Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Mora Ice

 • Ledo grąžtas Mora Ice Easy 125/150mm
  • Išpardavimas!

  Ledo grąžtas Mora Ice Easy 125/150mm

  82,00 EUR

  Mora Ice Easy – ekonomiškas rankinis grąžtas, Nr. 1 visame pasaulyje parduodamas Mora ledo grąžtas. Šis, nesulankstomas, universalus, grąžtas tinka visų rūšių ledui, tiek sausą, tiek šlapią išgręšite greitai ir lengvai. Grąžtui reikalingas mažas sukimo momentas, todėl grąžtą lengva sukti. Aštrius atsarginius peiliukus, pagamintus iš švediško nerūdijančio plieno, labai lengva pakeisti. Mora Ice Easy turi patogią, ištraukiamą rankeną. Pats grąžtas yra labai lengvas. Galima naudoti su akumuliatoriniu suktuku (reikia 18 mm adapterio). Į komplektą įeina grąžto peiliukų apsauga.

  Galima pasirinkti iš 125 arba 150mm diametrų.
  Gręžimo gylis - iki 90cm

  Svoris - ~3kg

  Peržiūrėti
 • Ledo grąžtas Mora Ice Nova Black 130mm
  • Nauja

  Ledo grąžtas Mora Ice Nova Black 130mm

  283,00 EUR

  Mora Ice Nova Black - aukštos kokybės grąžtas poledinei žūklei. Grąžte sumontuoti unikalūs Nova sferiniai peiliai. Jie turi originalų lenkimo ir galandimo kampą, todėl gręžimo metu suformuoja skirtingą ledo gręžimą. Išgręžtoje eketėje beveik visai nelieka ledo drožlių, eketė lygi, be aštrių kampų, kurie gali pažeisti valą. Grąžtas pagamintas iš aukštos kokybės Švedijos koncerno Sandvik plieno. Mora Nova System ledo grąžtai parduodami su universaliai sferiniais peiliais. Nuimama peilių galvutė pagaminta iš ypač stiprios kompozitinės medžiagos. Ši konstrukcija visada užtikrina pastovų peilių pjovimo kampą ir nesusigadins esant maksimaliai apkrovai, bei šalčiui iki -60°C laipsnių. Nova peiliai mažiau apšąla šaltyje. Patogiai susilanksto transportavimui. 

  Diametras - 130mm
  Transportavimo ilgis - 118cm

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Ledo grąžtas Mora Ice Spiral Bee 150mm

  130,00 EUR

  Mora Ice Bee - Suomijoje pagamintas, itin lengvas ir tvirtas ledo grąžtas. Grąžtas naudojamas su suktuku. Dėl itin aukštos kokybės ašmenų, su šiuo grąžtu greitai ir lengvai galima išgręžti tvarkingą skylę lede. Grąžto viršuje, kur tvirtinamas suktukas, yra apsauginis, plokščias diskas, kuris, gręžiant ledą, apsaugo nuo rūbų įsivėlimo ir apsaugo suktuką nuo vandens. 

  Diametras - 150mm
  Svoris - 1,6kg

  Peržiūrėti
 • Peiliukai ledo grąžtui Mora Ice Easy 125mm

  20,50 EUR

  Mora Ice Replacment Blades - komplekte yra du peiliukai su varžtais. Peiliai pagaminti iš aukštos kokybės plieno, ypatingai aštrūs. Tinka Mora Ice Easy 125mm grąžtui.

  Peržiūrėti
 • Peiliukai ledo grąžtui Mora Ice Easy 150mm

  22,95 EUR

  Mora Ice Replacment Blades - komplekte yra du peiliukai su varžtais. Peiliai pagaminti iš aukštos kokybės plieno, ypatingai aštrūs. Tinka Mora Ice Easy 150mm grąžtui.

  Peržiūrėti