Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Rapala

Rapala - vienas iš žymiausių spiningavimo masalų gamintojų pasaulyje. Rapala pasižymi ilgamete patirtinimi spiningavimo masalų gamyboje, sukūrusi tūkstančius legendinių masalų, kurie žinomi tarp žvejų visame pasaulyje.
Vobleriai, silikoniniai bei metaliniai masalai žvejams padovanoję begale laimikių.

Rapala yra mėgstamiausias žvejybos masalas pasaulyje nuo 1936 m. Šiandien Rapala masalais, įrankiais ir priedais pasitiki milijonai žvejų iš daugiau nei 140 pasaulio šalių. „Rapala“ reputacija kyla iš didžiulio pasaulio rekordinių laimikių sąrašo, mūsų profesionalių meškeriotojų žinių ir nepaliaujamo atsidavimo kokybei istorijos. „Rapala“ masalai prieš supakuodami vis dar derinami rankomis ir išbandomi, kad būtų užtikrintas „Rapala“ prekės ženklo plaukimo veiksmingumas, kuriam didelės žuvys negali atsispirti.
Savo asortimente atrinkome pačius populiariausius masalus plėšrūnų žvejybai.
Jūs rasite voblerius velkiavimui, spiningavimui, twichingui. Masalus lydekoms, ešeriam, starkiam ir upėtakiams. Taip pat didelius masalus Haku, X-rap Otus, Peto ir kitus stambių plėšrūnų žūklei. 

 • Vobleris Rapala X-Light Crank Shallow Runner 3,5cm 4g

  9,95 EUR

  Rapala X-Light Crank Shallow Runner - itin lengva konstrukcija ir specialaus dizaino korpusas leis pateikti masalą itin natūraliai. Skirtas, bet kokioms gėlavandenių plėštrūnų rūšims, itin gerai dirba ir skleidžia viliojantį barškėjimą. Savo darbą atlieka tiek sukant įprastai, tiek twitchingo būdu. Natūralų veikimą patobulina detali ir tekstūruota apdaila.

  Ilgis - 3,5cm
  Svoris - 4g
  Nerimo gylis - 0,9-1,2m

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Vobleris Rapala X-Light Crank Mid Runner 3,5cm 4g

  9,95 EUR

  Rapala X-Light Crank Mid Runner - itin lengva konstrukcija ir specialaus dizaino korpusas leis pateikti masalą itin natūraliai. Skirtas, bet kokioms gėlavandenių plėštrūnų rūšims, itin gerai dirba ir skleidžia viliojantį barškėjimą. Savo darbą atlieka tiek sukant įprastai, tiek twitchingo būdu. Natūralų veikimą patobulina detali ir tekstūruota apdaila.

  Ilgis - 3,5cm
  Svoris - 4g
  Nerimo gylis - 1,8-2,1m

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Ledo smaigai Rapala Ice Claws

  16,50 EUR

  Rapala Ice Claws - privalomas žieminės žūklės įrankis žvejojant ant ledo. Smaigai padeda išlipti iš vandens įlūžus ledui. Dažniausiai nešiojami ties krūtine, patogioje bei greitai pasiekiamoje vietoje. Virvelės ilgis reguliuojasi.

  Peržiūrėti
 • Laikiklis Rapala SmartHub Flat Mount (2 vnt.)

  9,95 EUR

  Rapala SmartHub Flat Mount - puikus, universalus laikiklis, suteikiantis begalę keitimo ir pritaikymo pagal savo poreikius galimybių. Itin universalus laikiklis lengvai tvirtinamas prie bet kokio lygaus paviršiaus ir saugiai laiko priedus. Taip pat galima prijungti prie „SmartHub Track“ sistemos, kuri parduodama atskirai.

  Peržiūrėti
 • Meškerės laikiklis Rapala SmartHub Rod Holder

  17,95 EUR

  Rapala SmartHub Rod Storage - laikiklis, skirtas žieminei meškerei laikyti.  Reguliuojamas laikiklis gali būti pasuktas ir užfiksuotas norimoje padėtyje naudojant reguliavimo varžtą. Laikiklis tvirtinamas prie plokščio SmartHub universalaus laikiklio, kuris yra komplekte arba prie Smarthub® Track System 16, kuri parduodama atskirai.

  Ilgis - 23,5cm

  Peržiūrėti
 • Meškerės laikiklis Rapala SmartHub Rod Storage

  8,95 EUR

  Rapala SmartHub Rod Storage - laikiklis, skirtas žieminei meškerei laikyti. Laikiklis tvirtinamas prie plokščio SmartHub universalaus laikiklio arba Smarthub® Track System 16, kurie parduodami atskirai. Komplekte yra 2 vnt.

  Ilgis - 12,5cm

  Peržiūrėti
 • -10% Žieminė dėžė Rapala Ice Box G2
  • Išpardavimas!

  Žieminė dėžė Rapala Ice Box G2

  82,76 EUR -10% 91,95 EUR

  Rapala Ice Box G2 - lengva, bet labai patvari žieminė žvejybinė dėžė. Dėžė turi termo izoliaciją, tad puikiai išlaikys tiek šilumą, tiek šaltį. Patogu laikyti žvejybinius įrankius, maistą ar net gėrimus. Nuimamos vidinės pertvaros. Turi patogų dirželį transportavimui.

  Matmenys - 41х28х45cm
  Didžiausias svoris - 150 kg

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Samtelis ledui Rapala

  9,95 EUR

  Rapala Mega Scoop - samtelis, kuris turi didelį sulankstomą kaušelį, tad minimaliomis pastangomis pašalina maksimalų ledo kiekį. Samtelis labai lengvas, pagamintas iš tvirto plastiko, tad rankos nešals. Turi reguliuojamą riešo dirželis.

  Rankenos ilgis - 24cm
  Bendras ilgis - 35cm

  Peržiūrėti
 • Kaklaskarė Rapala Arctic Neck Gaiter

  15,95 EUR

  Rapala Arctic Neck Gaiter - ilga ir labai šilta Rapala kaklaskarė, kuri apsaugo kaklą ir šaltomis dienomis. Galima užsidengti ir veidą iki akių. Patogi microfleece medžiaga, kuri apsaugo ir nuo vėjo. 

  Peržiūrėti
 • Vobleris Rapala Shad Rap 9cm 15g

  11,35 EUR

  Rapala Shad Rap - masalas, kuriuo galima žvejoti dideliuose gyliuose. Tai yra itin efektyvus ir universalus masalas. Ši versija skirta šiek tiek gilesniems telkiniams, kadangi jo "darbinis" gylis spiningaujant siekia iki 4,5 metro. O šį masalą naudojant velkiaujant galima pasiekti ir dar gilesnes telkinio vietas. Dėl savo "shad" formos, vobleris net ir lėtų pravedimų metu dirba agresyviai bei patikimai vilioja plėšrūnes.

  Ilgis - 9cm
  Svoris - 15g
  Nerimo gylis - 2,4-4,5m

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Vobleris Rapala Deep Tail Dancer 11cm 22g

  14,65 EUR

  Rapala Deep Tail Dancer - specifinės banano formos vobleris, tinkantis žvejoti dideliuose gyliuose. Vobleris pasižymi intensyviais uodegėlės svyravimais, kurie būdingi banano formos vobleriams, bet tuo pačiu yra išsaugojęs ir klasikiniams „Rapala“ vobleriams charakteringus virpesius. Šis vobleris sugeba suvilioti tas žuvis, kurios tingiai tūno dideliame gylyje prisispaudusios prie dugno. Šių voblerių spalvinimas parinktas konsultuojantis su žūklės, dideliuose gyliuose, specialistais. Vobleris puikiai tinka sterkų žūklei.

  Ilgis - 11cm
  Svoris - 22g
  Nerimo gylis - 9m

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Titaniniai sargeliai Rapala Titanium Spring Bobber

  12,95 EUR

  Rapala Titanium Spring Bobber - titaninis, itin kokybiškas sargelis, puikiai tinkantis žieminei žvejybai avižėlėmis. Jautrus ir gerai perduoda kibimą. Turi Hi-Vis indikacinį, ryškiai oranžinės spalvos taškelį. Pakuotėje yra 2 vnt.

  Ilgis - 11cm

  Peržiūrėti
 • Švytuoklė/balansyras Rapala Jigging Shadow Rap 9cm 17g

  14,95 EUR

  Rapala Jigging Rap - poledinėje žūklėje naudojamos „Rapala“ blizgutės/švytuoklės – populiarus, efektyvus ir puikiai subalansuotas masalas. Jigging Shadow Rap® pasižymi lėtesniais judesiais. Sukurtas džigavimui vertikaliai. Platesnis korpusas, modernus dažymas, puikiai tinka poledinei atsargių, stambesniu žuvų žūklei.

  Ilgis - 9cm
  Svoris - 17g

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Švytuoklė/balansyras Rapala Jigging Rap 5cm 9g

  9,95 EUR

  Rapala Jigging Rap - poledinėje žūklėje naudojamos „Rapala“ blizgutės/švytuoklės – populiarus, efektyvus ir puikiai subalansuotas masalas. Kruopščiai parinktas svorio ir ilgio santykis, todėl vandenyje „Jigging Rap“ juda nepriekaištingai. Turi itin aštrius kabliukus. Tinka poledinei ešerių, lydekų, starkių ir kitų plėšrūnų žūklei.

  Ilgis- 5cm
  Svoris- 9g

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Švytuoklė/balansyras Rapala Jigging Rap 3cm 6g

  8,95 EUR

  Rapala Jigging Rap - poledinėje žūklėje naudojamos „Rapala“ blizgutės/švytuoklės – populiarus, efektyvus ir puikiai subalansuotas masalas. Kruopščiai parinktas svorio ir ilgio santykis, todėl vandenyje „Jigging Rap“ juda nepriekaištingai. Turi itin aštrius kabliukus. Tinka poledinei ešerių, lydekų, starkių ir kitų plėšrūnų žūklei.

  Ilgis - 3cm
  Svoris - 6g

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Vobleris Rapala Original Floater 13cm 7g

  13,00 EUR

  Rapala Original Floater - pats populiariausias „Rapala“ vobleris. Plaukiantis vobleris mėgstamas ir spiningautojų, ir velkiautojų, nes šis masalas efektyvus tiek žvejojant nedideliame gylyje, tiek didesniuose gyliuose, prie dugno. Gerai dirba traukiant tiek lėtai, tiek greitai. Universalusis vobleris idealiai tiks šapalų ir visų kitų plėšrūnų žūklei. Vobleris turi  VMC aštrius, trišakius kabliukus.

  Ilgis - 13cm
  Svoris - 7g
  Nerimo gylis - 1.2-.18m

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Vobleris Rapala Original Floater 5cm 3g

  11,35 EUR

  Rapala Original Floater - pats populiariausias „Rapala“ vobleris. Plaukiantis vobleris mėgstamas ir spiningautojų, ir velkiautojų, nes šis masalas efektyvus tiek žvejojant nedideliame gylyje, tiek didesniuose gyliuose, prie dugno. Gerai dirba traukiant tiek lėtai, tiek greitai. Universalusis vobleris idealiai tiks ešerių, šapalų ir visų kitų plėšrūnų žūklei. Vobleris turi  VMC aštrius, trišakius kabliukus.

  Ilgis - 5cm
  Svoris - 3g
  Nerimo gylis - 0,9-1,5m

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Vobleris Rapala CountDown Elite 5,5cm 5g

  15,45 EUR

  Rapala CountDown Elite - naujos kartos, klasikinis, su moderniu dažymu, populiarus vobleris. Pasižymi lėtu, kontroliuojamu skendimu. Moderni konstrukcija užtikrina maksimaliai tolimus tikslius metimus ir universalumą. Masalas dirba nuo pirmos sekundės - vos tik užmetus pradeda skęsti, lengvai vibruodamas į šonus. Naujoms įspūdingoms spalvoms naudojamas dengimas metalu ir HD spausdinimas. Turi VMC® 7554 juodo nikelio trišakius kabliukus. Idealiai tinka šlakių, upėtakių ir ešerių gaudymui.

  Ilgis - 5,5cm
  Svoris - 5g
  Nerimo gylis - 0,9m

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Vobleris Rapala CountDown 11cm 16g

  12,20 EUR

  Rapala CountDown - vienas iš populiariausių skęstančių voblerių pasaulyje. Su šiuo vobleriu galima žvejoti tiek gyliuose, tiek negiliuose vandens telkiniuose. Nors vobleris panašus į "Original", tačiau jis yra sunkesnis, todėl metimo metu lekia kur kas toliau, be to judesiai yra kiek vangesni. Vobleris skęsta pastoviu greičiu. Užmetus šį voblerį ir paskaičiavyus, per kiek laiko jis nusileido, galima sužinoti, koks vandens telkini gylis ir kur yra pasislėpęs laimikis.

  Ilgis - 11cm
  Svoris - 16g
  Nerimo gylis - 2,7-3,9m

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Vobleris Rapala CountDown 5cm 5g

  11,35 EUR

  Rapala CountDown - vienas iš populiariausių skęstančių voblerių pasaulyje. Su šiuo vobleriu galima žvejoti tiek gyliuose, tiek negiliuose vandens telkiniuose. Nors vobleris panašus į "Original", tačiau jis yra sunkesnis, todėl metimo metu lekia kur kas toliau, be to judesiai yra kiek vangesni. Vobleris skęsta pastoviu greičiu. Užmetus šį voblerį ir paskaičiavyus, per kiek laiko jis nusileido, galima sužinoti, koks vandens telkini gylis ir kur yra pasislėpęs laimikis. 

  Ilgis - 5cm
  Svoris - 5g
  Nerimo gylis - 0,9-1,8m

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti