Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Shimano

„Shimano Fishing" yra japonų prekinis ženklas, 1970 m. sukūręs žvejybos padalinį, kurio pagrindinė būstinė yra Sakai mieste, Japonijoje. „Shimano Fishing" įsipareigojo kurti tobulus gaminius, kasdien nuolat tobulindama jų savybes ir diegdama naujus ir modernius metodus. Šis prekinis ženklas turi itin gerą reputaciją ir aukštos kokybės prekes žvejybos pramonėje. Jie žinomi kaip patikimų ir patvarių žvejybos ričių, meškerių ir kitų žvejybos įrankių gamintojai. Daugelis profesionalių ir mėgėjiškos žūklės mėgėjų pasitiki „Shimano" gaminiais dėl jų našumo ir naujovių. Bendrovė siūlo ne tik aukščiausią kokybę, bet ir sertifikuotus bei išbandytus gaminius.

 • Plūdinė meškerė Shimano Aero X3 Match Float 3.96m iki 20g

  134,95 EUR

  Shimano Aero X3 Match Float - tvirta, lengva plūdinė meškerė. Meškerės blankas pagamintas iš tvirto anglies pluošto. Turi pusiau kamštinę, pusiau EVA medžiagos rankeną, kuri turės puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Turi DPS ritės laikiklį. 

  Peržiūrėti
 • Spod meškerė Shimano TX-Plus Spod Marker 3,96m 5lb

  154,95 EUR

  Shimano TX-Plus Spod Marker - labai galinga karpinė SPOD meškerė, skirta jaukinimui. Meškerė pagaminta iš XT40 anglies pluošto. Pilnas anglies blankas yra standus, galingas ir jautrus, puikiai tinkantis užmesti tolimus atstumus. Turi SIC nerūdijančio plieno žiedelius bei Shimano DPS ritės laikiklį. EVA rankena nešaldys rankos šaltomis dienomis.

  Peržiūrėti
 • Vobleris Shimano Yasei Shock Stick F 22g

  11,95 EUR

  Shimano Yasei Shock Stick F - paviršinis masalas, kuris dėl unikalios formos ir svorio, lengva naudoti žvejojant trūkčiojimo būdu. Masalas patraukliai siūbuoja ir slysta paviršiumi. Išlenktos apačios ir tiesios nugarėlės konstrukcija bei puikiai atitaikytas svorio centras, sukuria šoninius voblerio judesius (Walk the dog), o tai ypatingai patraukia plėšrūnų dėmesį. 

  Ilgis - 11cm
  Svoris - 22g

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Vobleris Shimano Yasei Cover Crank F SR 7g

  9,49 EUR

  Shimano Yasei Cover Crank - plūduriuojantis vobleris, kuris puikiai tik visoms plėšrioms žuvims. Šis vobleris pasižymi gana agresyviu plaukimu, kuris efektyviai veikia esant bet kokiam traukimo greičiui - nuo lėto iki itin greito, todėl suteikia galimybę nuolaitos traukti žuvų dėmesį. Siekiant padidinti masalo patrauklumą, judant vobleris skleidžia trakštelėjimo garsas, todėl tai dar daugiau vilioja plėrūnes.

  Ilgis - 5cm
  Svoris - 7g
  Nėrimo gylis - 0-1,5m

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Peletės Shimano Isolate Pellet HP 900g - 4mm

  5,49 EUR

  Shimano Isolate Pellet HP - iš aukščiausios kokybės ingredientų pagamintos peletės, kurios tinka method feeder gaudant ir jaukinant karpius. Taip pat tiks gaudant ir kitas stambiąsias žuvų rūšis. Peletės veikia tiek šaltame, tiek šiltame vandenyje.

  Svoris - 900g
  Dydis - 2mm

  Peržiūrėti
 • Graibštas Shimano TX-Extreme Landing Net

  179,95 EUR

  Shimano TX-Plus Landing Net - itin tvirtas ir galingas graibštas su dideliu ir lengvu, lengvai plaunamu tinkleliu. Kotas pagamintas iš pilnavidurės anglies, kuri užtikrina didesnį standumą. Tinklelis pagamintas iš švelnaus, atsparaus audinio, apsaugai skirtas smulkaus tinklelio pagrindas, o jo kampai sutvirtinti, kad mažiau dėvėtųsi. Šis graibštas yra labai universalus. Žvejojant iš valties galima užsidėti vieno ilgio kotą, o žvejojant ant kranto, papildomai užsideda prailginimas. Rankena turi Shrink Wrap" medžiagą, kuri užtikriną maksimalų sukubimą net ir su šlapiomis rankomis. 

  Galvos matmenys - 100x100cm
  Graibšto ilgis - 2,10m
  Graibšto ilgis su prailginimu - 3,45m

  Transportavimo ilgis - 120cm

  Peržiūrėti
 • Spiningas Shimano Yasei AX Pike Casting 2.30m 56-170g

  209,95 EUR

  Shimano Yasei AX Pike Casting - meškerių serija, specialiai sukurta lydekų žvejybai. Tai tvirta, galinga, apkrovos nebijanti meškerė, su kuria puikiai galima užmesti itin didelius masalus, o stambios lydekos traukimas bus itin malonus. Tam, kad meškerė atlaikytų stiprių laimikių duodamus išbandymus, šios serijos spiningų blankai yra pagaminti iš itin tvirto High Modulus Full Carbon anglies pluošto, naudojant Hi-Power X technologiją ir Nano lydinį. Meškerė taip pat turi Fuji Alconite K tipo žiedelius, Fuji PSS ritės laikiklį, o tai dar labiau padidina rankos sukibimą ir geresnį valdymą užmetant sunkius masalus. Turi dalinę EVA medžiagos rankos.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Spiningas Shimano Yasei AX Pike Casting 2.50m 40-120g

  179,95 EUR

  Shimano Yasei AX Pike Casting - meškerių serija, specialiai sukurta lydekų žvejybai. Tai tvirta, galinga, apkrovos nebijanti meškerė, su kuria puikiai galima užmesti itin didelius masalus, o stambios lydekos traukimas bus itin malonus. Tam, kad meškerė atlaikytų stiprių laimikių duodamus išbandymus, šios serijos spiningų blankai yra pagaminti iš itin tvirto High Modulus Full Carbon anglies pluošto, naudojant Hi-Power X technologiją ir Nano lydinį. Meškerė taip pat turi Fuji Alconite K tipo žiedelius, Fuji PSS ritės laikiklį, o tai dar labiau padidina rankos sukibimą ir geresnį valdymą užmetant sunkius masalus. Turi dalinę EVA medžiagos rankos.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Ritė Shimano Ultegra XTE Spod

  174,95 EUR

  Shimano Ultegra XTE Spod - aukštos kokybės, seklaus būgnelio, didelio našumo Spod ritė. Lengvame, standžiame, CI4+ konstrukcijos korpuse slypi pažangiausios Shimano technologijos. „Hagane Gear" pavaros ir „X-SHIP" kartu su „Infinity Drive„ ir „Silent Drive„ technologijos užtikrina nuostabų ritės darbo sklandumą ir lengvą sukimąsi. Dėl „Super Slow 5" technologijos, sukuriamas nepaprastai sklandus ritės valo klojimas, kuris sumažina trintį ir padidina užmetimo galimybes. 

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Sulankstomas PVC kibiras Shimano Groundbait Bowl L

  16,95 EUR

  Shimano Groundbait Bowl Large - sulankstomas, PVC kibirėlis, ideliai tinkantys masalams arba sumaišytam jaukui laikyti. Kibirėlis yra pusiau standus. Dėl didesnio patogumo, dangtelis su užtrauktuku.

