Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Preston

Preston - kokybiški įrankiai Feeder žūklei. Sukurta žvejų profesionalų. Rasite visko, nuo kabliukų ir šėryklų iki dėklų, meškerių ir ričių.

Šis prekinis ženklas, gamindamas reikmenis, turi omenyje vieną dalyką – tiekti kokybiškus produktus, sukurtus pagal paskirtį. Kiekvienas jų sukurtas produktas atsirado iš rinkos spragos, kurią jie matė galintys patobulinti. Tada kompanija paima naują produktą ir sukuria jo prototipus, išbandydami, kol jis atitinka griežtus standartus, prieš pateikiant produktą pardavimui. Tai reiškia, kad jūs, kaip žvejys, gaunate gaminį, kuris buvo patobulintas taip, kad žvejodami galėtumėte mėgautis aukščiausia kokybę, prie kurios kūrimo prisidėjo žvejai profesionalai. Ne tik tai, bet ir produktas, kurį gausite, bus visiškai unikalus, nes įmonė kuria visus savo gaminius, todėl galite būti visiškai tikri dėl produkto kokybės. Preston nuolatos plečia savo asortimentą. Šiuo metu turi reikalingiausius bei populiariausius produktus Feeder ir Method Feeder žūklei.

 • Preston Barbed Bayonets

  2,50 EUR

  Plauko sistemoje naudojami specialūs smeigtukai, ant kurių yra užmaunamas masalas. Smeigtukai tai pat naudojami ir rišant kabliukus. Turi užkarpėlę, dėl to masalas nenukris. 

  Pakuotėje 20 vnt.

  Peržiūrėti
 • Indelis skysčio pertekliui išpilti Preston

  4,99 EUR

  Indelis, specialiai sukurtas skysčio pertekliui iš bet kokio masalo išpilti, pavyzdžiui: sliekams, granulėms nusausinti. Lengva ir tvirta konstrukcija bei stiprus nailono tinklelis užtikrina ilgaamžiškumą.

  Matmenys - 13,5x9x3,5cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė kepurė Preston Celcius Beanie

  15,99 EUR

  Preston Celcius Beanie - šilta ir patogi Preston firminė kepurė, kuri puikiai tinka žvejybai šaltomis dienomis. Vidinis sluoksnis yra itin minkštas ir patogus, o du sluoksniai sumažina vėjo šaltį. Vieno dydžio.

  Peržiūrėti
 • Žieminė kepurė Preston Celcius Waterproof Bobble

  17,99 EUR

  Preston Celcius Waterproof Bobble - neperšlampama, šilta ir patogi Preston firminė kepurė, kuri puikiai tinka žvejybai šaltomis dienomis. Tarp išorinio sluoksnio ir vidinio sluoksnio yra vandeniui atspari membrana, todėl kepurė tinka ekstremaliausiam žiemos orui. Vieno dydžio.

  Peržiūrėti
 • Meškerės galūnių apsauga Preston Supera

  13,00 EUR

  Puikus variantas saugiai ir patogiai transportuoti meškeres. Dažniausiai naudojama spiningams apsaugoti. Minkšti apvalkalo galai apsaugo jautrias meškerės galūnes. Turi itin elastingą dirželį bei velcro juostelę, skirtą prisegti prie meškerės vidurio.

  Peržiūrėti
 • Šaltkrepšis Preston Supera X Bait

  72,99 EUR

  Preston Supera X Bait - kompaktiškas krepšys, skirtas masalams. Šis krepšys su terminiu folijos pamušalu sukurtas taip, kad masalai išliktų vėsūs ir švieži, be to, jį labai lengva valyti. Krepšio pagrindas sustiprintas, turi paminkštintą rankeną bei nuimamą paminkštintą peties diržą. Krepšys turi tris išorines kišenes, kuriose puikiai galima laikyti smulkmenas. Taip pat turi stiprius, didelius užtrauktukus, kuriais greitai ir lengvai galima užsegti ar atsegti krepšį. 

