Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Hokaido

 • Dėklas karpinėms meškerėms Hokaido 195cm

  32,00 EUR

  Dėklas karpinėms meškerėms Hokaido - dėklas trims karpinėms meškerėms. Turi papildomą šoninę kišenę susidėti smulkiems įrankiams. Dėkle yra išskirtos specialios vietos karpinėms ritėms. Turi rankenas, kurios padeda patogiai transportuoti dėklą su meškerėmis. 

  Ilgis - 195cm
  Skyriai - 3

  Peržiūrėti
 • Dėžutė masalams Hokaido

  7,30 EUR

  Dėžutė tinkanti susidėti įvairius, žvejybai skirtus masalus. Dažniausiai naudojama susidėti spiningavimo masalams arba kitoms įvairioms smulkmenoms. Dėžutė atsidaro iš abiejų pusių. Kiekvienoje pusėje yra po 7 atskirus skyrelius.

  Matmenys -27,5x17x5cm

  Peržiūrėti
 • Dugninė Meškerė Tomahawk Picker 2.40m 30-60g

  25,00 EUR

  Dugninė Meškerė Tomahawk Picker 2.40m - ypatingai jautri ir lengva Picker tipo meškerė su dvejomis keičiamomis skirtingo jautrumo galūnėmis. Meškerės užmetimas nuo 30-60g leis žvejoti nedideliais svoriais tiek stovinčio vandens telkiniuose, tiek lėtos tekmės upėse. Jautri galūnė perduos net ir pačius atsargiausius žuvies kibimus, o laimikio traukimas...

  Peržiūrėti
 • Graibštas karpių žūklei Hokaido 280cm 100x100cm

  36,50 EUR

  Didelis ir platus graibštas skirtas karpių žūklei ir ne tik. Bendras graibšto ilgis 280cm. Rankena pagaminta iš anglies pluošto, dviejų dalių. Rankenos ilgis 180cm. Graibšto galvos matmenys - plotis 100cm, ilgis 100cm. Patogiai išsiardo ir susideda į transportavimo dėklą.

  Peržiūrėti
 • Hokaido krepšys 50x30x35cm

  48,50 EUR

  Krepšys Hokaido - didelis, erdvus ir patogus krepšys susidėti įvairiems žūklės reikmenims. Turi 5 mažus ir 1 didelį skyrių. Kokybiški užtrauktukai, patogios rankenos palengvins krepšio transportavimą.

  Ilgis – 50cm
  Plotis – 30cm
  Aukštis – 35cm
  Skyriai – 6
  Svoris – 1800g

  Peržiūrėti
 • Hokaido krepšys su dėžutėmis 40x20x30cm

  56,40 EUR

  Krepšys Hokaido - tvirtas, patogus ir erdvus krepšys susidėti įvairius žūklės reikmenis. Komplektuojamas iškart net su 6 plastikinėmis dėžutėmis. Krepšys turi 4 skyrius. Viršutinis skyrius atsisega nuo krepšio ir galima naudoti atskirai. Krepšys tinka tiek spiningavimo, tiek dugninės žūklės įrankiams susidėti.
  Turi dvi rankenas patogiam transportavimui. 

  Ilgis – 40cm
  Plotis – 20cm
  Aukštis – 30cm
  Skyriai – 4
  Dėžutės – 6
  Svoris – 2300g

  Peržiūrėti
 • Ilgi botai Hokaido

  24,20 EUR

  Ilgi botai Hokaido - ilgi, patogūs botai, puikiai tinkantys braidymui bei žvejybai vandenyje. Botų ilgis 80cm, prie kiekvieno bato pritvirtintas šniurelis, kuriuo botus galima pritvirtinti prie diržo ar kitos vietos, kad jie patogiai bei tvirtai laikytųsi.
  Galimi botų dydžiai nuo 45 iki 46.

  Peržiūrėti
 • Kėdė Hokaido

  19,80 EUR

  Sulankstoma kėdė Hokaido - patogi kėdė žvejybai arba turistavimui gamtoje. Kėdė patogiai susilanksto ir neužima daug vietos transportuojant. Turi transportavimo krepšį. Porankyje yra vieta įsidėti gėrimui.

  Sėdimosios dalies plotis - 52cm
  Sėdimosios dalies gylis - 45cm
  Atlošo aukštis - 50cm
  Kėdės aukštis - 90cm
  Svoris - 2.5kg

  Peržiūrėti
 • Krepšys Hokaido 45x25x30cm

  29,50 EUR

  Krepšys Hokaido - didelis, erdvus ir patogus krepšys susidėti įvairiems žūklės reikmenims. Turi 3 mažus ir 1 didelį skyrių. Kokybiški užtrauktukai, patogios rankenos palengvins krepšio transportavimą.

  Ilgis – 45cm
  Plotis – 25cm
  Aukštis – 30cm
  Skyriai – 4
  Svoris – 1000g

  Peržiūrėti
 • Krepšys žvejybai Hokaido 45x25x20cm

  32,80 EUR

  Krepšys Hokaido - didelis, erdvus ir patogus krepšys susidėti įvairiems žūklės reikmenims. Turi 4 mažus ir 1 didelį skyrių. Kokybiški užtrauktukai, patogios rankenos palengvins krepšio transportavimą.

  Ilgis – 45cm
  Plotis – 25cm
  Aukštis – 20cm
  Skyriai – 5
  Svoris – 900g

  Peržiūrėti
 • Matas karpių žūklei Hokaido

  10,50 EUR

  Matas/kilimėlis Hokaido - pagamintas iš minkštos medžiagos, kuris skirtas karpių bei kitų žuvų žvejybai naudoti. Kilimėlis patiesiamas ant žemės ir sušlapinimas, tada ant jo paguldomas sugautas laimikis. Taip žuvis apsaugoma nuo purvo ir galimai patenkančių infekcijų į jos kūną. Matus reikalaujama turėti vykstant žvejoti į komercinius vandens telkinius ar dalyvaujant varžybose.

  Matmenys - 90x45cm

  Peržiūrėti
 • Meškerių surišiklis

  0,90 EUR

  Meškerių surišikliai naudojami patogiai bei saugiai surišti meškerėms. Minštas surišiklis nebraižo meškerių, patogiai užsideda bei susiveržia.

  Ilgis - 30cm

  Peržiūrėti
 • Ritė Hokaido Fantom 5000/6000

  34,00 EUR

  Hokaido Fantom  – didesnė ritė skirta tolimiems metimams žvėjojant dugnine meškere. Platus ritės būgnelis bei nuožulnūs kraštai leis valui lengvai skrieti tiesiai iš būgno. Ritėje įmontuoti 9+1 guoliai, korpusas padamintas iš tvirto grafito...

  Peržiūrėti
 • Ritė Hokaido Inspiration 5000

  29,80 EUR

  Hokaido Inspiration – nebrangi, karpinė ritė su laisvos eigos stabdžiu (baitrunner), kuris yra reikalingas, kad kibimo momentu užkibusi žuvis galėtų laisvai vynioti valą iš ritės būgnelio ir neįsitemptų jūsų žvejybos įrankio į vandenį. Ritėje esantys 12+1 guolis, leidžia ją lengvai sukti ir tinkamai suvaldyti užkibusią žuvį. Plačiame būgnelyje telpa 0,28 mm/250 m valo, o ritė jį vynioja ant būgno perdavimu 5.2:1. Ji puikiai tiks pradedantiesiems karpių žūklėje arba mėgstantiems didesnes rites naudoti dugninėje žūklėje.

  Peržiūrėti
 • Rite Hokaido Mendelssohn Carp Pro 4000-6000

  37,63 EUR

  Hokaido Mendelssonhn Carp Pro - tvirta, patikima, gražaus dizaino ritė su įmontuota laisvos eigos stabdžio sistema (Baitrunner), pritaikyta dugninei bei karpių žūklei. Įmontuoti 9+1 guoliai ir kitos sistemos užtikrina ritės skalndų darbą bei ilgą tarnavimo laiką...

  Peržiūrėti
 • Ritė Hokaido Rebellious Carp Pro 5000/6000

  35,00 EUR

  Hokaido Rebellious Carp Pro – gražaus dizaino, plačiu būgneliu ritė su integruotu laisvos eigos stabdžiu (Baitrunner), kuris pirminiu žuvies kibimo momentu leidžia valą vynioti tiesiai iš ritės būgnelio, taip apsaugodamas nuo didesnio laimikio meškerės įtraukimo į vandenį. Ritė turi 9+1 guolius, kas leidžia jai ypatingai lengvai suktis, kompiuteriu subalansuotą rotorių ir tvirtą korpusą. Įmontuotas galingas valo vediklis su žalvarine įvore.etalinė ritės rankenėlė su patogiu EVA laikikliu. Ritės būgnelis talpina daug valo, jis yra kūgio formos su nuožulniais kraštais. Tokios formos būgnelis tinka atlikti ilgiems ir tolimiems metimams, nes ritės briauna nesuteikia papildomo pasipriešinimo valo vyniojimuisi iš jos. Ritę galima universaliai naudoti tiek karpių tiek kitų žuvų dugninėje žvejyboje.

  Peržiūrėti
 • Ritė Hokaido Sensation 4000

  24,00 EUR

  Ritė Hokaido Sensation 4000 - puiki, tvirta ritė su 13 guolių ir gerai subalansuotas kompiuterio rotorius garantuoja sklandų veikimą. Įrengta labai tvirta pavara, TITANIUM dengta rankena ir volas, S-CURVE sistema užtikrina tolygų linijos atkūrimą. Turi tikslų galinį stabdį, ritės rankena persideda į kitą pusę, kas leidžia ja naudotis kairiarankiams. Ritė skirta žvejybai spiningu.  Į komplektą įeina atsarginis būgnelis.

  Peržiūrėti
 • -25%
  • Išpardavimas!

  Signalizatorius Hokaido

  11,55 EUR -25% 15,40 EUR

  Signalizatorius Hokaido žvejybai. Galima reguliuoti signalizatoriaus garsumą, jautrumą ir skambėjimo toną. Yra jungtis įjungti kibimo indikatoriu/swingą, kartu su signalizatoriumi. Atsparus drėgmei. Komplektuojami kartu su šoniniais knobais, apsaugančiais nuo šoninio kibimo ir meškerės nukritimo.
  Parduodamas kartu su krona.

  Peržiūrėti
 • Signalizatorius Hokaido

  11,95 EUR

  Hokaido Fishing Bite Alarm - signalizatorius žvejybai. Galima reguliuoti signalizatoriaus garsumą, jautrumą ir skambėjimo toną. Yra jungtis įjungti kibimo indikatoriu/swingą, kartu su signalizatoriumi. Atsparus drėgmei. Komplektuojami kartu su šoniniais knobais, apsaugančiais nuo šoninio kibimo ir meškerės nukritimo.
  Parduodamas kartu su krona.

  Peržiūrėti
 • -15% Signalizatorius Hokaido Bite Alarm
  • Išpardavimas!

  Signalizatorius Hokaido Bite Alarm

  6,80 EUR -15% 8,00 EUR

  Signalizatorius Hokaido Bite Alarm - reguliuojasi garsumas, jautrumas bei signalo tonas. Turi jungtį, šviečiantiems kibimo indikatoriams prijungti. Parduodamas kartu su krona.

  Peržiūrėti