Prekių sąrašas pagal prekės ženklą River Custom Baits

 • Vobleris River Custom Baits Slim Minnow 10cm 14g

  7,70 EUR

  River Custom Baits Slim Minnow - lenkų spiningautojo Bartalomij Usakowski rankų darbo vobleriai. Dėl plačios spalvų gamos, specializuotų ir pritaikytų konkrečioms žuvims ar sąlygoms modelių, tai idealus pasirinkimas tiek pradedančiajam, tiek profesionalui. Šis vobleris skirtas žvejoti negiliose įdubose. Gerai jaučiamas, agresyviai dirbantis po vandeniu, o tai sudomins net vangiausius plėšrūnus. Įmontuoti aštrūs bei kokybiški BKK trišakiai kabliai. Puikus masalas salačių, bei lydekų žūklei. Galima pravedimą daryti viršutiniuose vandens sluoksniuose.

  Ilgis - 10cm
  Svoris - 14g
  Tipas - skęstantis.

  Peržiūrėti
 • Vobleris River Custom Baits Tasty Fish TPW 8,5cm 14g

  7,70 EUR

  River Custom Baits Tasty Fish TPW - lenkų spiningautojo Bartalomij Usakowski rankų darbo vobleriai. Šis vobleris yra puikus masalas salačių žvejybai. Šis masalo modelis pasižymi itin efektyviu dabu po vandeniu. Žvejojant trūkčiojimais, šis masalas labai patraukia žuvies dėmesį ir neleidžia jai atsispirti. Dėl dviejų itin aštrių trišakių BKK kabliukų, padidėja laimikio realizavimas. Puikus masalas salačių bei lydekų žūklei.

  Ilgis - 8,5cm
  Svoris - 14g
  tipas - skęstantis 

  Peržiūrėti
 • Vobleris River Custom Baits Fat Bream 9cm 22g

  7,70 EUR

  River Custom Baits Fat Bream 9 - lenkų spiningautojo Bartalomij Usakowski rankų darbo vobleriai. Dėl plačios spalvų gamos, specializuotų ir pritaikytų konkrečioms žuvims ar sąlygoms modelių, tai idealus pasirinkimas tiek pradedančiajam, tiek profesionalui. Sumontuoti aštrūs BBK trišakiai kabliai. Šis modelis sukurtas žvejoti giliose, plačiose upių vagose. Šis masalas po vandeniu agresyviai ir išraiškingai juda, o tai labai vilioja plėšrūnes.

  Ilgis - 9cm
  Svoris - 22g
  Tipas - skęstantis

  Peržiūrėti
 • Vobleris River Custom Baits Zander 10cm 12g

  7,70 EUR

  River Custom Baits Zander 10 - lenkų spiningautojo Bartalomij Usakowski rankų darbo vobleriai. Dėl plačios spalvų gamos, specializuotų ir pritaikytų konkrečioms žuvims ar sąlygoms modelių, tai idealus pasirinkimas tiek pradedančiajam, tiek profesionalui. Šis masalas pasižymi „side-to-side" judėjimu, kuris išprovokuoja plešrūnes. Puikiai dirba tiek pasroviui, tiek prieš srovę. Įmontuoti aštrūs ir kokybiški BKK firmos trišakiai kabliai. Šis masalas skirtas gaudyti starkiam, bet puikiai tinka ir kitiems plėšrūnams.

  Ilgis - 10cm

  Svoris - 12g
  Nėrimo gylis - 1m

  Peržiūrėti
 • Vobleris River Custom Baits Zander Slim 10cm 6g

  7,70 EUR

  River Custom Baits Zander Slim 10 - lenkų spiningautojo Bartalomij Usakowski rankų darbo vobleriai. Dėl plačios spalvų gamos, specializuotų ir pritaikytų konkrečioms žuvims ar sąlygoms modelių, tai idealus pasirinkimas tiek pradedančiajam, tiek profesionalui. Šis modelis sukurtas starkiam, tačiau neatsispiria masalo vilionėms ir lydeka, šamas bei salatas. Šis masalas pasižymi didele vibracija ir agresyvumu vandenyje. Įmontuoti aštrūs ir tvirti BKK trišakiai kabliai, kurie palengvins laimikio realizavimą.

  Ilgis - 10cm
  Svoris - 6g
  Nėrimo gylis - 0,7m

  Peržiūrėti
 • Vobleris River Custom Baits Fury LT 7cm 6g

  7,70 EUR

  River Custom Baits Fury 7 - pagal Lietuvos žvejų prašymus sukurtos išskirtinės, unikalios spalvos! Lenkų spiningautojo Bartalomij Usakowski rankų darbo vobleriai. Dėl plačios spalvų gamos, specializuotų ir pritaikytų konkrečioms žuvims. Šis modelis sukurtas gaudyti šlakius ir lašišas, tačiau tinka ir lydekoms, ešeriams bei stambesniems upėtakiams. Šie vobleriai labai gerai pasiteisina žvejybai upėje ir velkiaujant nedideliuose gyliuose. Masalas apginkluotas aštriais ir tvirtais BKK firmos trišakiais kabliais.

  Ilgis - 7cm
  Svoris - 6g
  Nėrimo gylis - 1,5m

  Peržiūrėti
 • Vobleris River Custom Baits Fury 7cm 6g

  7,70 EUR

  River Custom Baits Fury 7 - lenkų spiningautojo Bartalomij Usakowski rankų darbo vobleriai. Dėl plačios spalvų gamos, specializuotų ir pritaikytų konkrečioms žuvims ar sąlygoms modelių, tai idealus pasirinkimas tiek pradedančiajam, tiek profesionalui. Šis modelis sukurtas gaudyti šlakius ir lašišas tačiau tinka ir lydekoms, ešeriams bei stambesniems upėtakiams. Šie vobleriai labai gerai tinka žvejybai upėje ir gaudant nedideliuose gyliuose. Masalai apginkluoti aštriais ir tvirtas BKK firmos trišakiais kalbiais.

  Ilgis - 7cm
  Svoris - 6g
  Nėrimo gylis - 1,5m

  Peržiūrėti
 • Vobleris River Custom Baits Fury 5cm 4g

  6,40 EUR

  River Custom Baits Fury 5 - lenkų spiningautojo Bartalomij Usakowski rankų darbo vobleriai. Dėl plačios spalvų gamos, specializuotų ir pritaikytų konkrečioms žuvims ar sąlygoms modelių, tai idealus pasirinkimas tiek pradedančiajam, tiek profesionalui. Šis modelis sukurtas mažoms ir vidutinėms upėms. Unikalūs spalvų deriniai puikiai vilioja plėšrūnus. Šis masalas pasižymi „side-to-side" judėjimu, kuris itin provokuoja upėtakių kibimus. Puikiai dirba tiek pasroviui, tiek prieš srovę.
  Masalas apginkluotas kokybiškais BKK firmos trišakiais kabliais. 

  Ilgis - 5cm
  Svoris - 4g
  Nėrimo gylis - 1m

  Peržiūrėti