Spiningavimas

Spiningavimas - vienas iš populiairausių ir greičiausių žūklės būdų. Su spiningu efektyviausiai žvejojamos plėšrios žuvys, tokios kaip lydekos, ešeriai, salačiai, upėtakiai, lašišos, šapalai ir kitos. Kiekviena plėšri žuvis turi savo mėgstamus, skirtingus masalus ant kurių, mes žvejai, bandom jas suvylioti. Spiningavimo būdų yra begalė, pradedant nuo labai lengvo XUL spiningavimo, kurio metu, su labai lengvais bei jautrais įrankiais, avižėle ir mikro guminukais yra gaudomos visos, net ir taikios žuvys. Toliau eina UL spiningavimas - lengvais kotais ir nedideliais, silikoniniais masalais dažniausiai gaudomi ešeriai. Kylant į viršų naudojami Light/Medium klasės įrankiai ir su vidutinio dydžio masalais yra gaudomas platus spektras plėšrūnų. Galiausiai Heavy ir Extra Heavy tipo kieti ir tvirti kotai, kurių pagalba žvejojama dideliais masalais ir tikimasi pagauti trofėjinius plėšrūnus.
Mūsų parduotuvėje rasite įrankius tinkančius visiem šiem spiningavimo būdams. Gausus pasirinkimas spiningų - nuo ekonominės klasės iki aukščiausios, japoniškos kokybės. Daugybė kokybiškų, patikrintų ir išbandytų ričių derinamų prie skirtingo kietumo spiningų. Platus pasirinkimas masalų: silikoniniai, vobleriai, tail spinner'iai, vartyklės, sukrės, ratlinai ir kiti. Siūlome išbandyti jau paruoštas spiningavimo sistemas. Švininiai ir volframiniai galvakabliai, čeburaškos ir įvairūs svareliai. Pavadėliai, graibštai bei kiti aksesuarai, kurie palengvins žuvies pagavimą ir paleidimą.
Žinomiausių gamintojų produkcija: Savage Gear, Shimano, Keitech, Westin, Jackall, Daiwa, Rapala ir daug kitų.

Aktyvūs filtrai

 • Spinwal pavadėliai Surfstrand Leader 50cm
  • Nauja

  Spinwal pavadėliai Surfstrand Leader 50cm

  3,60 EUR

  Labai tvirti plieniniai pavadėliai 1x19 vijų. Puikiai tinka lydekų, upėtakių ir ešerių žūklei. 

  Pavadėlio ilgis - 50cm
  Galima pasirinkti iš 21kg

  Peržiūrėti
 • Spinwal pavadėliai Surfstrand Leader 30cm
  • Nauja

  Spinwal pavadėliai Surfstrand Leader 30cm

  2,40 EUR

  Labai tvirti plieniniai pavadėliai 1x19 vijų. Puikiai tinka lydekų, upėtakių ir ešerių žūklei. 

  Pavadėlio ilgis - 30cm
  Galima pasirinkti iš 8 ir 21kg

  Peržiūrėti
 • Spinwal pavadėliai Surfstrand Leader 25cm
  • Nauja

  Spinwal pavadėliai Surfstrand Leader 25cm

  2,60 EUR

  Labai tvirti plieniniai pavadėliai 1x19 vijų. Puikiai tinka lydekų, upėtakių ir ešerių žūklei. 

  Pavadėlio ilgis - 25cm
  Galima pasirinkti iš 8 ir 12kg

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Spiningavimo masalas 13Fishing Squidworm 2,7cm (6 vnt.)

  2,89 EUR

  13Fishing Squidworm - naujo dizaino minkšti spiningavimo masalai, kurie yra neįtikėtinai tvirti ir ilgaamžiai, puikiai tinkantys SUL ir XUL žvejybai. Šis masalas yra prisotintas 13 Fishing patentuota „Donkey Sauce" aminorūgščių ir baltymų mišiniu, kuris skatina plėšriųjų žuvų maitinimąsi ir agresiją. Specialus masalo korpusas perduoda vibracijas, o itin smulkūs elementai sukuria tikrovišką judesį, kuris skatina dar didesnį laimikių susidomėjimą.

  Ilgis - 2,7cm

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Spiningavimo masalas 13Fishing Micro Vertigo Minnow 2,8cm (6 vnt.)

