Prekių sąrašas pagal prekės ženklą FOX

 • Atstumo matavimo kuoliukai FOX Marker Sticks

  12,50 EUR

  Su atstumo matavimo kuoliukais yra lengviausias būdas tiksliai išsimatuoti žvejybinį atstumą, kad žinoti, kokiame atstume gaudote ar reikės gaudyti žuvį.

  Kuoliuko ilgis - 60cm

  Peržiūrėti
 • Kabliukai FOX Edges Armpoint Curve Shank

  5,80 EUR

  Populiarūs, daugelio karpininkų žinomi FOX matiniai, karpiniai kabliukai su Armpoint technologija. Kabliukai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno.

  Dydžiai: 2, 4, 5 ir 8.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai FOX Edges Armpoint Wide

  5,80 EUR

  Populiarūs, daugelio karpininkų žinomi FOX matiniai, karpiniai kabliukai su Armpoint technologija. Kabliukai yra pagaminti iš nerūdijančio plieno.

  Dydžiai: 2, 4, 5 ir 8.

  Peržiūrėti
 • Kibiras FOX Camo Square Bucket 5-10L

  7,20 EUR

  Tvirto dizaino su tvirta metaline rankena kibiras su dangteliu. Puikiai tinka neštis masalą į vietą ir iš jos. Dėl kibirų kvadratinės formos, juos lengviau sukrauti ir transportuoti automobilyje. 

  Galima rinktis 5 arba 10 litrų.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Kibiras vandeniui FOX Collapsable Water Bucket 4,5L

  11,99 EUR

  FOX Collapsable Water Bucket - sulankstomas kibiras patogiam laikymui ir transportavimui. Yra patogi, tvirta, 1,6m virvutė su segtuku, kad būtų lengva pasisemti vandens. Kibiras taip pat puikiai tinka nedidelės žuvies laikymui, jauko maišymui.

  Talpa - 4,5L
  Matmenys: skersmuo - 16,5 cm; aukštis - 23 cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Kobra FOX Ragemaster 20 Throwing Stick

  21,99 EUR

  Labai lengva, pagaminta iš kokybiškos plastmasės, su EVA rankena, skirta jaukinti boiliais tolimais atstumais. Boilio dėjimo vieta padaryta šiek tiek aukščiau nei rankena, patogiam bei greitam boilio įdėjimui. Tinka naudoti 14-20mm boilius. 

  Ilgis - ~90cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Sumažinta kaina

  Kobra FOX Throwing Stick

  108,90 EUR -10% 121,00 EUR

  Labai lengva, pagaminta iš kokybiško anglies pluošto, skirta jaukinti boiliais tolimais atstumais. Boilio dėjimo vieta padaryta šiek tiek aukščiau nei rankena, patogiam bei greitam boilio įdėjimui. Tinka naudoti 14-20mm boilius. Į kobros komplektą įeina medžiaginis dėklas su užtrauktuku patogiam transportavimui.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Markerio/plūdės rinkinys FOX Marker Kit

  9,80 EUR

  Plonos, ilgos, aerodinamiškos formos markeris/plūdė su ryškia viršūne ir sparneliais, naudojama karpių ir ne tik žūklėje išsimatuoti gylį gaudomoje vietoje. Į komplektą įeina: markeris/plūdė, specialus atvadas ir guminis, konusinis amortizatorius.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Markeris/plūdė FOX Marker Float

  8,50 EUR

  Plonos, ilgos, aerodinamiškos formos markeris/plūdė su ryškia viršūne ir sparneliais, naudojama karpių ir ne tik žūklėje išsimatuoti gylį gaudomoje vietoje. 

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Pavadėlinė FOX F-Box Magnetic Double Rig Box System

  24,90 EUR

  Dvipusė pavadėlinė, į kurią kabliuko nereikia smeigti, tam yra skirtas strypelis, ant kurio jis užsikabina, o pavadėlio galas tvirtinamas prie minkštųjų EVA medžiagos putų smeigtuku.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Plūdė SPOMB Float

  1,99 EUR

  Specialios plūdės, skirtos dėti ant spombos. Jeigu spomba šeriantis nutrūktų, plūdelė padės išlaikyti spombą vandens paviršiuje, taip suteikdama galimybę ją išsitraukti. Pakuotėje yra 2 vnt.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • -10% Ritė FOX EOS 10000
  • Sumažinta kaina

  Ritė FOX EOS 10000

  76,50 EUR -10% 85,00 EUR

  FOX EOS 10000 - tvirtos, patikimos konstrukcijos, juodos matinės spalvos ritė. Šios akį traukiančios naujosios EOS ritės pasirodė neįtikėtinai populiarios ir tikrai patikimos nuo tada, kai buvo išleistos 2013 m. Ritė yra jautri traukimo metu, todėl jausite kiekvieną žuvies judesį. Taip pat yra 5 nerūdijančio plieno guoliai bei didelė rankena patogiam ir galingam sukiui. Šios ritės puikiai tiks ne tik karpinei, bet ir dugninei žvejybai, gaudyti ir taikias, ir stambesnias, stipriau besipriešinančias žuvis.

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Sumažinta kaina

  Ritė FOX EOS su Baitrunneriu 10000

  85,50 EUR -10% 95,00 EUR

  FOX EOS 10000 - tvirtos, patikimos konstrukcijos, juodos matinės spalvos ritė su baitrunneriu (reguliuojama galinio stabdžio funkcija). Šios akį traukiančios naujosios EOS ritės pasirodė neįtikėtinai populiarios ir tikrai patikimos nuo tada, kai buvo išleistos 2013 m. Ritė yra jautri traukimo metu, todėl jausite kiekvieną žuvies judesį. Taip pat yra 5 nerūdijančio plieno guoliai bei didelė rankena patogiam ir galingam sukiui. Šios ritės puikiai tiks ne tik karpinei, bet ir dugninei žvejybai, gaudyti ir taikias, ir stambesnias, stipriau besipriešinančias žuvis.

  Peržiūrėti
 • Stalas FOX Warrior Bivvy Table

  44,99 EUR

  Staliukas, užlenkiamomis, teleskopinėmis kojomis. Mažas bei patogus transportuoti. Tiks tiek žvejyboje pasidėti reikalingiems įrankiams, tiek poilsiavietėje. Teleskopinės, reguliuojamos kojos leis pasistatyti staliuką ant bet kokio nelygaus paviršaus ir išlaikys staliuką stabiliu. Komplektacijoje taip pat yra patogus medžiaginis dėklas su rankenomis.

  Stalviršio išmatavimai - 47x31cm
  Reguliuojamo aukščio kojos išsitraukia iki 31cm

  Peržiūrėti
 • Vandeniui atsparus kėdės užvalkalas FOX

  14,80 EUR

  Neperšlampamas, elastingas, nuo lietaus ir dulkių apsaugantis kėdės apsauginis užvalkalas. 

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti