Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Flagman

 • Jaukas Flagman Carp Pro Active Geyser 1kg

  3,80 EUR

  Flagman Carp Pro Active Geyser - kokybiškas ir labai aktyvus jaukas, skirtas pritraukti karpius ir amūrus iš skirtingų vandens sluoksnių. Active geyser mišinio sudėtyje yra tik natūralūs ingredientai, pridedant saldaus biskvito skonio. Intensyvus jauko aromatas žadina smalsumą net ir sočioms žuvims, kurios neturi apetito. Dėl naujos sudėties šį Carp Pro mišinį galima naudoti vieną, be jokių priedų.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Flagman Carp Pro Corn 1kg

  3,80 EUR

  Flagman Carp Pro Corn - jaukas, skirtas karpių ir amūrų priviliojimui. Carp Pro Corn sudėtyje yra tik natūralūs ingredientai su saldžiu kukurūzų skoniu. Naujo recepto dėka, Carp Pro jauką su kukurūzų skoniu galima naudoti atskirai, be jokių priedų. Į mišinio sudėtį įeina sausainiai, malti grūdai ir augaliniai aliejai, konditerijos gaminiai.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Flagman Carp Pro Hemp Nut 1kg

  3,80 EUR

  Flagman Carp Pro Hemp Nut - skirtas karpiams ir amūrams privilioti. Šio mišinio sudėtyje yra tik natūralūs ingredientai, pridedant kanapių ir riešutų skonio. Intensyvus masalo aromatas žadina smalsumą net ir sočioms žuvims, kurios neturi apetito. Dėl naujos sudėties šį Carp Pro jauką galima naudoti vieną, be jokių priedų. Į mišinio sudėtį įeina sausainiai, malti grūdai, augaliniai aliejai.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Flagman Carp Pro Honey & Pepper 1kg

  3,80 EUR

  Flagman Carp Pro Honey & Pepper - jauko sudėtyje yra tik natūralūs ingredientai, pridedant medaus ir pipirų skonio. Intensyvus masalo aromatas žadina smalsumą net ir sočioms žuvims, kurios neturi apetito. Dėl naujos sudėties šį Carp Pro jauką galima naudoti vieną, be jokių priedų. Į mišinio sudėtį įeina sausainiai, malti grūdai ir augaliniai aliejai.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Flagman Carp Pro Plum 1kg

  3,80 EUR

  Flagman Carp Pro Plum - jaukas, skirtas karpių ir amūrų priviliojimui. Sudėtyje yra tik natūralūs ingredientai su saldžiu slyvų skoniu. Naujo recepto dėka, Carp Pro jauką su slyvu skoniu galima naudoti atskirai, be jokių priedų. 

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Flagman Carp Pro Strawberry 1kg

  3,80 EUR

  Flagman Carp Pro Strawberry - jaukas, skirtas karpių ir amūrų priviliojimui pavasario - rudens laikotarpiu. Sudėtyje yra tik natūralūs ingredientai su saldžiu žemuogių skoniu. Naujo recepto dėka, Carp Pro jauką su žemuogių skoniu galima naudoti atskirai, be jokių priedų. Į mišinio sudėtį įeina sausainiai, malti grūdai ir augaliniai aliejai.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Flagman Carp Pro Tiger Nut 1kg

  3,80 EUR

  Flagman Carp Pro Tiger Nut - visą sezoną tinkantis jaukas, skirtas privilioti karpius ir amūrus. Jaukas yra efektyviausias žvejojant komerciniuose tvenkiniuose. Juo taip pat gaudomi karpiai, karosai, lynai ir karšiai silpnos srovės upėse ir ežeruose. Carp Pro jauko sudėtyje yra tik natūralūs produktai, su saldžių aromatų priedais.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Flagman Grand Big Fish 1kg

  3,99 EUR

  Flagman Grand Big Fish - vidutinės frakcijos, saldaus pagrindo jaukas. Jam būdingas sodrus citrusinių vaisių ir multivitaminų aromatas. Toks jaukas puikiai tinka žvejoti stambias žuvis šiltuoju metų laiku ežeruose ir vidutinės tėkmės upėse. Jauko spalva geltona, aktyvumas mažas.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Flagman Grand Big Roach & Bream 1kg

  3,99 EUR

  Flagman Grand Big Roach and Bream - saldžių prieskonių aromato jaukas, turintis smulkę frakciją. Jam būdingas sodrus ir ilgai išliekantis kalendros aromatas. Šis jaukas puikiai tinka gaudyti stambias kuojas ir karšius visą atviro vandens sezoną ežeruose ir lėtos tėkmės upėse. Jauko spalva juoda, aktyvumas vidutinis.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Flagman Grand Bream Black 1kg

  3,99 EUR

  Flagman Grand Bream Black - jaukas yra juodos spalvos ir saldaus pagrindo. Frakcija ganėtinai stambi, sudėtyje yra žemės riešutų. Jam būdingas sodrus karamelės ir riešutų aromatas. Toks jaukas puikiai tinka žvejojant stambius karšius ežeruose ir lėtos tėkmės upėse.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Flagman Grand Bream Chocolate 1kg

  3,99 EUR

  Flagman Grand Bream Chocolate - saldaus pagrindo, vidutinės frakcijos jaukas. Jam būdingas sodrus šokolado aromatas. Toks jaukas puikiai tinka karšių ir kitų stambių žuvų žūklei šiltuoju metų laiku ežeruose ir vidutinės tėkmės upėse. Jauko spalva ruda, aktyvumas mažas.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Flagman Grand Bream Yellow 1kg

  3,99 EUR

  Flagman Grand Bream Yellow - jaukas yra geltonos spalvos ir saldaus pagrindo. Frakcija ganėtinai stambi, sudėtyje yra žemės riešutų. Jam būdingas sodrus karamelės ir riešutų aromatas. Toks jaukas puikiai tinka žvejojant stambius karšius ežeruose ir lėtos tėkmės upėse.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Flagman Grand Carassio 1kg

  3,99 EUR

  Flagman Grand Carassio - saldaus pagrindo, vidutinės frakcijos jaukas. Jam būdingas sodrus multivitaminų aromatas. Toks jaukas puikiai tinka gaudyti karosus ir kitas taikias žuvis šiltuoju metų laiku ežeruose ir vidutinės tėkmės upėse. Jauko spalva geltona, aktyvumas mažas.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Flagman Grand Roach Black 1kg

  3,99 EUR

  Flagman Grand Roach Black - lengvas ir aktyvus juodas jaukas. Jame yra tik natūralūs komponentai, pavyzdžiui, susmulkintos kalendros sėklos, kurių galima rasti jauke.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Flagman Grand Sport 1kg

  3,99 EUR

  Flagman Grand Sport - universalus jaukas, skirtas greitai pritraukti ir išlaikyti įvairių rūšių žuvis žūklavietėje. Puikiai pasitvirtino žvejojant tiek šiltame, tiek šaltame vandenyje. Grand Sport pasižymi sodriu, saldžiu aromatu, kuriame aiškiai pasireiškia vanilės ir šokolado kvapas. Jauko spalva ruda, frakcija vidutinė, aktyvumas vidutinis.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas Flagman Grand Supreme 1kg

  3,99 EUR

  Flagman Grand Supreme - geltonos spalvos jaukas, išsiskiriantis saldžiu patvariu aromatu. Jis skirtas gaudyti dideles žuvis. Jaukas lipnus, puikiai laikosi šėryklėlėje, todėl galima naudoti method šėryklėlei. Yra daug vandens telkinių, kuriuose bet kuriuo metų laiku jums reikia kaloringo ir saldaus jauko. Tokiais atvejais „Supreme“ bus geriausias.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti