VDE | Žvejybos reikmenys LT

Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Marcel Van Den Eynde (VDE)

Marcel Van Den Eynde - kitaip VDE, yra šeimos įmonė, veikianti jau daugiau nei 30 metų. Marcel yra įmonės įkūrėjas, jis buvo labai garsus ir kartu su savo masalais tapo žinomu vardu. Taip yra todėl, kad jo masalų sudėtis išties unikali ir jie gaminami tik iš aukščiausios kokybės medžiagų. Kurdamas savo gaminius, Marcel dažnai konsultuodavosi su keliais gerais draugais, iš kurių vienas yra Europos čempionas, vienas pasaulio vicečempionas ir vienas 2 kartus tapęs Belgijos čempionu. Europoje nėra šalies, kurioje nebūtų parduodami VDE masalai. Šie masalai eksportuojami net į Ameriką ir Pietų Afriką. Įmonė gamina apie 100 skirtingų masalų su savo prekės ženklu, o šiuo metu jau gamina masalus ir kitoms įmonėms su savo vardu. Be to, laimėjo išties daugybę nacionalinių ir tarptautinių varžybų visoje Europoje.

 • Jaukas VDE Super Roach Black 1kg

  4,80 EUR

  VDE Super Roach Black - juodos spalvos jaukas, specialiai sukurtas ir orientuotas į kuojų, ir kitų žuvų, turinčių panašius mitybos įpročius, žvejybą. Šis jaukas turi daug „dirbančių“ dalelių, kurios skęsdamos ir kildamos, žvejybos vietoje suformuoja jauko debesį, taip viliodamas kuojas.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • -25% Jaukas VDE Method Mix Sweet Fishmeal 2kg
  • Išpardavimas!

  Jaukas VDE Method Mix 2kg - Sweet Fishmeal

  12,00 EUR -25% 16,00 EUR

  VDE Method Mix - saldus, smulkios frakcijos, prisotintas baltymais ir žuvies miltų kvapu, itin maistingas jaukas. Šis jaukas idealus stambios žuvims gaudyti, tokioms kaip: karpiai, karšiai ar lynai. Jaukas idealus žvejybai su Method tipo šeryklėlėmis. 1kg jauko rekomenduojama naudoti 0,5l vandens.

  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE Method Mix 2kg - Fishmeal

  15,70 EUR

  VDE Method Mix - smulkios frakcijos, prisotintas baltymais ir žuvies miltų kvapu, itin maistingas jaukas. Šis jaukas idealus stambios =uvims gaudyti, tokioms kaip: karpiai, karšiai ar lynai. Jaukas idealus žvejybai su Method tipo šeryklėlėmis. 1kg jauko rekomenduojama naudoti 0,5l vandens.

  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE Biscuit 1kg

  3,59 EUR

  VDE Biscuit  - tai tradicinis saldus ir smulkaus malimo biskvitas. Šis jauko priedas puikiai tinka visų žuvų žvejybai, priklausančių karpinių šeimai t.y. karpiams, karšiams ir plakiams. Rekomenduojama 20% šio priedo bendroje jauko masėje.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Priedas jaukui VDE Bream Additive 250g - Exotic

  3,80 EUR

  VDE Bream Additive - intensyvaus saldžių citrusinių vaisių kvapo priedas jaukui, skirtas karšių gaudymui. Geriausia naudoti šiltuoju metų laiku. Patartina priedą įberti prieš jauko drėkinimą vandeniu arba ištirpinti vandenyje su kuriuo drėkinsite jauką. Rekomenduojama 1 pakuotė 4-5 kg. sauso jauko. Pakuotėje 250 g.

  Svoris - 250g

  Peržiūrėti
 • Priedas jaukui VDE All Round Additive 200g - Chocolate

  3,80 EUR

  VDE All Round Additive - tai specialus kuojinis priedas jaukui, praturtintas “copra melasse” kvapu, kuris ypatingai vilioja didelias kuojas. Puikiai veikia šaltuoju metų laiku. Patartina priedą įberti prieš jauko drėkinimą vandeniu arba ištirpinti vandenyje su kuriuo drėkinsite jauką. Rekomenduojama 1 pakuotė 4-5 kg. sauso jauko.

  Svoris - 200g

  Peržiūrėti
 • Džiūvėsėliai VDE Sinking Crumbs 500g - Yellow

  4,10 EUR

  VDE Sinking Crumbs - geltonos spalvos, pasunkinti, skęstantys džiūvėsėliai, skirti pritraukti žuvį ir sulaikyti ją jaukinimo vietoje. Šis jauko priedas puikiai tinka visų karpinių žuvų žvejyboje - karpių, karšių, plakių, kuojų ir šapalų.

  Svoris - 500g

  Peržiūrėti
 • Džiūvėsėliai VDE Sinking Crumbs 500g - Red

  4,10 EUR

  VDE Sinking Crumbs - raudonos spalvos, pasunkinti, skęstantys džiūvėsėliai, skirti pritraukti žuvį ir sulaikyti ją jaukinimo vietoje. Šis jauko priedas puikiai tinka visų karpinių žuvų žvejyboje - karpių, karšių, plakių, kuojų ir šapalų.

  Svoris - 500g

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE Baltic Range 1kg - Karšis, kuoja

  4,29 EUR

  VDE Baltic Range - sukurtas bendradarbiaujant su Pasaulio čempionu ir prizininku, daugkartiniu Lietuvos poledinės žūklės ir dugninės meškerės nugalėtoju - Modestu Atmanavičiumi. Šis jaukas skirtas karšių ir kuojų žvejybai ežeruose ir upėse su dugnine meškere. Jauką VDE Karšis, Kuoja galima maišyti vieną arba su kitais jaukų mišiniais ir priedais.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE Baltic Range 1kg - Karšis, karpis, upė

  4,29 EUR

  VDE Baltic Range - jaukas skirtas karšių ir karpių žvejybai ežeruose ir upėse su dugnine meškere. 2023 metų najiena, lietuvio sportininko, Modesto Atmanavičiaus ir Marcel van Den Eynde kartu sukurtas projektas, pritaikytas būtent Lietuvos telkiniuose gyvenančioms žuvims. Šis projektas truko ne vienerius metus, kol buvo pasiektas tobulas derinys. Jauke gausu įvairių ingredientų, jam nereikia papildomų priedų.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE Baltic Range 1kg - Karšis

  4,29 EUR

  VDE Baltic Range - sukurtas bendradarbiaujant su Pasaulio čempionu ir prizininku, daugkartiniu Lietuvos poledinės žūklės ir dugninės meškerės nugalėtoju - Modestu Atmanavičiumi. Šis jaukas skirtas karšių žvejybai ežeruose ir upėse su dugnine meškere. Šį jauką galima maišyti vieną arba su kitais jaukų mišiniais ir priedais.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE Baltic Range 1kg - Universalus

  4,29 EUR

  VDE Baltic Range - universalus jaukas, kurį galima panaudoti įvairiuose vandens telkiniuose, žvejojant tokias žuvis, kaip karšiai, kuojos, lynai, karosai ir karpiai. 2023 metų najiena, lietuvio sportininko, Modesto Atmanavičiaus ir Marcel van Den Eynde kartu sukurtas projektas, pritaikytas būtent Lietuvos telkiniuose gyvenančioms žuvims. Šis projektas truko ne vienerius metus, kol buvo pasiektas tobulas derinys. Jauke gausu įvairių ingredientų, jam nereikia papildomų priedų.

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • Džiūvėsėliai VDE Sinking Crumbs 500g - Green

  4,10 EUR

  VDE Sinking Crumbs Green - žalios spalvos, pasunkinti, skęstantys džiūvėsėliai, skirti pritraukti žuvį ir sulaikyti ją jaukinimo vietoje. Šis jauko priedas puikiai tinka visų karpinių žuvų žvejyboje - karpių, karšių, plakių, kuojų ir šapalų.

  Svoris - 500g

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE Turbo Black 2kg

  8,80 EUR

  VDE Turbo Black - universalus, tamsios spalvos jaukas, kuris pritrauks kuojas ir karšius iš bet kokio tolimo atstumo. Šis jaukas tinkamas naudoti visuose vandens telkiniuose. Vidutinio sunkumo jaukas gali būti pasunkinamas įmaišant Record Silver arba Record Gold jaukais.

  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • -25% Priedas jaukui VDE Koriander 250g
  • Išpardavimas!

  Priedas jaukui VDE All Round Additive 250g - Coriander

  3,00 EUR -25% 4,00 EUR

  VDE All Round Additive - smulkiai sumaltos kalendrų sėklos. Šis jauko priedas puikiai užsirekomendavo stambių kuojų ir karšių žvejybose. Priedas gerai veikia šaltuoju metų laiku. Patartina priedą įberti prieš jauko drėkinimą vandeniu. Rekomenduojama 1 pakuotė 4-5 kg. 

  Svoris - 250g

  Peržiūrėti
 • VDE Magic Color 100g - Black

  7,00 EUR

  VDE Magic Color - dažai skirti jaukui, kad nudažyti jauką pagal reikalingas žūklės sąlygas. Vienas arbatinis šaukštelis , vienam kilogramui sauso jauko. Rekomenduojama nudažius jauką, leisti jam pastovėti 2h, kad gerai dažai įsigertų. 

  Svoris - 100g

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE Biscuit Chocolate Vanilla 1kg

  3,59 EUR

  VDE Biscuit Chocolate Vanilla - tipiškas belgiškas biskvitas, smulkaus malimo ir saldaus skonio bei su švelniu šokolado ir vanilės kvapu. Šis jauko priedas puikiai tinka visų žuvų žvejybai, priklausančių karpinių šeimai t.y. karpiams, karšiams ir plakiams. Rekomenduojama 20% šio priedo bendroje jauko masėje. 

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti
 • -25% Priedas musės lervoms valyti VDE Madenreiniger 500g
  • Išpardavimas!

  Priedas musės lervoms valyti VDE Madenreiniger 500g

  2,48 EUR -25% 3,30 EUR

  VDE Madenreiniger - sausa priemonė, skirta išvalyti musių lervas nuo nemalonaus jų kvapo. Šią priemonę dėti ant musių lervų prieš kelias valandas iki žvejybos arba ja apibarstyti masalus ir palikti per naktį – lervos taps sausos, be nemalonaus kvapo.

  Svoris - 500g

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE Super Method Mix 2kg

  12,90 EUR

  VDE Super Method Mix - žvejyba su “method feeder” šeryklėlėmis darosi vis populiaresnė. Ši naujovė atkeliavo iš Anglijos, kur ji buvo sėkmingai naudojama žvejybose komerciniuose ežeruose. Iš esmės, ši sistema reiškia žvejybą su „inline“ tipo šeryklėlėmis, naudojant labai trumpo ilgio pavadėlius su kabliukais, ant kurių uždedamas masalas. Kabliukas gali būti paslepiamas jauke, ar tiesiog kaboti šalia šeryklėlės.  Visos žuvys, esančios toje srityje, susivilios iš šeryklėlės „tirpstančiu“ jauku, o atplaukę- griebs masalą - eantį ant kabliuko. Norėdamos nuplaukti šalin, jos, veikiamos šeryklėlės svorio, pasikirs. Ši labai paprasta ir efektyvi žvejybos sistema reikalauja išskirtinio jauko pateikimo. Vos tik pasiekęs vandens dugną, jaukas turi tuoj pat pradėti atsiskirti nuo šeryklėlės. Norint kad tai įvyktų, reikia naudoti specialiai tam skirtus mišinius. Šio tipo žvejybai, Marcel Van Den Eynde kompanija yra sukūrusi skirtingus, savito skonio ir spalvų jaukus.

  Svoris - 2kg

  Peržiūrėti
 • Jaukas VDE Supercrack 1kg - Bream Black

  5,90 EUR

  VDE Supercrack - jaukų serija Marcel Van Den Eynde VDE SuperCrack pagaminta pagal Andy Berteyn rekomendacijas. Nors ir jaunas, Andy Berteyn‘as, po savo diržu jau turi ilgą laimėjimų sąrašą. 2010-aisiais jam pavyko išsikovoti savo pirmąjį Nacionalinį Belgijos titulą, prieš tai, dar būdamas jaunius, jis buvo laimėjęs šį čempionatą ne mažiau nei tris kartus. Dabar, Andy yra jau įsitvirtinęs Nacionalinės Belgijos komandos narys. Kaip dauguma gerų žvejų, Andy turi savo savitą požiūrį tiek į jaukų išvaizdą, tiek jų panaudojimą. Visos šios idėjos buvo panaudotos išleidžiant naują, vardinę jo jaukų seriją. Įvairių rūšių žuvys bei skirtingos žvejybos sąlygos reikalauja skirtingų šio jauko mišinių. Jaukas SuperCrack Bream skirtas karšių žvejybai, dėl gaminamų įvairių spalvų tinka ištisus metus.  

  Svoris - 1kg

  Peržiūrėti