Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Pontoon21

Japonų įkurtas prekinis ženklas, gaminantis itin aukštos kokybės masalus. Masalų gamyboje yra naujausios technologijos, SCT balansavimo sistema, Magforce sistema, Gumexim - speciali medžiaga, užtikrinanti ilgaamžiškumą ir apsaugą nuo UV spindulių ir t.t. Visi masalai yra pagaminti iš sustiprinto metalinio rėmo, korpuse turi volframinius rutuliukus, Rincoal - specialus mišinys, kuris masalui suteikia itin tikrovišką efektą, bei visi masalai turi „Owner Hooks” kabliukus. Visi šie dalykai užtikrina, kad „Pontoon21” masalai yra pirmaujantys. Be savo gasiųjų masalų, „Pontoon21” taip pat gamina ir įvairius įrankius, valus, meškeres ir t.t.

  • Nauja

  Vobleris Pontoon21 Tabatao 50F-SSR 11,3g

  15,95 EUR

  Pontoon21 Tabatao - vienas iš naujausių Pontoon21 naujovių. Šis masalas yra originalus tiek savo konstrukcija, triukšmo kamera, tiek vidiniu svorių išsidėstymu. Triukšmo kamera - sferinio plieno kapsulės pavidalo, kurioje laisvai juda trijų skirtingų dydžių metaliniai šratai. Masalas yra truputi didesnis, nei įprastas šapalinis vobleris, tačiau šapalai jam negali atsispirti. Vobleris skrieja itin toli, net ir stipriam vėjui esant. Taip pat, išlieka stabilus žvejojant ir srovėje. Turi du aštrius trišakius kabliukus.

  Pagaminimo šalis - Japonija

  Ilgis - 55cm
  Svoris - 11,3g
  Nėrimo gylis - 0,2-0,4m

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Vobleris Pontoon21 Red Rag 36F-SR 5,7g

  10,99 EUR

  Pontoon21 Red Rag - labai aktyvus vobleris šapalų žūklei, kuris yra išpūsto korpuso, kurio viduje yra įmontuotas balansavimo svarelis, lemiantis taisyklingą masalo padėtį vandenyje bei įtakojantis tolimą ir tikslų metimą. Be to, dėka ypatingo balansavimo svarelio išdėstymo, šis vobleris yra triukšmingas. Judant vobleriui garso vibracija ne tik aiškiai girdima, bet ir jaučiama per spiningą. O tai labai stipriai atkreipia žuvų dėmesį. Masalas labai gerai dirba pravedinėjant norimame gylyje, bei stop&go stiliumi. Vobleris du aštrius Owner trišakius kabliukus.

  Pagaminimo šalis - Japonija

  Ilgis - 3,6cm
  Svoris - 5,7g
  Nėrimo gylis - 0,4-0,6m

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Vobleris Pontoon21 Baby Red Rag 32F-MDR 5,1g

  10,25 EUR

  Pontoon21 Baby Red Rag - labai aktyvus vobleris šapalų žūklei, kuris yra išpūsto korpuso, kurio viduje yra įmontuotas balansavimo svarelis, lemiantis taisyklingą masalo padėtį vandenyje bei įtakojantis tolimą ir tikslų metimą. Be to, dėka ypatingo balansavimo svarelio išdėstymo, šis vobleris yra triukšmingas. Judant vobleriui garso vibracija ne tik aiškiai girdima, bet ir jaučiama per spiningą. O tai labai stipriai atkreipia žuvų dėmesį. Masalas aktyviai aria dugną, sukelia dumblą. Dėl gana ilgo ir plataus liežuvėlio, vobleris nekliūva už dugno kliuvinių. Be šapalo, šį voblerį griebs ir lydeka, ešerys ar starkis. Vobleris turi du aštrius Owner trišakius kablius.

  Pagaminimo šalis - Japonija

  Ilgis - 3,2cm
  Svoris - 5,1g
  Nėrimo gylis - 0,8-1m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Pontoon21 Crack Jack 78SP-MR 11g

  10,99 EUR

  Pontoon21 Crack Jack 78SP-MR - vidutinio užnėrimo vobleris, puikiai tinkantis lašišų, šlakių, upėtakių bei kitų plėšrių žuvų žūklėje. Šis vobleris yra šiek tiek prailginto, gana plataus kūno, kurio viduje patalpinta magnetinė balansavimo sistema – Magnetic Force Balance (MFB). Jos dėka, šie masalai turi puikiai užsimeta tolimus atstumus, o po užmetimo taisyklingai plūduriuoja vandenyje, bei yra stabilūs pravedimo metu. Crackjack voblerius sėkmingai galima naudoti tiek srovėje, tiek stovinčiame vandenyje. Visiems modeliams, priklausomai nuo žvejybos sąlygų, galima pritaikyti visus pravedimo būdus: trūkčiojimą, stop&go, tolygų pravedimą ir t.t. Vobleriai turi itin aštrius ir tvirtus trišakius Owner kablius. 

  Ilgis - 7,8cm
  Svoris - 11g
  Nėrimo gylis - 1,3-1,7m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Pontoon21 Crack Jack 78SP-DR 12g

  10,99 EUR

  Pontoon21 Crack Jack 78SP-DR - gilaus užnėrimo vobleris, puikiai tinkantis lašišų, šlakių, upėtakių bei kitų plėšrių žuvų žūklėje. Šis vobleris yra šiek tiek prailginto, gana plataus kūno, kurio viduje patalpinta magnetinė balansavimo sistema – Magnetic Force Balance (MFB). Jos dėka, šie masalai turi puikiai užsimeta tolimus atstumus, o po užmetimo taisyklingai plūduriuoja vandenyje, bei yra stabilūs pravedimo metu. Crackjack voblerius sėkmingai galima naudoti tiek srovėje, tiek stovinčiame vandenyje. Visiems modeliams, priklausomai nuo žvejybos sąlygų, galima pritaikyti visus pravedimo būdus: trūkčiojimą, stop&go, tolygų pravedimą ir t.t. Vobleriai turi itin aštrius ir tvirtus trišakius Owner kablius. 

  Ilgis - 7,8cm
  Svoris - 12g
  Nėrimo gylis - 2-2,5m

  Peržiūrėti