  Matmenys - 48x27x25cm

  Peržiūrėti
 • Dėklas meškererių galūnėms Preston Supera X Tip Safe

  30,00 EUR

  Preston Supera X Tip Safe - dviejų skyrių dėklas, skirtas laikyti meškerių galūnes. Dėklas apsaugo meškerių galūnes nuo išorinių pažeidimų, bei padeda patogiai jas transportuoti. Dėklas pagamintas iš 840D specialios medžiagos, kuri yra itin tvirta, lengvai valoma. Stiprūs užtrauktukai.

  Matmenys - 80x9x5cm

  Peržiūrėti
 • Indelis pelečių mirkymui Preston

  3,59 EUR

  Preston Bait Stainer - indelis, skirtas pelečių mirkymui Method Feeder žvejybai. 

  Talpa - 1.14L

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Žirklės sliekams karpyti Preston WORM SCISSORS

  14,99 EUR

  Preston WORM SCISSORS - tvirtos, patogios žirklės sliekams karpyti. Smulkios ašmenų dantelės užtikrina, kad gyvi masalai būtų lengvai ir tiksliai susmulkinami. 

  Peržiūrėti
 • Segtukai Preston ICS IN-LINE 360 BEADS

  3,75 EUR

  Preston ICS IN-LINE 360 BEADS - greita jungtis pavadėlio tvirtinimui method feeder šeryklėlėms. Pakuotėje yra 6 vnt.

  Peržiūrėti
 • Surišti kabliukai Preston Baynet Hair Rig Barbed

  4,99 EUR

  Preston Baynet Hair Rig Barbed - surišti kabliukai skirti žvejybai method feeder būdu. Idealiai tinka naudoti su method šėryklomis. Surišta naudojant ypač tvirtą Reflo Power monofilamentinį valą. Pavadėliai turi patogų plastmasinį laikiklį. Prie kabliuko ant plauko pritvirtintas smaigiukas puikiai laikys įvairių rūšių boilius ar kitus masalus.

  Pakuotėje 8 vnt.
  Dydis - 12; storis - 0,24mm
  Dydis - 14; storis - 0,21mm

  Peržiūrėti
 • Stalas Preston Side Tray L

  32,98 EUR

  Preston Side Tray - itin tvirtas, patogus šoninis stalas. Stalas tvirtinasi prie 23 ir 30mm kojų. Stalas turi daug vietos, kurioje galima laikyti jaukų dėžutės, EVA dubenėlius. Dėl patvarios konstrukcijos ir paaukštintų stalo šonų, įrankiai apsaugoti nuo kritimų. 

  Matmenys - 33x44cm

  Peržiūrėti
 • Tinklelis Preston Carp Mesh Keepnet 4m

  69,99 EUR

  Preston Carp Mesh Keepnet - tinklelis pagamintas iš itin patvarios, žuvims nekenksmingos medžiagos. Stiprūs, papildomi sutvirtinimai aplink kiekvieną žiedą. Patikrinta ir išbandyta Fix Angle fiksavimo sistema. Tinklelis skirtas karpių žūklei. Minkštas audinys į kurį neįsivelia žūvų pelekai.

  Ilgis - 4m
  Matmenys - 50x40cm

  Peržiūrėti
 • Suktukai su karabinu Decoy Power Roll Snap PR-11

  3,80 EUR

  Decoy Power Roll Snap PR-11 - suktukai su karabinu/greita jungtimi. Itin tvirti, nebijantys apkrovų su W formos karabinu, kuris atkabinamas iš abiejų pusių, tad labai patogu greitai ir lengvai pakeisti masalą. Dėl NS juodos spalvos, suktukas yra nepastebimas vandenyje, todėl neatbaidys laimikių. 

  Pakuotėje yra 2 vnt.
  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių.
  Dydis 0 - 33lb
  Dydis 1 - 44lb
  Dydis 2 - 55lb
  Dydis 3 - 77lb
  Dydis 4 - 110lb

  Peržiūrėti
 • Dėklas meškerėms Preston Supera 2 Hardcase 190cm

  99,99 EUR

  Preston Supera Hardcase - 2 skyrių, 2 meškerių dėklas, pagamintas iš aukštos kokybės 840D medžiagos, kuris yra ypač atsparus dėvėjimuisi ir vandeniui. Dėklas turi platesnę vietą ričių srityje, kad būtų galima transportuoti meškeres kartu su ritėmis. Dėklas turi dirželį ant peties ir rankeną patogiam transportavimui.

  Peržiūrėti
 • Žuvų skaičiuoklė Preston Offbox Clicker Counter

  20,99 EUR

  Rankins skaitiklis, kurį galima lengvai ir patogiai pritvirtinti prie platformos ar kėdės. Prietaisą galima pritvirtinti ant 23, 25 ir 30mm kojos. Prietaisas skaičiuoja nuo 000 iki 999. Paspaudus skaitiklio višuje esantį mėlynos spalvos mygtuką, vertė padidinama vienu vienetu, o šone esančiu ratukus reikšmę matuojama šimtu.

  Peržiūrėti
 • Stalas su markize Preston Venta-Lite Hoodie Side Tray XL

  149,99 EUR

  Preston Venta-Lite Hoodie Side Tray - stalas su markize. Stalas yra pakankamai didelis, kad būtų galima pasidėti didelį kiekį masalų ir apsaugoti juos esančiu gaubtu nuo lietaus ar saulės spindulių. Staliuko priekyje yra liniuotė. Specialūs stalo fiksatoriai, tvirtinami prie platformos kojų, yra pakankamai stiprūs, kad atlaikytų didesnį kiekį jaukų. Gaubtas pritvirtinamas dviem rankiniais ratukais, kurie yra stalo šonuose.

  Matmenys - 27x79x61cm

  Peržiūrėti
 • Platforma Preston Absolute Station Graphite

  999,99 EUR

  Preston Absolute Station Graphite - patogi, iš itin aukštos kokybės medžiagų pagaminta, reguliuojamo aukščio platforma. Daugelį metų „Absolute" yra aukščiausios klasės platformos, dizaino ir inžinerijos šedevras, apimantis pažangiausias funkcijas ir visiškai naują elegantišką dizainą. Pagrindinis sėdynės dėžės rėmas pagamintas iš lengvo aliuminio, naudojant hidroformavimo technologiją, dėl kurios jis yra lengvas ir itin tvirtas. Turi 6 teleskopines kojas, kurių diametras yra 30mm. Platformoje, po sėdyne, yra stalčiukai įvairiems žvejybos įrankiams susidėti. Platforma turi „Mag-Lok“ spaustukus, kurie užtikrina, kad dėtuvės būtų saugiai užfiksuotos transportavimo metu. Nuimamas arba sutraukiamas, reguliuojamas pakojis, neslystantis pakojo paviršius. Įmontuoti gulsčiukai lygiam platformos pastatymui. Lanksčios kojų atramos puikiai prisitaikys prie bet kokio paviršiaus. Platūs platformos kojų padai neleidžia smigti į gruntą. Platforma turi nešimui ant peties skirtą paminkštintą diržą, kurį galima lengvai nuimti. Turi paminkštintą peties diržą patogiam transportavimui.

  Svoris - 17kg

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Graibšto kotas Preston Response XS 4m

  159,99 EUR

  Preston Response XS - graibšto kotas, su sriegiu, tinkamas naudoti su įvairiomis graibšto galvomis. Rankena standi, gerai subalansuota, todėl nebijo apkrovų ir išbandymų. Graibšto kotą galima sutrumpinti iki 3m ilgio. Tvirtas graibšto kotas atlaikys net ir stambių žuvų traukimą.

  Pilnai išskleisto koto ilgis - 4m

  Peržiūrėti
 • Graibšto kotas Preston Response Carp 4m

  84,99 EUR

  Preston Response Carp - graibšto kotas, su sriegiu, tinkamas naudoti su įvairiomis graibšto galvomis. Rankena standi, gerai subalansuota, todėl nebijo apkrovų ir išbandymų. Tvirtas graibšto kotas atlaikys net ir stambių žuvų traukimą.

  Pilnai išskleisto koto ilgis - 4m

  Peržiūrėti