Prekių sąrašas pagal prekės ženklą FOX

  • Nauja

  Karpinė sistemėlė FOX Naturals Leadcore Leaders x3

  6,99 EUR

  FOX Naturals Leadcore PG Lead - tai paruoštas lyderis su švininiu šerdu, skirtas kiekvienam, kuris vertina aukštą kokybę ir galutinio montažo patikimumą. Prie lyderio tereikia pritvirtinti bet kokį saugų Fox EDGES klipsą dydis 7. Pagamintas iš Edges Naturals 50lb Leadcore, žinomo dėl išskirtinio atsparumo ir ilgaamžiškumo, šis lyderis užtikrina efektyvumą ir patikimumą bet kurioje situacijoje.

  Produktas buvo atidžiai suprojektuotas ir pagamintas Fox, vieno iš labiausiai gerbiamų žūklės įrangos gamintojų pasaulyje.
  Nepaneigiamas lyderio pranašumas yra jo spalvinė gama "Naturals", kuri yra tamsiai žalia ir diskretiška, todėl puikiai maskuojasi ant beveik bet kokio dugno ir padidina šansus apgauti sunkiai pagauanamas žuvis.

  Pakuotėje 3vnt.

  Peržiūrėti
 • -5%
  • Išpardavimas!
  • Nauja

  Kobra FOX Rangermaster Carbon 26

  109,24 EUR -5% 114,99 EUR

  Labai lengva, pagaminta iš kokybiško anglies pluošto, skirta jaukinti boiliais tolimais atstumais. Boilio dėjimo vieta padaryta šiek tiek aukščiau nei rankena, patogiam bei greitam boilio įdėjimui. Į kobros komplektą įeina medžiaginis dėklas su užtrauktuku patogiam transportavimui.

  Skersmui: 26mm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Meškerės galūnių apsauga Fox Tip & Butt Protectors
  • Nauja

  Meškerės galūnių apsauga Fox Tip & Butt Protectors

  10,99 EUR

  Apsaugokite savo meškerę nuo pažeidimų transportuojant naudodami inovatyvias Fox Tip & Butt Protectors apsaugos. Šios prekės ženklo produktai yra žinomi visame pasaulyje tarp žvejų dėl jų patikimumo ir funkcionalumo. Fox apsaugos ne tik yra praktiškos, bet taip pat turi estetišką išvaizdą, tad išsiskirsite kiekviename žūklės vietoje.

  Fox Tip apsaugos pagamintos iš neopreno – lengvos ir atsparios medžiagos, kuri efektyviai saugo meškerę nuo pažeidimų. Jų universali konstrukcija reiškia, kad jos tinka daugumai karpių meškerių. Jūs visada galite būti tikri, kad jūsų meškerė yra saugi, nepriklausomai nuo vietos, į kurią ją vežate.

  Fox meškerės apsaugos sukurtos siekiant maksimaliai apsaugoti jūsų įrangą. Plati apsauga antikui ir siauresnė viršūnei užtikrina optimalią apsaugą kiekvienai meškerės daliai. Be to, lipdukų užsegimai išlaiko apsaugas vietoje, net keliaujant į nelygias žūklės teritorijas.

  *Neopreninės apsaugos viršūnei ir antikui, naudojamos saugiam transportavimui
  *Plati apsauga antikui ir siauresnė viršūnei
  *Lipdukų užsegimai, išlaikantys apsaugas vietoje

  Peržiūrėti
 • Žiedeliai FOX Edges Heavy Duty O ring

  3,99 EUR

  FOX Edges Heavy Duty O ring - žiedeliai, naudojami sistemėlių rišimui. Puikiai tinkantys, kaip įvairiausių pavadėlių rišimo aksesuaras.

  Pakuotėje yra 15 vnt.

