Pagrindinis

Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Aktyvūs filtrai

  • Nauja

  Rapala Soft Otus 18cm 55g

  7,50 EUR

  Spiningavimo masalas Rapala Soft Otus - 18 cm ilgio masalas veda visus plėšrūnus iš proto! Minkštas Otus silikonas pasižymi gerai pažįstama ir veiksminga itin populiaraus X-Rap Otus masalo darbu. Minkšta "Soft Otus" konstrukcija, suteikia jo darbui plastiškumo, todėl jis yra dar universalesnis nei "X-Rap". Soft Otus sukurtas gaudyti stambius plėšrūnus įvairiose situacijose, nes masalas išlaiko patrauklų, į šonus slankiojantį judėjimą, kuris dirba tiek lėtu tiek greitu pravedimu. Kai masalas sustoja, jo uodega stabilizuojasi ir lėtai vinguriuoja, kai jis grimzta į dugną. Minkšto masalo tekstūrinis paviršius sukuria vandenyje vibracijas, kurios dar labiau padidina jo patrauklumą. 3D žvynelių paviršius paverčia šį masalą unikaliu žuvies grobiu, kuris atrodo nuostabiai gyvas ir tikroviškas. Itin efektyvių spalvų gamoje yra puikių variantų, leidžiančių medžioti plėšrūnus bet kokiu oru!

  Ilgis - 18cm
  Svoris - 55g

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Rapala Soft Olio 18cm 55g

  7,50 EUR

  Spiningavimo masalas Rapala Soft Olio 18cm - Jei iki šiol netikėjote pabaisomis, dabar yra geras metas pradėti. Minkštasis Olio yra giminingas Peto ir Otus masalams. Plaukdamas Olio plastiškai juda į šonus, įmituodamas sužeistą žuvelę, ir pasižymi neatremiamu dvigubos tvisterio uodegos judėjimu. Minkštas masalas, sukurtas didelėms plėšriosioms žuvims medžioti įvairiose situacijose, išlaiko savo veikimą net ir lėtai traukiant ir gali būti tvirtinamas įvairiais būdais, siekiant optimizuoti pateikimą. Ramybės būsenoje uodegėlė viliojančiai šmėkščioja, o masalas lėtai slenka į gelmes. Dėl minkšto plastiko konstrukcijos struktūrizuotas "Soft Olio" korpusas užtikrina didesnę vibraciją vandenyje. Puikiai tinka naudoti su Mustache rig Dviguba uodega, 3D žvyneliai, aukštos kokybės silikonas ir laiko patikrintos spalvos, ši masalą padaro įpatingai kibiu ir norimu visų plėšrūnu grobiu.

  Ilgis - 18cm
  Svorits - 55g

  Peržiūrėti
 • FL Landing Net
  • Nauja

  Graibštas FL Landing Net

  46,00 EUR

  FL Landing Net - teleskopinis graibštas su dideliu, guminiu ir lengvu, lengvai plaunamu tinkleliu. Rankena ergonomiška, neslystanti, tvirta, aliuminė, patogiai ir greitai išsitraukia. Graibšto galva susilanksto, tad labai patogu transportuoti.

  Galvos matmenys - 70x60cm
  Bendras ilgis - reguliuojasi nuo 170 iki 230cm
  Transportavimo ilgis - 100cm

  Peržiūrėti
 • Graibšto kotas Atora Precision RPL 4m
  • Nauja

  Graibšto kotas Atora Precision RPL 4m

  31,50 EUR

  Atora Precision RPL - yra aukštos kokybės graibšto kotas, skirtas tiek mėgėjams, tiek profesionalams. Pagamintas iš tvirto ir lengvo anglies pluošto, šis kotas užtikrina ilgaamžiškumą ir patogumą naudojant. Dėl savo lengvumo ir tvirtumo jis leidžia lengvai ir greitai manevruoti graibštu, net ir gaudant dideles žuvis. Ergonomiška rankena užtikrina patogų suėmimą, o tvirtas fiksavimo mechanizmas garantuoja saugumą žvejybos metu.

