Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Hokaido

 • Pusiau dengtas skėtis Hokkaido

  55,60 EUR

  Skėtis nuo saulės, lietaus ir vėjo. Prie skėčio užtrauktuku prisitvirtina uždangalas/sijonas, kuris apsaugo nuo šoninio vėjo, lietaus ir paverčia skėtį į pusiau uždarą palapinę. Skėčio stogelio medžiaga ir uždangalas pagaminti iš storos daugiasluoksnės PVC medžiagos, papildomai klijuotos visos siūlės – 100% atsparūs vandeniui. Galima reguliuoti skėčio pasvyrimo kampą ir aukštį. Skėčio uždangalas/sijonas turi du langelius šonuose. Skėtis puikiai tiks žūklei arba poilsiui gamtoje.

  Skersmuo - 220cm
  Aukštis - 220cm
  Transportavimo ilgis - 127cm

  Peržiūrėti
 • Teleskopinė meškerė Hokkaido Spirit 4m 10-30g

  25,00 EUR

  Hokkaido Spirit - 4 metrų pludinė meškerė. Kotas pasižyminti lengvumu, galingumu ir suploninta rankena. Blankas pagamintas iš 100% anglies pluošto, jo deklaruojamas užmetamas svoris 10-30 gramų. Meškerė turi 5 žiedelius, užsukamą ritės tvirtinimą. Gerai linksta ir puikiai amortizuoja laimikio smūgius. Puikiai tinka žvejybai ir stovinčiame vandenyje, ir upėje.

  Peržiūrėti
 • Signalizotorių komplektas Hokkaido W12005 4+1

  69,80 EUR

  Hokkaido W12005 - komplekte yra 4 signalizatoriai ir racija, kuri kibimo momentu skleidžia garsą ir dega ta spalva, ant kurio signalizatoriaus yra kibimas. Racijos veikimo spindulys iki 150m. Signalizatoriai yra dengti guma ir atsparūs drėgmei. Signalizatoriai turį jungtį į kurią galima prijungti kibimo indikatorius/swingus, jis taip pat švies kibimo momentu. Signalizatoriaus galima reguliuoti, garsumą, jautrumą, signalo toną. Galima įjungti begarsį rėžimą. Kiekvienas signalizatorius šviečia skirtingomis spalvomis, kurios atsispindi racijoje kibimo momentu.

  Peržiūrėti
 • Kibimo indikatorių - swingų komplektas Hokkaido

  36,40 EUR

  Skirtingų spalvų kibimo indikatorių komplektas. Jungiasi prie singnalizatoriaus ir žuvies kibimo momentu šviečia kartu su juo. Ant metalinės kojelės esančios slankiojančio svorio pagalba galima reguliuoti kibimo indikatoriaus jautrumą. Valo prispaudėjas - metalinis, magnetinis. Patogiai prispaudžia valą, o kibimo metu pakėlus meškerę, lengvai atšoka nuo jo. Turi dėklą. Puikiai tinka dugninėje karpių ir kitų žuvų žūklėje.

  Peržiūrėti
 • -50% Teleskopinė meškerė Hokkaido Barbaric 3.60m 60-120g
  • Išpardavimas!

  Teleskopinė meškerė Hokkaido Barbaric 3.60m 60-120g

  7,90 EUR -50% 15,80 EUR

  Hokkaido Barbaric - tvirta teleskopinė meškerė. Puikus pasirinkimas pradedančiąjam žvejui. Turi patogią EVA medžiagos rankeną, kuri užtikrina itin gerą sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Platūs keramikiniai žiedeliai, Šio koto užmetamas svoris yra plataus spektro. Šį kotą galima naudoti kaip dugninę ir kaip plūdinę meškerę. Mažas transportavimo ilgis tik 69cm privalumas, jeigu norite, kad meškerė neužimtų daug vietos ją gabenant.

  Peržiūrėti
 • Dėžutė masalams Hokkaido

  7,30 EUR

  Dėžutė tinkanti susidėti įvairius, žvejybai skirtus masalus. Dažniausiai naudojama susidėti spiningavimo masalams arba kitoms įvairioms smulkmenoms. Dėžutė atsidaro iš abiejų pusių. Kiekvienoje pusėje yra po 7 atskirus skyrelius.

  Matmenys -27,5x17x5cm

  Peržiūrėti
 • Žvejybinė dėžė Hokkaido

  29,80 EUR

  Tvirta dėžė, skirta susidėti įvairius žvejybos reikmenis. Atsidarius dėžę, išsiskleidžia trys papildomos sekcijos, kuriose iš viso yra 27 skyreliai, ir vienas didelis skyrius susidėti žūklės įrankius. Dėžė turi rankeną patogiam transportavimui rankoje.

  Matmenys - 40x18x21cm

  Peržiūrėti
 • -30% Stovas meškerėms Hokkaido
  • Išpardavimas!

  Stovas meškerėms Hokkaido

  76,86 EUR -30% 109,80 EUR

  Stovas meškerėms Hokkaido - stabilus keturkojis stovas skirtas karpių/dugninei žvejybai. Stovas turi trys meškerių laikiklius į kurių vietas galima įsukti signalizatorius. Dvi kojos aukštesnes negu kitos dvi, stovo kojos tai pat galima reguliuoti i norimas padėtis, priartinti prie centro arba patolinti iki kraštu, tai užtikrina jo stabilumą. Kiekvienos teleskopinės kojos ilgį galima reguliuoti atskirai, tai pat vienos kojos aukštesnes negu kitos. Kojas galima tvirtinti skirtingose padėtyse. Galima reguliuoti stovo aukštį, ilgį bei pasvyrimo kampą. 
  Stovas greitai susirenka ir patogiai susideda į jam skirtą transportavimo krepšį. Kompaktiškas, patogus ir tvirtas stovas meškerėms.

  Šio stovo reguliuojasi:
  Aukštis - nuo 75cm iki 130cm

  Ilgis - nuo 100cm iki 150cm
  Tarpai tarp laikiklių -30cm
  Laikiklių skaičius - 3

  Peržiūrėti
 • Signalizatorius Hokkaido

  13,50 EUR

  Hokkaido Fishing Bite Alarm - signalizatorius žvejybai. Galima reguliuoti signalizatoriaus garsumą, jautrumą ir skambėjimo toną. Yra jungtis įjungti kibimo indikatoriu/swingą, kartu su signalizatoriumi. Atsparus drėgmei. Komplektuojami kartu su šoniniais knobais, apsaugančiais nuo šoninio kibimo ir meškerės nukritimo.

  Peržiūrėti
 • Krepšys Hokkaido 45x25x30cm

  29,50 EUR

  Krepšys Hokkaido - didelis, erdvus ir patogus krepšys susidėti įvairiems žūklės reikmenims. Turi 3 mažus ir 1 didelį skyrių. Kokybiški užtrauktukai, patogios rankenos palengvins krepšio transportavimą.

  Ilgis – 45cm
  Plotis – 25cm
  Aukštis – 30cm
  Skyriai – 4
  Svoris – 1000g

  Peržiūrėti
 • Dėklas karpinėms meškerėms Hokkaido 195cm

  32,00 EUR

  Dėklas trims karpinėms meškerėms. Turi papildomą šoninę kišenę susidėti smulkiems įrankiams. Dėkle yra išskirtos specialios vietos karpinėms ritėms. Turi rankenas, kurios padeda patogiai transportuoti dėklą su meškerėmis. 

  Ilgis - 195cm
  Skyriai - 3

  Peržiūrėti
 • Krepšys Hokkaido 45x25x20cm

  32,80 EUR

  Didelis, erdvus ir patogus krepšys susidėti įvairiems žūklės reikmenims. Turi 4 mažus ir 1 didelį skyrių. Kokybiški užtrauktukai, patogios rankenos palengvins krepšio transportavimą.

  Ilgis – 45cm
  Plotis – 25cm
  Aukštis – 20cm
  Skyriai – 5
  Svoris – 900g

  Peržiūrėti
 • Krepšys Hokkaido 50x30x35cm

  48,50 EUR

  Didelis, erdvus ir patogus krepšys susidėti įvairiems žūklės reikmenims. Turi 5 mažus ir 1 didelį skyrių. Kokybiški užtrauktukai, patogios rankenos palengvins krepšio transportavimą.

  Ilgis – 50cm
  Plotis – 30cm
  Aukštis – 35cm
  Skyriai – 6
  Svoris – 1800g

  Peržiūrėti
 • Krepšys su dėžutėmis Hokkaido 40x20x30cm

  60,40 EUR

  Tvirtas, patogus ir erdvus krepšys susidėti įvairius žūklės reikmenis. Komplektuojamas iškart net su 6 plastikinėmis dėžutėmis. Krepšys turi 4 skyrius. Viršutinis skyrius atsisega nuo krepšio ir galima naudoti atskirai. Krepšys tinka tiek spiningavimo, tiek dugninės žūklės įrankiams susidėti.
  Turi dvi rankenas patogiam transportavimui. 

  Ilgis – 40cm
  Plotis – 20cm
  Aukštis – 30cm
  Skyriai – 4
  Dėžutės – 6
  Svoris – 2300g

  Peržiūrėti
 • Trikojis stovas Hokkaido

  91,00 EUR

  Stovas Hokkaido - aukštas, stabilus trikojis stovas žvejybai. Pagamintas iš trisluoksnių aliuminio vamzdelių. Patogiai ir greit susirenka bei išsiardo. Puikiai tinka žvejybai, kur stovą reikia įsinešti į vandenį. Yra keturios vietos meškerėms. Galima reguliuoti stovo aukštį, ilgį bei pasvyrimo kampą. Turi kablį papildomam svoriui prisikabinti. Susilanksto ir susideda į patogų transportavimo krepšį. Pravartus įrankis karpinėje arba dugninėje žūklėje. 

  Ilgis - nuo 80cm iki 125cm
  Aukštis - nuo 75cm iki 130cm
  Tarpas tarp laikiklių - 20cm
  Laikiklių skaičius - 4

  Peržiūrėti
 • Stovas žvejybai Hokkaido

  125,00 EUR

  Stovas Hokkaido - tvirtas, stabilus, keturkojis stovas žvejybai. Pagamintas iš metalo, neturi plastmasinių sujungimo taškų. Visi užveržimai ir reguliatoriai taip pat metaliniai. Stovas skirtas žvejybai su trimis meškerėmis. Galima reguliuoti stovo aukštį, ilgį ir pasvyrimo kampą. Susilanksto ir susideda į transportavimo krepšį. Patogus įrankis karpių arba dugninei žūklei.

  Ilgis - nuo 80cm iki 125cm
  Aukštis - nuo 35cm iki 65cm
  Tarpas tarp laikiklių - 30cm
  Laikiklių skaičius - 3

  Peržiūrėti
 • Kėdė Hokkaido

  22,00 EUR

  Patogi kėdė žvejybai arba turistavimui gamtoje. Kėdė patogiai susilanksto ir neužima daug vietos transportuojant. Turi transportavimo krepšį. Porankyje yra vieta įsidėti gėrimui.

  Sėdimosios dalies plotis - 52cm
  Sėdimosios dalies gylis - 45cm
  Atlošo aukštis - 50cm
  Kėdės aukštis - 90cm
  Svoris - 2,5kg

  Peržiūrėti
 • Pilnai dengtas skėtis žvejybai Hokkaido

  68,50 EUR

  Erdvus skėtis apsisaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, lietaus bei vėjo. Yra lengvas mechanizmas skėčio suskleidimui bei norint galima reguliuoti skėčio pasvirimo kampą sukant pagrindinį metalą. Skėtis pilnai užsidengia uždangalu. Uždangale yra durelės su langu, kurias galima atskirai suskleisti. Uždangalas prie žemės tvirtinasi šniūreliais bei smeigtukais. Puikus pagalbininkas žvejojant ar stovyklaujant gamtoje. Siūlės iš vidaus impregnuotos.

  Aukštis - 220cm
  Plotis - 190cm
  Sienelės aukštis - 130cm
  Išorinis skersmuo - 250cm
  Transportavimo ilgis - 140cm

  Peržiūrėti
 • Skėtis žvejybai Hokkaido

  38,00 EUR

  Puikus skėtis apsaugantis nuo saulės spindulių, lietaus ir vėjo. Skėtis lengvai išsiskleidžia bei tvirtai užsifiksuoja. Reguliuojasi skėčio aukštis bei pasvyrimo kampas. Skėtis žvejybai patogiai susideda į transportavimo dėklą. Siūlės iš vidaus impregnuotos.

  Aukštis - 220cm
  plotis - 180cm
  išorinis lanko diametras - 240cm
  transportavimo ilgis - 140cm

  Peržiūrėti
 • Pusiau dengtas skėtis Hokkaido

  57,50 EUR

  Skėtis nuo saulės, lietaus ir vėjo. Prie skėčio užtrauktuku prisitvirtina uždangalas/sijonas, kuris apsaugo nuo šoninio vėjo, lietaus ir paverčia skėtį į pusiau uždarą palapinę. Uždangalas/sijonas prie žemės tvirtinasi šniūreliais bei smeigtukais. Galima reguliuoti skėčio pasvyrimo kampą ir aukštį. Skėčio uždangalas/sijonas turi du langelius šonuose. Skėtis puikiai tiks žūklei arba poilsiui gamtoje. Siūlės iš vidaus impregnuotos.

  Skėčio skersmuo - 190cm
  Išorinis lanko diametras - 250cm
  Aukštis - 220cm
  Sijono aukšis - 130cm
  Transportavimo ilgis - 140cm

  Peržiūrėti