Spiningavimas

Spiningavimas - vienas iš populiairausių ir greičiausių žūklės būdų. Su spiningu efektyviausiai žvejojamos plėšrios žuvys, tokios kaip lydekos, ešeriai, salačiai, upėtakiai, lašišos, šapalai ir kitos. Kiekviena plėšri žuvis turi savo mėgstamus, skirtingus masalus ant kurių, mes žvejai, bandom jas suvylioti. Spiningavimo būdų yra begalė, pradedant nuo labai lengvo XUL spiningavimo, kurio metu, su labai lengvais bei jautrais įrankiais, avižėle ir mikro guminukais yra gaudomos visos, net ir taikios žuvys. Toliau eina UL spiningavimas - lengvais kotais ir nedideliais, silikoniniais masalais dažniausiai gaudomi ešeriai. Kylant į viršų naudojami Light/Medium klasės įrankiai ir su vidutinio dydžio masalais yra gaudomas platus spektras plėšrūnų. Galiausiai Heavy ir Extra Heavy tipo kieti ir tvirti kotai, kurių pagalba žvejojama dideliais masalais ir tikimasi pagauti trofėjinius plėšrūnus.
Mūsų parduotuvėje rasite įrankius tinkančius visiem šiem spiningavimo būdams. Gausus pasirinkimas spiningų - nuo ekonominės klasės iki aukščiausios, japoniškos kokybės. Daugybė kokybiškų, patikrintų ir išbandytų ričių derinamų prie skirtingo kietumo spiningų. Platus pasirinkimas masalų: silikoniniai, vobleriai, tail spinner'iai, vartyklės, sukrės, ratlinai ir kiti. Siūlome išbandyti jau paruoštas spiningavimo sistemas. Švininiai ir volframiniai galvakabliai, čeburaškos ir įvairūs svareliai. Pavadėliai, graibštai bei kiti aksesuarai, kurie palengvins žuvies pagavimą ir paleidimą.
Žinomiausių gamintojų produkcija: Savage Gear, Shimano, Keitech, Westin, Jackall, Daiwa, Rapala ir daug kitų.

Aktyvūs filtrai

 • Valas Asso PE 8X Light Games Multicolor 150m
  • Nauja

  Valas Asso PE 8X Light Games Multicolor 150m

  25,50 EUR

  Asso PE 8X Light Games - ištobulintas, 8 gijų pintas valas, pagamintas iš didelio tankio, itin plonų, įvairioms sąlygoms atsparių PE pluoštų. Valo paviršius lygus, šilkinis o tai užtikrina didelį valo tvirtumą, puikų mazgų laikymą. Apvalus paviršius garantuoja, kad valas puikiai slys pro meškerės žiedelius ir neskleis garso. Valas universalus, dėl to tinka įvairiems žvejybos būdams.

  Kilmės šalis - Japonija

  Ilgis - 150m
  Galima pasirinkti iš skirtingų storių:
  PE#0.6 - 0,128mm - 14lb
  PE#0.8 - 0,148mm - 16lb
  PE#1 - 0,165mm - 20lb
  PE#1.2 - 0,185mm - 25lb
  PE#1.5 - 0,205mm - 30lb

  Peržiūrėti
 • Suktukai su karabinu Atora Snap Links
  • Nauja

  Suktukai su karabinu Atora Snap Links

  1,00 EUR

  Atora Snap Links - suktukai su karabinu/greita jungtimi. Pakuotėje yra 5 vnt.

  Dydis - 10

  Peržiūrėti
 • Replės Ron Thompson kabliui išimti
  • Nauja

  Replės Ron Thompson kabliui išimti

  7,80 EUR

  Specialus įrankis, saugiai bei greitai ištrukti kabliukui iš žuvies, jos nesužeidžiant. Pravartus įrankis, kuris turėtų būti kiekvieno spiningautojo ir žvejo arsenale.

  Ilgis - 19

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Replės/žirklės Savage Gear Folding

  7,50 EUR

  Savage Gear Braid And Splitring Scissors - replės žiedams nuimti ir uždėti kabliukus ant mažesnių masalų. Taip pat tinkamos užspausti gilzes pavadėliui bei nukirpti valą. Pagamintos iš nerūdijančio plieno. Patogiai susilanksto.

  Ilgis - 9.5cm

  Peržiūrėti
 • Meškerės galūnių apsauga Benzar Mix
  • Nauja

  Meškerės galūnių apsauga Benzar Mix

  7,35 EUR

  Puikus variantas saugiai ir patogiai transportuoti meškeres. Minkšti apvalkalo galai apsaugo jautrias meškerės galūnes. Tamprus, tinkantis įvairioms meškerėms nuo 3 iki 4,5m. 

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Spiningas Favorite White Bird 2.30m 1.5-7g
  • Nauja

  Spiningas Favorite White Bird 2.30m 1.5-7g

  52,90 EUR

  Favorite White Bird - fast akcijos spiningas, suprojektuotas gaudyti minkštais masalais džiagvimo būdu. Spiningas turi tvirtą, vientisą viršūnėlę. Žiedeliai turi tvirtus rėmus ir įdėklus pagamints iš titano. Egnomiška, patogi, dalinė rankena, iš EVA medžiagos. Meškerės blankas pagamintas iš itin aukšto kokybės modulio Skyflex 24T, todėl spiningas yra itin tvirtas.

  Peržiūrėti
 • Spiningas Favorite White Bird 2.19m 1,5-7g
  • Nauja

  Spiningas Favorite White Bird 2.04m 1-5g

  41,90 EUR

  Favorite White Bird - extra fast akcijos spiningas, suprojektuotas žvejoti minkštais mažais masalais. Spiningas turi tvirtą, įklijuota „S" tipo viršūnėlę, kuri puikiai kontroliuoja mikro masalus ir leidžia suvilioti net ir pasyviausias žuvis. Žiedeliai Korea SiC, o ritės laikiklis Korea Carbon. Rankena iš EVA medžiagos. Tai puikus pasirinkimas pradedantiesiems ar norintiems išbandyti žvejybą mikro masalais. Taip pat puikiai tiks žvejybai tiek mažais vobleriais ar sukriukėmis. 

  Peržiūrėti
 • Spiningas Favorite U1 2.44m 4-18g
  • Nauja

  Spiningas Favorite U1 2.44m 4-18g

  50,70 EUR

  Favorite U1 - fast akcijos spiningas, suprojektuotas gaudyti minkštais masalais džiagvimo būdu. Spiningas turi tvirtą, vientisą viršūnėlę. Žiedeliai turi tvirtus rėmus ir įdėklus pagamints iš titano. Egnomiška, patogi, dalinė rankena, iš EVA medžiagos. Meškerės blankas pagamintas iš itin aukšto kokybės modulio Skyflex 24T, todėl spiningas yra itin tvirtas.

  Peržiūrėti
 • -5% Ritė Shimano Vanquish FC 1000SSS PG
  • Išpardavimas!
  • Nauja

  Ritė Shimano Vanquish FC 1000SSS PG

  455,95 EUR -5% 479,95 EUR

  Shimano Vanquish FC - pati lengviausia Shinano ritė2023m modelis yra grynas Shimano Magnumlite filosofijos įsikūnijimas. Jis sukurtas didžiausiu japonišku tikslumu ir skirtas tiems, kurie reikalauja aukščiausios kokybės sau ir savo įrangai. Dėl jautrumo ir glotnumo ritė puikiai tinka itin lengvai ešerių, upėtakių ir starkių žvejybai. Tačiau Vanquish gali būti naudojamas daugeliui skirtingų metodų ir rūšių, įskaitant didesnių 4000 ir 5000 dydžių sukimąsi jūros vandenyje. „Vanquish“ padės jums išnaudoti viską, kas geriausia. Pirmas dalykas, kurį patirsite, yra ritės svoris arba, tiksliau, jo trūkumas. Ši 1000 ritė sveria tik 140g – tai nuostabu ir jūs tai pastebėsite. Vanquish nustato naujus kokybės standartus UL žvejybos srityje. „Shimano“ pasirinko „Beyond Lightness“, kad sukurtų geriausią šviesos apvijos mechanizmą su neprilygstamomis savybėmis. Tai itin lengvų ritinių viršūnė ir iki kraštų pripildyta „Shimano“ technologijų, daugiausia gautų iš STELLA. „Vanquish“ lengvumas atsiranda dėl didelio „Shimano“ išskirtinės Ci4+ kompozitinės medžiagos naudojimo. Tai sustiprina pridėjus Magnumlite rotorių, kuris taip pat prisideda prie neįtikėtinai mažos paleidimo inercijos vyniojant. Ši lėta paleidimo inercija yra ypač svarbi žvejojant subtiliais ir UL metodais. Šiuos metodus galėsite žvejoti tiksliau nei bet kada anksčiau. „Shimano“ ištrintas kiekvieno komponento laisvumas, o tai dar labiau padidina kruopštų ritės tikslumą. Kitas didelis privalumas yra „InfinityDrive“ pridėjimas. Ši technologija užtikrina galingą, bet lengvą sukimąsi, ypač esant didelėms apkrovoms. Ekstremaliose situacijose vis tiek galite išlaikyti pastovų ir nuoseklų sukimosi slėgį, o tai labai naudinga, kai užkabinate tokį didelį. Pridėjus InfinityLoop, metimo atstumas žymiai pagerėja. 


  * 11+1 uždari su papildoma apsauga aukščiausios kokybės Shimano guoliai;
  * Šaltai štampuoto aliuminio būgnelis. Tvirtesnis už lieto aliuminio būgnelius;
  * Ilgaamžiškesnis dantračių darbas dėka dviejų guoliu aplink pinion krumplį;
  * Antros kartos patentuota sliekinė valo vyniojimo sistema. Valo vyniojimo sistema, judanti dviem skirtingai greičiais klojant valą.
  * Patentuota specialaus kampo būgnelio briauna, mažesniam valo painiojimuisi ir tolimesniam metimui;
  * Metalinis dar tvirtesnis korpusas. Korpuso tvirtumas yra vienas svarbiausiu ritės ilgaamžiškumo faktorių;
  * Vienos dalies valo vediklis. Jokių strigimų, jokio bereikalingo valo dėvėjimosi;
  * Magnis tvirčiausia ir lengviausia ričių konstrukcijose naudojama medžiaga.
  * Tobuliausia, asimetrinė rotoriaus forma, leidžianti 14%  sumažinti sukimosi inerciją ir išgauti patį švelniausia ritės darbą;
  * Geriausia Shimano apsauga nuo vandens patekimo į ritės vidų, frikcinį stabdį ir vediklį. X-Protect praleidžia 7 kartus mažiau vandens nei Coreprotect technologija.


  Peržiūrėti
 • -10% Ritė Shimano Sienna FG 1000-4000
  • Išpardavimas!
  • Nauja

  Ritė Shimano Sienna FG 1000-4000

  35,96 EUR -10% 39,95 EUR

  Shimano Sienna - ritė viena populiariausių ričių pradedantiems žvejoti arba žvejams neturintiems didelio biudžeto žvejybinei įrangai įsigyti. Tai puikus pasirinkimas žvejui, kuris nori nebrangios-patikimos ritės su Shimano krumplaračių sistema, aliuminio būgneliu ir patvariu XT-7 serijos korpusu. 

  Peržiūrėti
 • -10% Ritė Shimano Sedona FJ 1000
  • Sumažinta kaina
  • Nauja

  Ritė Shimano Sedona FJ 1000-2500

  66,55 EUR -10% 73,95 EUR

  Shimano Sedona FJ - kokybiška, spiningavimui ir poledinei žūklei idealiai tinkanti ritė. Ši ritė turi Hagane Gear dantračius, kurie padaro ritę neįtikimai stiprią ir patvarią, kuri tokia liks ir po ilgų metų naudojimo net su didelėmis apkrovomis. G-Free sistemos korpusas, bei jo svoris leis nevarginant rankos žvejoti ilgas valandas. ARC būgnelis ir Varyspeed II sistema neleis valui painiotis ir gražiai jį suguldys. Prie neįtikėtinai švelnaus ritės sukimosi prisideda 3 nerūdijančio plieno guoliai.

  Daugiau savybių ir video apžvalga ...

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Blizgė Westin MM Great Heron 18g

  7,20 EUR

  Blizgė lašišų ir šlakių žūklei Westin Great Heron - tai masalas, sukurtas pagal suomių masalų gamybos tradicijas. Jis buvo sukurtas ir išbandytas bendradarbiaujant su patyrusiais žvejais iš Suomijos ir Švedijos. Nuo pat pradžių jis pasirodė esąs labai efektyvus masalas ne tik šlakiams, upėtakiams ir lašišoms, bet ir tokioms žuvims kaip šapalai, ešeriai ir lydekos. Great Heron efektingai dirba tiek lėtoje tiek greitoje srovėje. Nepriklausomai nuo pravedimo greičio, masalas pasižymi labai ryškiu darbu, kuris iššaukia kibimą. Nenuostabu, kad šis masalas tapo vienu populiariausių masalų Skandinavijoje!

  Konstrukcija be švino
  Medžiaga: ABS plastikas / cinkas
  Japoniški "carbon steel" kabliukai
  "Stay On" - dvigubo dalijamojo žiedo kabliuko tvirtinimas
  Dažyta rankomis, pagaminta Skandinavijoje

  Ilgis - 6,5cm
  Svoris - 18g

  Peržiūrėti
 • -30% Jūrinė ritė Savage Gear SGS10 FD 4000-18000
  • Sumažinta kaina
  • Nauja

  Jūrinė ritė Savage Gear SGS10 FD 4000-18000

  170,80 EUR -30% 244,00 EUR

  Savage Gear SGS10 FD - jūrinė ritė – moderni, kokybiška, pilna naujų inovacijų jūrinė ritė. Žvejojant sūriame vandenyje reikia apie daug ką pagalvoti, tačiau dėl SGS6 Jūrinės ritės naujovių jaudintis dėl jos jums neteks. Ritė sukurta su tvirtu, tačiau lengvu aliuminio korpusu ir anglimi sustiprintu kompozito rotoriumi. Ritė sukurta taip, jog garantuotų jums puikų darbą. Jame taip pat yra 6+1 sandarūs plieniniai rutuliniai guoliai, didelio našumo anglies „drag” sistema ir mūsų patentuotas „Dura Grease“ tepalas – visa tai padeda padaryti ritę atsparią sūriam vandeniui, todėl galite ja pasikliauti kiekvieną kartą.

  Peržiūrėti
 • -30%
  • Sumažinta kaina
  • Nauja

  Jūrinė ritė Savage Gear SGS8 FD 4000-18000

  123,20 EUR -30% 176,00 EUR

  Savage Gear SGS8 FD - jūrinė ritė – moderni, kokybiška, pilna naujų inovacijų jūrinė ritė. Žvejojant sūriame vandenyje reikia apie daug ką pagalvoti, tačiau dėl SGS6 Jūrinės ritės naujovių jaudintis dėl jos jums neteks. Ritė sukurta su tvirtu, tačiau lengvu aliuminio korpusu ir anglimi sustiprintu kompozito rotoriumi. Ritė sukurta taip, jog garantuotų jums puikų darbą. Jame taip pat yra 6+1 sandarūs plieniniai rutuliniai guoliai, didelio našumo anglies „drag” sistema ir mūsų patentuotas „Dura Grease“ tepalas – visa tai padeda padaryti ritę atsparią sūriam vandeniui, todėl galite ja pasikliauti kiekvieną kartą.

  Peržiūrėti
 • -30% Jūrinė ritė Savage Gear SGS6
  • Sumažinta kaina
  • Nauja

  Jūrinė ritė Savage Gear SGS6 FD 4000-18000

  103,74 EUR -30% 148,20 EUR

  Savage Gear SGS6 FD - jūrinė ritė – moderni, kokybiška, pilna naujų inovacijų jūrinė ritė. Žvejojant sūriame vandenyje reikia apie daug ką pagalvoti, tačiau dėl SGS6 Jūrinės ritės naujovių jaudintis dėl jos jums neteks. Ritė sukurta su tvirtu, tačiau lengvu aliuminio korpusu ir anglimi sustiprintu kompozito rotoriumi. Ritė sukurta taip, jog garantuotų jums puikų darbą. Jame taip pat yra 6+1 sandarūs plieniniai rutuliniai guoliai, didelio našumo anglies „drag” sistema ir mūsų patentuotas „Dura Grease“ tepalas – visa tai padeda padaryti ritę atsparią sūriam vandeniui, todėl galite ja pasikliauti kiekvieną kartą.

  Peržiūrėti
 • Graibšto kotas Team Feeder By Döme Power Fighter 440cm

  46,80 EUR

  Haldorado Team Feeder Power Fighter - teleskopinis, 3 dalių graibšto kotas, su sriegiu, tinkamas naudoti su įvairiomis graibšto galvomis. Pagamintas iš patvaraus, kokybiško anglies pluošto. Rankena standi, gerai subalansuota, todėl nebijo apkrovų ir išbandymų. Tvirtas graibšto kotas atlaikys net ir stambių žuvų traukimą. Haldorado daugkartinio pasaulio čempiono Döme Gábor vardinė įrankių serija.

  Pilnai išskleisto koto ilgis - 440cm
  Transportavimo ilgis - 126cm

  Peržiūrėti
 • Spiningavimo masalas Savage Gear 3D WhiteFish Shad 27cm

  14,90 EUR

  Savage Gear 3D WhiteFish Shad - pagal tikros baltos žuvies atvaizdą sukurti masalai, pasižymi nepriekaištingomis 3D detalėmis bei užtikrina itin efektyvų žuvies domėjimąsi masalu. Pagaminti iš minkštos PVC medžiagos. Priekinė kūno dalis ir stambi masalo galva išstumia didelį kiekį vandens, dėl to suteikia masalui stabilumą vandenyje. Masalas turi artikuliuotus ir itin tikroviškus pelekus. Didelėje uodegoje turi specialią angą, į kurią yra įdėta kapsulė su šratukais, kad masalas po vandeniu skleistų barškėjimo garsą. Dėl itin tikroviškų spavų ir prisodrinto kvapo, šie masalai yra fantastiški viliokliai, kuriems jokia plėšrūnė neatsispirs.

  Ilgis -27cm
  Svoris - 152g
  Pakuotėje yra 1 vnt.

  Peržiūrėti
 • Spiningavimo masalas Savage Gear 3D WhiteFish Shad 23cm

  10,70 EUR

  Savage Gear 3D WhiteFish Shad - pagal tikros baltos žuvies atvaizdą sukurti masalai, pasižymi nepriekaištingomis 3D detalėmis bei užtikrina itin efektyvų žuvies domėjimąsi masalu. Pagaminti iš minkštos PVC medžiagos. Priekinė kūno dalis ir stambi masalo galva išstumia didelį kiekį vandens, dėl to suteikia masalui stabilumą vandenyje. Masalas turi artikuliuotus ir itin tikroviškus pelekus. Didelėje uodegoje turi specialią angą, į kurią yra įdėta kapsulė su šratukais, kad masalas po vandeniu skleistų barškėjimo garsą. Dėl itin tikroviškų spavų ir prisodrinto kvapo, šie masalai yra fantastiški viliokliai, kuriems jokia plėšrūnė neatsispirs.

  Ilgis -23cm
  Svoris - 94g
  Pakuotėje yra 1 vnt.

  Peržiūrėti
 • Spiningavimo masalas Savage Gear 3D WhiteFish Shad 20cm

  12,80 EUR

  Savage Gear 3D WhiteFish Shad - pagal tikros baltos žuvies atvaizdą sukurti masalai, pasižymi nepriekaištingomis 3D detalėmis bei užtikrina itin efektyvų žuvies domėjimąsi masalu. Pagaminti iš minkštos PVC medžiagos. Priekinė kūno dalis ir stambi masalo galva išstumia didelį kiekį vandens, dėl to suteikia masalui stabilumą vandenyje. Masalas turi artikuliuotus ir itin tikroviškus pelekus. Didelėje uodegoje turi specialią angą, į kurią yra įdėta kapsulė su šratukais, kad masalas po vandeniu skleistų barškėjimo garsą. Dėl itin tikroviškų spavų ir prisodrinto kvapo, šie masalai yra fantastiški viliokliai, kuriems jokia plėšrūnė neatsispirs.

  Ilgis - 20cm
  Svoris - 62g
  Pakuotėje yra 1 vnt.

  Peržiūrėti
 • Spiningavimo masalas Savage Gear 3D WhiteFish Shad 17,5cm

  12,80 EUR

  Savage Gear 3D WhiteFish Shad - pagal tikros baltos žuvies atvaizdą sukurti masalai, pasižymi nepriekaištingomis 3D detalėmis bei užtikrina itin efektyvų žuvies domėjimąsi masalu. Pagaminti iš minkštos PVC medžiagos. Priekinė kūno dalis ir stambi masalo galva išstumia didelį kiekį vandens, dėl to suteikia masalui stabilumą vandenyje. Masalas turi artikuliuotus ir itin tikroviškus pelekus. Didelėje uodegoje turi specialią angą, į kurią yra įdėta kapsulė su šratukais, kad masalas po vandeniu skleistų barškėjimo garsą. Dėl itin tikroviškų spavų ir prisodrinto kvapo, šie masalai yra fantastiški viliokliai, kuriems jokia plėšrūnė neatsispirs.

  Ilgis -17,5cm
  Svoris - 42g
  Pakuotėje yra 2 vnt.

  Peržiūrėti