  Peržiūrėti
 • Valas Fox Exocet Fluoro Orange 1000m

  21,99 EUR

  Fox Exocet Fluoro Orange - ryški oranžinė valo spalva leidžia geriau jį matyti tiek dieną, tiek naktį. Geras valo matomumas leidžia jums traukiant žuvį išvengti situacijų kuomet yra kliudomas kitos meškerės valas. Tikslus diametras ir valo minkštumas suteikia galimybes užmesti žymiai toliau. Atsparus trinčiai. Stiprus mazgų rišimo vietose. Maža atmintis.

  Ilgis - 1000m
  0,30mm - 6,5kg
  0,33mm - 7,5kg
  0,35mm - 8kg

  Peržiūrėti
 • Termo vamzdeliai FOX Edges Camo Shrink Tube

  4,79 EUR

  FOX Edges Camo Shrink Tube - „specialūs vamzdeliai, kurių tūris kaitinant sumažėja 3 kartus. Vamzdeliai yra plačiai pritaikomi ir labai dažnai naudojami įvairiuose pristatymuose. Su jų pagalba galite prailginti kablio priekinę dalį, uždaryti mazgą ir daug daugiau.

  Pakuotėje 10vnt.

  Peržiūrėti
 • Surišti pavadėliai FOX Carp Ready Rigs Barbless

  4,99 EUR

  FOX Carp Ready Rigs Barbless - kabliukai be užkarpėlės, surišti pavadėliai su plauko sistema, skirti karpių žūklei. Pavadėliai surišti ant Wide Gape kabliukų. Pakuotėje yra 3 vnt. pavadėlių su greita jungtimi.

  Galima rinktis iš skirtingų dydžių:

  6 - atlaiko iki 9.07kg , kabliuko dydis 6 
  8 - atlaiko iki 9.07kg, kabliuko dydis 8

  Peržiūrėti
 • Surišti pavadėliai FOX Carp Ready Rigs

  4,99 EUR

  FOX Carp Ready Rigs - surišti pavadėliai su plauko sistema, skirti karpių žūklei. Pavadėliai surišti ant Wide Gape kabliukų. Pakuotėje yra 3 vnt. pavadėlių su greita jungtimi. Pavadėlio ilgis 20cm. 

  Galima rinktis iš skirtingų dydžių:
  4 - atlaiko iki 11.33
  kg, kabliuko dydis 4
  6 - atlaiko iki 9.07kg , kabliuko dydis 6 

  Peržiūrėti
 • Karpinė sistemėlė FOX Edges Kwik Change lead clip Tubing Rigs

  7,19 EUR

  FOX Naturals Leadcore PG Lead - karpių žūklei skirta sistemėlė su greita jungtimi pavadėliui, itin tvirtas pavadėlio tvirtinimas. 

  Pakuotėje 3vnt.

  Peržiūrėti
 • PVA kojinės papildymas FOX Edges Refill Fast Melt

  5,99 EUR

  FOX Edges Refill Fast Melt  -  PVA kojinės papildymas. Kojinė naudojama karpių bei kitų žuvų žūklėje, kai į ją yra pridedama įvairaus jauko ir pritvirtinama prie sistemos. Nukritusi kojinė su jauku ant dugno greitai tirpsta ir ištirpus paskleidžia jauką tiksliai toje vietoje kur yra masalas, taip priviliodama žuvį. Skirta naudoti šaltame vandenyje. 


  Tipas - šaltam vandeniui 
  Ilgis - 5m
  Storis - 25mm

  Peržiūrėti
 • Dėklas Meškerėms FOX Camolite 13FT Doube Spod Rod Jacket

  95,99 EUR

  Dėklas FOX Camolite 13FT - dėklas skirtas dviem SPOD meškerėms. Nuimamas transportavimo diržas, EVA rankenos, patvarūs užtrauktukai, paminkštintas diržas per petį. Didelė šoninė kišenė. 

  Peržiūrėti
 • Karpinė sistemėlė FOX Naturals Leadcore PG Lead

  7,99 EUR

  FOX Naturals Leadcore PG Lead - karpių žūklei skirta sistemėlė su greita jungtimi pavadėliui, itin tvirtas pavadėlio tvirtinimas. 

