Aktyvūs filtrai

 • Vobleris Super M Kobra 8cm 15g

  13,80 EUR

  Super M Kobra - rankų darbo, specialiai salačių žvejybai kurtas vobleris. Aptaki forma, šonu suplotas korpusas, tiksliai išdėstyti svoriai leidžia masalui dirbti puikiai net ir tekančiuose vandens telkiniuose. Tiek pravedinėjant lėtai ar greitai, tiek esant stipriai srovei, šis masalas išlieka stabilus. Po vandeniu jis juda į šonus, ir taip blizgėdamas labai patraukia plėšrūnų dėmesį. Voblerio svoris ir puikiai išdėstytas svorio centras leidžia atlikti tolimus ir tikslius užmetimus net ir esant stipriam vėjui. 

  Ilgis - 8cm
  Tipas - skęstantis
  Svoris - 15g

  Peržiūrėti
 • Vobleris Super M Komando 8cm 15g

  13,80 EUR

  Super M Komando - rankų darbo, specialiai salačių žvejybai kurtas vobleris. Aptaki forma, šonu suplotas korpusas, tiksliai išdėstyti svoriai leidžia masalui dirbti puikiai net ir tekančiuose vandens telkiniuose. Tiek pravedinėjant lėtai ar greitai, tiek esant stipriai srovei, šis masalas išlieka stabilus bei sukelia vibracijas. Po vandeniu jis juda į šonus, ir taip blizgėdamas labai patraukia plėšrūnų dėmesį. Voblerio svoris ir puikiai išdėstytas svorio centras leidžia atlikti tolimus ir tikslius užmetimus net ir esant stipriam vėjui. 

  Ilgis - 8cm
  Tipas - skęstantis
  Svoris - 15g

  Peržiūrėti
 • Spiningavimo masalas Savage Gear 3D Sticklebait Twich 6,5cm 9,4g

  12,50 EUR

  Savage Gear 3D Sticklebait Twich - tikrą dygliažuvę primenantis masalas, puikiai tinkantis gaudyti salačius, lydekas, ešerius ar kitas plėšrias žuvis. Šis masalas turi aukštai išlenktą nugarą ir ploną kūną, puikiai blyksi judėdamas į šonus traukiant ir fantastiškai blizga krentant. Puikiai kimba net esant stipriai srovei. Voblerio konstrukcija užtikrina, kad masalas skris toli ir tiksliai.

  Ilgis - 6,5cm
  Svoris - 9,4g

  Peržiūrėti
 • Spiningavimo masalas Savage Gear 3D Sticklebait Pencil 7,5cm 13g

  12,30 EUR

  Savage Gear 3D Sticklebait Pencil - su aukštai išlenkta nugara ir plonu korpusu, šis vobleris traukiamas juda į šonus ir blykčioja, o tai itin patraukia salačių, lydekų, ešerių ir kitų plėšrių žuvų dėmesį. Kai masalas krenta, jis fantastiškai mirga, o šiek tiek drebinant, jis skleidžia provokuojantį spragtelėjimo garsą. Šis masalas sukurtas pagal 3D tikros dygliažuvės 3D skenavimą.

  Ilgis - 7,5cm
  Svoris - 13g

  Peržiūrėti
 • Vobleris Rapala Skitter Pop Elite 75 10g

  15,50 EUR

  Rapala Skitter Pop Elite - paviršinis, puikiai skriejantis tolimus atstumus vobleris, skirtas šapalų, lydekų, ešerių ir kitų plėšrių žuvų žūklei. Korpusas pagamintas iš aukščiausios kokybės balzos, dažytas kokybiškais dažais, o tai garantuoja masalo ilgaamžiškumą. Vobleris ant uodegos turi plunksnas ir pravedinėjant, tiek korpusas, tiek uodega su plunksnomis, stipriai linguoja į šonus, taip viliodamas laimikius pulti. Vobleris turi du VMC® 7554 juodo nikelio trišakius kabliukus. 

  Ilgis - 7,5cm
  Svoris - 10g

  Video apžvalga ...

  Peržiūrėti
 • Vobleris Hunter Spirit 7S 9g

  7,45 EUR

  Hunter Spirit - vobleris, skirtas salačių žūklei. Agresyviai paviršiuje dirbantis masalas, lengvas grobis salačiui ieškančiam maisto. Blizgios hologramos masalo šonuose, puikiai atspindi saulės šviesą ir masalą padaro matomą iš labai toli. Vobleris ypatingai toli ir tiksliai skrieja. Su šiuo masalu pravedimą reikėtų daryti greitą, meškerės kotą iškėlus į viršų. Galima atlikti lengvus truktelėjimus, taip suteikiant masalui papildomos animacijos.

  Ilgis - 70mm
  Svoris - 9g
  Tipas - skęstantis

  Peržiūrėti
 • Vobleris Hunter Venom 8S 16g

  7,45 EUR

  Hunter Venom - vobleris, skirtas salačių žūklei. Agresyviai paviršiuje dirbantis masalas, lengvas grobis salačiui ieškančiam maisto. Blizgios hologramos masalo šonuose, puikiai atspindi saulės šviesą ir masalą padaro matomą iš labai toli. Vobleris ypatingai toli ir tiksliai skrieja. Su šiuo masalu pravedimą reikėtų daryti greitą, meškerės kotą iškėlus į viršų. Galima atlikti lengvus truktelėjimus, taip suteikiant masalui papildomos animacijos.

  Ilgis - 82mm
  Svoris - 16g
  Tipas - skęstantis

  Peržiūrėti
 • Vobleris Hunter Fanatic 7S 15g

  7,45 EUR

  Hunter Fanatic - vobleris, skirtas salačių žūklei. Agresyviai dirbantis masalas, lengvas grobis salačiui ieškančiam maisto. Blizgios hologramos masalo šonose, puikiai atspindi saulės šviesą ir masalą padaro matomą iš labai toli. Vobleris ypatingai toli ir tiksliai skrieja. Masalas neįtikėtinai juda ir gerai dirba stovinčio vandens telkiniuose, bet ir srovėje. Galima atlikti lengvus truktelėjimus, taip suteikiant masalui papildomos animacijos.

  Galima pasirinkti iš skirtingų spalvų.

  Ilgis - 7cm
  Tipas - skęstantis
  Svoris - 15g

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Išpardavimas!

  Vobleris Jackall Chubby 41F SR 5,5g

  12,98 EUR -10% 14,42 EUR

  Jackall Chubby 41F SR - vienas iš geriausių ir žinomiausių masalų šapalų žūklėje. Japonų gamintojas Jackall pasižymi savo nepriekaištingos kokybės spiningavimo masalais. Šį Chubby modelį godžiai griebia ne tik šapalai, bet ir lydekos, ešeriai ir kiti plėšrūnai. Jackall Chubby 41F SR yra 5,5 gramų svorio,  apvali bei aptaki forma leidžia labai toli užmesti masalą. Šratukai viduje suteikia papildomą vibraciją ir garso bangas, kurios vilioja laimikius. 41F SR yra labai stabilūs srovėje ir traukiant jį net per greičiausią rėvą nereiks baimintis, kad jis apsivers ar atsitiks kas nors panašaus. Pasižymi kokybišku ir kibių dažymu. Spalvos natūralios, imituojančios įvairius vabaliukus, kurie yra mėgstamiausias šapalų valgis.

  Ilgis - 41mm
  Svoris - 5,5g
  Tipas - plaukiantis
  Nėrimo gylis - 0,6m

  Peržiūrėti
 • -10%
  • Išpardavimas!

  Vobleris Jackall Chubby 41F SSR 5,7g

  12,98 EUR -10% 14,42 EUR

  Jackall Chubby 41F SSR - vienas iš geriausių ir žinomiausių masalų šapalų žūklėje. Japonų gamintojas Jackall pasižymi savo nepriekaištingos kokybės spiningavimo masalais. Šį Chubby modelį godžiai griebia ne tik šapalai, bet ir lydekos, ešeriai ir kiti plėšrūnai. Jackall Chubby 41F SSR yra 5,7 gramų svorio, apvali bei aptaki forma leidžia labai toli užmesti masalą. Šratukai viduje suteikia papildomą vibraciją ir garso bangas, kurios vilioja laimikius. 41F SSR yra labai stabilūs srovėje ir traukiant jį net per greičiausią rėvą nereiks baimintis, kad jis apsivers ar atsitiks kas nors panašaus. Pasižymi kokybišku ir kibių dažymu. Spalvos natūralios, imituojančios įvairius vabaliukus, kurie yra mėgstamiausias šapalų valgis.

  Ilgis - 41mm
  Svoris - 5,7g
  Tipas - plaukiantis
  Nėrimo gylis - 0,1m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Hunter Faworyt 6S 16g

  7,45 EUR

  Hunter Faworyt - vobleris, skirtas salačių žūklei. Agresyviai paviršiuje dirbantis masalas, lengvas grobis salačiui ieškančiam maisto. Blizgios hologramos masalo šonose, puikiai atspindi saulės šviesą ir masalą padaro matomą iš labai toli. Vobleris ypatingai toli ir tiksliai skrieja. Su šiuo masalu pravedimą reikėtų daryti greitą, meškerės kotą iškėlus į viršų. Galima atlikti lengvus truktelėjimus, taip suteikiant masalui papildomos animacijos.

  Galima pasirinkti iš skirtingų spalvų 

  Ilgis - 6cm
  Tipas - skęstantis
  Svoris - 16g

  Peržiūrėti
 • Vobleris Salmo Thrill 7cm 13g

  10,05 EUR

  Salmo Thrill - unikalus vobleris, specialiai sukurtas salačių žvejybai. Tiek dėl formos, tiek dėl agresyvaus judėjimo ir holografinio dažymo, po vandeniu vobleris labai blizga ir iškart patraukia alkanų salačių dėmesį. Dėl didesnio svorio ir aerodinamiškos formos, šis vobleris skrieja itin toli ir tiksliai. Masalas taip pat tinka ir kitų plėšrių žuvų žūklei.

  Ilgis - 7cm
  Svoris - 13g
  Tipas - skęstantis

  Peržiūrėti
 • Vobleris Bomber Deep Long A 11,4cm 20,1g

  13,20 EUR

  Bomber Deep Long A - kibių spalvų, kokybiški ir tvirti vobleriai, puikiai tinkatys tiek spiningavimui, tiek velkiavimui. Masalas turi ilgą, platų liežuvėlį, kuris suteikia dinamiškus virpesius. Vobleriui ritmingai judant, jo viduje esantis barškutis skleidžia garsus, kurie labai vilioja žuvis. Tai itin efektyvus masalas žvejojant didesniuose gyliuose esančius didelius plėšrūnus. Masalas turi du aštrius trišakius kabliukus.

  Ilgis - 11,4cm
  Svoris - 20,1g
  Nėrimo gylis - 3,65-7,6m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Bomber Deep Long A 8,9cm 12,2g

  11,40 EUR

  Bomber Deep Long A - kibių spalvų, kokybiški ir tvirti vobleriai, puikiai tinkatys tiek spiningavimui, tiek velkiavimui. Masalas turi ilgą, platų liežuvėlį, kuris suteikia dinamiškus virpesius. Vobleriui ritmingai judant, jo viduje esantis barškutis skleidžia garsus, kurie labai vilioja žuvis. Tai itin efektyvus masalas žvejojant didesniuose gyliuose esančius didelius plėšrūnus. Masalas turi du aštrius trišakius kabliukus.

  Ilgis - 8,9cm
  Svoris - 10,6g
  Nėrimo gylis - 3-6m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Bandit Walleye Deep 11,9cm 17,7g

  12,90 EUR

  Bandit Walleye Deep - kibių spalvų, kokybiški ir tvirti vobleriai, dėl savo didelio nėrimo gylio, puikiai tinkatys velkiavimui. Masalas turi ilgą, platų liežuvėlį, kuris suteikia dinamiškus virpesius. Vobleriui ritmingai judant, jo viduje esantis barškutis skleidžia garsus, kurie labai vilioja žuvis. Tai itin efektyvus masalas žvejojant didesniuose gyliuose esančius didelius plėšrūnus. 

  Ilgis - 11,9cm
  Svoris - 17,7g
  Nėrimo gylis - 3,66-8,2m 

  Peržiūrėti
 • -15%
  • Išpardavimas!

  Vobleris Kosadaka Roger Midi 32F 2,6g

  9,39 EUR -15% 11,05 EUR

  Kosadaka Roger Midi - nedidelis, itin lengvas, lašo formos vobleris, skirtas šapalų žūklei, bet taip pat labai vilioja lydekas ar ešerius. Vobleris, dėl konstrukcijos, puikiai dirba ne tik stovinčio vandens telkiniuose, bet ir upėse. Viduje esantis šaratukas, svyruojant masalui, skleidžia garsą, kuris vilioja plėšrūnus puolimui. Efektyviausiai masalas veikia pravedinėjant pauzėmis arba trukčiojimais. Nepaisant nedidelio svorio ir dydžio, šis vobleris pasižymi puikiomis aerodinaminėmis savybės. Turi du aštrius trišakius kabliukus, kurie pagaminti iš aukštos kokybės vielos ir taip užtikrina, kad laimikis jų neatlenks. 