  3,19 EUR

  13Fishing Micro Vertigo Minnow - nnaujo dizaino minkšti spiningavimo masalai, kurie yra neįtikėtinai tvirti ir ilgaamžiai, puikiai tinkantys SUL ir XUL žvejybai. Šis masalas yra prisotintas 13 Fishing patentuota „Donkey Sauce" aminorūgščių ir baltymų mišiniu, kuris skatina plėšriųjų žuvų maitinimąsi ir agresiją. Specialus masalo korpusas perduoda vibracijas, o itin smulkūs elementai sukuria tikrovišką judesį, kuris skatina dar didesnį laimikių susidomėjimą. 

  Ilgis - 2,8cm

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Spiningavimo masalas 13Fishing Micro Joystick 3,4cm (6 vnt.)

  2,89 EUR

  13Fishing Micro Joystick - nnaujo dizaino minkšti spiningavimo masalai, kurie yra neįtikėtinai tvirti ir ilgaamžiai, puikiai tinkantys SUL ir XUL žvejybai. Šis masalas yra prisotintas 13 Fishing patentuota „Donkey Sauce" aminorūgščių ir baltymų mišiniu, kuris skatina plėšriųjų žuvų maitinimąsi ir agresiją. Specialus masalo korpusas perduoda vibracijas, o itin smulkūs elementai sukuria tikrovišką judesį, kuris skatina dar didesnį laimikių susidomėjimą. 

  Ilgis - 3,4cm

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Spiningavimo masalas 13Fishing Bernie 4,3cm (6 vnt.)

  2,49 EUR

  13Fishing Bernie - nnaujo dizaino minkšti spiningavimo masalai, kurie yra neįtikėtinai tvirti ir ilgaamžiai, puikiai tinkantys SUL ir XUL žvejybai. Šis masalas yra prisotintas 13 Fishing patentuota „Donkey Sauce" aminorūgščių ir baltymų mišiniu, kuris skatina plėšriųjų žuvų maitinimąsi ir agresiją. Specialus masalo korpusas perduoda vibracijas, o itin smulkūs elementai sukuria tikrovišką judesį, kuris skatina dar didesnį laimikių susidomėjimą. 

  Ilgis - 4,3cm

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Spiningavimo masalas 13Fishing B.A.M.F. 3cm (6 vnt.)

  2,49 EUR

  13Fishing B.A.M.F. - nnaujo dizaino minkšti spiningavimo masalai, kurie yra neįtikėtinai tvirti ir ilgaamžiai, puikiai tinkantys SUL ir XUL žvejybai. Šis masalas yra prisotintas 13 Fishing patentuota „Donkey Sauce" aminorūgščių ir baltymų mišiniu, kuris skatina plėšriųjų žuvų maitinimąsi ir agresiją. Specialus masalo korpusas perduoda vibracijas, o itin smulkūs elementai sukuria tikrovišką judesį, kuris skatina dar didesnį laimikių susidomėjimą. 

  Ilgis - 3cm

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Spiningavimo masalas 13Fishing Coconut Crab 3,2cm (6 vnt.)

  2,49 EUR

  13Fishing Coconut Crab - naujo dizaino minkšti spiningavimo masalai, kurie yra neįtikėtinai tvirti ir ilgaamžiai, puikiai tinkantys SUL ir XUL žvejybai. Šis masalas yra prisotintas 13 Fishing patentuota „Donkey Sauce" aminorūgščių ir baltymų mišiniu, kuris skatina plėšriųjų žuvų maitinimąsi ir agresiją. Specialus masalo korpusas perduoda vibracijas, o itin smulkūs elementai sukuria tikrovišką judesį, kuris skatina dar didesnį laimikių susidomėjimą.

  Ilgis - 3,2cm

  Peržiūrėti
 • Ritė Wizard Edge 2000
  • Nauja

  Ritė Wizard Edge 2000

  85,00 EUR

  Wizard Edge - lengva, tvirta ritė, skirta spiningavimui ir SUL bei UL žvejybai. Šios ritės dizainą kūrė japonai, o tai reiškia, kad ritė yra patikima, ilgaamžė ir atlaikys įvairiausius išbandymus. Ritės korpusas pagamintas iš tvirto grafito, o būgnelis - iš aliuminio. Ritėje įmontuoti 4+1 guoliai užtikrina itin sklandų ritės darbą. Ritė turi metalinį valo klipsą, itin patogią, neslystančią rankeną, kompiuteriu subalansuotą rotorių bei „Anti-Reverse" sistemą. Ritė puikiai tiks tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems.

