirtinti dangtelį magnetais. Magnetai užtvirtina tvirtą ir sandarų uždarymą. Pakuotėje yra 2 dangteliai.

  Peržiūrėti
 • Ritė FOX EOS su Baitrunneriu 5000-7000

  77,99 EUR

  FOX EOS - tvirtos, patikimos konstrukcijos, juodos matinės spalvos ritė su baitrunneriu (reguliuojama galinio stabdžio funkcija). Šios akį traukiančios naujosios EOS ritės pasirodė neįtikėtinai populiarios ir tikrai patikimos nuo tada, kai buvo išleistos 2013 m. Ritė yra jautri traukimo metu, todėl jausite kiekvieną žuvies judesį. Taip pat yra 5 nerūdijančio plieno guoliai bei didelė rankena patogiam ir galingam sukiui. Šios ritės puikiai tiks ne tik karpinei, bet ir dugninei žvejybai, gaudyti ir taikias, ir stambesnias, stipriau besipriešinančias žuvis.

  Peržiūrėti
 • Valas karpiniams pavadėliams FOX Reflex Camo 35lb 20m

  17,99 EUR

  FOX Reflex Camo - itin stiprus, elastingas, minkštas, gerai laikantis mazgus, kamufliažinės spalvos dengtas pintas valas, skirtas karpiniams pavadėliams. Kamufliažinė spalva puikiai užsimaskuoja bet kokiam vandens telkinyje. 

  Ilgis - 20m
  Atlaiko iki 15.9kg

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė FOX EOS PRO 13ft 3.5lb

  84,99 EUR

  FOX EOS PRO - 2 dalių, iš aukštos kokybės anglies pluošto pagaminta karpinė meškerė. Kotas lengvas, tačiau labai tvirtas. Įmontuoti labai ploni SLIK Air žiedeliai. Rankena plona, neslystančios EVA medžiagos, su kokybišku 18mm ritės laikikliu. Meškerykočio blanko svoris ir tvirtumas idealiai subalansuotas, suteikia gerą manevringumą. Kotas puikiai sugeria ir amortizuoja karpio smūgius. Tad su šia meškere bus vienas malonumas grumtinėse su dideliais laimikiais.

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė FOX EOS PRO 12ft 3lb

  74,99 EUR

  FOX EOS PRO - 3 dalių, iš aukštos kokybės anglies pluošto pagaminta karpinė meškerė. Kotas lengvas, tačiau labai tvirtas. Įmontuoti labai ploni SLIK Air žiedeliai. Rankena plona, neslystančios EVA medžiagos, su kokybišku 18mm ritės laikikliu. Meškerykočio blanko svoris ir tvirtumas idealiai subalansuotas, suteikia gerą manevringumą. Kotas puikiai sugeria ir amortizuoja karpio smūgius. Tad su šia meškere bus vienas malonumas grumtinėse su dideliais laimikiais.

  Peržiūrėti
 • Valas karpiniams pavadėliams FOX Reflex Camo 20lb 20m

  17,99 EUR

  FOX Reflex Camo - itin stiprus, elastingas, minkštas, gerai laikantis mazgus, kamufliažinės spalvos dengtas pintas valas, skirtas karpiniams pavadėliams. Kamufliažinė spalva puikiai užsimaskuoja bet kokiam vandens telkinyje. 

  Ilgis - 20m
  Atlaiko iki 9.1kg

  Peržiūrėti
 • Batai FOX Olive Trainer 43-46

  54,99 EUR

  FOX Olive Trainer - tvirti, lengvi ir labai patogūs laisvalaikio batai, idealiai tinkantys dėvėti šiltuoju sezonu. Šie alyvuogių žalios batai turi guma sutvirtintas pirštų ir kulnų dalis ant lengvo, klijuoto išorinio pado. Viršutinė dalis pagaminta iš alyvuogių žalios tinklinės medžiagos, kuri leidžia kojoms kvėpuoti.

  Galima rinktis iš 43, 44, 45 ir 46 dydžių.

  Peržiūrėti
 • -10% Ritė FOX EOS 10000
  • Išpardavimas!

  Ritė FOX EOS 10000

  77,99 EUR -10% 86,66 EUR

  FOX EOS 10000 - tvirtos, patikimos konstrukcijos, juodos matinės spalvos ritė. Šios akį traukiančios naujosios EOS ritės pasirodė neįtikėtinai populiarios ir tikrai patikimos nuo tada, kai buvo išleistos 2013 m. Ritė yra jautri traukimo metu, todėl jausite kiekvieną žuvies judesį. Taip pat yra 5 nerūdijančio plieno guoliai bei didelė rankena patogiam ir galingam sukiui. Šios ritės puikiai tiks ne tik karpinei, bet ir dugninei žvejybai, gaudyti ir taikias, ir stambesnias, stipriau besipriešinančias žuvis.

  Peržiūrėti
 • Pavadėlinė FOX F-Box Magnetic Double Rig Box System

  24,99 EUR

  FOX F-Box Magnetic Double Rig Box System - dvipusė pavadėlinė, į kurią kabliuko nereikia smeigti, tam yra skirtas strypelis, ant kurio jis užsikabina, o pavadėlio galas tvirtinamas prie minkštųjų EVA medžiagos putų smeigtuku.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Išpardavimas!

  Ritė FOX EOS su Baitrunneriu 10000

  89,99 EUR -10% 99,99 EUR

  FOX EOS 10000 - tvirtos, patikimos konstrukcijos, juodos matinės spalvos ritė su baitrunneriu (reguliuojama galinio stabdžio funkcija). Šios akį traukiančios naujosios EOS ritės pasirodė neįtikėtinai populiarios ir tikrai patikimos nuo tada, kai buvo išleistos 2013 m. Ritė yra jautri traukimo metu, todėl jausite kiekvieną žuvies judesį. Taip pat yra 5 nerūdijančio plieno guoliai bei didelė rankena patogiam ir galingam sukiui. Šios ritės puikiai tiks ne tik karpinei, bet ir dugninei žvejybai, gaudyti ir taikias, ir stambesnias, stipriau besipriešinančias žuvis.

  Peržiūrėti
 • Vandeniui atsparus kėdės užvalkalas FOX

  16,99 EUR

  Neperšlampamas, elastingas, nuo lietaus ir dulkių apsaugantis kėdės apsauginis užvalkalas. 

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Kibiras FOX Camo Square Bucket 5-10L

  7,29 EUR

  Tvirto dizaino su tvirta metaline rankena kibiras su dangteliu. Puikiai tinka neštis masalą į vietą ir iš jos. Dėl kibirų kvadratinės formos, juos lengviau sukrauti ir transportuoti automobilyje. 

  Galima rinktis 5 arba 10 litrų.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Markerio/plūdės rinkinys FOX Marker Kit

  9,99 EUR

  Plonos, ilgos, aerodinamiškos formos markeris/plūdė su ryškia viršūne ir sparneliais, naudojama karpių ir ne tik žūklėje išsimatuoti gylį gaudomoje vietoje. Į komplektą įeina: markeris/plūdė, specialus atvadas ir guminis, konusinis amortizatorius.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Plūdė/markeris FOX Marker Float

  8,50 EUR

  Markeris FOX Marker Float - plonos, ilgos, aerodinamiškos formos markeris/plūdė su ryškia viršūne ir sparneliais, naudojama karpių, ir ne tik, žūklėje išsimatuoti gylį gaudomoje vietoje. 

  Ilgis - 22.5cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Kobra FOX Ragemaster 20 Throwing Stick

  21,99 EUR

  Labai lengva, pagaminta iš kokybiškos plastmasės, su EVA rankena, skirta jaukinti boiliais tolimais atstumais. Boilio dėjimo vieta padaryta šiek tiek aukščiau nei rankena, patogiam bei greitam boilio įdėjimui. Tinka naudoti 14-20mm boilius. 

  Ilgis - ~90cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Atstumo matavimo kuoliukai FOX Marker Sticks

  13,99 EUR

  Su atstumo matavimo kuoliukais yra lengviausias būdas tiksliai išsimatuoti žvejybinį atstumą, kad žinoti, kokiame atstume gaudote ar reikės gaudyti žuvį.

  Kuoliuko ilgis - 60cm

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Išpardavimas!

  Kobra FOX Throwing Stick

  109,99 EUR -10% 122,21 EUR

  Labai lengva, pagaminta iš kokybiško anglies pluošto, skirta jaukinti boiliais tolimais atstumais. Boilio dėjimo vieta padaryta šiek tiek aukščiau nei rankena, patogiam bei greitam boilio įdėjimui. Tinka naudoti 14-20mm boilius. Į kobros komplektą įeina medžiaginis dėklas su užtrauktuku patogiam transportavimui.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Kabliukai FOX Edges Armpoint Curve Shank

  5,99 EUR

  Populiarūs, daugelio karpininkų žinomi FOX matiniai, karpiniai kabliukai su Armpoint technologija. Kabliukai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno.

  Dydžiai: 2, 4, 5, 6 ir 8.

  Peržiūrėti