  Ilgis - 3,2cm
  Svoris - 2,6g
  Nėrimo gylis - 0,8-1,1m

  Peržiūrėti
 • -5%
  • Išpardavimas!

  Vobleris Kosadaka May-Beetle 35F 3,8g

  10,90 EUR -5% 11,47 EUR

  Kosadaka May-Beetle - nedidelis, itin lengvas, tikrą vandenyje gyvenantį vabalą primenantis paviršinis vobleris, skirtas šapalų žūklei, bet taip pat labai vilioja lydekas ar ešerius. Vobleris, dėl konstrukcijos, puikiai dirba ne tik stovinčio vandens telkiniuose, bet ir upėse. Viduje esantis šaratukas, pravedinėjant masalą, skleidžia garsą, kuris vilioja plėšrūnus puolimui. Nepaisant nedidelio svorio ir dydžio, šis vobleris pasižymi puikiomis aerodinaminėmis savybės ir puikiai skrenda esant vėjuotiems orams. Vobleriai dažyti kokybiškais dažais, dengti UV danga, kuri atsipindi šviesą. Turi du aštrius dvišakius kabliukus, kurie pagaminti iš aukštos kokybės vielos ir taip užtikrina, kad laimikis jo neatlenks. Taip pat, dvišakiai kabliukai apsaugo nuo susipainiojimo žolėse ar kituose dugno kliuviniuose.

  Ilgis - 3,5cm
  Svoris - 3,8g
  Nėrimo gylis - 0-0,2m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Rapala X-Light Pop 4,5cm 4,5g

  9,95 EUR

  Rapala X-Light Pop - nedidelis, aukštos kokybės paviršinis vobleris, puikiai tinkantis gaudyti lydekas, šapalus, ešerius ar kitus plėšrūnus. Masalo korpusas turi įgaubtą burną, kuri, pravedinėjant masalą, sulaiko orą ir dėl to skleidžia spragsėjimo garsą. Aerodinamiškai suprojektuota masalo forma, užtikrina, kad šis skris tolimu atstumu. Vobleriai dažyti aukštos kokybės dažais, turi 3D holografines akis bei kompelktuojami su 10 Nr. VMC® 4651 BN trišakiais kabliukais. Dėl šiuolaikinių, tikroviškų apdailos detalių ir erzinančios uodegėlės su plunksnomis, masalas yra erzinantis, dėl to jam neatsispirs jokia plėšrūnė.

  Ilgis - 4,5cm
  Svoris - 4,5g

  Peržiūrėti
 • Spiningavimo masalas Lucky John Pro Haira Tiny 33F SP 4g

  8,75 EUR

  Lucky John Pro Haira Tiny - nedidelis vobleris, kuris turi storą korpusą ir nedidelį liežuvėlį, puikiai tinkatis upėtakių, šapalų, amūrų ar ešerių žūklei. Sustojus, vobleris greitai iššoka į viršų, dėl to vobleris neužkimba už dugno kliuvinių. Pravedinėjant masalą tolygiai, jis juda labai intensyviai. Vobleris turi OSS (Outside Stabilizer System) - stabilizavimo sistemą su volframiniu rutuliuku, kuris sukelia vibracijas. Taip judėdamas ir vibruodamas, masalas suformuoja bangas, kurios yra labai patrauklios plėšrioms žuvims. Taip pat, dėl šios sistemos, masalas puikiai dirba ir tekančiuose vandens telkiniuose. Dėl MCS (Magnetic Cast System), masalas skrieja itin toli ir tiksliai.

  Ilgis - 3,3cm
  Svoris - 4g

  Peržiūrėti
 • Vobleris Pontoon21 Tabatao 50F-SSR 11,3g

  15,95 EUR

  Pontoon21 Tabatao - vienas iš naujausių Pontoon21 naujovių. Šis masalas yra originalus tiek savo konstrukcija, triukšmo kamera, tiek vidiniu svorių išsidėstymu. Triukšmo kamera - sferinio plieno kapsulės pavidalo, kurioje laisvai juda trijų skirtingų dydžių metaliniai šratai. Masalas yra truputi didesnis, nei įprastas šapalinis vobleris, tačiau šapalai jam negali atsispirti. Vobleris skrieja itin toli, net ir stipriam vėjui esant. Taip pat, išlieka stabilus žvejojant ir srovėje. Turi du aštrius trišakius kabliukus.

  Pagaminimo šalis - Japonija

  Ilgis - 55cm
  Svoris - 11,3g
  Nėrimo gylis - 0,2-0,4m

  Peržiūrėti