  Peržiūrėti
 • Ritė Wizard Spin 2000/4000
  • Nauja

  Ritė Wizard Spin 2000/4000

  33,00 EUR

  Wizard Spin - lengva, kompaktiško dydžio ritė, skirta spiningavimui ir UL žvejybai. Modernaus dizaino ritė pagaminta iš grafito, kuris užtikrina ritės tvirtumą bei nedidelį jos svorį. Ritė turi 5+1 guolius, kurie užtikrina sklandų ritės darbą bei ilgaamžiškumą. Ritė turi metalinį valo klipsą. Komplekte taip pat yra atsarginis grafitinis būgnelis. Ritė puikiai tiks tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems žvejams.

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė Akara Target Pike
  • Nauja

  Multiplikatorinė ritė Akara Target Pike

  103,40 EUR

  Akara Target Pike - multiplikatorinė ritė, kuri yra sustiprintos konstrukcijos ir pagaminta iš didelio atsparumo kompozito. Ši ritė puikiai tiks žvejybai su dideliais ir sunkiais masalais. Joje sumontuotas magnetinis mechanizmas, kuris lėtina laisvą ritės eigą, o tai leidžia žvejoti su plataus svorio diapazono masalais. Taip pat turi frikcinį stabdį, kurio didžiausia jėga 12kg. Ritėje įmontuoti 6+1 guoliai, subalansuotas rotorius užtikrina itin sklandų ritės darbą. Subalansuota ir sustiprinta rankena leis atremti didžiausių plėšrūnų atakas. Ritė sukama kaire ranka.

  Peržiūrėti
 • Multiplikatorinė ritė Akara Ballistic AB-20
  • Nauja

  Multiplikatorinė ritė Akara Ballistic AB-20

  54,00 EUR

  Akara Ballistic AB-20 - multiplikatorinė ritė, kuri yra pagaminta iš aliuminio ir dengta smūgiams atsparia kompozitine medžiaga. Joje sumontuotas magnetinis mechanizmas, kuris lėtina laisvą ritės eigą, o tai leidžia žvejoti su plataus svorio diapazono masalais. Ritėje įmontuoti 11+1 guoliai, subalansuotas rotorius užtikrina itin sklandų ritės darbą. Subalansuota rankena apsaugo nuo vibracijos ir braškėjimo spiningaujant, todėl ritė dirba dar sklandžiau ir taip yra prailginamas jos tarnavimo laikas. Aliuminis ritės korpusas išlaiko savo formą esant didžiausioms apkrovoms.

  Peržiūrėti
 • Ritė Akara Ultra Lite 1000
  • Nauja

  Ritė Akara Ultra Lite 1000

  67,50 EUR

  Akara Ultra Lite - lengva, bet tvirta ritė, kuri idealiai tinka UL bei XUL žvejybai. Korpusas pagamintas itin lengvo grafito kompozito. Ritės rotorius ir pavaros pagamintos iš lengvų ir patvarių medžiagų. Ritėje įmontuoti 8+1 guoliai užtikrina itin sklandų ritės darbą. Ritė turi subalansuotą rotorių, tolygaus valo klojimo sistemą bei kitas funkcijas, kurios užtikrina puikų ritės veikimą. Taip pat, visos ritės dalys yra padengtos korozijai atsparia danga. 

  Peržiūrėti
 • Ritė Akara Ultra Sport 1000/2000
  • Nauja

  Ritė Akara Ultra Sport 1000/2000

  89,95 EUR

  Akara Ultra Sport - lengva, bet tvirta ritė, kuri idealiai tinka UL bei XUL žvejybai. Ši ritė turi smūgiams atsparų korpusą ir subalansuotą rotorių. Šiame modelyje sumontuoti 10+1 guoliai, kurie leidžia ritę naudoti ekstremaliomis sąlygomis ir atlaiko nemenkas apkrovas traukiant laimikį. Ritės konstrukcija užtikrina gerą užmetimo atstumą. Būgnelis yra pagamintas iš aviacinio aliuminio.

  Peržiūrėti
 • Spiningas Akara Target Pike 2.57m 60-170g
  • Nauja

  Spiningas Akara Target Pike 2.57m 60-170g

  75,60 EUR

  Akara Machete Cast M - greitos akcijos, heavy tipo kastininginis spiningas, skirtas gaudyti su stambiais masalais žuvis su multiplikatorinėmis ritėmis. Spiningas yra itin tvirtas, galingas ir nebijantis apkrovų. Taip yra dėl to, kad spiningas pagamintas iš TX-40 anglies pluošto ir yra įdiegtos tam tikros technologinės naujovės, kurios užtikrina šios meškerės galią. Žiedai pagaminti iš silicio karbido. Su šiuo spiningu lengvai galima numesti tolimus atstumus.

