Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Frapp

 • VIB Frapp Whiphead Slim 130 42g

  17,10 EUR

  Frapp Whiphead Slim 130 - iš kokybiško, plėšrūnų dantims atsparaus plastiko pagaminti VIB'ai. Suplotas masalo korpusas ir ryškios, žuvų dėmesį patraukiančios spalvos labai vilioja plėšrūnus, o du labai aštrūs trišakiai kabliai puikiai išlaiko žuvį. Dėl apgalvotos formos ir gerai išdėstyto svorio, šie masalai greitai leidžiasi vandenyje, o masalo veikimas aiškiai juntamas net dideliame gylyje. Masalas taip pat puikiai juntamas ir gerai dirba greitesniais traukimais. Šiam masalui neatsispirs jokia lydeka ar kita plėšri žuvis.

  Ilgis - 13cm
  Svoris - 42g

  Peržiūrėti
 • VIB Frapp Whiphead 85 24g

  14,50 EUR

  Frapp Whiphead 85 - iš kokybiško, plėšrūnų dantims atsparaus plastiko pagaminti VIB'ai. Suplotas masalo korpusas ir ryškios, žuvų dėmesį patraukiančios spalvos labai vilioja plėšrūnus, o du labai aštrūs trišakiai kabliai puikiai išlaiko žuvį. Dėl apgalvotos formos ir gerai išdėstyto svorio, šie masalai greitai leidžiasi vandenyje, o masalo veikimas aiškiai juntamas net dideliame gylyje. Masalas taip pat puikiai juntamas ir gerai dirba greitesniais traukimais. Šiam masalui neatsispirs joks ešerys, lydeka ar starkis.

  Ilgis - 8,5cm
  Svoris - 24g

  Peržiūrėti
 • VIB Frapp Whiphead 75 18g

  14,00 EUR

  Frapp Whiphead 75 - iš kokybiško, plėšrūnų dantims atsparaus plastiko pagaminti VIB'ai. Suplotas masalo korpusas ir ryškios, žuvų dėmesį patraukiančios spalvos labai vilioja plėšrūnus, o du labai aštrūs trišakiai kabliai puikiai išlaiko žuvį. Dėl apgalvotos formos ir gerai išdėstyto svorio, šie masalai greitai leidžiasi vandenyje, o masalo veikimas aiškiai juntamas net dideliame gylyje. Masalas taip pat puikiai juntamas ir gerai dirba greitesniais traukimais. Šiam masalui neatsispirs joks ešerys, lydeka ar starkis.

  Ilgis - 7,5cm
  Svoris - 18g

  Peržiūrėti