Prekių sąrašas pagal prekės ženklą FL

FL Fishing - kompanija pasižymi puikos kokybės įrankiais už žemą kainą. Ekonominės klasės įranga tikrai maloniai nustebino jau ne vieną žveją.

FL Fishing - kompanija pasižymi puikios kokybės įrankiais už žemą kainą. Ekonominės klasės įranga, tikrai maloniai nustebino jau ne vieną žveją. Kompanija gamina gausybę įvairių prekių pradedant meškerėm, baigiant palapinėm. Mūsų įmonė atrinko geriausius ir populiariausios šios kompanijos produktus ir juos siūlome Lietuvos žvejams. Ritės, kotai ir valai, tapo vieni populiariausių produktų tarp ekonominės klasės įrankių. Didelę dalį produkcijos esame išbandę ir patys, todėl drąsiai galime patarti ir rekomenduoti žvejams.

 • Ritė Pro FL Strategist River & Feeder 5000S/6000S
  • Nauja

  Ritė Pro FL Strategist River & Feeder 5000S/6000S

  44,00 EUR

  Pro FL Strategist River & Feeder - išskirtinai gražaus aukso ir juodos  spalvų derinių, bei dizaino, ritė. Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Skirta naudoti dugninėje žūkleje arba spiningavimui dideliais masalais. Taip pat puikiai susitvarko su dideliais svoriais žvejojamt upėje. Ritėje įmontuoti 8+1 guoliai leidžia jai lengvai bei maloniai suktis. Labai plono korpuso technologija. Lengvas grafitinis korpusas. Gerai veikiantis priekinis frikcinis stabdis, One Way Clutch sistema. Įmontuotas Anti Twist Line Roller neleidžia valui susisukti. Pagrindinis būgnelis aliuminis, turi metalinį valo klipsą. Komplekte yra taip pat aliuminis, gylesnis būgnelis. Tvirta aliuminė, užsukama rankenėlė su patogiu laikikliu paliks gerą įspūdį kiekvienam žvejui. Rankenėlę galima įdėti į bet kurią pusę.

  Peržiūrėti
 • Spiningas FL Blade Fast Spin 2.08m 3-15g
  • Nauja

  Spiningas FL Blade Fast Spin 2.25m 4-18g

  35,40 EUR

  FL Blade Fast Spin - naujos kartos spiningas. Pagamintas iš aukštos kokybės anglies pluošto, meškerės blankas yra labai lengvas ir skambus. Visa vibracija, kibimai ir kiti prisilietimai aiškiai persiduoda į ranką. Meškerėje įmontuotas novatoriškas ir išlengvintas "Skeleton" tipo ritės laikiklis, ergonominė rankena su EVA laikikliu. Dviejų kojelių, tvirti žiedeliai atitolinti nuo koto, o tai palengvina atlikti tolimesnius metimus. Meškerės galūnė yra vientisa (tubular), tai reiškia, kad visa informacija bus puikiai perduodama tiesiai žvejui į ranką. Šio tipo galūnės puikiai tinka įprastiniam Jig'avimui, šokdinant masalą dugnu. Spiningas skirtas gaudyti vidutinio sunkumo masalais, įvairiais žvejybos būdais. Universaliai tinka žvejoti ešerius, šapalus, lydekas ir kitus plėšrūnus. Puikus vertės ir kokybės santykis.

  Peržiūrėti
 • Ritė Pro FL Strategist Feeder & Spin 2000S-4000S
  • Nauja

  Ritė Pro FL Strategist Feeder & Spin 2000S-4000S

  41,30 EUR

  Pro FL Strategist Feeder & Spin - išskirtinai gražaus aukso ir juodos spalvų derinių, bei dizaino, ritė. Pagaminta iš aukštos kokybės medžiagų. Skirta naudoti tiek spiningaujant, tiek žvejojant dugnine meškere. Ritėje įmontuoti 8+1 guoliai leidžia jai lengvai bei maloniai suktis. Labai plono korpuso technologija. Lengvas grafitinis korpusas. Gerai veikiantis priekinis frikcinis stabdis, One Way Clutch sistema. Įmontuotas Anti Twist Line Roller neleidžia valui susisukti. Pagrindinis būgnelis aliuminis, turi metalinį valo klipsą. Komplekte yra taip pat aliuminis, gylesnis būgnelis. Tvirta aliuminė, užsukama  rankenėlė su patogiu laikikliu paliks gerą įspūdį kiekvienam žvejui. Rankenėlę galima įdėti į bet kurią pusę.

  Peržiūrėti
 • -35% Spiningas FL Mebaru 2.14m 0,5-5g
  • Išpardavimas!
  • Nauja

  Spiningas FL Mebaru 2.14m 0,5-5g

  28,50 EUR -35% 43,85 EUR

  FL Mebaru - nebrangus, ekonominės klasės spiningas, turintis labai patogią ergonominę EVA medžiagos rankeną, kuri užtikrina puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Meškerė pagaminta iš anglies pluošto, dėl to yra lengva, sveria tik 93g, tačiau labai tvirta. Spiningas tinkamas UL arba Light tipo žūklei. Spininge įmontuoti naujo modelio žiedeliai. Nors gamintojas nurodo meškerės užmetamą svorį 0,5 iki 5g, tačiau spiningas yra gan kietas ir turi nemažai rezervo. Meškerykotis išbandytas su 10g masalais ir juos puikiai atlaikė. Viršūnė vientisa, tad puikiai perduos kiekvienos žuvies net menkiausius prisilietimus.

  Peržiūrėti
 • -35% Spiningas FL Mebaru 2.08m 0,5-5g
  • Išpardavimas!
  • Nauja

  Spiningas FL Mebaru 2.08m 0,5-5g

  25,90 EUR -35% 39,85 EUR

  FL Mebaru - nebrangus, ekonominės klasės spiningas, turintis labai patogią ergonominę EVA medžiagos rankeną, kuri užtikrina puikų sukibimą net ir su šlapiomis rankomis. Meškerė pagaminta iš anglies pluošto, dėl to yra lengva, sveria tik 78g, tačiau labai tvirta. Spiningas tinkamas UL arba Light tipo žūklei. Spininge įmontuoti naujo modelio žiedeliai. Nors gamintojas nurodo meškerės užmetamą svorį 0,5 iki 5g, tačiau spiningas yra gan kietas ir turi nemažai rezervo. Meškerykotis išbandytas su 10g masalais ir juos puikiai atlaikė. Viršūnė vientisa, tad puikiai perduos kiekvienos žuvies net menkiausius prisilietimus.

  Peržiūrėti
 • Method Feeder šėrykla FL 80-120g

  2,30 EUR

  Method tipo žvejybai skirta šeryklėlė. Norint pakeisti šeryklėlę, nebereikia atrišti visos sistemos - dabar tai atliekama per kelias sekundes - tereikia tik nuimti šėryklos korpusą nuo vamzdelio ir uždėti kitą reikalingą korpusą su kitu svoriu. Speciali šėryklos konstrukcija užtikrina, kad šėrykla skris itin toli. Dėl esančių briaunų, masalą galima naudoti stambesnį.

  Galima pasirinkti iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Surišti kabliukai FL Method Feeder

  2,99 EUR

  FL Method Feeder - surišti kabliukai, kurie yra iš karto surišti su 9cm ilgio pavadėliu. Prie kabliukų pririštas metalinis smaigas su užkarpėlemis, kurios leidžia lengvai perverti boiliuką. Masalas tvirtai laikosi ir nenukrenta nei metimo, nei traukimo momentu. Ši sistema puikiai tinka gaudyti su Pop Up tipo masalais. 

  Galima pasirinkti iš skirtingų dydžių. Pakuotėje yra 6 vnt.

  Peržiūrėti
 • Dėžė FL Pro

  21,10 EUR

  Itin tvirta ir labai patogi dėžė, skirta susidėti įvairius žvejybos reikmenis. Atsidarius dėžę, išsiskleidžia viena papildoma sekcija, kurioje yra 7 įvairaus dydžio skyreliai su pertvaromis, dvi papildomos pertvaros, kurias galima susidėti pagal poreikį, ir vienas didelis skyrius susidėti žūklės įrankius. Itin tvirtai užsidaro. Dėžė turi rankeną patogiam transportavimui rankoje.

  Matmenys - 34x20x15,5cm

  Peržiūrėti
 • Method Feeder šėrykla Pro FL Long Cast 30-60g (2 vnt.)

  3,90 EUR

  Pro FL Long Cast - method feeder šeryklėlė, turinti specifinę formą su aukštais išilginiais šonais, kurie puikiai sulaiko jauko mišinį ir sumažina galimybę kabliukui susipainioti. Norint pakeisti šeryklėlę, nebereikia atrišti visos sistemos, tereikia tik nuimti šėryklos korpusą nuo vamzdelio ir uždėti kitą reikalingą korpusą su kitu svoriu. Ilgesnis vamzdelis su sparneliais užtikrina tolimą ir tikslų šėryklos užmetimą.

  Galima pasirinkti iš skirtingų svorių.

  Peržiūrėti
 • Kabliukai su smaigu Pro FL Method Feeder Rigs

  4,00 EUR

  Surišti kabliukai, skirti žvejybai Method Feeder būdu. Tvirtos vielos kabliukai yra surišti ant 10cm 0,16mm pinto valo pavadėlio. Prie kabliukų pritvirtintas smaigas su užkarpėlemis, ant kurio užmovus boiliuką ar kitą masalą, jis tvirtai laikysis ir nenukris metimo metu. Geras įrankis gaudant dugnine meškere, naudojant boilius, wafterius, peletes ar kitus masalus.

  Galima pasirinkti iš skirtingų kabliukų dydžių.

  Peržiūrėti
 • -50% Valas Pro FL Super Strong X4 150m
  • Išpardavimas!

  Valas Pro FL Super Strong X4 150m

  5,75 EUR -50% 11,50 EUR

  Pro FL Super Strong - ryškiai žalios spalvos, iš sutankintos mikropluošto struktūros sukurtas 4 gijų pintas valas. Dengtas slidžia danga, dėl to valas be jokio pasipriešinimo lengvai slys žiedeliais. Valas stiprus, atsparus dilimui. Taip pat, puikiai laiko mazgus ir neturi atminties. Visiškai netamprus, dėl to labai jautriai perduoda žuvies kibimus. Su šiuo valu itin lengva atlikti tolimus metimus.

  Ilgis - 150m
  Galima pasirinkti iš skirtingų storių:
  0,08mm - 4,7kg
  0,10mm - 5,4kg
  0,12mm - 6,8kg
  0,14mm - 8kg
  0,16mm - 9kg
  0,18mm - 11,4kg
  0,20mm - 12,7kg
  0,23mm - 13,9kg
  0,25mm - 15,9kg
  0,28mm - 17,8kg

  Peržiūrėti
 • Metalinis kibimo indikatorius/swingas FL

  13,80 EUR

  Metalinis kKibimo indikatorius - swingas, kuris jungiasi prie signalizatoriaus ir kartu šviečia kimbant žuviai. Kiekvienas indikatorius turi slankiojantį svorį, kurio pagalba galima lengvai įtempti valą. Turi standartinę jungtį į signalizatorių. Taip pat magnetinį valo laikiklį.

  Galima pasirinkti iš skirtingų spalvų.

  Peržiūrėti
 • Valas Pro FL Feeder Gum 10m

  3,90 EUR

  Pro FL Feeder Gum  – skaidrus, elastingas feeder gum, naudojamas žvejojant pintu valu ir plonais pavadėliais, norint amortizuoti žuvies smūgius. Feeder gum apsaugo nuo pavadėlio nutrūkimo.

  Ilgis - 10m
  Galima pasirinkti iš skirtingų storių.

  Peržiūrėti
 • Masalų indelių laikiklis Pro FL

  5,70 EUR

  Masalų indelių laikiklis, tvirtinamas prie kuoliuko. Laikiklis turi universalų sriegį. Patogus įrankis žvejojant tiek nuo kranto, tiek įbridus į vandenį. Taupantis žvejo laiką, nes šį įrankį galima visą laiką pasistatyti šalia ir masalai visada bus po ranka. 
  Laikiklis skirtas G012 ir G013 indeliams.

  Matmenys - 18,5x18,5x3cm

  Peržiūrėti
 • Meškerių surišiklis ir galūnių apsauga Pro FL Neoprene

  3,40 EUR

  Švelnus ir minkštas surišiklio neopreninis paviršius puikiai priglus prie meškerės, jos nebraižys, o gale esantys lipdukai tvirtai prisitvirtins. Komplekte taip yra ir galūnių apsauga, kuri užtikrins, kad meškerės viršūnėlės nepasižeis transportavimo metu.

  Peržiūrėti
 • Meškerių surišikliai Pro FL Neoprene Rod Bands (2 vnt.)

  1,99 EUR

  Švelnus ir minkštas surišiklio neopreninis paviršius puikiai priglus prie meškerės, jos nebraižys, o gale esantys lipdukai tvirtai prisitvirtins. Pakuotėje yra 2 vnt.

  Peržiūrėti
 • Vobleris Pro FL Flip Min 50S 2,7g

  4,00 EUR

  Pro FL Flip Min - vobleris, skirtas upėtakių ir lydekų žūklei. Dėl savo formos, vobleris toli metasi. Masalas, tiek traukiant lėtai, tiek tvičinamas, linguoja į šonus ir taip vilioja plėšrias žuvis pulti. Masalai dažyti kibiomis spalvomis, po vandeniu blizga. Turi du aštrius trišakius kabliukus.

  Ilgis - 5cm
  Svoris - 2,7g
  Nėrimo gylis - iki 0,5m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Pro FL Me Shallows Minnow 80SU 9,2g

  4,30 EUR

  Pro FL Me Shallows Minnow - itin kibių spalvų, kokybiški vobleriai, kurie po vandeniu, pravedinėjant greitai, juda itin tikroviškai - kaip maža, sužeista žuvelė svyruoja iš vienos pusės į kitą. O šis veiksmas yra labai viliojantis plėšrūnams. Puikiai tiks lašišų, salačių, lydekų ir kitų plėšrių žuvų žvejybai. Turi du aštrius trišakius kabliukus.

  Ilgis - 8cm
  Svoris - 9,2g
  Nėrimo gylis - 0-0,8m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Pro FL Velocity Minnow 80S 11g

  4,30 EUR

  Pro FL Velocity Minnow - kokybiški, tvirti vobleriai, sukurti lašišų žūklei, puikiai pasitarnaujantys salačių bei lydekų žvejyboje. Masalai puikiai ir stabiliai dirba didesniuose gyliuose. Vobleris vandenyje siūbuoja, šiek tiek juda į šonus ir taip provokuoja plėšrūno kibimą. Vidutinio dydžio liežuvėlis apsaugo kabliukus nuo įsikabinimo į įvairius dugno kliuvinius.

  Ilgis - 8cm
  Svoris - 11g
  Nėrimo gylis - 0-1m

  Peržiūrėti
 • Vobleris Pro FL Ranger 80MR 10g

  4,30 EUR

  Pro FL Ranger - universalūs, kibių spalvų vobleriai, kuriems neatsispirs jokia plėšrūnė - lašiša, šlakis ar lydeka. Dėl savo specialios, trikampį primenančios formos, vobleris judėdamas šonu po vandeniu atsipindi šviesą ir taip patraukia laimikio dėmesį. Dėl ištempto kūnelio, vobleris labai lengvai nusimeta tolimą atstumą.  Masalą judinant aktyviais trukčiojimais, masalo darbas bus efektyvesnis ir dar labiau vilios žuvis. Turi du aštrius trišakius kabliukus.

  Ilgis - 8cm
  Svoris - 10g
  Nėrimo gylis - 0-0,25m

  Peržiūrėti