Turizmas

Tam, kad iškyla gamtoje būtų patogi ir būtų galima pailsėti, asortimente turime patogių kėdžių, skėčių, skėčių/palapinių, priemonių nuo vabzdžių, maisto ruošimo reikmenų bei įvairių įrankių ir aksesuarų.

Aktyvūs filtrai

 • Kėdė žvejybai ir turizmui ET Outdoor Elegant Chair
  • Nauja

  Kėdė žvejybai ir turizmui ET Outdoor Elegant Chair

  24,99 EUR

  Patogi, lengvai sulankstoma kėdė su vieta įsidėti gėrimui. Medžiagos kraštai yra sutvirtinti, dėl to kėdė kokybiška ir apsaugota nuo išorinių pažeidimų. Lengva tranportuoti ir patogu sedėti. Porankyje yravieta, skirta pasidėti svarbiems daiktams ar gėrimui. Puikiai tiks naudoti žvejyboje ar poilsiaujant gamtoje.

  Matmenys - 90x85x45cm
  Transportavimo matmenys - 90x20cm
  Svoris - 2,5kg

  Peržiūrėti
 • Kėdė žvejybai ir turizmui Outdoor King Size
  • Nauja

  Kėdė žvejybai ir turizmui ET Outdoor King Size

  59,99 EUR

  Patogi, lengvai sulankstoma kėdė su vieta įsidėti gėrimui. Medžiagos kraštai yra sutvirtinti, dėl to kėdė kokybiška ir apsaugota nuo išorinių pažeidimų. Lengva tranportuoti ir patogu sedėti. Porankyje yra dvi vietos, skirtos pasidėti svarbiems daiktams ar gėrimui. Puikiai tiks naudoti žvejyboje ar poilsiaujant gamtoje.

  Sėdimosios dalies matmenys - 60x54cm
  Matmenys - 
  60x95x100cm
  Transportavimo matmenys - 25x20x100cm
  Svoris - 4kg
  Atlaiko iki - 120kg

  Peržiūrėti
 • Rankšluostis žvejybai Preston
  • Nauja

  Rankšluostis žvejybai Preston Towel

  11,99 EUR

  Preston Towel - švelnus, iš 100% medvilnės pagamintas rankšluostis žvejybai. Patogus daiktas žūklėje nusausinti arba nusivalyti rankas bei žvejybos įrankius.

  Dydis - 60x45cm

  Peržiūrėti
 • -15% Kėdė Elektrostatyk Carp FK6
  • Sumažinta kaina

  Kėdė Elektrostatyk Carp FK6

  108,60 EUR -15% 127,76 EUR

  Elektrostatyk Carp FK6 – patogi, plati ir tvirta kėdė, skirta naudoti žvejyboje arba buvimui gamtoje. Reguliuojasi kėdės atlošo pasvyrimo kampas bei kojų ilgiai. Pagaminta iš plieno konstrukcijos, medžiaga - neperšlampamas, poliesterio, putplasčiu užpildytas čiužinys.

  Matmetys:
  Ilgis - 50cm
  Plotis - 50cm
  Aukštis - nuo 40cm iki 55cm
  Atlošo aukštis - 70cm
  Svoris - 8,8kg
  Išlaikomas svoris - iki 150kg

  Peržiūrėti
 • Termosas Nisus Classic 1L

  29,90 EUR

  Nisus Classic - puikus termosas žvejybai, kelionėms ir ne tik. Termose yra dvigubos sienos su vakumine izoliacija, kuri ilgą laiką leidžia išlaikyti karštų ir šaltų gėrimų temperatūrą. Pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno su apsaugine danga. Komplektuojamas su plastikiniu puodeliu. Dėl siauros, pailgos formos termosas lengvai tilps žvejybinėje dėžėje arba kuprinėje. Termosas išlaiko karštį iki 12 valandų, o šaltį iki 24 valandų. Tvirta nerūdijančio plieno konstrukcija užtikrina ilgaamžiškumą ir kokybę. Dangtelius galima panaudoti kaip puodelius.

  Peržiūrėti
 • Termosas Nisus Black 1/1,2L

  35,90 EUR

  Nisus Black - puikus termosas žvejybai, kelionėms ir ne tik. Termose yra dvigubos sienos su vakumine izoliacija, kuri ilgą laiką leidžia išlaikyti karštų ir šaltų gėrimų temperatūrą. Pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno su apsaugine danga. Komplektuojamas su plastikiniu puodeliu. Dėl siauros, pailgos formos termosas lengvai tilps žvejybinėje dėžėje arba kuprinėje. Termosas išlaiko karštį iki 12 valandų, o šaltį iki 24 valandų. Tvirta nerūdijančio plieno konstrukcija užtikrina ilgaamžiškumą ir kokybę. Dangtelius galima panaudoti kaip puodelius.

  Galima pasirinkti iš skirtingų tūrių.

  Peržiūrėti
 • Termosas Nisus TM-44 1L

  29,90 EUR

  Nisus TM-44 - puikus termosas žvejybai, kelionėms ir ne tik. Turi dvigubas sieneles su vakuumine izoliacija, todėl gėrimai ilgai išlieka karšti arba šalti. Puikiai išlaiko temperatūrą ir gėrimo šviežumą. Pagamintas iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, korpusas padengtas apsauginiu skaidriu laku. Papildoma šilumos izoliacija kamštelio viduje. Dangtelį galima naudoti kaip puodelį. Termosas išlaiko 78°C temperatūrą iki 6 valandų, o 55°C iki 24 valandų.

  Peržiūrėti
 • -10% Šildytuvas ir viryklė Yanchuan YC-808B
  • Išpardavimas!

  Šildytuvas ir viryklė Yanchuan YC-808B

  38,00 EUR -10% 42,22 EUR

  Lengvas turistinis šildytuvas ir viryklė viename, naudojama tiek šaltuoju metų laiku pasišildyti, tiek maistui pasiruošti. Puikiai praverčia žvejyboje, stovyklaujant ar iškyloje gamtoje. Prietaisas greitai ir tolygiai įkaista. Prietaiso kampas reguliuojasi pagal funkciją. Pagaminta iš nerūdijančio, aukštai temperatūrai atsparaus plieno. Dujinė viryklė skirta naudoti su suskystintųjų arba butano dujų balionėliais (į komplektą neįeina). Viryklė turi itin tikslų dujų galios reguliatorių, užtikrinantį sklandų temperatūros reguliavimą gaminant maistą.

  Matmenys - 25x24x20cm
  Galingumas - 1,3kW
  Didžiausias srauto greitis - 100 gramų per valandą

  Peržiūrėti
 • Kėdė/Gultas žvejybai ir turizmui

  48,00 EUR

  Patogi, lengvai sulankstoma kėdė ir gultas viename. Lengva tranportuoti ir patogu sedėti bei gulėti. Puikiai tiks naudoti žvejyboje ar poilsiaujant gamtoje.

  Matmenys: 
  Sėdimos dalies plotis - 47cm
  Atlošo aukštis - 66cm
  Ilgis (pilnai išskleistos) - 153cm
  Aukštis (gulto) - 27cm
  Aukštis (kėdės) - 35cm
                                           
  Transportavimo matmenys - 88x58cm
  Atlaikymas - iki 120kg

  Peržiūrėti
 • Turistinių indų rinkinys

  34,50 EUR

  Tvirtų turistinių indų rinkinys, puikiai tinkantis iškylaujant gamtoje. Rinkinyje yra du puodai, keptuvė, du puodeliai ir trys lėkštės, kurie yra pagaminti iš nerūdijančio plieno. Rinkinys yra labai kompaktiškas, nes indų rankenos užsilenkia ir indai lengvai, greitai bei patogiai susideda vienas į kitą. Turi transportavimui skirtą maišelį.

  Didesnio puodo matmenys - 14,5x6x5cm
  Mažesnio puodo matmenys - 12,5x6,5 cm
  Keptuvės matmenys - 14,7x2,8cm
  Puodelio tūris - 244ml

  Peržiūrėti
 • Turistinių indų rinkinys Cooking Set DS-308

  29,50 EUR

  Tvirtų turistinių indų rinkinys, puikiai tinkantis iškylaujant gamtoje. Rinkinyje yra puodas, keptuvė, arbatinukas ir du dangčiai (vienas arbatiniui, vienas tinkantys tiek keptuvei, tiek puodui), kurie yra pagaminti iš netoksiško anodizuoto aliuminio. Kiekviena indo dalis padengta nelimpančia danga, kad būtų galima greitai įkaitinti ir lengvai išvalyti. Rankena pagaminta iš karščiui atsparios medžiagos ir turi neslystančias rankenas. Rinkinyje taip pat yra 3 nedideli plastikiniai indeliai, plastikinis samtis, bambukinis šaukštas ir kempinė. Rinkinys yra labai kompaktiškas, nes indų rankenos užsilenkia ir indai lengvai, greitai bei patogiai susideda vienas į kitą. Turi transportavimui skirtą maišelį.

  Puodo matmenys - 17,3x9,2cm
  Puodo tūris - 800ml

  Keptuvės matmenys - 17,9x4,5cm
  Arbatinuko matmenys - 14x8cm

  Peržiūrėti
 • Kėdė žvejybai ir turizmui su krepšiu

  13,80 EUR

  Patogi, lengvai sulankstoma kėdė su vieta įsidėti gėrimui. Lengva tranportuoti ir patogu sedėti. Puikiai tiks naudoti žvejyboje ar poilsiaujant gamtoje.

  Matmenys:
  Sėdimos dalies matmenys - 26x27cm
  Svoris - 1kg                                                
  Transportavimo ilgis - 44cm

  Peržiūrėti
 • Kėdė žvejybai ir turizmui

  12,90 EUR

  Patogi, lengvai sulankstoma kėdė su vieta įsidėti gėrimui. Lengva tranportuoti ir patogu sedėti. Puikiai tiks naudoti žvejyboje ar poilsiaujant gamtoje.

  Matmenys:
  Sėdimos dalies matmenys - 26x27cm
  Svoris - 950g                                                
  Transportavimo ilgis - 44cm

  Peržiūrėti
 • Kėdė žvejybai ir turizmui

  17,40 EUR

  Patogi, lengvai sulankstoma kėdė su vieta įsidėti gėrimui. Lengva tranportuoti ir patogu sedėti. Porankyje yra vieta skirta pasidėti gėrimui. Puikiai tiks naudoti žvejyboje ar poilsiaujant gamtoje.

  Matmenys:
  Sėdimos dalies matmenys - 43cm
  Svoris - 2kg
  Transportavimo ilgis - 80cm

  Peržiūrėti
 • Peilis Imax

  13,10 EUR

  Tvirtas, aštrus, juodai dengtas, nerūdijančio plieno peilis. Peilis turi neslystančias rankenas, kurios užtikrina patogumą ir geresnį peilio valdymą. Prie peilio pridedamas dėklas ir keraminis galąstuvas. 

  Peržiūrėti
 • -10% Kėdė DAM Iconic Foldable Chair
  • Išpardavimas!

  Kėdė DAM Iconic Foldable Chair

  63,90 EUR -10% 71,00 EUR

  Patogi, lengvai sulankstoma kėdė su dvejomis vietomis įsidėti gėrimui. Pagaminta iš itin tvirto apvalaus plieno rėmo, aukštos kokybės 600D poliesterio pamušalo, nuimamo ir storo paminkštinto galvos srityje. Lengva transportuoti ir patogu sėdėti. Puikiai tiks naudoti žvejyboje ar poilsiaujant gamtoje. Turi transportavimo krepšį.

  Matmenys:
  Matmenys - 98x85x70cmcm
  Svoris - 4kg
  Transportavimo matmenys - 98x20x20cmcm
  Atlaiko svorį iki - 130kg

  Peržiūrėti
 • Šviestuvas palapinei Prologic Gaurdian Light

  37,10 EUR

  Labai kompaktiškas, pakabinamas šviestuvas, kuris turi 180 lumenų spinduliuotę su trimis skirtingais šviesumo lygmenimis. Integruota magnetas. Negana to, lempa visiškai atspari vandeniui, tad net užėjus stipriai liūčiai, ji švies be problemų. Ličio baterija, jeigu pilnai įkrauta, leis lempai šviesti iki 20 valandų. USB kroviklio laidas, su kuriuo galima lempą įkrauti per nepilnas 2,5 valandas. Taip pat komplektacijoje yra ir pultelis, kuriuo nuotoliniu būdu žibintą galima išjungti ar įjungti. Pultelio veikimo spindulys - iki 5m.

  Peržiūrėti
 • Šviestuvas nuo vabzdžių Camping 3in1

  28,30 EUR

  Ultravioletinės šviesos lempa, kuri vilioja skraidandžius vabzdžius. Spinduliai vabzdžius pritraukia į elektra kaunamas groteles. Šviestuvas turi metalinę kilpelę, už kurios galima šviestuvą pakabinti. Lempos apačioje yra nuimamas dangtelis, kad būtų galima lengvai ją išvalyti. Kadangi lempos veikimui nenaudojamos cheminės medžiagos, lempą saugu naudoti ir patalpoje. Žibintas taip pat turi 250 liumenų LED šviestuvą, kuris veikia trim rėžimais - ryški šviesa, blanki ir mirksinti. Šviestuvas įkraunamas USB laidu (pridedama komplekte) arba saulės šviesa. Rinkinyje taip pat yra šepetėlis. Šviestuvas veikia nepertraukiamai 4 valandas.

  Matmenys - 15x8,6cm

  Peržiūrėti
 • -20% Rankų darbo špižiniai iešmai 75cm
  • Išpardavimas!

  Rankų darbo iešmai 75cm

  4,79 EUR -20% 5,99 EUR

  Rankų darbo nerūdijančio plieno iešmai su patogia medine rankena.

  Bendras ilgis - 75cm
  Rankenos ilgis - 16cm

  Peržiūrėti
 • Šviestuvas nuo vabzdžių Mosquito Lamp

  11,50 EUR

  Ultravioletinės šviesos lempa, kuri vilioja skraidandžius vabzdžius. Spinduliai vabzdžius pritraukia į elektra kaunamas groteles. Šviestuvas turi metalinę kilpelę, už kurios galima šviestuvą pakabinti. Lempos apačioje yra nuimamas dangtelis, kad būtų galima lengvai ją išvalyti. Kadangi lempos veikimui nenaudojamos cheminės medžiagos, lempą saugu naudoti ir patalpoje.

  Matmenys - 21x10cm

  Peržiūrėti