Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Sensas

 • Skystas kvapas Sensas Attractix 75ml - Carp

  6,30 EUR

  Sensas Attractix - koncentruotas skystis, kuris itin greitai pritraukia dideles karpines žuvis į jaukinamą vieta. Pilamas 1 kamštelis 1kg jauko.

  Tūris - 75ml

  Peržiūrėti
 • Skystas kvapas Sensas Aromix 500ml - Plum

  6,30 EUR

  Sensas Aromix- saldus priedas su sodriu slyvos aromatu pritrauks didelius karpius ir ilgai išlaikys juos jaukinamoje vietoje. 1kg sauso mišinio pakanka 2-3 dangtelių skysto aromato.

  Tūris - 500ml
  Skonis - slyva

  Peržiūrėti
 • Jaukas Sensas 3000 UK 1kg - Super Bream Red

  5,95 EUR

  Sensas 3000 UK Super Bream Red - vidutinės frakcijos, raudonos spalvos jaukas, prisodrintas spalvotų ingredientų. Skirtas karšių žvejybai, veiksnus ištisus metus.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Priedas jaukui Sensas Natural Dry Leam 2kg

  4,95 EUR

  Sensas Natural Dry Leam - priedas jaukui, naudojamas jaukui pasunkinti. Patekęs į vandenį, sukuria „debesį”. Puikiai tinka maišyti su sausų jauku ir priedais prieš drėkinant.

  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Maltos kalendros Sensas 700g

  7,25 EUR

  Sensas Ground Coriander - maltos kalendros, gruntiniui jaukui skirtas koncentruotas priedas, ypač tinka karpinėms žuvims, taip pat labai rekomenduojama karšių ir kuojų žvejyboje.

  Svoris - 700g

  Peržiūrėti
 • Priedas uodo trūklio lervoms atskirti Sensas 250g

  6,60 EUR

  Sensas White Joker Separator - sausi, smulkūs balti milteliai, skirti uodo trūklio lervoms (džokeriui) atskirti. Masalą tereikia apibarstyti milteliais, švelniai pamaišyti ir masalas ilgiau išliks šviežias.

  Svoris - 250g

  Peržiūrėti
 • Melasa Sensas 1L

  9,00 EUR

  Sensas Melasse - skystas jauko papildas, sudėtyje turintis aromatinių priedų, suteikiančiu jaukui išskirtinio kvapo, kuris vylioja žuvį ir skatina jas aktyviau maitintis. Taip pat pasunkina jauką. 

  Tūris - 1000ml

  Peržiūrėti
 • Priedas jaukui Sensas Grilled Sweetcorn 1kg

  4,15 EUR

  Sensas Grilled Sweetcorn - kepintų kukurūzų skonio, smulkios frakcijos priedas jaukui. Itin tiks karšių, karpių, lynų ir karosų žvejyboje.  

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Peletės Sensas Mini Sticky 700g - Sweet Magic

  6,05 EUR

  Sensas Mini Sticky Sweet Magic - granulės, kurias galima greitai ir lengvai paruošti. Šios granulės yra lipnesnės už klasikines granules, todėl labai gerai laikosi ant Method šėryklos, dėl to, su jomis puikiai tinka žvejoti gylesniuose vandens telkiniuose, nes jos greitai neišsisklaido. Pagamintos iš aukščiausios rūšies ingredientų.

  Svoris - 700g
  Dydis - 2mm

  Peržiūrėti
 • Peletės Sensas Mini Sticky 700g - Power Green

  6,05 EUR

  Sensas Mini Sticky Power Green - granulės, kurias galima greitai ir lengvai paruošti. Šios granulės yra lipnesnės už klasikines granules, todėl labai gerai laikosi ant Method šėryklos, dėl to, su jomis puikiai tinka žvejoti gylesniuose vandens telkiniuose, nes jos greitai neišsisklaido. Pagamintos iš aukščiausios rūšies ingredientų.

  Svoris - 700g
  Dydis - 2mm

  Peržiūrėti
 • Peletės Sensas Mini Sticky 700g - Super Krill

  6,05 EUR

  Sensas Mini Sticky Super Krill - kriliaus skonio granulės, kurias galima greitai ir lengvai paruošti. Šios granulės yra lipnesnės už klasikines granules, todėl labai gerai laikosi ant Method šėryklos, dėl to, su jomis puikiai tinka žvejoti gylesniuose vandens telkiniuose, nes jos greitai neišsisklaido. Pagamintos iš aukščiausios rūšies ingredientų.

  Svoris - 700g
  Dydis - 2mm

  Peržiūrėti
 • Peletės Sensas Mini Sticky 700g - Spicy Crazy

  6,05 EUR

  Sensas Mini Sticky Magic Fruity - aštraus skonio granulės, kurias galima greitai ir lengvai paruošti. Šios granulės yra lipnesnės už klasikines granules, todėl labai gerai laikosi ant Method šėryklos, dėl to, su jomis puikiai tinka žvejoti gylesniuose vandens telkiniuose, nes jos greitai neišsisklaido. Pagamintos iš aukščiausios rūšies ingredientų.

  Svoris - 700g
  Dydis - 2mm

  Peržiūrėti
 • Peletės Sensas Mini Sticky 700g - Magic Fruity

  6,05 EUR

  Sensas Mini Sticky Magic Fruity - vaisių skonio granulės, kurias galima greitai ir lengvai paruošti. Šios granulės yra lipnesnės už klasikines granules, todėl labai gerai laikosi ant Method šėryklos, dėl to, su jomis puikiai tinka žvejoti gylesniuose vandens telkiniuose, nes jos greitai neišsisklaido. Pagamintos iš aukščiausios rūšies ingredientų.

  Svoris - 700g
  Dydis - 2mm

  Peržiūrėti
 • Skystas kvapas Sensas Attractix 75ml - Brasem

  6,30 EUR

  Sensas Attractix Brasem - koncentruotas skystis, kuris itin greitai pritraukia didesnius karšius į jaukinamą vieta. Pilamas 1 kamštelis 1kg jauko.

  Tūris - 75ml

  Peržiūrėti
 • Skystas kvapas Sensas Attractix 75ml - Big Roach

  6,30 EUR

  Sensas Attractix Big Roach - šviesios spalvos kvapas jaukams, turintis vanilės ir šokolado aromatą. Naudojamas kuojų žūklei tiek stovinčiuose , tiek tekančiuose vandenyse. Puikiai tinka naudoti kartu su visais „3000 Gardons" serijos jaukais. Pilamas 1 kamštelis 1kg jauko.

  Tūris - 75ml

  Peržiūrėti
 • Skystas kvapas Sensas Aromix 500ml - Vanille

  6,30 EUR

  Sensas Aromix - saldus priedas su sodriu vanilės aromatu pritrauks didelę kuoją iki žūklės taško iš visų vandens sluoksnių. 1kg sauso mišinio pakanka 2-3 dangtelių skysto aromato.

  Tūris - 500ml
  Skonis - vanilė

  Peržiūrėti
 • Skystas kvapas Sensas Aromix 500ml - Caramel

  6,30 EUR

  Sensas Aromix - karamelės pagrindu pagamintas sirupas. Saldus mišinio priedas, skirtas gaudyti dideles žuvis. 1kg sauso mišinio pakanka 2-3 dangtelių skysto aromato.

  Tūris - 500ml
  Skonis - karamelė

  Peržiūrėti
 • Skystas kvapas Sensas Aromix 500ml - Super Black Speculatus

  6,30 EUR

  Sensas Aromix - pikantiško sausainių skonio skystas atraktantas pritrauks net ir labai pasyvias žuvis. 1kg sauso mišinio pakanka 2-3 dangtelių skysto aromato.

  Tūris - 500ml

  Peržiūrėti
 • Skystas kvapas Sensas Aromix 500ml - Sweet Corn

  6,30 EUR

  Sensas Aromix - šviesus, saldus priedas su kukurūzų skoniu, kuris sužavės didelius karpius. Puikiai veikia su daugeliu „Gardons 3000“ serijos jaukais. 1kg sauso mišinio pakanka 2-3 dangtelių skysto aromato.

  Tūris - 500ml
  Skonis - saldus kukurūzas

  Peržiūrėti
 • Skystas kvapas Sensas Aromix 500ml - Brasem

  6,30 EUR

  Sensas Aromix - universalus priedas, tinkantis karšiams ir daugumai baltųjų žuvų gaudyti. Gali būti sėkmingai naudojamas su daugeliu jaukų. 1kg sauso mišinio pakanka 2-3 dangtelių skysto aromato.

  Tūris - 500ml
  Skonis - brasem

  Peržiūrėti