  Pilnai išskleisto koto ilgis - 4m

  Peržiūrėti
 • Teleskopinis stovelis su sriegiu FL
  • Nauja

  Teleskopinis stovelis su sriegiu FL

  4,60 EUR

  Stovelis meškerės laikikliui su sriegiu. Iš aliuminio lydinio pagamintas, itin tvirtas teleskopinis stovelis su apačioje esančiu sraigtu patogiam ir greitam stovelio pastatymui. Sriegis yra standartinis, tad galima įsukti signalizatorių arba kitą laikiklį. Kokybiškas ir stiprus fiksavimas..

  Ilgis - reguliujasi nuo 80 iki 130cm

  Peržiūrėti
 • Pintas valas WFT Sligg 8 Lazer Skin G2
  • Nauja

  Pintas valas WFT Sligg 8 Lazer Skin G2

  29,95 EUR

  WFT Sligg 8 Lazer Skin G2 - yra 8 gijų pintas premium klasės valas, sukurtas aukščiausiems reikalavimams. Jis pasižymi tobulu, apvaliu 8 gijų pynimu ir itin lygia bei minkšta paviršiaus danga. Todėl metant valą, jis tyliai ir beveik be trinties slysta per žiedus – toliau ir tiksliau nei bet kada anksčiau. Specialus paviršiaus apdorojimas neleidžia valui sugerti vandens ir užtikrina aukščiausią linijinę apkrovą bei mazgo stiprumą. Tai lygiausias pintas žvejybinis valas WFT asortimente, pasižymintis geriausiu matomumu visomis apšvietimo sąlygomis, tačiau nepastebimas po vandeniu. Dėl savo pynimo valas nesukelia triukšmo ar vibracijos meškerės žieduose, netgi džiguojant didelius guminukus su standžiomis didelio anglies kiekio meškerėmis.

  0.04mm - 3.5kg

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Pintas valas WFT Micro Braid KG 150m

  28,00 EUR

  WFT Micro Braid KG - yra vienas iš ploniausių visų laikų pintų valų. Specialiai sukurtas ypač lengvų masalų tolimiems užmetimams. Pagaminta iš aukštos kokybės japoniško UHMPE pluošto, gaminamas naudojant moderniausias pasaulyje pynimo mašinas Vokietijoje. „WFT MICRO BRAID“ yra labai glotnaus ir lygaus paviršiaus, puikiai gula ant ritės būgnelio. Dėl unikalios elektroninės gamybos nurodytos specifikacijos valo tvirtumo yra visiškai tikslios.

  0.035mm - 2,5kg
  0.04mm - 3kg

  Peržiūrėti
 • Šėryklų komplektas MiracleFish Method Feeder
  • Nauja

  Šėryklų komplektas MiracleFish Method Feeder

  5,20 EUR

  Šėryklų komplektas Method Feeder žūklei su formele. Komplekte yra 2 Method Feeder šėryklos ir formelė, skirta prispausti jauką į šėryklas. Formelė apačioje turi mygtuką, kuris palengvina šėryklos išėmimą. Tinka žvejybai tiek komerciniuose, tiek laukiniuose telkiniuose.

  Šėryklų svoris - 30g

  Peržiūrėti
 • Formelė šėryklai MiracleFish Quick Release
  • Nauja

  Formelė šėryklai MiracleFish Quick Release

  1,80 EUR

  Formelė skirta naudoti su Method Feeder šėryklomis. Norėdami naudoti formelę, tiesiog įdėkite granules arba jauką į formos viršų, įstatykite šėryklą ir suspauskite naudodami du šoninius sparnelius, esančius formelės šonuose. Apačioje yra mygtukas, kuris palengvina šėryklos išėmimą.

  Matmenys - 6x4cm

  Peržiūrėti
 • Džiūvėsėliai Italix Special Sinking Crumbs 500g - Orange
  • Nauja

  Džiūvėsėliai Italix Special Sinking Crumbs 500g - Orange

  3,95 EUR

  Italix Special Sinking Crumbs - skęstantys džiūvėsiai, pasunkinti, vidutinės frakcijos, skirti pritraukti žuvį ir sulaikyti ją jaukinimo taške. Šis jauko priedas puikiai tinka visų žuvų žvejybai, priklausančių karpinių šeimai t.y. karpiams, karšiams, plakiams, kuojoms ir šapalams. Rekomenduojama iki 15% šio priedo bendroje masėje.

  Svoris - 500g

  Peržiūrėti
 • Valo nužievintojas Pro FL Stripper Tool
  • Nauja

  Valo nužievintojas Pro FL Stripper Tool

  2,70 EUR

  Įrankis, skirtas nužievinti dengtą valą. 

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Rapala Soft Peto 22cm 94g

  9,50 EUR

  Rapala Soft Peto - žvėris suminkštėjo - su tvirtais rezultatais. Minkštasis "Soft Peto" perima patikrintą geriausiai parduodamo "X-Rap® Peto" darbą ir padaro jį universalesniu, kurį suteikia įvairios tvirtinimo galimybės. Dėl stiprios uodegėlės šį minkštąjį masalą galima traukti bet kokiu greičiu, neprarandant teisingo ir viliojančio darbo  - taigi Soft Peto be vargo prisitaiko prie įvairių situacijų. Dėl minkšto plastiko tekstūruotas Soft Peto korpusas stumia daugiau vandens, o tai lemia didesnę vibraciją. Trimatis žvynelių raštas suteikia masalui unikalią ir tikrovišką išvaizdą.

  Ilgis - 22cm
  Svoris - 94g

  Peržiūrėti
  • Nauja

  Rapala Soft Peto 18cm 51g

  7,50 EUR

  Rapala Soft Peto - žvėris suminkštėjo - su tvirtais rezultatais. Minkštasis "Soft Peto" perima patikrintą geriausiai parduodamo "X-Rap® Peto" darbą ir padaro jį universalesniu, kurį suteikia įvairios tvirtinimo galimybės. Dėl stiprios uodegėlės šį minkštąjį masalą galima traukti bet kokiu greičiu, neprarandant teisingo ir viliojančio darbo  - taigi Soft Peto be vargo prisitaiko prie įvairių situacijų. Dėl minkšto plastiko tekstūruotas Soft Peto korpusas stumia daugiau vandens, o tai lemia didesnę vibraciją. Trimatis žvynelių raštas suteikia masalui unikalią ir tikrovišką išvaizdą.

  Ilgis - 18cm
  Svoris - 51g

  Peržiūrėti
 • Dirbtinių masalų komplektas Pro FL Klone Baits
  • Nauja

  Dirbtinių masalų komplektas Pro FL Klone Baits

  12,50 EUR

  Pro FL Klone Baits - įvairių dydžių, formų ir spalvų dirbtinių masalų komplektas. Puikiai tinka Method Feeder žvejybai arba karpių žūklei, dažniausiai tvirtinami plauko sistema. Masalai sudėti į labai kompaktišką, patogią, sandariai užsidarančią dėžutę, kuri puikiai tilps į kišenę. Komplektą sudaro iš viso 155 skirtingi masalai.

  Dėžutės matmenys - 12x10x3cm

  Peržiūrėti
 • -10% Pintas valas TORAY Saltline Super Light PEx4 150m
  • Sumažinta kaina
  • Nauja

  Pintas valas TORAY Saltline Super Light PEx4 150m (0.2-0.4PE)

  28,90 EUR -10% 32,11 EUR

  Toray pintas valas Saltline Super Light PEx4 150m (0.2-0.4PE) - japoniškas plonas pintukas, originaliai kurtas Ajing stiliaus žūklei jūroje, mūsų situacijose pritaikomas pačioms lengviausioms žūklėms spiningu. 0,2 storis ypač tinkamas žūklei avižadrebio stiliumi, 0,3-0,4 - nano ir XUL variantams. Žvejai išbandę šiuos valus teigia, kad jis yra slidus, labai gerai metasi, taip pat vienas iš atspariausių trinčiai ir ilgaamžiškiausių tarp panašaus storio konkurentų gamintojų valų.

  Peržiūrėti
 • -5% Ritė BEARKING ZEUS-AIR 1500
  • Sumažinta kaina
  • Nauja

  Ritė BEARKING ZEUS-AIR 1500

  69,90 EUR -5% 73,58 EUR

  Iron Wolf Expert Superlight -labai patrauklus variantas avižadrebio ir XUL-Nano spiningavimo mėgėjams. Viena iš lengviausių ričių savo kategorijoje, išsiskirianti ne tik svoriu, patraukliu dizainu, lygia ir švelnia eiga, bet ir ypač neįprastu tokiai kainos kategorijai vientisu lankeliu. Svoris tik 139g! 

  Peržiūrėti
 • Išmanioji šviečianti plūdė 3-7g
  • Nauja

  Išmanioji šviečianti plūdė 3-7g

  5,50 EUR

  Išmanioji šviečianti plūdė. Ramybės būsenoje, plūdė šviečia žalia spalva, o kibimo metu - raudona. Lanksti plūdės antena nudažyta skirtingomis, kontrastingomis spalvomis, tai padės pamatyti net ir atsargiausius žuvies kibimus. Atsukus plūdės viršutinę dalį įsikiša speciali baterija ir plūdės antena ryškiai užsižiebia. Po žvejybos rekomenduojama bateriją išimti. Komplekte yra viena baterija. Kiekviena plūdė turi apsauginį dėkliuką.

  Galima pasirinkti iš skirtingų svorių.
  Ilgis - 40cm

  Peržiūrėti
 • Šviečianti, slankiojanti plūdė MiracleFish 3g
  • Nauja

  Šviečianti, slankiojanti plūdė MiracleFish 3g

  4,50 EUR

  Šviečianti, slankiojanti plūdė. Atsukus plūdės viršutinę dalį įsikiša speciali baterija ir plūdės antena ryšikiai užsižiebia. Pabaigus žvejyba atsukate plūdės viršutinę dalį, išimate baterija ir ji nustoja šviesti. Baterijos veikimo laikas iki 24 valandų nuolatinio švietimo (komplekte viena baterija). Lanksti plūdės antena nudažyta skirtingomis, kontrastingomis spalvomis, tai padės pamatyti net ir atsargiausius žuvies kibimus. Kiekviena plūdė turi apsauginį dėkliuką.

  Svoris - 3g

  Peržiūrėti
 • Šviečianti, slankiojanti plūdė MiracleFish 2g
  • Nauja

  Šviečianti, slankiojanti plūdė MiracleFish 2g

  4,50 EUR

  Šviečianti, slankiojanti plūdė. Atsukus plūdės viršutinę dalį įsikiša speciali baterija ir plūdės antena ryšikiai užsižiebia. Pabaigus žvejyba atsukate plūdės viršutinę dalį, išimate baterija ir ji nustoja šviesti. Baterijos veikimo laikas iki 24 valandų nuolatinio švietimo (komplekte viena baterija). Lanksti plūdės antena nudažyta skirtingomis, kontrastingomis spalvomis, tai padės pamatyti net ir atsargiausius žuvies kibimus. Kiekviena plūdė turi apsauginį dėkliuką.

  Svoris - 2g

  Peržiūrėti
 • Šviečianti, slankiojanti plūdė MiracleFish 4g
  • Nauja

  Šviečianti, slankiojanti plūdė MiracleFish 4g

  4,50 EUR

  Šviečianti, slankiojanti plūdė. Atsukus plūdės viršutinę dalį įsikiša speciali baterija ir plūdės antena ryšikiai užsižiebia. Pabaigus žvejyba atsukate plūdės viršutinę dalį, išimate baterija ir ji nustoja šviesti. Baterijos veikimo laikas iki 24 valandų nuolatinio švietimo (komplekte viena baterija). Lanksti plūdės antena nudažyta skirtingomis, kontrastingomis spalvomis, tai padės pamatyti net ir atsargiausius žuvies kibimus. Kiekviena plūdė turi apsauginį dėkliuką.

  Svoris - 4g

  Peržiūrėti