Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Sensas

Sensas - prancūzų gamintojų, aukščiausios kokybės jaukai ir jų priedai, meškerės bei žvejybos aksesuarai sportinei bei mėgėjiškai žvejybai. Sensas kurti ir testuoti jaukus padeda aukščiausios klasės sportinės žvejybos entuziastai, todėl jų efektyvumas yra paties aukščiausio lygio. Šių produktų pagalba yra iškovota daugybė Pasaulio, Europos bei nacionalinių pirmenybių laimėjimų. Puikaus komandinio darbo su žvejais rezultatas - geriausi pasaulyje jaukai, skirti plūdinei, karpinei bei dugninei žvejybai.

 • Jaukas Sensas 3000 1kg - Gardons

  5,95 EUR

  Sensas 3000 Gardons - smulkios frakcijos ir lengvas jaukas, turi mažą klampumą, tad patekęs į vandenį iškart sukuria didelio drumstumo debesį. Specialiai sukurtas aukšlių ir kitų mažų žuvų gaudymui paviršiaus ir viduriniuose vandens sluoksniuose. Dėka kompetentingo požiūrio į jauko paruošimą, pavyko pasiekti reikiamą subalansuotą sudėtį. Geriausiai veikia truputi persotintas vandeniu, veikia bet kuriuo metų laiku.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Skystas kvapas Sensas Attractix 75ml - Roach

  6,30 EUR

  Sensas Attractix Roach - koncentruotas skystis su subtiliu vanilės ir šokolado aromatu. Jis naudojamas žvejojant kuojas stovinčiame tiek tekančiame vandenyje. Puikiai derinamas su visais GARDONS 3000 serijos jaukais. 

  Tūris - 75ml

  Peržiūrėti
 • Skystas kvapas Sensas Aromix 500ml - Tigernuts

  6,95 EUR

  Sensas Aromix - skystas jauko priedas Sensas Aromix Tigernuts – legendinis priedas karpių žvejyboje! Rekomenduojamas Aromix‘o skiedimas su vandeniu santykiu 1:10~1:4. Drėkinamas jaukas maišomas tolygiai ir visos jauko dalelės įgauna naudojamo aromato kvapą. Žvejas turi galimybę eksperimentuoti parenkant kvapo koncentraciją pagal žūklės sąlygas ir kibimo intensyvumą. Skysčio suvartojama nedaug, 1 kg sauso mišinio pakanka 2 – 3 dangtelių. Norint pagardinti masalą reikia tik kelių lašų. Taip naudojant vieno buteliuko užtenka ilgam.

  Tūris - 500ml
  Skonis - tigrinis riešutas

  Peržiūrėti
 • Skystas kvapas Sensas Aromix Super Black Gardon 500ml - Roach

  6,95 EUR

  Sensas Aromix - skystas jauko priedas – universalus kvapas, naudojamas karšių bei „baltos” žuvies žūklėje. Sėkmingai naudojamas su beveik visais Sensas 3000 serijos jaukais.

  Tūris - 500ml
  Skonis - kuoja

  Peržiūrėti
 • Skystas kvapas Sensas Aromix Brasem Noir 500ml - Super Black Brasem

  6,95 EUR

  Sensas Aromix - skystas jauko priedas – universalus kvapas, naudojamas karšių bei „baltos” žuvies žūklėje. Sėkmingai naudojamas su beveik visais Sensas 3000 serijos jaukais.

  Tūris - 500ml
  Skonis - Super Black Brasem

  Peržiūrėti
 • Skystas kvapas Sensas Carpes Tasty 500ml - Krill

  6,95 EUR

  Sensas Aromix - legendinis priedas karpinių žuvų žvejyboje! Rekomenduojamas Aromix‘o skiedimas su vandeniu santykiu 1:10~1:4. Drėkinamas jaukas maišomas tolygiai ir visos jauko dalelės įgauna naudojamo aromato kvapą. Žvejas turi galimybę eksperimentuoti parenkant kvapo koncentraciją pagal žūklės sąlygas ir kibimo intensyvumą. Skysčio suvartojama nedaug, 1 kg sauso mišinio pakanka 2 – 3 dangtelių. Norint pagardinti masalą reikia tik kelių lašų. Taip naudojant vieno buteliuko užtenka ilgam.

  Tūris - 500ml
  Skonis - krilis

  Peržiūrėti
 • Jaukas Sensas 3000 1kg - Carp Tasty Krill

  5,95 EUR

  Sensas 3000 Carp Tasty Krill - bazinis jaukas, skirtas karpiams ir kitoms stambioms žuvims gaudyti, tiek laukiniuose, tiek komerciniuose vandens telkiniuose. Šviesiai oranžinės spalvos ir kriliaus aromato jaukas itin efektyviai vilioja žuvis ir ilgai išlaiko jas jaukinamoje vietoje.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Priedas jaukui Sensas Carpix Tasty Krill 300g

  5,20 EUR

  Sensas Carpix Tasty Krill - sausas priedas jaukui, skirtas karpiams ir kitoms didelėms žuvims privilioti ir išlaikyti jaukinimo vietoje. Maišelio turinys (300 gramų) skirtas 3 kg sauso jauko.

  Svoris - 300g

  Peržiūrėti
 • Jaukas Sensas Record 515 Yellow 800g

  5,15 EUR

  Sensas Record 515 Yellow - itin smulkus jaukas skirtas vilioti aukšles ir kitas mažas žuvis. Vandenyje palieka geltonos spalvos debesėlį. Naudojant šį jauką buvo pasiektas pasaulio rekordas aukšlių gaudymo varžybose.

  Svoris - 800g

  Peržiūrėti
 • Jaukas Sensas 3000 1kg - Ablettes

  5,95 EUR

  Sensas 3000 Ablettes - smulkios frakcijos ir lengvas jaukas, turi mažą klampumą, tad patekęs į vandenį iškart sukuria didelio drumstumo debesį. Specialiai sukurtas aukšlių ir kitų mažų žuvų gaudymui paviršiaus ir viduriniuose vandens sluoksniuose. Dėka kompetentingo požiūrio į jauko paruošimą, pavyko pasiekti reikiamą subalansuotą sudėtį. Geriausiai veikia truputi persotintas vandeniu, veikia bet kuriuo metų laiku.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Sensas 3000 1kg - Super Black Bream

  5,95 EUR

  Sensas 3000 Super Black Bream- juodos spalvos jaukas, skirtas karšių ir plakių žvejybai. Mažo lipnumo, smulkus. Itin tinka gaudyti kur daug plėšrios žuvies ir balta žuvis baidosi šviesaus jauko.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Skystas kvapas Sensas Attractix 75ml - Carp

  6,30 EUR

  Sensas Attractix - koncentruotas skystis, kuris itin greitai pritraukia dideles karpines žuvis į jaukinamą vieta. Pilamas 1 kamštelis 1kg jauko.

  Tūris - 75ml

  Peržiūrėti
 • Skystas kvapas Sensas Aromix 500ml - Plum

  6,95 EUR

  Sensas Aromix- saldus priedas su sodriu slyvos aromatu pritrauks didelius karpius ir ilgai išlaikys juos jaukinamoje vietoje. 1kg sauso mišinio pakanka 2-3 dangtelių skysto aromato.

  Tūris - 500ml
  Skonis - slyva

  Peržiūrėti
 • Jaukas Sensas 3000 UK 1kg - Super Bream Red

  5,95 EUR

  Sensas 3000 UK Super Bream Red - vidutinės frakcijos, raudonos spalvos jaukas, prisodrintas spalvotų ingredientų. Skirtas karšių žvejybai, veiksnus ištisus metus.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Priedas jaukui Sensas Natural Dry Leam 2kg

  4,95 EUR

  Sensas Natural Dry Leam - priedas jaukui, naudojamas jaukui pasunkinti. Patekęs į vandenį, sukuria „debesį”. Puikiai tinka maišyti su sausų jauku ir priedais prieš drėkinant.

  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Maltos kalendros Sensas 700g

  7,25 EUR

  Sensas Ground Coriander - maltos kalendros, gruntiniui jaukui skirtas koncentruotas priedas, ypač tinka karpinėms žuvims, taip pat labai rekomenduojama karšių ir kuojų žvejyboje.

  Svoris - 700g

  Peržiūrėti
 • Priedas uodo trūklio lervoms atskirti Sensas 250g

  6,60 EUR

  Sensas White Joker Separator - sausi, smulkūs balti milteliai, skirti uodo trūklio lervoms (džokeriui) atskirti. Masalą tereikia apibarstyti milteliais, švelniai pamaišyti ir masalas ilgiau išliks šviežias.

  Svoris - 250g

  Peržiūrėti
 • Melasa Sensas 1L

  9,00 EUR

  Sensas Melasse - skystas jauko papildas, sudėtyje turintis aromatinių priedų, suteikiančiu jaukui išskirtinio kvapo, kuris vylioja žuvį ir skatina jas aktyviau maitintis. Taip pat pasunkina jauką. 

  Tūris - 1000ml

  Peržiūrėti
 • Peletės Sensas Mini Sticky 700g - Sweet Magic

  6,05 EUR

  Sensas Mini Sticky Sweet Magic - granulės, kurias galima greitai ir lengvai paruošti. Šios granulės yra lipnesnės už klasikines granules, todėl labai gerai laikosi ant Method šėryklos, dėl to, su jomis puikiai tinka žvejoti gylesniuose vandens telkiniuose, nes jos greitai neišsisklaido. Pagamintos iš aukščiausios rūšies ingredientų.

  Svoris - 700g
  Dydis - 2mm

  Peržiūrėti
 • Peletės Sensas Mini Sticky 700g - Super Krill

  6,05 EUR

  Sensas Mini Sticky Super Krill - kriliaus skonio granulės, kurias galima greitai ir lengvai paruošti. Šios granulės yra lipnesnės už klasikines granules, todėl labai gerai laikosi ant Method šėryklos, dėl to, su jomis puikiai tinka žvejoti gylesniuose vandens telkiniuose, nes jos greitai neišsisklaido. Pagamintos iš aukščiausios rūšies ingredientų.

  Svoris - 700g
  Dydis - 2mm

  Peržiūrėti