Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Arctix

Arctix - aukštos kokybės žieminė apranga, sniego drabužiai vaikams, vyrams, moterims. Jau 20 metų dirbanti įmonė siūlo aukščiausios klasės žieminius ir sniego drabužius bei aksesuarus. 

 • Veido kaukė Arctix Face Mask

  5,95 EUR

  Arctix Face Mask - tampri ir labai šilta veido kaukė, apsauganti veido sritį nuo šalčio. Puikiai apgaubia veidą ir kaklą.

  Dydis - universalus
  Sudėtis - 100% akrilas

  Peržiūrėti
 • Termosas Arctix Sport Thermos 500-800ml

  18,20 EUR

  Arctix Sport Thermos - puikus termosas žvejybai, kelionėms ir ne tik. Pagamintas iš nerūdijančio plieno, yra dvigubos sienos su vakumine izoliacija, kuri ilgą laiką leidžia išlaikyti tiek karštų, tiek šaltų gėrimų temperatūrą. Dėl siauros, pailgos formos termosas lengvai tilps žvejybinėje dėžėje arba kuprinėje. Termosas išlaiko 70°C temperatūrą iki 12 valandų, o 55°C iki 24 valandų. Tvirta, nerūdijančio plieno konstrukcija užtikrina ilgaamžiškumą ir kokybę. Dangtelį galima panaudoti ir kaip antrą puodelį, tad visada bus kuo pasidalinti. Atsparus smūgiams.

  Peržiūrėti
 • Šiltos kojinės Arctix Sport Extreme

  11,65 EUR

  Arctix Sport Extreme - labai šiltos Merino vilnos kojinės. Merino vilna yra „kvėpuojanti", vilnos struktūra sukuria sluoksnį tarp kojinės ir odos, kuris sulaiko orą, tad kojoms bus šilta, o drėgmė pašalinta. Ši medžiaga taip yra antibakterinė, užkerta kelią kvapams. Viršutinė dalis sandariai apgaubia koją, kad kojinė neslystų.

  Sudėtis - 40% merino vilna, 40% akrilas, 12% nailonas, 5% medvilnė, 3% elastanas.

  Peržiūrėti
 • Šiltos kojinės Arctix Sport Hunting

  10,75 EUR

  Arctix Sport Hunting - labai šiltos Merino vilnos kojinės. Merino vilna yra „kvėpuojanti", vilnos struktūra sukuria sluoksnį tarp kojinės ir odos, kuris sulaiko orą, tad kojoms bus šilta, o drėgmė pašalinta. Ši medžiaga taip yra antibakterinė, užkerta kelią kvapams. Viršutinė dalis sandariai apgaubia koją, kad kojinė neslystų.

  Sudėtis - 40% merino vilna, 40% akrilas, 17% nailonas, 3% elastanas.

  Peržiūrėti