  Peržiūrėti
 • Spiningas Akara Machete Cast M 2.40m 17-45g
  • Nauja

  Spiningas Akara Machete Cast MH 2.40m 17-45g

  63,30 EUR

  Akara Machete Cast MH - vidutiniškai greitos akcijos, medium heavy tipo kastininginis spiningas, skirtas gaudyti stambias lydekas ar kitas plėšrias žuvis su multiplikatorinėmis ritėmis. Nepaisant to, kad spiningas yra tvirtas ir nebijantis apkrovų, jis sveria palyginti nedaug - tik 142g. Taip yra dėl to, kad spiningas pagamintas iš TX-30 anglies pluošto ir yra įdiegtos tam tikros technologinės naujovės, kurios leidžia gerokai sumažinti meškerės svorį. Šio spiningo gamyboje yra naudojama U-Sens technologija - blankas sukepinamas naudojant didelės molekulinės masės miltelinę dervą, naudojant minimalų rišamosios medžiagos kiekį, o tai leidžia pasiekti didesnį blanko jautrumą ir dar labiau sumažinti svorį. Žiedai pagaminti iš silicio karbido. Gamintojai išbandė šį spiningą smarkiai žolėmis apaugusiame tvenkinyje ir jis puikiai susidorojo su šiuo iššūkiu.

  Peržiūrėti
 • Spiningas Akara Machete Cast H 2.40m 21-62g
  • Nauja

  Spiningas Akara Machete Cast M 2.40m 8-32g

  60,00 EUR

  Akara Machete Cast M - vidutiniškai greitos akcijos, medium tipo kastininginis spiningas, skirtas gaudyti stambias lydekas ar kitas plėšrias žuvis su multiplikatorinėmis ritėmis. Nepaisant to, kad spiningas yra tvirtas ir nebijantis apkrovų, jis sveria palyginti nedaug - tik 140g. Taip yra dėl to, kad spiningas pagamintas iš TX-30 anglies pluošto ir yra įdiegtos tam tikros technologinės naujovės, kurios leidžia gerokai sumažinti meškerės svorį. Šio spiningo gamyboje yra naudojama U-Sens technologija - blankas sukepinamas naudojant didelės molekulinės masės miltelinę dervą, naudojant minimalų rišamosios medžiagos kiekį, o tai leidžia pasiekti didesnį blanko jautrumą ir dar labiau sumažinti svorį. Žiedai pagaminti iš silicio karbido. Gamintojai išbandė šį spiningą smarkiai žolėmis apaugusiame tvenkinyje ir jis puikiai susidorojo su šiuo iššūkiu.

  Peržiūrėti
 • Spiningas Akara Machete Cast H 2.40m 21-62g
  • Nauja

  Spiningas Akara Machete Cast H 2.40m 21-62g

  64,80 EUR

  Akara Machete Cast H - vidutiniškai greitos akcijos, heavy tipo kastininginis spiningas, skirtas gaudyti stambias lydekas ar kitas plėšrias žuvis su multiplikatorinėmis ritėmis. Nepaisant to, kad spiningas yra tvirtas ir nebijantis apkrovų, jis sveria palyginti nedaug - tik 146g. Taip yra dėl to, kad spiningas pagamintas iš TX-30 anglies pluošto ir yra įdiegtos tam tikros technologinės naujovės, kurios leidžia gerokai sumažinti meškerės svorį. Šio spiningo gamyboje yra naudojama U-Sens technologija - blankas sukepinamas naudojant didelės molekulinės masės miltelinę dervą, naudojant minimalų rišamosios medžiagos kiekį, o tai leidžia pasiekti didesnį blanko jautrumą ir dar labiau sumažinti svorį. Žiedai pagaminti iš silicio karbido. Gamintojai išbandė šį spiningą smarkiai žolėmis apaugusiame tvenkinyje ir jis puikiai susidorojo su šiuo iššūkiu

  Peržiūrėti
 • Žolinė blizgė/vartiklė Omery 14g
  • Nauja

  Žolinė blizgė/vartiklė Omery 14g

  5,20 EUR

  Su šiuo masalu patogu žvejoti žolingose vietose, bei kitokių povandeninių kliuvinių turinčiose vietose, kadangi specialus blizgės dizainas ir pagalbinė metalinė viela apsaugo nuo masalo įsipainiojimo į kliuvinius. Puikiai tinka lydekų žvejybai.

  Ilgis - 5,5cm
  Svoris - 14g
  Nerimo gylis - 0,5-1,5m

  Peržiūrėti