  Pakuotėje 3vnt.
  Ilgis - 75cm
  Svoris - 50LB

  Peržiūrėti
 • Minkštas Švinas FOX Edges Power Grip Tunsten

  10,99 EUR

  FOX Edges Power Grip Tunsten - minkštas švinas kuris yra naudojamas pavadėliui ir kabliui pasunkinti.

  Peržiūrėti
 • Dėklas SPOMB Rod Jacket 13ft

  32,99 EUR

  SPOMB Rod Jacket 13ft - idealiai pritaikytas FOX SPOMB SPOD meškerėms. Šoninė kišenė Spomb laikymui, nuimamas transportavimo diržas EVA rankenos, patvarūs užtrauktukai. 

  Peržiūrėti
 • Kibirų laikiklis FOX SPOMB Double Bucket Stand Kit

  69,99 EUR

  Kompaktiška, lengvai surenkama, pastatoma ir reguliuojama jaukinimo stotelė, pritaikyta dviem 10 ir (arba) 17 litrų talpos FOX kibirams su patogia ir paminkštinta meškerės atrama. 

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Surišti pavadėliai FOX Edges Curve Short

  5,79 EUR

  FOX Edges Curve Short - surišti pavadėliai su plauko sistema, skirti karpių žūklei. Pavadėliai surišti ant Curve Short kabliukų. Pakuotėje yra 2 vnt. pavadėlių su greita jungtimi.

  Galima rinktis iš skirtingų dydžių:
  8 - atlaiko iki 
  9.07kg, kabliuko dydis 8 
  6 - atlaiko iki 9.07kg, kabliuko dydis 6
  4 - atlaiko iki 11,33kg, kabliuko dydis 4

  Peržiūrėti
 • PVA kojinė su tūba ir grūstuvu FOX Fast Melt PVA 25mmx7m

  11,99 EUR

  Carp Expert Hexa Mesh Fast -  PVA kojinė su tūba ir grūstuvu. Kojinė naudojama karpių bei kitų žuvų žūklėje, kai į ją yra pridedama įvairaus jauko ir pritvirtinama prie sistemos. Nukritusi kojinė su jauku ant dugno greitai tirpsta ir ištirpus paskleidžia jauką tiksliai toje vietoje kur yra masalas, taip priviliodama žuvį. Skirta naudoti šaltame arba negiliame vandenyje. 

  Tipas - greitai tirpstanti
  Ilgis - 7m
  Storis - 25mm

  Peržiūrėti
 • Stalas FOX Bivvy Table

  50,90 EUR

  Staliukas su teleskopinėmis kojomis. Mažas bei patogus transportuoti. Tiks tiek žvejyboje pasidėti reikalingiems įrankiams, tiek poilsiavietėje. Teleskopinės, reguliuojamos kojos leis pasistatyti staliuką ant bet kokio nelygaus paviršaus ir išlaikys staliuką stabiliu. 

  Stalviršio išmatavimai - 47x28cm
  Aukštis - reguliuojasi nuo 24 iki 33cm

  Peržiūrėti
 • Sulankstomas PVC kibiras FOX Water Bucket

  12,50 EUR

  FOX Carpmaster Collapsible Water Bucket - sulankstomas, PVC kibirėlis, nepralaidus vandeniui, ideliai tinkantys masalams arba sumaišytam jaukui laikyti. Turi 1,6m virvę, kuri lengvai, karabino pagalba, nuimama. 

  Tūris - 4,5L
  Matmenys - 16,5x23cm

  Peržiūrėti
 • FOX F-Box Rig Box Lids Medium

  12,99 EUR

  Dangtelis, skirtas F-Box magnetinei vidutinio dydžio dežutei. Paprasčiausiai tereikia atjungti dėžutės vieną pusę ir pritvirtinti dangtelį magnetais. Magnetai užtvirtina tvirtą ir sandarų uždarymą. Pakuotėje yra 2 dangteliai.

  Peržiūrėti