Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Konger

 • Žieminė ritė Konger Nordic Pro 505 FD

  32,40 EUR

  Konger Nordic Pro 505 FD - maža ir lengva, kokybiška ritė, skirta žieminei žūklei. Korpusas pagamintas iš grafito. Aliuminis ritės būgnelis, įmontuoti 4+1 guoliai. Perdavimas 5.2:1. Ritės konstrukcija yra padaryta taip, kad būtų atspari šalčiui, o jos veikimas būtų ilgaamžis. Priekinis frikcinis stabdis, kompiuteriu išbalansuotas rotorius. Ritėje telpa 0,15mm/135m valo. Ritės svoris - 156g. Turi vieną atsarginį būgnelį. Puikiai tiks žvejybai su žieminiu spiningėliu arba feederiu. 

  Peržiūrėti
 • Žieminės meškerės laikiklis Konger

  5,80 EUR

  Lengvas, kompaktiškai transportuojamas, iš tvirto aliuminio pagamintas stovelis žieminei meškerei. Laikikliai pagaminti iš tvirto plastiko. Geras pagalbininkas gaudant karšius, kuojas ar stintas. Turint šį laikiklį, meškerės nereikia laikyti rankoje ar atremti į įvairius savo žvejybinius daiktus.

  Matmenys - 18x21x20cm

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Konger Nordic Pro 510 FD

  32,40 EUR

  Konger Nordic Pro 510 FD - maža ir lengva, kokybiška ritė, skirta žieminei žūklei. Korpusas pagamintas iš grafito. Aliuminis ritės būgnelis, įmontuoti 4+1 guoliai. Perdavimas 5.2:1. Ritės konstrukcija yra padaryta taip, kad būtų atspari šalčiui, o jos veikimas būtų ilgaamžis. Priekinis frikcinis stabdis, kompiuteriu išbalansuotas rotorius. Ritėje telpa 0,15mm/180m valo. Ritės svoris - 178g. Turi vieną atsarginį būgnelį. Puikiai tiks žvejybai su žieminiu spiningėliu arba feederiu. 

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Konger Nordic 110

  9,80 EUR

  Konger Nordic - maža ir lengva ritė, skirta žieminei žūklei. Aliuminis ritės būgnelis, įmontuotas 1 guolis. Perdavimas 5.2:1. Ritė talpina 0,18mm?165m valo. Ritės svoris - 130g.

  Peržiūrėti
 • Žieminė teleskopinė meškerė Konger Iceman Tele Hard 60cm

  15,40 EUR

  Konger Iceman Tele Hard - kompaktiška, žieminė, teleskopinė meškerė, skirta žieminei žūklei. Universalaus panaudojimo - galima žvejoti švytuoklėmis, velniukais, blizgute arba pasidaryti kaip plūdine. Meškere turi 3 plačius žiedelius, kas leis žiedeliams mažiau šalti.

  Ilgis - 60cm
  Transportavimo ilgis - 25cm
  Svoris - 47g

  Peržiūrėti
 • Žieminė ritė Konger Nordic 320

  14,30 EUR

  Konger Nordic - maža ir lengva, kokybiška ritė, skirta žieminei žūklei. Korpusas pagamintas iš grafito. Aliuminis ritės būgnelis, įmontuoti 3 guoliai. Perdavimas 5.2:1. Ritės konstrukcija yra padaryta taip, kad būtų atspari šalčiui, o jos veikimas būtų ilgaamžis. Priekinis frikcinis stabdis, kompiuteriu išbalansuotas rotorius. Ritėje telpa 0,18mm/245m valo. Ritės svoris - 170g. Turi vieną atsarginį būgnelį. Puikiai tiks žvejybai su žieminiu spiningėliu arba feederiu. 

  Peržiūrėti
 • Žieminė teleskopinė meškerė Konger Iceman Tele Hard 50cm

  13,40 EUR

  Konger Iceman Tele - kompaktiška, žieminė, teleskopinė meškerė, skirta žieminei žūklei. Universalaus panaudojimo - galima žvejoti švytuoklėmis, velniukais, blizgute arba pasidaryti kaip plūdine. Meškere turi 3 plačius žiedelius, kas leis žiedeliams mažiau šalti.

  Ilgis - 50cm
  Transportavimo ilgis - 23cm
  Svoris - 42g

  Peržiūrėti