  Matmenys - 32x20cm

  Peržiūrėti
 • Vobleris Shimano Yasei Trigger Twitch SP 4g

  9,95 EUR

  Shimano Yasei Trigger Twitch SP - universalus masalas išties puikiai tinka žvejojant skaidriame vandenyje, ypač sekliose vietose. Puikus balansas ir specialus priekinis liežuvėlis leidžia naudoti įvairias tvičingavimo technikas - nuo greito iki lėto, su trumpomis ar ilgomis pauzėmis. Kiekvienas trūkčiojimas išjudina masalą ir jis pradeda veikti itin greitai, imituodamas sužeistą žuvelę, o pauzė leidžia masalui išlaikyti pusiausvyrą ir dažnai būna ta akimirka, kai plėšrūnai griebia masalą itin greitai ir stipriai. 

  Ilgis - 6cm
  Svoris - 4g
  Nėrimo gylis - 0-2m

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Dugninė meškerė Shimano Aero X7 Distance Feeder 3,96m iki 100g

  409,95 EUR

  Shimano Aero X7 Distance Feeder - visiškai naujai, feeder sporto meistrų sukurta meškerių serija. Ši meškerė daugybę kartų testuota peofesionalų, kad būtų išgautas tobulas, ypač lengvas, stiprus, didelio modulio HPX60 + NANO blankas, balansas, akcija bei meškerės stiprumas. Meškerė turi itin stiprius Fuji KR žiedelius ir Fuji VSS ritės laikiklį. Rankena kamštinė, o jos galas dengtas EVA medžiaga. Turi tris, iš anglies pluošto pagamintas, viršūnėles - 2oz, 2.5oz ir 3oz. Tai geriausia feeder meškerių serija, skirta profesionalams.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė Shimano Tribal TX-2 3,96m 3,5lbs

  189,95 EUR

  Shimano Tribal TX-2 - aukštos kokybės meškerė, idealiai tinkanti karpių žūklei. Blankas pagamintas iš plono, galingo ir tvirto XT60 anglies pluošto. Turi kamštinę rankeną, kuri nešaldys rankų, bei DPS ritės laikiklį. Taip pat turi tvirtus Seaguise nerūdijančio plieno žiedelius. Su šia meškere galima užmesti tolimą atstumą bei smagiai traukti laimikį, nes jaučiamas kiekvienas žuvies pasipriešinimas.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Karpinė meškerė Shimano Tribal TX-1A 3,96m 3,5lbs

  119,95 EUR

  Shimano Tribal TX-1A - aukštos kokybės meškerė, idealiai tinkanti karpių žūklei. Blankas pagamintas iš plonos, tvirtos XT40 medžiagos. Turi EVA rankeną, kuri nešaldys rankų, bei DPS ritės laikiklį. Taip pat turi tvirtus Seaguise nerūdijančio plieno žiedelius. Su šia meškere galima užmesti tolimą atstumą bei smagiai traukti laimikį, nes jaučiamas kiekvienas žuvies pasipriešinimas.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė Shimano SLX DC 151 HG

  219,95 EUR

  Shimano SLX DC HG - multiplikatorinė Shimano ritė, kuri sukurta specialiai taip, kad su ja būtų galima atlikti lengvus ir tikslius užmetimus bet kokiomis sąlygomis. Turi ypatingai lengvą, standų „Hagane“ korpusą. Turi DC stabdymo sistemą, kuri užtikrina tinkamą stabdžio jėgą ir optimizuotą užmetimo atstumą, bei tikslumą. Ritėje yra suprojektuota Shimano S3D stabilios ritės konstrukcija, kuri sumažina ritės vibraciją. Ritė yra lengvai valdoma, nereikalauja daug pastangų, sklandžiai kloja valą. Sukama kaire ranka.

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė Shimano SLX DC 151

  219,95 EUR

  Shimano SLX DC - multiplikatorinė Shimano ritė, kuri sukurta specialiai taip, kad su ja būtų galima atlikti lengvus ir tikslius užmetimus bet kokiomis sąlygomis. Turi ypatingai lengvą, standų „Hagane“ korpusą. Turi DC stabdymo sistemą, kuri užtikrina tinkamą stabdžio jėgą ir optimizuotą užmetimo atstumą, bei tikslumą. Ritėje yra suprojektuota Shimano S3D stabilios ritės konstrukcija, kuri sumažina ritės vibraciją. Ritė yra lengvai valdoma, nereikalauja daug pastangų, sklandžiai kloja valą. Sukama kaire ranka.

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė Shimano Curado DC 201 XG

  285,95 EUR

  Shimano Curado DC - vienos iš populiariausių multiplikatorinių Shimano ričių. Ypatingai lengvas, standus „Hagane“ korpusas, kuris puikiai tinka įvairiems žvejybos būdams. Labai patogi laikyti delne. Ritėje yra suprojektuota Shimano S3D stabilios ritės konstrukcija, kuri sumažina ritės vibraciją. Suporuotas su reguliuojama „SVS Infinity“ valdymo sistema, kuri perduoda ilgus ir tikslius smūgius. Ritės būgnelis pagamintas iš Magnumlite lydinio. Ritės stabdžių konstrukcijoje panaudota dartanium medžiaga. Ši ritė dirba itin sklandžiai ir tolygiai. Sukama kaire ranka.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė Shimano Curado DC 201 HG

  285,95 EUR

  Shimano Curado DC HG - vienos iš populiariausių multiplikatorinių Shimano ričių. Ypatingai lengvas, standus „Hagane“ korpusas, kuris puikiai tinka įvairiems žvejybos būdams. Labai patogi laikyti delne. Ritėje yra suprojektuota Shimano S3D stabilios ritės konstrukcija, kuri sumažina ritės vibraciją. Suporuotas su reguliuojama „SVS Infinity“ valdymo sistema, kuri perduoda ilgus ir tikslius smūgius. Ritės būgnelis pagamintas iš Magnumlite lydinio. Ritės stabdžių konstrukcijoje panaudota dartanium medžiaga. Ši ritė dirba itin sklandžiai ir tolygiai. Sukama kaire ranka.

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Graibštas Shimano TX-Plus Landing Net

  159,95 EUR

  Shimano TX-Plus Landing Net - itin tvirtas ir galingas graibštas su dideliu ir lengvu, lengvai plaunamu tinkleliu. Kotas pagamintas iš pilnavidurės anglies, kuri užtikrina didesnį standumą. Tinklelis pagamintas iš švelnaus, atsparaus audinio, apsaugai skirtas smulkaus tinklelio pagrindas, o jo kampai sutvirtinti, kad mažiau dėvėtųsi. Šis graibštas yra labai universalus. Žvejojant iš valties galima užsidėti vieno ilgio kotą, o žvejojant ant kranto, papildomai užsideda prailginimas. Rankena turi Shrink Wrap" medžiagą, kuri užtikriną maksimalų sukubimą net ir su šlapiomis rankomis. 

  Galvos matmenys - 110x95cm
  Graibšto ilgis - 1,85m
  Graibšto ilgis su prailginimu - 2,6m

  Transportavimo ilgis - 120cm

  Peržiūrėti
 • Vobleris Shimano Yasei Soul Swim SS 110g

  28,95 EUR

  Shimano Yasei Soul Swim SS - universalus, lėtai skęstantis jungtinis pūduriuojantis masalas su minkšta uodega ir nugaros peleku. Itin tikroviškai atrodantis, realistiškai plaukiantis masalas, kuris idealiai tinka gaudyti lydekas arba starkius skaidriame vandenyje. Masalą traukiant tolygiai, jis plaukia natūraliai, įmituoja tikrą žuvelę. Trūkčiojant masalas juda, kaip sužeista žuvelė ir labai patraukia plėšrūnių dėmesį. Siekant didesnio universalumo, šį masalą galima prikabinti už priekinio žiedelio, kad plauktų sekliau, arba už viršutinio, kad šis nertų gyliau.

  Ilgis - 23cm
  Svoris - 110g
  Nėrimo gylis - 0-1,5m

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti