Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Korda

 • -15% Dėklas meškerėms Korda Compac 5 Rod Holdall 13ft Dark Camo
  • Išpardavimas!

  Dėklas meškerėms Korda Compac 5 Rod Holdall 13ft Dark Camo

  144,46 EUR -15% 169,95 EUR

  Korda Compac 5 Rod Holdall Dark Camo - dėklas, skirtas penkioms 13ft ilgio meškerėms. Ričių sritis yra didesnė, dėl to meškerės puikiai telpa su ritėmis. Dėklas pagamintas iš itin aukštos kokybės, patvarios ir vandeniui atsparios medžiagos. Visos penkios meškerių vietos yra atskirtos paminkštintomis pertvaromis. Turi kišenes, kuriose galima puikiai laikyti kuoliukus, graibštą ar kitus reikalingus priedus. Turi sustiprintą, vandeniui atsparų pagrindą, nuimamą, paminkštintą peties diržą, sustiprintas rankenas, dirželius papildomoms meškerėms, kišenę švinams bei didelius, patogius ir labai tvirtus užtrauktukus. Dėklo pamušalas itin lengvai valosi.

  Matmenys -  212x30x16cm

  Peržiūrėti
 • -15% Karpinis švinas Korda Tournament Casting Swivel 113-135g
  • Išpardavimas!

  Karpinis švinas Korda Tournament Casting Swivel 113-135g

  2,29 EUR -15% 2,69 EUR

  Tournament Casting Swivel - dažniausiai naudojami karpinėse sistemose švinai. Švino viršuje įmontuotas suktukas. Pailga forma su aiškiai į priekį pasislinkusiu svorio centru ir gana aštriu galiuku garantuoja puikias aerodinamines savybes, todėl leidžia pasiekti didžiausius atstumus, užtikrinant didelį metimo tikslumą. Švinas skrenda itin toli. Švinai naudojami karpių arba dugninėje žūklėje.

  Galima pasirinkti iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • -15% Dėklas meškerėms Korda Compac Padded Sleeve 13ft
  • Išpardavimas!

  Dėklas meškerėms Korda Compac Padded Sleeve 13ft

  35,69 EUR -15% 41,99 EUR

  Korda Compac Padded Sleeve - dėklas, skirtas vienai, dviejų dalių, 13ft meškerei. Ritės sritis yra didesnė, dėl to meškerė puikiai telpa su rite. Dėklas pagamintas iš itin aukštos kokybės, patvarios ir vandeniui atsparios medžiagos. Turi sustiprintą, vandeniui atsparų pagrindą, nuimamą, paminkštintą peties diržą, sustiprintas rankenas, dirželius papildomoms meškerėms, kišenę švinams bei didelius, patogius ir labai tvirtus užtrauktukus. Dėklo pamušalas itin lengvai valosi.

  Matmenys -  212x26x5cm

  Peržiūrėti
 • -15% Chod Rig porolonas pavadėliams Korda Rig Spools
  • Išpardavimas!

  Chod Rig porolonas pavadėliams Korda Rig Spools (2 vnt.)

  5,52 EUR -15% 6,49 EUR

  Porolonas, skirtas saugiai laikyti Zig ir Chod Rig pavadėlius. Porolonas pagamintas ir labai tankaus putplasčio. Vienas porolonas talpina 6 pavadėlius ir turi 6 smeigtukus, tad vienoje pakuotėje yra 2 porolonai ir 12 smeigtukų. Smeigtukai sudėti į labai patogias, iš tvirto plastiko pagamintas dėžutes, nesibaiminant, kad smeigtukai pasimes.

  Peržiūrėti
 • -15% Konusinis valas Korda Long Chuck Tapered Mainline 0,27-0,47mm
  • Išpardavimas!

  Konusinis valas Korda Long Chuck Tapered Mainline 0,27-0,47mm

  11,47 EUR -15% 13,49 EUR

  Korda Long Chuck Tapered Mainline - tamsiai žalio spalvos, iš aukštos kokybės medžiagų pagamintas valas su konusiniu shockleader'iu, kuris yra itin tvirtas ir ilgaamžis. Plonasis galas yra 0,27mm, o storasis - 0,47mm. Pakuotėje yra 300m. Pravartus valas norint atlikti tolimus metimus. Naudojamas tiek dugninėje, tiek karpinėje žūklėje.

  Peržiūrėti
 • -15% Smeigtukai Korda Spare Pins Double
  • Išpardavimas!

  Smeigtukai Korda Spare Pins Double

  2,80 EUR -15% 3,29 EUR

  Dvigubi smeigtukai, skirti pavadėlio tvirtinimui prie porolono. Pakuotėje yra 20 vnt.

  Peržiūrėti
 • -15% Dėžutė pavadėliams Korda Leader Safe Large
  • Išpardavimas!

  Dėžutė pavadėliams Korda Leader Safe Large

  9,34 EUR -15% 10,99 EUR

  Kompaktiška ir patogi dėžutė saugiai bei patogiai laikyti surištus kabliukus su pavadėliais. Dėžutėje telpa iki 6 vnt. surištų pavadėlių. 

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Išpardavimas!

  Kabliuko jungtis Korda Hook Klip Medium

  4,94 EUR -10% 5,49 EUR

  Korda Hook Klip -  tai paprastas, bet kartu ir labai išradingas sprendimas, kuris leidžia akimirksniu pakeisti kabliuką karpių žūklėj.  Produktas pagamintas iš patvarios medžiagos, padengtas juoda danga, užtikrinanti jo atsparumą ir tinkamą maskuotę vandenyje.

  Peržiūrėti
 • Korda Rig Toolz Strippa

  9,95 EUR

  Prietaisas skirtas lengvam valo išoriniam sluoksniui nuimti. Pagamintas iš anoduoto aliuminio.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Korda Choddy B

  6,49 EUR

  Korda Choddy B - pastorintos vielos, plataus lenkimo, matinio dengimo vieni iš populiariausių kabliukų formų. Speciali kabliuko forma užtikrina, kad kabliukas puikiai ir stipriai užkabins žuvį ir neleis jai pasprukti. Turi didesnę nei įprastą akutę. Kabliukai neturi užkarpėlių. Pakuotėje yra 10 vnt.

  Dydis - 10

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Korda Krank Choddy B

  6,49 EUR

  Korda Krank Choddy B - pastorintos vielos, plataus lenkimo, matinio dengimo vieni iš populiariausių kabliukų formų. Speciali kabliuko forma užtikrina, kad kabliukas puikiai ir stipriai užkabins žuvį ir neleis jai pasprukti. Kabliukai neturi užkarpėlių. Pakuotėje yra 10 vnt.

  Dydis - 10

  Peržiūrėti
 • Korda Cork Sticks

  7,49 EUR

  Specialios kamštinės lazdelės, skirtos masalo pakėlimui nuo dugno. Tereikia išgręžti pasirinktame masale skylutę, adatą, skirtą boiliams, įsmeigti į kamštinį vamzdelį ir įstatyti į masalą.

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių: 4 arba 6mm.

  Peržiūrėti
 • Valas pavadėliams Korda Loop Braid 20m

  12,95 EUR

  Korda Loop Braid - pintas, karpinis, pavadėlinis valas. Elastingas, tačiau dilimui atsparus, itin gerai laiko mazgus. Kadangi yra pakankamai standus, tad puikiai tinka ir kombinuotoms karpinėms sistemėlėms rišti. Itin gerai maskuojanti spalva, beveik visiškai nematoma po vandeniu. 

  Atlaiko iki - 9,1kg
  Ilgis - 20m

  Peržiūrėti
 • Pavadėlinė Korda Rig Storage System

  33,99 EUR

  Korda Rig Storage System - dvipusė pavadėlinė, į kurią kabliuko nereikia smeigti, tam yra skirtas strypelis, ant kurio jis užsikabina, o pavadėlio galas tvirtinamas prie minkštųjų EVA medžiagos putų smeigtuku. Išorė dengta specialia medžiaga, kuri turi puikų sukibimą su šlapiomis rankomis. Pavadėlinė, magnetu pagalba, itin tvirtai ir sandariai užsidaro. Ant pavadėlinės dangtelio yra liniuotė.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Greita jungtis Korda Kwik Link

  5,49 EUR

  Aukštos kokybės segtukai, skirti karpiniams pavadėliams. 

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Korda Krank B

  6,49 EUR

  Korda Krank B - pastorintos vielos, plataus lenkimo, matinio dengimo vieni iš populiariausių kabliukų formų. Speciali kabliuko forma užtikrina, kad kabliukas puikiai ir stipriai užkabins žuvį ir neleis jai pasprukti. Kabliukai neturi užkarpėlių. Pakuotėje yra 10 vnt.

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Korda Mixa B

  6,49 EUR

  Korda Mixa B - pastorintos vielos, vieni iš populiariausių kabliukų formų stambių žuvų žūklėje. Kabliukai yra itin aštrūs, neturi užkarpėlių. Pakuotėje yra 10 vnt.

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių.

  Peržiūrėti
 • Segtukai Korda Maggot Clip

  5,49 EUR

  Aštrūs segtukai, skirti užmauti gyvus masalus, tokius kaip muses lervas, uodo trūklio lervas, naudojant plauko sistemą. Pakuotėje yra 10 vnt.

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių.

  Peržiūrėti
 • Valas pavadėliams Korda IQ Extra Soft Fluorocarbon 20m

  13,99 EUR

  Korda IQ Extra Soft Fluorocarbon - itin stiprus, standus fluorokarboninis valas pavadėliams. Valas visiškai nematomas vandenyje. Dėl savo išskirtinių savybių, šis valas nesusipainioja. Labai tvirtai laiko mazgus, atsparus trinčiai bei nebijo išbandymų.

  Ilgis - 20m
  Galima pasirinkti iš skirtingų stiprumų (lb).

  Peržiūrėti
 • Valas pavadėliams Korda IQ Fluorocarbon Hooklink 20m

  13,99 EUR

  Korda IQ Fluorocarbon Hooklink - itin stiprus fluorokarboninis valas pavadėliams. Valas visiškai nematomas vandenyje. Dėl savo išskirtinių savybių, šis valas nesusipainioja. Labai tvirtai laiko mazgus, atsparus trinčiai bei nebijo išbandymų.

  Ilgis - 20m
  Galima pasirinkti iš skirtingų stiprumų (lb).

  Peržiūrėti