Prekių sąrašas pagal prekės ženklą 13 Fishing

 • Žieminė ritė 13 Fishing Black Betty FreeFall Carbon Northwoods
  • Nauja

  Žieminė ritė 13Fishing Black Betty FreeFall Carbon Northwoods

  134,00 EUR

  13 Fishing Black Betty FreeFall Carbon Northwoods - aukštos kokybės, 3+1 nerūdijančio plieno guolių, žieminė ritė, kuri leidžia esant šaltam vandeniui masalui pasiekti tam tikrą gylį ir akimirksniu ritės būgneliui sustoti. Itin funkcionali stabdžio sistema iš karto leidžia sureaguoti į maksimalų žuvies smūgį. Lengvas vienos rankos darbas leidžia patogiai valdyti ritę žuvies traukimo metu. Ritė pagaminta iš grafito, o rankenėlė iš aliuminio, su minkštais galais.
  Daugiau specifikacijų ir video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė 13 Fishing Black Betty FreeFall Carbon Trick Shop
  • Nauja

  Žieminė ritė 13Fishing Black Betty FreeFall Carbon Trick Shop

  169,00 EUR

  13 Fishing Black Betty FreeFall Ghost - aukštos kokybės, 3+1 nerūdijančio plieno guolių, žieminė ritė, kuri leidžia esant šaltam vandeniui masalui pasiekti tam tikrą gylį ir akimirksniu ritės būgneliui sustoti. Itin funkcionali stabdžio sistema iš karto leidžia sureaguoti į maksimalų žuvies smūgį. Lengvas vienos rankos darbas leidžia patogiai valdyti ritę žuvies traukimo metu. Ritė pagaminta iš grafito, o rankenėlė iš aliuminio, su minkštais galais.
  Daugiau specifikacijų ir video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė 13 Fishing Black Betty FreeFall Ghost
  • Nauja

  Žieminė ritė 13Fishing Black Betty FreeFall Ghost

  82,95 EUR

  13 Fishing Black Betty FreeFall Ghost - aukštos kokybės, 3+1 nerūdijančio plieno guolių, žieminė ritė, kuri leidžia masalą nuleisti į tam tikrą norimą gylį, neturint visiškai jokio valo laisvumo, taip pastoviai pilnai kontroliuojant ir jaučiant masalą. Esant kibimui, galima akimirksniu pakirsti žuvį. Itin funkcionali stabdžio sistema iš karto leidžia sureaguoti į maksimalų žuvies smūgį. Lengvas vienos rankos darbas leidžia patogiai valdyti ritę žuvies traukimo metu. Ritė pagaminta iš grafito, o rankenėlė iš aliuminio, su minkštais galais. Kadangi ritė yra beinercinio tipo, nuleidinėjant arba ištraukiant masalą, valas nesusisuks.
  Daugiau specifikacijų bei video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė 13 Fishing Black Betty FreeFall Ghost Radioactive
  • Nauja

  Žieminė ritė 13Fishing Black Betty FreeFall Ghost Radioactive

  92,95 EUR

  13 Fishing Black Betty FreeFall Ghost Radioactive - aukštos kokybės, 3+1 nerūdijančio plieno guolių, žieminė ritė, kuri leidžia masalą nuleisti į tam tikrą norimą gylį, neturint visiškai jokio valo laisvumo, taip pastoviai pilnai kontroliuojant ir jaučiant masalą. Esant kibimui, galima akimirksniu pakirsti žuvį. Itin funkcionali stabdžio sistema iš karto leidžia sureaguoti į maksimalų žuvies smūgį. Lengvas vienos rankos darbas leidžia patogiai valdyti ritę žuvies traukimo metu. Ritė pagaminta iš grafito, o rankenėlė iš aliuminio, su minkštais galais. Kadangi ritė yra beinercinio tipo, nuleidinėjant arba ištraukiant masalą, valas nesusisuks.
  Daugiau specifikacijų ir video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė 13 Fishing Black Betty FreeFall XL
  • Nauja

  Žieminė ritė 13Fishing Black Betty FreeFall XL

  134,00 EUR

  13 Fishing Black Betty FreeFall XL - aukštos kokybės, 3+1 nerūdijančio plieno guolių, žieminė ritė, kuri leidžia esant šaltam vandeniui masalui pasiekti tam tikrą gylį ir akimirksniu ritės būgneliui sustoti. Itin funkcionali stabdžio sistema iš karto leidžia sureaguoti į maksimalų žuvies smūgį. Lengvas vienos rankos darbas leidžia patogiai valdyti ritę žuvies traukimo metu. Ritė pagaminta iš grafito, o rankenėlė iš aliuminio, su minkštais galais.
  Daugiau specifikacijų bei video apžvalga...

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis 13 Fishing Tickle Stick M 71cm 4-11g
  • Nauja

  Žieminis spiningėlis 13Fishing Tickle Stick M 71cm 4-11g

  82,95 EUR

  13 Fishing Tickle Stick Medium - itin lengvas, medium light tipo spiningas žieminei žūklei. Pagamintas iš PC2 Flat Tip blanko, kuris padeda meškeriotojui pajausti net pačius menkiausius žuvies prisilietimus ir kiekvieną besileidžiančio ar kylančio masalo judesį. Taip pat, šis blankas užtikrina tikslius judesius. Plokščias meškerės galas suteikia meškerykočiui standumo, stabilumo, kuris neleidžia meškerės blankui suktis, tas leidžia gerai pakirsti žuvį. Turi Hi-Vis, gerai matomą, ryškų galiuką. Meškerė taip pat turi Custom Evolve ritės laikiklį ir Alps plonos vielos žiedelius.

  Ilgis - 71cm
  Svoris - 60g

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis 13 Fishing Tickle Stick ML 69cm 4-8g
  • Nauja

  Žieminis spiningėlis 13Fishing Tickle Stick ML 69cm 4-8g

  82,95 EUR

  13 Fishing Tickle Stick Medium Light - itin lengvas, medium light tipo spiningas žieminei žūklei. Pagamintas iš PC2 Flat Tip blanko, kuris padeda meškeriotojui pajausti net pačius menkiausius žuvies prisilietimus ir kiekvieną besileidžiančio ar kylančio masalo judesį. Taip pat, šis blankas užtikrina tikslius judesius. Plokščias meškerės galas suteikia meškerykočiui standumo, stabilumo, kuris neleidžia meškerės blankui suktis, tas leidžia gerai pakirsti žuvį. Turi Hi-Vis, gerai matomą, ryškų galiuką. Meškerė taip pat turi Custom Evolve ritės laikiklį ir Alps plonos vielos žiedelius.

  Ilgis - 69cm
  Svoris - 59g

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis 13Fishing Widow Maker Ice Rod 26" ML

  79,00 EUR

  13 Fishing Widow Maker - poledinei žūklei skirti spiningai. Meškerės yra pagamintos su aukščiausios kokybės EVA rankenomis ir ALPS plonos vielos dvigubu "Diamond coated" žiedeliais, kad būtų užtikrintas tikslumas ir ilgaamžiškumas. Šios meškerės yra lengvos ir subalansuotos, kad būtų užtikrintas maksimalus jautrumas, kaskart užkabinus masalą ir gavūs kibimą. Blankas yra vidutinio minkštumo, puikiai tinks žvejoti lydekas, starkius ar kitus plėšrūnus žieminėje žvejyboje.

  Ilgis - 60cm
  Tipas - Medium

  Daugiau specifikacijų ...

  Peržiūrėti
 • Žieminis spiningėlis 13Fishing Widow Maker Ice Rod 28" M

  94,00 EUR

  13 Fishing Widow Maker - poledinei žūklei skirti spiningai. Meškerės yra pagamintos su aukščiausios kokybės EVA rankenomis ir ALPS plonos vielos dvigubu "Diamond coated" žiedeliais, kad būtų užtikrintas tikslumas ir ilgaamžiškumas. Šios meškerės yra lengvos ir subalansuotos, kad būtų užtikrintas maksimalus jautrumas, kaskart užkabinus masalą ir gavūs kibimą. Blankas yra vidutinio minkštumo, puikiai tinks žvejoti lydekas, starkius ar kitus plėšrūnus žieminėje žvejyboje.

  Ilgis - 70
  Tipas - Medium

  Daugiau specifikacijų ...

  Peržiūrėti