Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Abu Garcia

 • Kėdė su kuprine Abu Garcia Rucksack Basic

  55,90 EUR

  Abu Garcia Rucksack Basic - kompaktiška, lengva kuprinė/kėdutė. Kėdės rėmai pagaminti iš tvirto aliuminio, o sėdimoji medžiagos dalis padengta lengvu kailiuku, kad sėdint šaltomis dienomis nebūtų šalta. Kuprinė pagaminta iš vandeniui atsaprios medžiagos, turi vieną didelį pagrindinį skyrių, mažesnę kišenę priekyje ir dvi šonuose. Pečių diržai yra paminkštinti, pakankamai platūs ir reguliuojasi pagal poreikį.

  Matmenys - 55x35cm
  Kuprinės matmenys - 40x40x20cm

  Svoris - 1,9kg

  Peržiūrėti
 • Kėdė su kuprine Abu Garcia Rucksack Children

  48,90 EUR

  Abu Garcia Rucksack Children - kompaktiška, lengva kuprinė/kėdutė. Kėdės rėmai pagaminti iš tvirto aliuminio, o sėdimoji medžiagos dalis padengta lengvu kailiuku, kad sėdint šaltomis dienomis nebūtų šalta. Kuprinė pagaminta iš vandeniui atsaprios medžiagos, turi vieną didelį pagrindinį skyrių, mažesnę kišenę priekyje ir dvi šonuose. Pečių diržai yra paminkštinti, pakankamai platūs ir reguliuojasi pagal poreikį.

  Matmenys - 40x25cm
  Kuprinės matmenys - 30x20x10cm

  Svoris - 1,1kg

  Peržiūrėti
 • Kėdė su kuprine Abu Garcia Rucksack Standart

  65,90 EUR

  Abu Garcia Rucksack Standart - kompaktiška, lengva kuprinė/kėdutė. Kėdės rėmai pagaminti iš tvirto aliuminio, o sėdimoji medžiagos dalis padengta lengvu kailiuku, kad sėdint šaltomis dienomis nebūtų šalta. Kuprinė pagaminta iš vandeniui atsaprios medžiagos, turi vieną didelį pagrindinį skyrių, mažesnę kišenę priekyje ir dvi šonuose. Pečių diržai yra paminkštinti, pakankamai platūs ir reguliuojasi pagal poreikį.

  Matmenys - 55x35cm
  Kuprinės matmenys - 40x30x15cm
  Svoris - 2,1kg

  Peržiūrėti