Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Korda

 • -15% Dėklas meškerėms Korda Compac Padded Sleeve 13ft Dark Camo
  • Išpardavimas!

  Dėklas meškerėms Korda Compac Padded Sleeve 13ft Dark Camo

  39,94 EUR -15% 46,99 EUR

  Korda Compac Padded Sleeve 13ft Dark Camo - dėklas, skirtas vienai, dviejų dalių, 13ft meškerei. Ritės sritis yra didesnė, dėl to meškerė puikiai telpa su rite. Dėklas pagamintas iš itin aukštos kokybės, patvarios ir vandeniui atsparios medžiagos. Turi sustiprintą, vandeniui atsparų pagrindą, nuimamą, paminkštintą peties diržą, sustiprintas rankenas, dirželius papildomoms meškerėms, kišenę švinams bei didelius, patogius ir labai tvirtus užtrauktukus. Dėklo pamušalas itin lengvai valosi.

  Matmenys -  212x26x5cm

  Peržiūrėti
 • -15% Dėklas meškerėms Korda Compac 5 Rod Holdall 13ft Dark Camo
  • Išpardavimas!

  Dėklas meškerėms Korda Compac 5 Rod Holdall 13ft Dark Camo

  144,46 EUR -15% 169,95 EUR

  Korda Compac 5 Rod Holdall Dark Camo - dėklas, skirtas penkioms 13ft ilgio meškerėms. Ričių sritis yra didesnė, dėl to meškerės puikiai telpa su ritėmis. Dėklas pagamintas iš itin aukštos kokybės, patvarios ir vandeniui atsparios medžiagos. Visos penkios meškerių vietos yra atskirtos paminkštintomis pertvaromis. Turi kišenes, kuriose galima puikiai laikyti kuoliukus, graibštą ar kitus reikalingus priedus. Turi sustiprintą, vandeniui atsparų pagrindą, nuimamą, paminkštintą peties diržą, sustiprintas rankenas, dirželius papildomoms meškerėms, kišenę švinams bei didelius, patogius ir labai tvirtus užtrauktukus. Dėklo pamušalas itin lengvai valosi.

  Matmenys -  212x30x16cm

  Peržiūrėti
 • -15% Karpinis švinas Korda Tournament Casting Swivel 113-135g
  • Išpardavimas!

  Karpinis švinas Korda Tournament Casting Swivel 113-135g

  2,29 EUR -15% 2,69 EUR

  Tournament Casting Swivel - dažniausiai naudojami karpinėse sistemose švinai. Švino viršuje įmontuotas suktukas. Pailga forma su aiškiai į priekį pasislinkusiu svorio centru ir gana aštriu galiuku garantuoja puikias aerodinamines savybes, todėl leidžia pasiekti didžiausius atstumus, užtikrinant didelį metimo tikslumą. Švinas skrenda itin toli. Švinai naudojami karpių arba dugninėje žūklėje.

  Galima pasirinkti iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • -15% Dėklas meškerėms Korda Compac Padded Sleeve 13ft
  • Išpardavimas!

  Dėklas meškerėms Korda Compac Padded Sleeve 13ft

  35,69 EUR -15% 41,99 EUR

  Korda Compac Padded Sleeve - dėklas, skirtas vienai, dviejų dalių, 13ft meškerei. Ritės sritis yra didesnė, dėl to meškerė puikiai telpa su rite. Dėklas pagamintas iš itin aukštos kokybės, patvarios ir vandeniui atsparios medžiagos. Turi sustiprintą, vandeniui atsparų pagrindą, nuimamą, paminkštintą peties diržą, sustiprintas rankenas, dirželius papildomoms meškerėms, kišenę švinams bei didelius, patogius ir labai tvirtus užtrauktukus. Dėklo pamušalas itin lengvai valosi.

  Matmenys -  212x26x5cm

  Peržiūrėti
 • -15% Dėklas meškerėms Korda Compac 5 Rod Holdall 13ft
  • Išpardavimas!

  Dėklas meškerėms Korda Compac 5 Rod Holdall 13ft

  135,96 EUR -15% 159,95 EUR

  Korda Compac 5 Rod Holdall - dėklas, skirtas penkioms 13ft ilgio meškerėms. Ričių sritis yra didesnė, dėl to meškerės puikiai telpa su ritėmis. Dėklas pagamintas iš itin aukštos kokybės, patvarios ir vandeniui atsparios medžiagos. Visos penkios meškerių vietos yra atskirtos paminkštintomis pertvaromis. Turi kišenes, kuriose galima puikiai laikyti kuoliukus, graibštą ar kitus reikalingus priedus. Turi sustiprintą, vandeniui atsparų pagrindą, nuimamą, paminkštintą peties diržą, sustiprintas rankenas, dirželius papildomoms meškerėms, kišenę švinams bei didelius, patogius ir labai tvirtus užtrauktukus. Dėklo pamušalas itin lengvai valosi.

  Matmenys -  212x30x16cm

  Peržiūrėti
 • -15% Valas Korda Spod Braid 300m
  • Išpardavimas!

  Valas Korda Spod Braid 300m

  33,96 EUR -15% 39,95 EUR

  Korda Spod Braid - ryškiai salotinės spalvos, pintas, Spod skirtas valas, kuris pasižymi neįtikėtinu tvirtumu, geru mazgų laikymu. Valas itin lengvai slysta žiedeliais, dėl to tinkamas tolimiems užmetimams. Visiškai netamprus. 

  Ilgis - 300m
  Storis - 0,16mm

  Peržiūrėti
 • -15% Chod Rig porolonas pavadėliams Korda Rig Spools
  • Išpardavimas!

  Chod Rig porolonas pavadėliams Korda Rig Spools (2 vnt.)

  5,52 EUR -15% 6,49 EUR

  Porolonas, skirtas saugiai laikyti Zig ir Chod Rig pavadėlius. Porolonas pagamintas ir labai tankaus putplasčio. Vienas porolonas talpina 6 pavadėlius ir turi 6 smeigtukus, tad vienoje pakuotėje yra 2 porolonai ir 12 smeigtukų. Smeigtukai sudėti į labai patogias, iš tvirto plastiko pagamintas dėžutes, nesibaiminant, kad smeigtukai pasimes.

  Peržiūrėti
 • -15% Konusinis valas Korda Long Chuck Tapered Mainline 0,27-0,47mm
  • Išpardavimas!

  Konusinis valas Korda Long Chuck Tapered Mainline 0,27-0,47mm

  11,47 EUR -15% 13,49 EUR

  Korda Long Chuck Tapered Mainline - tamsiai žalio spalvos, iš aukštos kokybės medžiagų pagamintas valas su konusiniu shockleader'iu, kuris yra itin tvirtas ir ilgaamžis. Plonasis galas yra 0,27mm, o storasis - 0,47mm. Pakuotėje yra 300m. Pravartus valas norint atlikti tolimus metimus. Naudojamas tiek dugninėje, tiek karpinėje žūklėje.

  Peržiūrėti
 • -15% Konusinis valas Korda Long Chuck Tapered Mainline 0,27-0,47mm
  • Išpardavimas!

  Konusinis valas Korda Long Chuck Tapered Mainline 0,27-0,47mm

  11,89 EUR -15% 13,99 EUR

  Korda Long Chuck Tapered Mainline - skaidrus, iš aukštos kokybės medžiagų pagamintas valas su konusiniu shockleader'iu, kuris yra itin tvirtas ir ilgaamžis. Plonasis galas yra 0,27mm, o storasis - 0,47mm. Pakuotėje yra 300m. Pravartus valas norint atlikti tolimus metimus. Naudojamas tiek dugninėje, tiek karpinėje žūklėje.

  Peržiūrėti
 • -15% Smeigtukai Korda Spare Pins Double
  • Išpardavimas!

  Smeigtukai Korda Spare Pins Double

  2,80 EUR -15% 3,29 EUR

  Dvigubi smeigtukai, skirti pavadėlio tvirtinimui prie porolono. Pakuotėje yra 20 vnt.

  Peržiūrėti
 • -15% Smeigtukai Korda Spare Pins Single
  • Išpardavimas!

  Smeigtukai Korda Spare Pins Single

  2,80 EUR -15% 3,29 EUR

  Smeigtukai, skirti pavadėlio tvirtinimui prie porolono. Pakuotėje yra 30 vnt.

  Peržiūrėti
 • -15% Dėžutė pavadėliams Korda Leader Safe Large
  • Išpardavimas!

  Dėžutė pavadėliams Korda Leader Safe Large

  9,34 EUR -15% 10,99 EUR

  Kompaktiška ir patogi dėžutė saugiai bei patogiai laikyti surištus kabliukus su pavadėliais. Dėžutėje telpa iki 6 vnt. surištų pavadėlių. 

  Peržiūrėti
 • -15% Dėklas būgneliams Korda Compac Spool Case Narrow
  • Išpardavimas!

  Dėklas būgneliams Korda Compac Spool Case Narrow

  15,29 EUR -15% 17,99 EUR

  Korda Compac Spool Case Narrow - kamufliažinės spalvos, specialus dėklas, skirtas atsarginiams ritės būgneliams saugiai laikyti bei transportuoti. Dėklas pagamintas iš aukštos kokybės, patvarios ir vandeniui atsparios medžiagos. Sienelės sustiprintos, turi patogius užtrauktukus. Į dėkla telpa 3 būgneliai.

  Matmenys - 22x8,5x8cm

  Peržiūrėti
 • -15% Dėklas būgneliams Korda Compac Spool Case Wide
  • Išpardavimas!

  Dėklas būgneliams Korda Compac Spool Case Wide

  14,44 EUR -15% 16,99 EUR

  Korda Compac Spool Case Wide - specialus dėklas, skirtas atsarginiams ritės būgneliams saugiai laikyti bei transportuoti. Dėklas pagamintas iš aukštos kokybės, patvarios ir vandeniui atsparios medžiagos. Sienelės sustiprintos, turi patogius užtrauktukus. Į dėkla telpa 3 būgneliai.

  Matmenys - 25x9,5x8cm

  Peržiūrėti
 • -15% Svarstyklės Korda Digital Scale 60kg
  • Išpardavimas!

  Svarstyklės Korda Digital Scale 60kg

  93,42 EUR -15% 109,90 EUR

  Korda Digital Scale - skaitmeninės svarstyklės, turinčios tvirtą nerūdijančio plieno pakabinimo kabliuką. Svarstyklės pagamintos iš aukštos kokybės medžaigų, dėl to jos yra atsparios vandeniui, smūgiams. Svarstyklės sveria iki 60kg, fiksuoja svorį, kurį galima išsaugoti atmintyje, kurioje telpa iki 50 įrašų. Turi LCD ekraną, kuris naktį dega žalia spalva, kad nevargintų akių. Šios skaitmeninės svarstyklės taip pat sukurtos taip, kad ilgai veiktų baterija ir būtų paruoštos naudoti, kai tik prireikia. Dauguma meškeriotojų sutiks, kad vienas iš svarbiausių karpių žvejybos aspektų yra galimybė pasverti ir užfiksuoti laimikį.

  Sveria iki - 60kg

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Išpardavimas!

  Kabliuko jungtis Korda Hook Klip Medium

  4,94 EUR -10% 5,49 EUR

  Korda Hook Klip -  tai paprastas, bet kartu ir labai išradingas sprendimas, kuris leidžia akimirksniu pakeisti kabliuką karpių žūklėj.  Produktas pagamintas iš patvarios medžiagos, padengtas juoda danga, užtikrinanti jo atsparumą ir tinkamą maskuotę vandenyje.

  Peržiūrėti
 • Korda Rig Toolz Strippa

  9,95 EUR

  Prietaisas skirtas lengvam valo išoriniam sluoksniui nuimti. Pagamintas iš anoduoto aliuminio.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Korda Choddy B

  6,49 EUR

  Korda Choddy B - pastorintos vielos, plataus lenkimo, matinio dengimo vieni iš populiariausių kabliukų formų. Speciali kabliuko forma užtikrina, kad kabliukas puikiai ir stipriai užkabins žuvį ir neleis jai pasprukti. Turi didesnę nei įprastą akutę. Kabliukai neturi užkarpėlių. Pakuotėje yra 10 vnt.

  Dydis - 10

  Peržiūrėti
 • Kabliukai Korda Krank Choddy B

  6,49 EUR

  Korda Krank Choddy B - pastorintos vielos, plataus lenkimo, matinio dengimo vieni iš populiariausių kabliukų formų. Speciali kabliuko forma užtikrina, kad kabliukas puikiai ir stipriai užkabins žuvį ir neleis jai pasprukti. Kabliukai neturi užkarpėlių. Pakuotėje yra 10 vnt.

  Dydis - 10

  Peržiūrėti
 • Korda Cork Sticks

  7,49 EUR

  Specialios kamštinės lazdelės, skirtos masalo pakėlimui nuo dugno. Tereikia išgręžti pasirinktame masale skylutę, adatą, skirtą boiliams, įsmeigti į kamštinį vamzdelį ir įstatyti į masalą.

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių: 4 arba 6mm.

  Peržiūrėti