Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Marcel Van Den Eynde (VDE)

 • Jaukas VDE Biscuit Chocolate Vanilla

  3,59 EUR

  VDE Biscuit Chocolate Vanilla - tai tradicinis saldus ir smulkaus malimo biskvitas. Šis jauko priedas puikiai tinka visų žuvų žvejybai, priklausančių karpinių šeimai t.y. karpiams, karšiams ir plakiams. Rekomenduojama 20% šio priedo bendroje jauko masėje. 
  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE Breamo - Mix Black 1kg

  4,49 EUR

  VDE Breamo - Mix Black - jaukas karšiams, tinka žvejybai ištisus metus. Naudojamas varžybose ir ne tik. Tai vidutinės frakcijos, lipnus jaukas karšiams, puikiai tinkantis tiek stovinčio, tiek ir tekančio vandens telkiniuose.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE Breamo - Mix Yellow 1kg

  4,49 EUR

  VDE Breamo - Mix Yellow - 2021 metų naujiena. Jaukas sukurtas specialiai karšiams, tinka žvejybai ištisus metus. Naudojamas varžybose ir ne tik. Tai vidutinės frakcijos, lipnus jaukas karšiams, puikiai tinkantis tiek stovinčio, tiek ir tekančio vandens telkiniuose. Spalva - geltona.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE BRX 1kg

  4,15 EUR

  VDE BRX - labai lengvos konsistencijos, šviesios spalvos jaukas. BRX sukurtas pritraukti tokias žuvis kaip kuojos, karšiai, karpiai sekliuose ir nesrauniuose vandens telkiniuose. Jaukas pradės dirbti iškarto tik pasiekus vandens telkinio dugną.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE Crushed Pellet Mix 1kg

  6,29 EUR

  VDE Crushed Pellet Mix - susmulkintame granulių mišinyje yra aukštos kokybės granulių kurie labai kvepia. Jauko frakcija gana stambi. Puikiai tinka žvejoti tiek šiltesniu tiek šaltesniu metų laikotarpiu. 

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE DS Feeder 1kg

  5,50 EUR

  VDE DS Feeder - šviesios spalvos, specialus jaukas, sukurtas dugninei žūklei. DS Feeder yra ganėtinai lengvas jaukas, taigi labiausiai tinkantis sekliems, stovinčio ir lėtos tekmės vandens telkiniams. Kai žvejybos sąlygoms reikia sunkesnio jauko, jį galima maišyti su RECORD SILVER mišiniu.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE DS Feeder Black 1kg

  5,50 EUR

  VDE DS Feeder - tamsios spalvos, specialus jaukas, sukurtas dugninei žūklei. DS Feeder yra ganėtinai lengvas jaukas, taigi labiausiai tinkantis sekliems, stovinčio ir lėtos tekmės vandens telkiniams. Kai žvejybos sąlygoms reikia sunkesnio jauko, jį galima maišyti su RECORD SILVER mišiniu.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE Expanda Big Fish 1kg

  6,19 EUR

  VDE Expanda Big Fish - gaminamas iš aukščiausios kokybės natūralių ingridientų, trintų pelečių, praturtintas slyvos kvapu, todėl jis pasižymi didele maistine verte. Sukurtas specialiai karpių, karšių, karosų ir lynų žvejybai komerciniuose tvenkiniuose. Jaukas vidutinės frakcijos ir sunkumo. Šį jauką sėkmingai galite naudoti žvejodami tiek su dugnine, tiek su plūdine meškere, nes tai tikrai nauji spąstai žuvims. 

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE Expanda Fishmeal 1kg

  6,19 EUR

  VDE Expanda Fishmeal - gaminamas iš aukščiausios kokybės natūralių ingridientų, trintų pelečių, papildomai praturtintas žuvies miltais, todėl jis pasižymi didele maistine verte. Sukurtas specialiai karpių, karšių, karosų ir lynų žvejybai komerciniuose tvenkiniuose. Jaukas vidutinės frakcijos ir sunkumo. Šį jauką sėkmingai galite naudoti žvejodami tiek su dugnine, tiek su plūdine meškere, nes tai tikrai nauji spąstai žuvims. 

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE Expanda Garlic 1kg

  5,79 EUR

  VDE Expanda Garlic - gaminamas iš šviežiai sumaltų aukščiausios kokybės natūralių ingridientų, trintų sėklų ir pelečių, papildomai praturtintas aliejais ir stipriu česnako kvapu. Sukurtas specialiai karpių, karšių, karosų ir lynų žvejybai ežeruose ir komerciniuose tvenkiniuose. Jaukas vidutinės frakcijos ir sunkumo. Šį jauką sėkmingai galite naudoti žvejodami tiek su dugnine, tiek su plūdine meškere

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE Expanda Protein 1kg

  6,19 EUR

  VDE Expanda Protein - modernus jaukas, buvo kuriamas specialiai žvejybai ant populiariųjų komercinių Anglijos tvenkinių. Šis mišinys susideda iš sutrintų pelečių , kurie dažniausiai yra privalomi ingridientai tokio tipo vandens telkiniuose. Karpiai, kaip ir kitos žuvys, gyvenančios tokiuose vandens telkiniuose, pvz.: lynas, F1 (karpiukai), karosai ir karšiai, tiesiog dievina šį mišinį.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE Expanda Strawberry 1kg

  6,19 EUR

  VDE Expanda Strawberry - praturtintas baltymais ir saldžiu kvapu, todėl jis pasižymi didele maistine verte. Sukurtas specialiai karpių, karšių, karosų ir lynų žvejybai ežeruose ir komerciniuose tvenkiniuose. Jaukas vidutinės frakcijos ir sunkumo. Šį jauką sėkmingai galite naudoti žvejodami tiek su dugnine, tiek su plūdine meškere 

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE Expanda Sweet Fishmeal 1kg

  6,19 EUR

  VDE Sweet Fishmeal - trintų pelečių, todėl jis pasižymi didele maistine verte. Sukurtas specialiai karpių, karšių, karosų ir lynų žvejybai komerciniuose tvenkiniuose. Jaukas vidutinės frakcijos ir sunkumo. Šį jauką sėkmingai galite naudoti žvejodami tiek su dugnine, tiek su plūdine meškere, nes tai tikrai nauji spąstai žuvims 

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE Expo-Tench 1kg

  3,99 EUR

  VDE Expo-Tench - šis jaukas yra ypatingas tuo, kad yra raudonos spalvos. Jaukas yra ganėtinai sunkus, bet lengvai išsisklaids vos tik pasiekęs vandenį. Labiausiai tinka norint pritraukti karšius, karpius, lynus ir kuojas.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE Feeder Bream 1kg

  4,19 EUR

  VDE Feeder Bream - skirtas karšių žvejybai ežeruose ir upėse su dugnine meškere. Puikiai vilioja karšius šiltuoju ir šaltuoju metų laiku. Jaukas vidutinės frakcijos, greitai veikiantis, su stipriai išreikštu karamelės kvapu ir skleidžia debesį, kad pritrauktų žuvį iš tolimų distancijų.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE Feeder Cheese & Garlic 1kg

  4,19 EUR

  VDE Feeder Cheese & Garlic - sauso jauko priedas, kuris turi stiprų sūrio bei česnako kvapą. 

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE Feeder Gold 1kg

  4,19 EUR

  VDE Feeder Gold - skirtas visų taikių žuvų žvejybai ežeruose ir upėse su dugnine meškere. Puikiai vilioja žuvis šiltuoju ir šaltuoju metų laiku. Jaukas vidutinės frakcijos, greitai veikiantis, su stipriai išreikštais kvapais ir skleidžia debesį, kad pritrauktų žuvį iš tolimų distancijų.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE Feeder Mystery Red 1kg

  4,69 EUR

  VDE Feeder Mystery Red - universalus, galima naudoti kaip bazę, skirtas žvejybai su dugnine meškere. Šis jaukas puikiai vilioja visas, karpinių žuvų šeimai priklausančias žuvis. Jaukas smulkios frakcijos, sudėtyje turintis žolelių, su stipriai išreikštu saldžiųjų pipirų kvapu.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE Feeder Roach Black 1kg

  3,99 EUR

  VDE Feeder Roach Black - tai universalus jaukas, gali būti naudojamas kaip bazė. Sukurtas specialiai žvejybai ežeruose ir upėse su dugnine meškere. Puikiai vilioja karšius ir kuojas. Jaukas vidutinės frakcijos, greitai veikiantis ir skleidžia debesį, kad pritrauktų žuvį iš tolimų distancijų.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE Feeder Sweet Carp 1kg

  4,19 EUR

  VDE Feeder Sweet Carp - praturtintas baltymais, skirtas karpių ir karšių žvejybai ežeruose ir upėse su dugnine meškere. Jaukas smulkios frakcijos, turintis surišamųjų dalelių, su stipriai išreikštu saldžių kvapu.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti